Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
2
220

Latvija ,vārds kas izsaka daudz ,protams,ar šo tekstu iesāku iepriekšējo rakstu ,bet man nav ,ko rakstīt ievadā. Tāpēc atslābsti un mierīgi izbaudi manu rakstu !

Valoda Teikscaronu tā ka... Autors: Fosilija Iemesli, kāpēc es mīlu Latviju #2
1.

Valoda. Teikšu tā ,ka valoda ir vissenākā cilvēku saglabātā vērtība,kuru nedrīkst zaudēt. Un Latviešu valoda mums ir ļoti unikāla. Bet ir liels BET ,kāpēc tik daudz krievi ,kas dzīvo Latvijā nemāk Latviešu valodu. Personīgi zinu ārzemnieku ,kurš pa 2 gadiem iemācījās ļoti labi mūsu valodiņu. A krievi ,kas dzīvo Latvijā daudz vairāk gadus ,nezin kā sasveicināties Latviski. 2. Turpinot rakstīt par to ,cik unikāla ir mūsu valoda ,gribu teikt ,ka viņa ir bagāta ar ļoti lielu vārdu daudzumu . Tāpēc ,gribu teikt ,ka Latviešu valodu nedrīkst piesārņot ar citu valodu vārdiem un vienmēr jārunā latviešu starpā Latviski!!! Jo tikai tā mēs spēsim saglabāt savu valodu. 

Goda sardze pie Brīvības... Autors: Fosilija Iemesli, kāpēc es mīlu Latviju #2
2.

Goda sardze pie Brīvības pieminekļa. Nu par Brīvības pieminekli man nāk prātā labas lietas ,bet par tās sargiem... "cepuri nost". Goda sardze jau pie pieminekļa stāv kopš tā atklāšanas 1936.gadā. Vienmēr vajaga atcerēties cik grūti viņiem ir tur stāvēt.  Sardze pie Brīvības pieminekļa stāv pat negaisa un karstā laikā.  Leposimies par viņiem! 

Latviescaronu svētki un... Autors: Fosilija Iemesli, kāpēc es mīlu Latviju #2
3.

Latviešu svētki un tradīcijas. Vai jūs spētu iedomāties vasaru bez Līgo svētkiem ,ziemu bez Ziemassvētkiem un pavasari bez Lieldienām? Saprotu ,ka citās valstīs līdzīgus svētkus svin .Bet ,tikai mūsu valstī ir tādas tradīcijas ,kādas mēs mēdzam veikt. Līgo /Jāņi tak nav iedomājami bez Jāņu siera ,alus ,ugunskura un vainagu pīšanas. Ziemassvētki nav iedomājami bez eglītes ienešanas mājās  ,svētku  mielasta ,bluķa vilkšanas utt. Lieldienas nav iedomājamas bez šūpošanās ,olu krāsošanas ,ripināšanas un sišanas. (iespējams ,ka tādas līdzīgas tradīcijas  ir citās valstīs arī ,bet mums tās ir daudz unikālākas) .

Ātrais internets Nu bet... Autors: Fosilija Iemesli, kāpēc es mīlu Latviju #2
4.

Ātrais internets. Nu bet ,protams, kā tad nepieminēšu šajā rakstā Latvijas ātro internetu. Latvijā ir 4. ātrākais internets, kas noteikt skauž citām valstīm un vidējais ātrums ir 37,5 megabaiti sekundē. Tāpēc vēlos teikt ,ka internets ir Latvijas viens no lielākajiem lepnumiem. 

Pieminekļi Latvijā... Autors: Fosilija Iemesli, kāpēc es mīlu Latviju #2
5.

Pieminekļi Latvijā. Pieminekļi ir gandrīz visās Latvijas pilsētās. Kāpēc tie ir tik īpaši? Tāpēc ,ka tikai Latvijā ir pieminekļi ar tik īpašu savu individuālo vēsturi.  Pieminekļus var uzskatīt par daudzo tēlnieku dāvanu Latvijai. Tāpēc ,vajaga tos saudzēt. Un man vēl ir jautājums ,kāpēc Latvijā un ,protams, citur pasaulē ir tādi gudrinieki ,kas tos apzīmē ar grafitī ? 

 

Iemesli ir tik daudz ,lai mīlētu Latviju .(šodien tikai nebija laika uzrakstīt vēl vairāk). Paldies ,ka lasīji. Atceries par iespēju aplūkot manus pārējos rakstus . Tas man nozīmētu ļoti daudz. 

2
220

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
amy2810 avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa KallaMedaļa Sertificēts spoks
  amy2810 27.09.14 23:15
 
6
2

Pilnībā piekrītu! It īpaši par to , ka ir tādi krievi kuri dzīvo Latvijā un tā arī nevar iemācīties mūsu valodiņu. Tādus labāk lai izstūta atpakaļ uz krieviju, kam mums tādus nevajadzīgus narkomānus, tad labāk dzīvot pustukšā Latvijā kurā ir tikai laitvieši, nekā pilnā Latvijā kurā ir daži latvieši un entie krievi!

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  Jāņa oga 27.09.14 23:37
 
4
1
Par pieminekļiem gan nepiekritīšu. Katrā valstī var atrast pieminekļus ar daudz interesantāku vai ne tik interesantu vēsturi un nozīmi.

stalllone avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Teamwork
  stalllone 28.09.14 15:00
 
2
0
VAJAGA
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Praida olaMedaļa Pēdējais smaidsMedaļa Oranžās šausmas
  kartupelis ar mugurkaulu 13.11.17 18:25  
 
1
0
Par LATVIJU!!!

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 13.11.17 21:35
 
0
0

      

Melnzeme avatars
Medaļa AnomālijaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  Melnzeme 27.09.14 23:24
 
2
4
Latvieši pārvēršas par angļiem un krieviem