Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1361

Nikola Pauluna ir kādreizējā šova ''16 and pregnant'' dalībniece, bet pirms veikt pāragrus spriedumus, lūdzu, izlasi, ko viņa publicēja savā Facebook profilā! Apsolu, ja tu esi vecāks, tad tas liks tev aizdomāties!

Nikolai ir sescaronus gadus... Autors: matilde Jaunās māmiņas Facebook ieraksts burtiski uzspridzināja internetu!
1.

Nikolai ir sešus gadus vecs dēliņš un viņa atļāvās savā profilā publicēt ierakstu par to, kā pareizi ir jāaudzina savs dēls. Īsā laikā viņas ieraksts kļuva ļoti populārs. Kā tad Nikola audzina savu mazo princi? 

Reizi mēnesī mans 6 gadus... Autors: matilde Jaunās māmiņas Facebook ieraksts burtiski uzspridzināja internetu!
2.

''Reizi mēnesī mans 6 gadus vecais dēls ved mani vakariņās. Viņš atver man durvis, atvelk manu krēslu, runā par savu aizvadīto dienu un interesējas par manēju. Viņš pats apmaksā savu rēķinu ar naudiņu, kuru ir nopelnījis, veicot mājās kādus darbiņus, viņš pat atstāj viesmīlei dzeramnaudu.

Šādi darot, es viņam mācu to, kā ir jāuzvedas ar sievieti, kā viņu aizvest uz normālu randiņu, kā parādīt to, ka viņš ciena sievieti, kuru mīl (tagad tā ir tikai mamma). Vakariņu laikā mēs noliekam malā savus telefonus un planšetdatorus, lai gan man bija nepieciešams uzņemt šo bildi, lai vēlāk varētu publicēt savas pārdomas, mēs runājam par to, kā ir pagājusi mana diena un ko mēs plānojam darīt nākotnē. 

Es mācu savam dēlam galda manieres un to, ka izmantot savu telefonu vai planšetdatoru tad, kad satiekas ar kādu, ne tikai mammu, ir rupji un nepieklājīgi. Mans dēls apzinās naudas vērtību un sāk saprast to, ka ar to ir jārīkojas uzmanīgi. Viņš pats cenšas skaitīt un pārliecināties, ka pietiks naudiņas, lai samaksātu par vakariņām, un vai vēl atliks 15% no iekrātās naudiņas, lai atstātu dzermnaudu viesmīlei. 

Jā, viņš vēl ir maziņš, bet es domāju, ka ir īstais laiks, lai sāktu to visu apgūt. Nekad nav agru mācīt savam bērnam cienīt citus - it īpaši sievietes. 

Esot sievietei, par kuru citi vīrieši ir ņirgājušies un izturējušies kā pret pabiru, es uzskatu, ka mans lielākais pienākums dzīvē ir iemācīt dēlam cienīt citus cilvēkus. Mūsdienās pārāk daudzi vīrieši pat nesaprot, kā pareizi sarunāties ar sievieti, vai arī kā pareizi uzvesties randiņa laikā. Es esmu priecīga, ka mans dēls būs savādāks!''

2
1361

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [49]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Vinnīts avatars
Medaļa 1. gabaliņš no konkursaMedaļa BakalaursMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 13.01.16 21:05
 
82
0

Nu fake vai real, neko sliktu jau es tur neredzu. Vismaz sīkais būs pieklājīgs.

Cpt.Pravietis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Cpt.Pravietis 13.01.16 22:04
 
56
0

Un tās, pret kurām izturas kā pret mazām princesītēm... diemžēl to sagaida visu savu mūžu un nekad neaizdomāsies par šādām iespējām. (Protams ir izņēmumi, bet domāju, ja cilvēks pirms tam neapdedzinās, viņš arī nekad nepazināsies tās patiesās vērtības). Šai māmiņai cepuri nost par audzināšanu.

jurgensens88 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  jurgensens88 13.01.16 23:14  
 
44
4
Nelaimīgs ir tas vīrietis kas aug sievišu sabiedrībā / vai sievietes, kura cietusi no vīrieša pagātnē. Daudz ko viņa varbūt tiešām iemācīs viņam pareizi, bet tas uzsvars par sievietēm un cieņu pret viņām ir viņas subjektīvs. Es atvainojos, viņu pašu vēl ir jāaudzina un es varbūt esmu vecmodīgs, bet ja meitene 16 gados jau ir ar bērnu un vientuļā māte, uzticību tas manī neraisa par bērna "audzināšanas" prasmēm viņā! Sievietei pašai ir jābūt cienijamai lai kādam par cieņu mācītu. Nu cik mīnusus saņems šis komentārs?
Kaijmans avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas joksSpēja Mana Latvija!
  Kaijmans 13.01.16 20:56  
 
25
0
Njā. Šāds teksts pa internetu ja gadiem iet apkārt. Ja viņa to ir ierakstījusi nesen , tad prosts copy-paste

Radiācija avatars
Medaļa Nolaidies manā bāzeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Jubilārs
  Radiācija 19.01.16 22:29  
 
23
0
Nevajag spriest vienādi par vecumiem. Citam 12 gados morālā pasaule ir vienkārši wooow! Bērns runā un spriež kā pieaugušais (esmu tādus satikusi) . Kamēr citam 30-40 gados saprašana kā citronam saldums. Vecums - tas ir cipars pasē. Pieredze, raksturs, pasaules uztvere - šīs īpašības veido cilvēku.

spoku dienas doma

MeesAbi avatars
Medaļa KomiķisMedaļa ViktorsMedaļa Aspazija
  MeesAbi 14.01.16 09:24
 
20
0

atbildot uz introthewild komentāru " P.s ja meitene 16 gados ir māte tas nen... " Kāda mīlestība 16 gadu vecumā, kad mātes piens vēl no lūpām nav nožuvis??? Ne viņš sevi uzturēt var, ne vēl kādu...   mīlestība 16 ir atruna, lai galiņa mērcēšanu attaisnotu... JO PATIESĪBĀ, ne katrs ap 30 saprot šī vārda jēgu...        MĪLESTĪBA NAV SAJŪTAS - tas ir darbību un attieksmes kopums. Kā galvenā no mīlestības darbībām ir RŪPĒŠANĀS UN OTRA SARGĀŠANA...    nevis uztaisija bērnu, jo mīlēja un tāpēc viņa tagad ir vientuļā māte!!!

MeesAbi avatars
Medaļa KomiķisMedaļa ViktorsMedaļa Aspazija
  MeesAbi 14.01.16 09:18
 
18
0

atbildot uz jurgensens88 komentāru " Nelaimīgs ir tas vīrietis kas aug sievi... " Visur tik sieviete, sieviete, sieviete....    Da kāda sieviete, ja 16 jau bērns, tad 15 tika ieņemts, gan jau ne ar pirmo reizi ieņēma...   Un viņas teksts par to, kā vīrieši par viņu ie ņirgājušies - DA fax - kādi vīrieši???   Tie paši ar kuriem viņa gulēja 15 gadu vecumā? Loģiski domājot, tie arī bija nepilngadīgi, nenobrieduši tīneidžeri ar biksēm, kurām kule līdz ceļiem un uz galvas lakatiņš ar skeletgalvu... Un kuriem mātes (nepilngadīgās) "šņores" nav iemācījušas, ka katrai rīcībai ir sekas un ka par visu ir jāmaksā, nemaz nerunājot par atbildības sajūtu un vīrišķību...

spoku dienas doma

raivisbirch avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Veiksmes lāde
  raivisbirch 15.01.16 18:07  
 
15
0
Pareiz dara, auzina vīrieti.

Realmaven avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Realmaven 22.01.16 01:41
 
11
0

jaasaak jau ar to ka sievietes visu paarspiilee, ok ir gadijumi kad virieshi ir vnk briesmiigi, bet personiski mana pieredze ar sievieteem ir taada ka sievieteem, ja kkas nav pa vinju praatam, taa tas uzreiz tulkojas taa itkaa mana attieksme kaa pret suni... bet kad sievietei saac laut pashai visu domaat un izlemt, tad saakas - tu nesi virietis, tu esi lupata...  kopiigi kko izlemt arii bezjeedziigi, kad man paludza lai izplaanoju briivdienas izklaides, tad Es uztaisiju sarakstu ar tam lietaam ko mes varetu darit, laavu izveeleeties kas vinai labak patiktu, jo pieredze raadija ka kko vienu izdomat bezjedziigi - pateiks ka negrib, labak majas sedes... tad nu lielais saraksts arii palika atgrusts un pateica sedes majas... taa vienas brivdienas, otras, treshas utt., sanaak taa... centies kko dariit - slikti, vairak neplaano neko - arii slikti. Ja un lutinashanas un viss parejais - vairak negrasos to dariit, jo mani personiskie noverojumi, jo vairak censhos, jo mazak tieku novertets.

p.s.bet kad paklausies sievietes kur, stasta... viirs majas dzer un skatas TV diivaanaa atlaidies un kaajas uz zhurnala galdinja uzlicis, nestraadaa, jo redz netaisas par tadu algu stradat, tas nekas ka sieviete straadaa ari par niecigu algu un maksa rekinus un uztur gimeni... nu ari tadi kas iekausta sievietes utml., sievietes tadus miil... miil, jo - vienmer kad esmu jautajis kapec tadu viiru nepamet, atbilde ir - miilu! Diivaini taadi kaa Es kas censhas, palidz, zheelo, taadus nemiil, bet alkashus un bezdarbniekus miil taa ka gatavas paciest visu.

jurgensens88 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  jurgensens88 14.01.16 01:51
 
9
0

atbildot uz Whatthe komentāru "Nelaimīgs ir tas vīrietis kas aug sievišu sabie... " Bija laiks kad puiši 16 gados ar ieročiem rokās cīnījās par ideju, brīvu valsti un devās pretī gandrīz vai bezšaubu nāvei pat aci nepamirkšķinot....bet mūsdienās liela daļa savos 30 gados joprojām dzīvo pie mammas un sūkstās cik viss slikti un dzīve grūta! Es gribu pateikt to, ka nedrīkst veikt salīdzinājumus ar veciem laikiem... Mūstdienu sabiedrības modelis ir pavisam cits kas bija kout vai 20 gadus atpakaļ, citi cilvēki un vērtības un es konkrēti izteicu domas tikai par šo vienu gadījumu, tas nebij jāpavērš pret lielāku grupu. Kādreiz varēja kout 5 bērni meitenei būt savos 16 ja viņa bij vīra paspārnē, nevis viena un guvusi popularitāti no tā ka godu savu ir pazaudējusi. Kādreiz bij tāda izzūdoša parādībā kā kauns...nevis ''tutoriali'' kā bērns jāaudzina no tādām kuras neizprot kas cieņa vispār ir.

Ipolits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Ipolits 21.01.16 14:49
 
8
0

Es savējiem mācu cirst eglītes.

Viņi vēl joprojām ir spermotozoīdu stadijā,bet priekšzināšanas mežizstrādē jau ir!

Whatthe avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Tulpīte
  Whatthe 14.01.16 00:36
 
7
0

atbildot uz jurgensens88 komentāru " Nelaimīgs ir tas vīrietis kas aug sievi... " Agrāk dažai sievietei 16 gados jau bija 3 bērni, lielākā daļa dzemdēja agri- vai tu uzskati, ka visas viņas bija sliktas mātes, jo jaunas? Tu esi nevis vecmodīgs, bet gan tieši pretējais, jo tieši mūsdienās ir normāli sievietei dzemdēt 30 gadu vecumā.

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 13.01.16 23:47  
 
6
0
Uzskatu, ka tur kautkas ir uzkrāšņots, bet audzināšana kā tāda liekas pat neslikta, bet mīnusi varētu parādīties kad mazais ieiet veču sabiedrībā pēc visa šī.

coldasice avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  coldasice 13.01.16 23:49
 
5
0

šeit arī manas domas un citu dalās,es uzskatu,ka cilvēku var cienīt par to,ko viņš ir sasniedzis dzīvē,nevis par to,ka viņš vnk. ir.......

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.01.16 10:53
 
4
0

Vot tā ir jāaudzina!

shnore avatars
Medaļa TeamworkMedaļa O!ZorroMedaļa Spoks
  shnore 14.01.16 07:51  
 
3
0
atbildot uz Whatthe komentāru " Agrāk dažai sievietei 16 gados jau bija 3 bēr... "Agrāk? Kad agrāk? Varbūt 2 gadsimtus agrāk meitenes 16 gados dzemdeja bērnus un tas bija normāli. Pagājušajā gadsimtā palikt grūtai vēl pirms pilngadības sasniegšanas bija liels apkaunojums visai ģimenei. Tas tikai tagad ir normāli, ka bērni vēl nesasnieguši pubertāti "iemīlas" un seksojas. Bet par rakstu- viss tā kā būtu pareizi, tikai veids, ka bērns iegūst naudu... Vecakiem NAV bērnam jāmaksā par to, ka viņš palīdz mājas darbos.
introthewild avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  introthewild 14.01.16 02:50  
 
4
2
Agrāk. Kādreiz. Tajos laikos. Nospļauties par to visu, šeit tiek pateikts reāls piemērs kādam džentlmenim jābūt, kādam jābūt vīrietim. Apspriest 16 gādīgās māmiņas arī ir nevieta.

LedusTēja avatars
Medaļa LācītisMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  LedusTēja 20.03.18 14:52  
 
1
0
Nu forši ka ir manieres, bet jautājums, vai tas pielietos

GrizzlyTheDeer avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  GrizzlyTheDeer 14.01.16 12:01
 
2
1

Ja viņa to viņam uzspiež, tad nekāds džentlmenis dienās nesanāks...

Minons avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Maska
  Minons 14.01.16 16:02  
 
1
0
16gadīga māte bla bla blā. Bet tagad viņai nav 16, ja viņas dēlēnam ir 6, tad viņai ir jau 22, ienākot bērnam pasaulē arī visa viņas dzīve mainās..

« 1  2  3 »