Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
178

Pasaulē ir dažas valstis, kuras ir militāri tik varenas, ka no tām baidās visa pārējā pasaule. Katra no šīm valstīm ir spējīga noslaucīt cilvēci no zemes virsas. un tās tikai gaida savu stundu...

Ja ne īstenībā, tad vismaz militārajās mācībās - pieaugušu vīriešu spēlēs.

FROTERRADrausmīga pilnīgi... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
1.

FROTERRA

Drausmīga, pilnīgi neprognozējama un visai civilizētajai pasaulei  bīstama valsts. Froterrai ir vesela armija hakeru, kuri spēj sagrozīt pat demokrātisku  vēlēšanu gaitu.  Valsts iekārta šajā valstī ir pseidodemokrātiska. Ar šo valsti mācībās  EU PACE17 NATO karoja  veselas sešas nedēļas, iespējamais kritušo skaits no abām pusēm tika prognozēts līdz 400 000 000. 
Froterra pēc leģendas cenšas visiem spēkiem destabilizēt situāciju Eiropā ar hibrīdkara draudiem. 

BOTNIJAMācībunbspnbspSteadfast Jazznbsplaikā Igaunijai uzbruka Botnija Pēc leģendas Botnija ir valsts kur valda pseidodemokrātija un nav nekādas opozīcijas toties ir milzīga militāra varenība kopā ar ekonomisku un socialunbsp krīzi un pietiekoscarona nekaunība lai uzbruktu kaimiņvalstīm Botnija atrodas kaut kur Skandināvij... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
2.

BOTNIJA

Mācību  Steadfast Jazz laikā Igaunijai uzbruka Botnija. Pēc leģendas, Botnija ir valsts, kur valda pseidodemokrātija un nav nekādas opozīcijas, toties ir milzīga militāra varenība kopā ar ekonomisku un socialu  krīzi un pietiekoša nekaunība, lai uzbruktu kaimiņvalstīm. Botnija atrodas kaut kur Skandināvijā.

Pret Botniju NATO nācās... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
3.

Pret Botniju NATO nācās raidīt 6 tūkstošus kareivju, 350 bruņumašīnas,  13 kuģus, 50 lidmašīnas un  helikopterus. Tas viss tika komandēts no 8 štābiem. Iebrukums sākās ar desantu no jūras.
 

BALTAValsts kura figurēja... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
4.

BALTA

Valsts, kura figurēja NATO mācībās  Anaconda-2006. Pēc leģendas, Balta ir militāri varena valsts, kuras ekonomika ir stipri atkarīga no ogļūdeņražu eksporta un  kura nekautrējas pievākt vienu  otru derīgo izrakteņu atradni  arī kaimiņvalstīs, veicot nelielus reidus ar tankiem. Balta ir uzbrukusi kaimiņvalstij Vislandei, kur dzīvo  agresoram labvēlīgs etniskais mazākums. 

Lai tiktu galā ar agresoru NATO bija nepieciešams iesaistīt karadarbībā 10 tūkstošus kareivju, ieskaitot ugunsdzēsējus un policistus, kuri  pirmoreiz tika iesaistīti militaros manevros.  

Viņus atbalstīja gandrīz 1.5 tūkstoši tehnikas vienību, tajā skaitā tanki, zenītraķešu kompleksi un ap 50 lidmašīnu un helikopteru, kā arī 20 karakuģu.

BARIJA UN MONDANATOnbsp... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
5.

BARIJA UN MONDA

NATO  militāro mācību  Anaconda-2014 laikā daudz cietušajai valstij Vislandei  atkal uzbruka. Soreiz uzreiz divi agresori - Barija  un Monda.  Barija bija liels ogļūdeņražu  piegādātājs Eiropas  valstīm, otra valsts - Monda - Barijas sabiedrotais,  caur kura teritoriju šīs piegādes notiek. Lai apturētu agresorus, šoreiz bija nepieciešami 12 000 kareivju. 

 

VESBARIJA LUBENIJA UN... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
6.

VESBARIJA, LUBENIJA UN VEIŠNORIJA

Sīgada Krievijas un Baltkrievijas kopējās mācībās Zapad -2017 liela daļa mācību kauju notika Baltkrievijas teritorijā. 
Scenārijs bija  tāds, ka rietumnieki grib sagrābt daļu  Baltkrievijas un organizēt tur jaunu  valsti -  Veišnoriju. Un pēc tam okupēt visu Baltkrieviju. Labā Krievija attiecīgi aizstāv Baltkrievijas suverenitāti. 
 

Tiesa gan negaidītsnbsp... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
7.

Tiesa gan, negaidīts  moments bija tas, ka Veišnorija ātri kļuva populāra baltkrievu opozīcijas vidū, ātri parādījās Veišnorijas karogs un ģērbonis, un tagad ir iespējams  internetā pasūtīt arī veišnorieša  karti. 

SARKANIETomēr pascaroni... Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
8.

SARKANIE

Tomēr paši lielākie nelieši, kuri uzmācas  gandrīz visu valstu armijām ir 'sarkanie". Viņu  armija desmitgadēm terorizē visu pasauli. Tas ir pretinieks, ar kuru gadu no gada saduras gan NATO,  gan arī citu valstu militāristi.   Par laimi pasaulei, "sarkanie" gandrīz vienmēr zaudē.

Īstenībā tas ir vienkārši pats populārākais apzīmējums pretiniekam mācībās - abas puses nosacīti dalās- "zilajos" un pretiniekos - "sarkanajos"

Leģenda vēsta, ka tā visa pamatā esot visā pasaulē izplatītais zili - sarkanais zīmulis, kurš licies parocīgs arī militāristiem. 

 Autors: Raziels Īstu vīru  spēles
9.
1
178

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ottokaars avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  ottokaars 07.10.17 19:17
 
4
0

Par "Zilajiem"nu ir galīgi otrādi bulšits...

NATO armijās ar ZILU krāsu apzīmē savus un sabiedrotos spēkus. Ar SARKANU pretinieka spēkus.

Ja nu vienīgi raksts tulkots no krievu avotiem- tad taisnība... Tur Sarkano armiju agrāk tikai un vienīgi ar sarkanu apzīmēja, bet "visādus fašistus" ar zilu...   

Gmonster avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Nostradams
  Gmonster 07.10.17 21:04  
 
4
0
Pirmo reizi par tādām valstīm dzirdu?

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 07.10.17 21:53
 
2
0

atbildot uz Gmonster komentāru " Pirmo reizi par tādām valstīm dzirdu? ... " Sīs izdomātās valstis ir iedomātais pretinieks mil;itārajās mācībās.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 07.10.17 19:08
 
0
0

    

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 07.10.17 19:44
 
0
0

    

rasiks avatars
Medaļa ZebraMedaļa Praida olaMedaļa Patīk raksts
  rasiks 07.10.17 22:10
 
0
0

Omei tas par sarežģītu, bet par centību  plusiņš

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 08.10.17 21:53
 
0
0

Leģenda nepareiza - [tumši] zils un sarkans gluži vienkārši ir krāsas, kādu ir vismazāk uz topogrāfiskās kartes, līdz ar to vismazāk riska nepamanīt uz kartes ar zīmuli izdarītās atzīmes.

A sadalījums zilajos un sarkanajos visdrīzāk nāk no Aukstā Kara laikiem - kad viena no aktuālajām vai potenciālajām karadarbības pusēm bija Sarkanā Armija, un kādā tad krāsā to zīmēt, ja ne sarkanā?

Un kāpēc 8. bildē airsoftisti?

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 10.01.18 21:22
 
0
0