Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
15
74

Feminisms ir pārliecība, ka visiem dzimumiem pienākas vienādas politiskās, sociālās, seksuālās, intelektuālās un ekonomiskās tiesības.

Dominē tikai vīrieši un tiem ir vairāk tiesību, tiem pienākas vairāk kā sievietēm un tie ir vērtīgāki bet mūsdienās tā gluži nav. Sieviete pati pelna, gatavo, uzkopj un audzina bērnus kamēr vīrietis tikai strādā.

Ja meitene pārguļ ar vairāk... Autors: NaglaKabatā Feminisms
1.

Ja meitene pārguļ ar vairāk kā 3 vīriešiem mēneša viņa ir mauka ( šī ir profesija nevis lamu vārds) par viņu var ņirgāties un apsaukāt gan publiski gan caur internetu. Ja vīrietis pārguļ ar tik pat daudz sievietēm nedēļas laikā viņš ir varonis un pelijis medaļu. 

Nedzēsiet scarono bildi jo... Autors: NaglaKabatā Feminisms
2.

Nedzēsiet šo bildi jo šis nav ''šoks'' tā ir kādas sievietes dzīvība, kuru atņēma kāds vīrietis izvarojot un nositot to līdz nāvei! Tas nav šoks tā ir ikdienas ar ko sievietes saskaras  izvarošanas upuri tiek vainoti, jo bija mugurā īsa kleita izvicinoša, dekoltē un uzdrošinājās pasmaidīt! Viņa nebija to pelnījusi arī tad ja viņa būtu pa ielu staigājusi kaila, neviena sieviete to nav pelnījusi tikai kāpēc tiek vainoti upuri? Cik viņi saņem par izvarošanu? 3 gadus cietumā dažus palaiž uz nosacīto, bet viņi var turpināt to darīt atkal, ja vispār tiek aizturēti. 
 

Sievietes tiek vainotas pat... Autors: NaglaKabatā Feminisms
3.

Sievietes tiek vainotas pat tad ja vīrietis paceļ pret viņu roku- viņš bija noguris, viņam tāda dzīve, viņam bija grūta diena! Vīrietis ir fiziski spēcīgāks par sievieti un tā ir bijis un būs- mūs vajag aizstāvēt nevis zobus izsist un tad apvainot mūs par to! Nē neviena sieviete nav pelnījusi sajust sitienus no mīļotā vīrieša! Ilgstošas šādas attiecības psiholoģiski traumē sievieti un vairākums gadījumos sievietes neviens neaizstāv jo tas jau ir bijis kādā ģimenē un vīrietis ir upuris jo pēc tam viņš jūtās slikti- Kā ar sievieti kura nākošajā dienā no gultas nevar izkāpt? Kā ar sievieti kura vairs nevar staigāt? Kā ar bērnu kura acu priekšā vīrs sit mammu un viņi slējās, jo ir bail, ka tētis nenosit mammīti vai viņu? Kā tas sabojā bērns psihi, jo no pašas bērnības tas kuram jāaizstāv ģimene sit mammu. Vienādas tiesības un sēdināt sietmā tos kas tā dara, nekādus brīdinājumus uzreiz cietumā, jo viņš ir bīstams apkārtējiem!

Feministes cīnās par iespēju... Autors: NaglaKabatā Feminisms
4.

Feministes cīnās par iespēju izvēlēties dzemdēt vai nē. Ja vīrietis atsakās no iespējas audzināt bērnu viņš vienkārši nav gatavs tam, ja sieviete atsakās dzemdēt un nolem abortēt bērnu tad sieviete ir sātana izdzimums, nekam nederīga māte un vietas vairs nav pasaulē! Cik sievietes audzina bērnus vienas, vai arī dzīvo kopā ar kādu kas viņas sit un pazemo lai bērnam būt ģimene? Vīrietim ir izvēle bet kāpēc sievietes par šo izvēli tiek nosodītas?

Pateicoties feministēm mēs... Autors: NaglaKabatā Feminisms
5.

Pateicoties feministēm mēs varam un drīkstam izteikt savas domas, bet joprojām mūsu domas maksā un tiek vērtētas zemāk kā vīriešu, jo mēs esam sievietes. Bieži kad izsakām savas domas un tās nav pozitīvas kāds noteikti pajautās- Tev īpašās dienas sākušās?

Sieviescaronu ķermenis tiek... Autors: NaglaKabatā Feminisms
6.

Sieviešu ķermenis tiek izmantos kā objekts preču tirgošanai, kā aksesuārs mūzikas klipos, kā oblekts kā lieta tiek pasniegtu sieviešu ķermenis jau gadiem.Femenistes vēlas lai tas tiktu apturēts! Vīrieši arī var ar ķermeni pārdot maizītes! 

Feministes neienīst... Autors: NaglaKabatā Feminisms
7.

Feministes neienīst vīriešus, viņas vienkārši vēlas vienādas tiesības un vīrieti ar kurš viņu cienīs, nesitīs, neizvaros, nepazemos, nenoniecinās un neuzskatīs, ka viņš ir svarīgāks par viņu, jo ir kaut kas starp kājām!

15
74

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [28]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
BARBARS avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 01.05.16 18:02
 
16
1

Feminisms ir nekas vairāk kā instruments kas nāk vienā pakā ar Gejiem lesbietēm, multikulturālismu un citām liberastu muļķībām.. ar mēŗķi degradēt cilvēku....Un ka jau tagad izskatās arī pateicoties visām Tevis augstāk minētajām muļķībām arī navējoši, jo Eiropa izmirst Latvija Izmirst..

Ir jāsaprot ka SIeviete un Vīrietis nekad nebūs vienlīdzīgi, tapēc ka daba to nekad nav paredzējusi un katram ir savas funkcijas un vajadzības...

Tas ka tu pateiksi ka mēsi visi esam vienlīdzīgi diez vai tu gribēsi lai mēs ietu vienā toletē, vienā dušā. Vai Olimpiskajās spēlēs beigtu dalīt mūs vīriešos vai sievietes..

Feminims tas ir bulshids... Agri vai vēl arī bez feministēm Sieviets dabūytu tiesības balsot utt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.05.16 23:28  
 
7
1
Nicki Minaj ar pēcpuses implantiem metās aizstāvēt feminismu!
MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 01.05.16 21:13  
 
4
0
atbildot uz BARBARS komentāru " Feminisms ir nekas vairāk kā instrument... "Piekrītu jau no pirmsākumiem vīrietis valdīja un uzņēmās atbildību, kā cilts vadonis vai karalis šaubos ka sieviete spēs ātri reaģēt kara laukā vai valdīt pilnvērtīgi par valsti.Parasti viņas tās tiesības pagriež ,kad viņām tas ir izdevīgi.

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.05.16 18:28
 
6
2

atbildot uz mednieks15 komentāru " Nicki Minaj ar pēcpuses implantiem metā... " viņai var būt visi iespējamie implanti un uzpumpētas lūpas, tas neko nenozīmē,  viņa joprojām var pastāvēt par līdzīgām tiesībām.

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 02.05.16 13:47
 
5
1

Feminisma kustība, kas bija pirms 100ts gadiem ! Ir Respektējama ! Jo tai bija īsts iemesls eksistēt ! Aber, tas, kas tagad ir feminisms/feminazi ir pilnīgs un galīgs SJW ''bullshits'' ! Ja tiešām aizstāv savu nostāju, tad šīm (ar lieko svaru) -istēm, vajag doties uz Indiju vai tuvajiem austrumiem ! Palīdzēt savām māsām, kam tiešām ir ierobežotas dzīves tikai dzimuma dēļ !

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 03.05.16 11:12
 
4
0

atbildot uz iignja komentāru " viņai var būt visi iespējamie implanti un uzp... " Tātad tas, ka viņa sevi pataisa par ''bimbo'' (dumju sieviešu stereotipu) nekā netraucē, cīnīties par vienlīdzību ?

DrPePeR avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  DrPePeR 12.05.16 03:52  
 
3
0
6. Nu jā, vīriešus jau nemaz neglorificē kautvai videospēlēs vai filmās, kur obligāti jābūt milzīgam kačokam ar 10 ļimoniem pakaļā. Thats racist! #fuck_equality

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 03.05.16 11:07
 
3
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Domā izvarot kādu un netikt par to sodīts? Ie... " Tās ir arābu vīriešu privilēģijas ! Bet es ņemšu baltā vīrieša, kuras ir ( input retarded feminist statements here) !

kitija217 avatars
Medaļa RūdisMedaļa KallaMedaļa Kārumnieks
  kitija217 02.05.16 14:05  
 
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Feminisms ir nekas vairāk kā instrument... "

Vielīdzīgs ir pavsam kaut kas savādāks par vienādu

MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 01.05.16 21:04  
 
1
0
6.Šaubos ,ka kāds gribēs pirkt maizītes ar veci stringos. 7.Viss biežāk sastopu tās kuras ienīst vīriešu ,ka mēs esam domāti tikai bērnu taisīšanai ka visi vīrieši ir primāti kuri neko nejēdz,nespēju izturēt šādas histēriķes.

Aleksa52 avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa Bronzas ninjaMedaļa Draugu draugs
  Aleksa52 02.05.16 18:02
 
1
0

Zinu vairākus gadījumus, kur  ģimenē tiek sista sieviete. Zinu arī kādas tam ir sekas. Bērni vai nu aizstāvēs māti un paši cieties, vai arī klusēs un cietīs viņu psihe. Abos gadījumos bērna psihe un uzskati par normālu ģimenes dzīvi tiek apgriesti plnīgi kājām gaisā.

Piemēram, kādam man pazīstamam cilvēkam dēļ vardarbības ģimenē, liekas normāli sist sievieti, ja viņa nepakļaujas. Viņš pats saprot, ka tas nav labi, bet ir jau par vēlu. Šī puiša klātbūtnē ļoti jādomā ko runā vai dari. Godīgi sakot, pati varu uzturēties viņa tuvumā, jo esmu pietiekami spēcīga un nebaidos aizstāvēt sevi, ja tas nepieciešams.

Savkāt, ja, piemēram, agrā bērnībā tiek sita meitene un/vai mamma. Meitenei var izveidoties nepareizi priekšstati par to, kas ir pieļaujams, un kas nav. Sliktākajos gadījumos meitenei (tikpat labi puisim) vai izveidoties riebums pret jebkādiem pieskārieniem. 

Dažbrīd mēs nepazināmies ko daram. Arī mēs, dāmas. Nav pieļaujams, ka vīrietis sit sievieti, bet nav pueņemams, ka sieviete sit vīrieti. Tāpēc vispirms padomāsim, pirms kaut ko darīsi.

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 02.05.16 16:00
 
1
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Vēlies doties līdz?    " Ja varēšu ņemt līdzi savas baltā vīrieša ''privilēģijas'', tad jā !    

BARBARS avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BARBARS 01.05.16 22:59
 
1
0

atbildot uz MrCartoon komentāru "Piekrītu jau no pirmsākumiem vīrietis valdīja ... " Runa nav par to vēsturē ir gana daudz sieviešu kuras ir bijušas labi līderi gan kaujas laukā gan sadzīvē...

Runa ir par to Ka sieviete un vīrietis nebūs vienādi vai vienlīdzīgi, tapēc ka tas pec būtības nav iespējams, jo katrtam ir sava funkcija..

MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 01.05.16 21:46  
 
3
2
atbildot uz Santa Santa komentāru " Esmu par to lai izvarošanas , sieviešu piekau... "Piekrītu,man baigi patīk tavi raksti!

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 01.05.16 23:30
 
0
0

atbildot uz mednieks15 komentāru " Nicki Minaj ar pēcpuses implantiem metā... " Viņa ir sieviete repere un bieži viņu neutver nopietni, jo ir sieviete.  Tur tā sāpe, kāda starpība kāda pakaļa īsta vai nē!   

agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 15.11.17 09:58
 
0
0

Tavi raksti man liek nākt Spokos! Paldies!    

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 03.05.16 20:34
 
0
0

atbildot uz NazitrapSS komentāru " Tātad tas, ka viņa sevi pataisa par ''bimbo''... " tieši tā.

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 02.05.16 18:35
 
0
0

atbildot uz Aleksa52 komentāru " nav runa par laulībām. viekārši, ikdienā ... " Kaut vai, bet tāpat. 

MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 01.05.16 21:40  
 
0
0
atbildot uz Santa Santa komentāru " 6. Nebēdātos par Čaningu Teitumu meizīšu rekl... "Tad tu esi pret visu šo sviestu?(ceru)

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 02.05.16 17:25
 
1
1

atbildot uz NazitrapSS komentāru " Ja varēšu ņemt līdzi savas baltā vīrieša ''pr... " Domā izvarot kādu un netikt par to sodīts? Iesist sievietei un nosodtī par to sievieti jo viņa Tev lika to darīt? Paņemt vairāk un izdarīt mazāk? Ko tieši?