Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
73

Sveiki,

Es kā sieviete gribu izteikt savas domas par šo tēmu. Sieviešu tiesÄ«bas ne vienmēr ir bijušas vienlÄ«dzÄ«gas ar vÄ«riešiem, bet 20. gadsimtā notika feminisma kustÄ«ba, lai sievietes spētu balsot un strādāt utt. Piemēram, Japānā ilgu laiku sievietes dzÄ«voja patriarhālā sabiedrÄ«bā, kur cīņām vajadzēja bÅ«t par mājsaimniecēm. Bija dažas profesijas kā bÅ«t geiša( kā filmā ,,Memoirs of a Geisha&rdquo, bet sievietei bija par tādu jāpaliek visu mūžu. Pēc 2. pasaules kara sievietes ieguva vairāk tiesÄ«bas un sāka strādāt. 60os gados, kad sākās ,,hipiju ēra” tad tika radÄ«ta ,,pill” kontracepcija, lai sievietes varētu kontrolēt dzimstÄ«bu.
SalÄ«dzinoši nesen ir parādÄ«jusies feminazi kustÄ«ba, kur sievietes grib pārsvaru pār vÄ«riešiem. Feminazi kustÄ«ba ir populāra rietumu valstÄ«s, bet izplatās arÄ« uz citām valstÄ«m kā Indija.
Es varu saprast feministu kustÄ«bu cÄ«noties par sieviešu tiesÄ«bām, bet esmu pret Feminazi, jo sievietes, kuras tam seko ir naidÄ«gās pret vÄ«riešu dzimumu. Pēc viņu loÄ£ikas man kā sievietei ir jāienÄ«st visi vÄ«rieši ieskaitot savu tēvu, vectēvu, brāli... Pat skatoties uz viņām man rodas iespaids, ka daudzas no viņām ir zaudējušas savu sievišÄ·Ä«bu.
Manuprāt tieši šo iemeslu dēļ daudzi vÄ«rieši no Rietumu valstÄ«m ir sākuši ņemt sievas no citām valstÄ«m, piemēram, Krievijas, Bulgārijas, BrazÄ«lijas, Taizemes, FilipÄ«nām utt...
Toties vēl viena jauna parādÄ«ba ir rādÄ«jusies, ka daudzi bērni neizaug ar tēvu vai pat nezin kurš ir tēvs. Nesen Dienvidāfrikā bija izdota statistika, ka ap 2/3 jaundzimušo esot piedzimuši ārpus laulÄ«bas. VarbÅ«t tā ir sieviešu izvēle vai tā ir labāk to pašam jāizvēlas.

Labi, esmu pateikusi savas domas. Varat izteikt savas domas komentāros par šo tēmu.

 Autors: Zigzig Feminisms vai Feminazi 🚺
1.
Feministu salīdzināšana Autors: Zigzig Feminisms vai Feminazi 🚺
2. Feministu salīdzināšana

Pievienotie video

1.Feminisma un Feminazi atšķirības
2.Feminazi Indijā 🇮🇳
1
73

Citi Å¡Ä« autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ķiuļa avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Bakalaurs
  Ä·iuļa 08.01.18 17:56
 
10
2

vis šis feninisms vai rasisms vai vel kk aizvainojums ir tupa uzmanÄ«bas pievēršana,tapat kā tagad sievietēm ir trends rakstÄ«t#itoo vai kaut ka tā par to holivudas izvarošanu,kip 20 gadus viss bij zb bet tagad nav,smiekli sagāja par zelta globusu,visas melnā ģērbušÄs,lai aiztavētu tās sievietes kas cietušas no vardarbÄ«bas ar drebēm ko pirs pars gadiem varēja atļauties mugurā ģērbt maukas,un tad tik kliedz ka visi virieši ir cÅ«kas,varu derēt ka 90% "izvarošanas" nemaz nav vainÄ«gs džeks,tapat ar tām feministē,iedomajās ka viriešiem visur viņas ir jāpielÅ«dz,jaizdabā utt.. kā tik tas nenotiek tā tik kk herņu sāk liet...

piedodiet,bet kapēc normālas,jaukas meitenes nav feninistes,nav izvarotas vai nav apspiestas no pretējā dzimuma?tapēc ka viņām smadzenes stradā un saprot ka pretējais dzimums nav pamēsls,kura dvēselē kājas noslaucīt

Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 08.01.18 14:20
 
8
1

Tieši feminazi dēļ sāk ražot creampie-vibratorus. Tur mūžīgais aizvainojums par to, ka netika kronētas par balles karalienēm, kāds ik pa laikam pavilka uz zobu ar "briļļainā kobra"  vai "dēlis" 6. klasē un tālākā seksuālā neapmierinātÄ«ba, jo Džonijs Deps neklauvē pie viņu durvÄ«m, vai vismaz "Roberts, kurš brauc ar melno bembi ar krutajām gaismām", tikai Pēteris no paralēlklases, kuram nav mašÄ«nas vai ir veca mazda, reāli spiež uz smadzenēm. Problēma, ka, pateicoties feministu darbÄ«bai agrākos laikos, tagad šo neapmierinātÄ«bu iespejams paust publiski un iespēja nokļūt trakonamā vai cietumā ir stipri mazaka, nekā pirms 150 gadiem.