Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
72

Multene "Finijas un Fērbs" bija man viena no maniem pusaudžu gadiem mīļākajām multenēm kuru skatījos laiku pa laikam ar brāli kuru no nedarbiem varēja paglābt tikai multeņu skatīšanās. Tagad jau esam lieli, tomēr, šī multene vēl aizvien iet pa Disney kanāliem un ne tikai. Šajā reizē vēlos padalīties ar interesantu teoriju un patiesību kuru ir aiz šīs multenes. Jauku lasīšanu.

Tumscaronā pusenbspscaronai... Autors: Paula Freimane Finiass un Fērbs, kāds tad ir patiesais stāsts šai multenei
1.

Tumšā puse šai multenei

Multene "Finijas un Fērbs" ir par diviem zēniem vasaras brīvlaikā kuri šo laiku pavada izgudrojot dažādus izgudrojumus, kā, piemēram, lidojošu kuģi, milzu robotos vai amerikāņu kalniņus kuri sniedzās līdz kosmosa tālākajam stūrim. Finijas ir pārdrošs izgudrotājs, bet Fērbs ir kluss, tomēr arī ar izcilu radošo pusi. Viņu māsa Kendisa vienmēr cenšas sagādāt viņiem problēmas un cenšas nosūdzēt to visu mātei, bet māte nekad tā arī īsti nespēj ieraudzīt izgudrojumus ko zēni ir paveikuši, jo tie mistiskā veidā pazūd. 

Finijasa un Fērba... Autors: Paula Freimane Finiass un Fērbs, kāds tad ir patiesais stāsts šai multenei
2.

Finijasa un Fērba teorija

Finijasa un Fērba teorija stāsta, ka reālajā dzīvē īstā Kendisa ir zaudējusi veselo saprātu dēļ problēmām kuras ir norisinājušās viņas dzīvē. Šī teorija arī neslēpj, ka Finijas bija Kendisas mazais brālis kuru skolā ļoti apsmēja par viņa jancīgo, jeb pārāk "nūģīgo" izskatu. Vienu dienu viens no skolas bērniem Finijasam iesita pa galvu tik spēcīgi, ka tā rezultātā tas viņu nogalināja. Tajā dienā Kendisa mainijās uz visiem laikiem. Protams, Kendisa nespēja samierināties ar šādu zaudējumu, tāpēc izveidoja savu iedomu pasaulīti kur Finijas spēlējās un veidoja dažādas vēl nevienam neizgudrotas lietas kopā ar savu brāli Fērbu. Fērbam reālajā dzīvē ir garīgas problēmas, kā rezultātā viņš īpaši nerunā un nedara neko, bet Kendisa viņus savā iedomu pasaulē izveidojusi par piedzīvojumu kāriem brāļiem. 

Īstais iemesls kāpēc māte... Autors: Paula Freimane Finiass un Fērbs, kāds tad ir patiesais stāsts šai multenei
3.

Īstais iemesls, kāpēc māte nespēj ieradzīt šīs blēņas ir tāpēc, ka tās vienkārši nepastāv un jo vairāk Kendisa mēģina pierādīt ka tās, tomēr, pastāv, jo vairāk viņa iedzīvojas neprātā. Šajā multenē ir arī Dakteris Doofenshmirtz, kurš reālajā dzīvē ir Kendisas personīgais psihologs ar kuru viņa satiekas divas reizes nedēļā. Problēmas sakās brīdī, kad viņš pieprasīja "kaudzi" naudas par to ka Kendisa viņu apmeklē un viņš viņu uzklausa. Bezcerībā viņas mātei radās ideja pierakstīt visas neprātīgas Kendisas idejas kuras viņa stāstīja savai māte un pārdot Disney kompānijai un redz- sanāca. Lūk, šī ir Finijasa un Fērba teorija, bet vai tai ir pat neliela daļiņa patiesības?

Īstais stāsts... Autors: Paula Freimane Finiass un Fērbs, kāds tad ir patiesais stāsts šai multenei
4.

Īstais stāsts multenei "Finijas un Fērbs"

Patiesais stāsts nāk no reāla zēna un viņa izveidotās iedomu pasaules. Šo zēnu sauc Dans Povenmirs. Kad viņš vēl bija maz viņš bija apsēsts ar multeņu zīmēšanu, viņa māte to pamanīja un teica "nekad neiznieko dienu vasarā". Viņš ieteikumu bija ņēmis pie sirds un tā nu nolēmis ka katru vasaras dienu pavadīs pie zīmēšanas un zīmēs visu ko vien viņš iztēlosies un ar iztēli viņam bija viss kārtībā. Viņš nekad nezaudēja veselo saprātu, kā to izdarīja Kendisa teorijā, tāpēc ka šis viss bija dēļ pozitīvās pieredzes. Vēlāk kad viņš ar darugu izgudroja "Finijas un Ferbs" viņi nosprieda ka šai multenei jābalstās tikai uz pozitivitāti. 

 

Finijas un Fērbs... Autors: Paula Freimane Finiass un Fērbs, kāds tad ir patiesais stāsts šai multenei
5.

Finijas un Fērbs veido izgudrojumus tikai dēļ jautrības, kā arī, lai šī jautrība sasniegtu arī skatītājus un šādā gadījumā viņi veidoja katru vasaras dienu neizamistamus izgudrojumus, lai arī viņu māsa Kendisa vienmēr mēģināja tos sabojāt un nosūdzēt tos mammai. Ā, un runājot par Kendisu- reālajā dzīvē viņa bija Dana Povermita māsa, kura kad viņi bija maziņi arī centās visu nosūdzēt mātei. Izklausās pazīstami, ne?   

1
72

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
moparcape241 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  moparcape241 31.07.17 19:10  
 
9
0
Šo mūlteni aceros diezgan švaki salīdzinot ar citām, bet nesaprotu ,kā pie velna viňš var uzvilkt kreklu!

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 31.07.17 16:43
 
2
1