Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
26

Kasjaks interneta plašumos ir pārtvēris informāciju par to, ka „smagos” kā naftas tankera enkurs noziegumos apsūdzētais Pilsētas ar rītdienu galvenais Aivars aktīvi uzsācis gatavošanos Krievijas vēstnieka Latvijā vizītei „viņa” pilsētā (š.g. 20. – 21.aprīlis).

Oficiāli tā ir izziņota kā iepazīšanās vizīte, taču kurzemnieki, it sevišķi Pārvent’ iemītniek’ un Krievlauk’ ciemat’ iedzīvotāj’, mēļo, ka tiks kurināta pirts, kūpinātas vimmbas, norunāti muzikanti un sagatavotas vietējās senākā aroda pratējas. Turklāt šoreiz pats Aivars ir gatavs samaksāt prāvus honorārus, lai rādītu piemēru visiem pilsētas ciemiņiem, vienalga vai tie būtu rīdziniek’, valmierieši vai pat sabiedroto karavīri.

Kurzemes itālis visai bieži medijos klaji ņirgājas par valsts realizētu uz Rietumiem vērstu politiku, jo apzinās, ka ilgtermiņā tas viņam varētu atspēlēties un likt samaksāt ‘par visiem naudas grēkiem ar pasēdēšan’ kād’ laik’ Liepājas cietumā. Tādēļ nav brīnums, ka tiek organizēts divdienieks ar Kremļa sūtni, lai tuvāk apspriestu kādu pa pusei oficiālu biznesiņu. Savukārt ventspilniekiem jaunnedēļ pats Puzes saiminiekstelevizorā teiks: „Mums bij’ lieliska tikšanās [pirts], kuras laikā sapratām, ka starp Ventspil’ un Krievzemi ir nepieciešamaciešāk’ sadarbība. Te nav Rīg’, mums neinteresē ārpolitik’, mums interesē ventspilniek’ labklājīb’, tādēļ ēdīsim Pobedas bonbongas.” Ticiet vai nē, bet tā viš’ būs! Un patrioti no Kurzem’ pansionātim’ tam akli ticēs, bet SKDS Arnelis tik ceps augšā reitingus. Bēdīgi!

Neskatoties uz visu iepriekš minēto, kasjaks.lv novēl Lembim izdevušos ballīti!

 Autors: Sesks Kasjaks „Izbijis” komjaunietis gatavojas Krievijas vēstnieka vizītei Ventspilī

Pievienotie video

Izmantotie avoti:
http://kasjaks.lv
0
26

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Senču olaMedaļa Melnais caurumsMedaļa Jaunavas vainags
  kartupelis ar mugurkaulu 17.04.18 15:45  
 
15
0
Šokējoši ir tas,ka Ventspilnieki šito Lembi uzskata gandrīz vai par Kurzemes hercogu!!!Kurzemnieki kur ir jūsu lepnums un pašcieņa???Krievu okupācijas laikā samīdīta???

Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Drakonvīrs 17.04.18 16:08  
 
7
0

Lembis pēdējā laikā intensīvi rotē krieviskajos portālos, tipa vēsti un mixnews..

Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 18.04.18 16:29
 
2
0

atbildot uz Lll komentāru " Sliktāk nevar būt par sabiedrotajiem ,k... "

Lai kas tu arī nebūtu, tu esi nonācis pretrunā pats ar sevi! Sorry, bet tā sanāk!

Anonīms
Anonīms 26.04.18 14:41
 
0
0

Lembergs normāls vecis. Piedrāzt ko aitas domā...

Anonīms
Lll 18.04.18 12:55  
 
0
1
Sliktāk nevar būt par sabiedrotajiem ,kas grauj Latvijas ekonomiku kā , tas bija ABLV gadījumā. Par Lembergu neesmu labās domās, jo viņš ir ZZS lokomotīve, bet , savukārt, ZZS ministri aktīvi grauj Latvijas ekonomiku ar neveiksmigajām reformām, piemēram, Čakša, kas 300 000 iedzīvotāju atņēma veselības aprūpi vai Augulis, kas grauj tranzītu vai arī Reizniece, kas nav spējīga aizstāvēt Latvijas finanšu imtereses kā arī veic drastiskos nodokļu paaugstinājumus.