Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
516

Runā, ka katra sieviete ir kā mīkla, kuru nevienam vīrietim nav lemts atminēt. Bet jaunais un talantīgais krievu rakstnieks Vjačeslavs Prahs ir gatavs par šo vēl pastrīdēties, jo, kā viņam pašam liekas, viņš šo mīklu ir atminējis!

Viņš uzskata, ka sievietes vienmēr ir atklātas un saka to, ko vēlas. Vīrieša uzdevums ir iemācīties tās klausīties. Īso stāstu ar nosaukumu «Es iemācījos dzīvot ar sievieti», ko ir sarakstījis Prahs, ir lasījuši tūkstošiem cilvēku, šodien - arī Spokos!

laquoEs iemācījos dzīvot ar... Autors: matilde «Es iemācījos dzīvot ar sievieti!» Tas nav tā, kā raksta romānos...
1.

«Es iemācījos dzīvot ar sievieti. Tas nav tā kā romānos. Piemēram, es nezināju, ka sieviešu garie mati - tas ir ne tikai rets skaistums, kas stiepjas līdz viduklim, sievišķība un šarms, bet arī akurātība no manas puses. Kad viņa apguļas man blakus, man vienmēr ir jāatceras par to, ka vispirms ir jānoņem viņas mati no spilvena, un tikai tad var apgulties cieši blakus. Ar laiku pie tā pierod.

Es nezināju to, ka, ja viņai ir slikts garastāvoklis, tad vajag uzreiz viņu cieši apskaut, uzzināt, kas noticis un tad nomierināt. Man pašam šādā situācijā viss ir citādāk - kad man ir slikti, es negribu, lai kāds man par to jautā un lien man dvēselē. Tādus mirkļus man vienmēr vajag pārvarēt pašam.

Es nezināju to ka ja viņa... Autors: matilde «Es iemācījos dzīvot ar sievieti!» Tas nav tā, kā raksta romānos...
2.

Es nezināju to, ka, ja viņa man nekad neprasa palīdzību, tad viņa gaida, kad es pats to piedāvāšu. «Neaiztiec, es pati izdarīšu!», «Jā, es pati varu...», Nē, nevar gan! Precīzāk - gaida, kad es uzstāšu. Viņai ir svarīgi justies kā sievietei, bet zirga loma tiek atstāta man. Starp citu!

Ja neļaut viņai cilāt neko smagāku par rožu pušķi, tad drīzumā būs novērojams tas, ka viņai retāk ir slikts garastāvoklis, bet smaids uz sejas - katru dienu.

Es nezināju to ka sieviete ... Autors: matilde «Es iemācījos dzīvot ar sievieti!» Tas nav tā, kā raksta romānos...
3.

Es nezināju to, ka sieviete - tā ir ne tikai mīlniece, ar kuru dalīt gultu, vannas istabu un virtuves galdu, bet draugs, kurā ir nepieciešams uzmanīgi klausīties. Dzirdēt, kad klausies, pat tad, kad viņa runā par ne par ko!

Sieviete - tā nav mīkla. Uz katru savu jautājumu es varu rast atbildi, ja kaut mazliet ieklausīšos viņā. Viņa vienmēr saka to, ko viņai vajag. Vienmēr! Dīvaini, ka ir vīrieši, kuri saka, ka nezina, ko grib viņu sievietes. Visticamāk, ka viņiem nemaz negribas to zināt.

Es nezināju, ka attiecības ir ne tikai es, bet vēl «es» kvadrātā. Katram ir jāsper savs solis līdz brīdim, kad saskarsaties ar lūpām. Ja tu stāvi uz vietas, bet otrs nāk tev pretī, tad reiz pienāks brīdis, kad paies tev garām un tu paliksi viens. 

Katram ir jāsper savs solis, bezkājainajiem nav vietas uz starta...

Savukārt iekrist bedrē - tās vēl nav beigas. No katras bedres vienmēr ir iespēja izkļūt, galvenais - neatsaki rokai, kura tevi tur iegrūda. Pieķeries pie tās un negaidi izdevīgu mirkli, kad ievilkt viņu sev līdzās bedrē.

Es nezināju ka emocijas... Autors: matilde «Es iemācījos dzīvot ar sievieti!» Tas nav tā, kā raksta romānos...
4.

Es nezināju, ka emocijas atrodas nevis vēdera lejasdaļā, bet gan pirkstu galos, ar kuriem tu pieskaries viņai. Un, ja arfa sāk skanēt, tad tas nozīmē to, ka tas ir tavs instruments. Galu galā pirkstus nevar uzstādīt. Tev vai nu ir talants, vai nu nav.»

Padalies ar scarono īsto... Autors: matilde «Es iemācījos dzīvot ar sievieti!» Tas nav tā, kā raksta romānos...
5.

Padalies ar šo īsto stāstu ar saviem draugiem, draudzenēm, bijušajiem un nākamajiem. Daudzi vīrieši pēc šī stāsta izlasīšanas aizdomāsies, citi pasmiesies un pateiks «muļķības», bet tā jau ir tā dzīve - viens to pieņems, cits atraidīs un teiks, ka prot labāk!

2
516

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [14]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 28.03.17 09:03
 
41
0

Tā ir - jebkurā gadījumā otrā cilvēkā ir jāprot klausīties nevis dzirdēt tikai sevi runājam. Kaut vai elementāras pieklājības dēļ

spoku dienas doma

Orphious avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Orphious 28.03.17 10:27
 
18
2

Nav brīnums, ka rakts ir murgains - tās glupības teica autors, kas regulāri raksta grāmatas ar saviem izdomātajiem scenārijiem. Wow, viena meitene gribēja lai tā dara - nejau visas domā tāpat.

2017. gads, un vēlprojām tiek argumentēts Ķo tad sievetes grib. Kapēc nevar vnk pieņemt, ka visi cilvēki nav vienādi , neskatoties uz dzimumu un beigt šīs glupības kā "es to beidzot atklāju!"

 

spoku dienas doma

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 28.03.17 14:30
 
12
1

Neticu, ka kāds var sievieti izprast, jo viņas pašas sevi nesaprot.  

naislaif avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  naislaif 28.03.17 12:05  
 
10
0
Karoc, regulāri gribi izšaut olas - auklējies kā ar mazu bērnu. Gribu to gribu šito. Man vajag tā man vajag šitā. Izdari man to izdari man ta.
IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 28.03.17 10:54
 
9
0

atbildot uz Nunu komentāru " "«Neaiztiec, es pati izdarīšu!», «Jā, e...

Viņa to saka, jo ir audzināta kā patstāvīga būtne, kurai ir piebarotas smadzenes ar kkādu  feminazi neatkarību no vīrieša. Es vispār to neatkarību neizprotu, jo baltie vīrieši nu nav visi tak tādi despoti un attiecībās cilvēk vienmēr būs viens no otra atkarīgi, jo vīrietis un sieviete katrs dod kko citādāku viens otram, bet tagad meitenes uzaugušas kā otri vīrieši. Es tomēr domāju, ka lai labāk ļauj vīrietim izdarīt tos smagos darbus, pa to laiku uztaisot viņam gardas vakariņas vai vēlāk labu masāžu. Ar nogurušām rokām nebūs tas prieks gatavot un vēl masāžu taisīt.

 

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 28.03.17 10:50
 
9
0

Daļai var piekrist, vnk nez kpc cilvēkiem slinkums viens otru uzklausīt un nez kpc attiecības būvē barjeras, kur barjeras būvēt ir grēks.

ķiuļa avatars
Medaļa Riesta laiksMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas doma
  ķiuļa 28.03.17 12:36  
 
7
0

otrā rinkopa un tāds bush1ts .raksnieks raksta,ka sievietes vienmēr saka to ko vēlās un ir atkātas.tad jau teju nakamajā saka pilnīgu pretstatu

3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 28.03.17 09:04
 
7
0

  

Orphious avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Orphious 28.03.17 11:49
 
9
4

atbildot uz IgnisDei komentāru " Viņa to saka, jo ir audzināta kā patstāvīga b... " Paskaties uz to, ko pats uzrakstīji - noliedz sievietes brīvību pašai būt neatkarīgai, darīt visu saviem spēkiem un brīnies, kapēc ir vēl feminisms nav pagātne.

Feminims (īstais ne tas, ko tu uzskati, kas ir) ir domāts visu cilvēku vienlīdzībai. Ir savādāki veidi, tā to sauc mūsdienās, jo tādu cilvēku acīs, kā tavās, feminisms bez maz vai izraisa tādu pašu reakciju kā ISIS.

Tu neizproti neatkarību - padomā ar galvu, kādā pozīcija nonāk no vīriešiem atkarīgas sievietes, piemēram, kad viņas pamet, nedod dievs, ar bērnu. Mana māte ir audzinājusi pirms manis manu brāli, māsu un vēl bijušā vīra krāpšanas laikā ārlaulības bērnu, kuram nebija sakara ar viņu. Ja viņa nebūtu neatkarīga, viņa gulētu uz ielas. Sievietēm ir arī tiesības uz karjeru un nākotni ārpus bērnu dzemdēšanas, audzināšanas un mājas uzkopšanu utt. Bet tu dzimis kā vīrietis neizpratīsi, kā var pārdzīvot, jeb tava intelekta līmeņa vārdos "brēkt feminazi sūdus", kad tev, tavam dzimumam gadsimtiem ilgi ir tiesības veikt to, ko sievietes var tagad, vēlprojām regulāri saņemot nosodījumu, jo neviec darbus, ko vīrietis vēlas.

Es tomēr domāju, ka lai labāk ļauj vīrietim izdarīt tos smagos darbus, pa to laiku uztaisot viņam gardas vakariņas vai vēlāk labu masāžu. Ar nogurušām rokām nebūs tas prieks gatavot un vēl masāžu taisīt. - protams, jo tev tas iznāktu fiziski izdevīgāk un emocionāli, gan materiāli labāk. Tu nes mājās algu - sieviete atkarīga no tevis, kas tev sniedz dažādas privilēģijas, jo viņa nestrādā, un tu vēlies, lai viņa savu darbu iegulda tajā aprūpējot tevi, lai varētu just to, ko tu sauc par sievietes lomu. 

Es vispār to neatkarību neizprotu, jo baltie vīrieši nu nav visi tak tādi despoti un attiecībās cilvēk vienmēr būs viens no otra atkarīgi, jo vīrietis un sieviete katrs dod kko citādāku viens otram, bet tagad meitenes uzaugušas kā otri vīrieši.  - Un šeit tu ne tikai izrādi seksismu, bet arī sava veida rasistisku piezīmi. Baltie vīrieši. Zini, tieši baltie vīrieši ir tie, kuriem dzīvē ir visvairāk privilēgiju - gan no rasisma, seksima. Sievietes otrie vīrieši - jo vēlas nodrošināt sev dzīvi? Nevēlas dzemdēt bērnus, kas ir medicīniski pierādīts, novājinot un bojājot ķermeni? Negrib sēdēt mājās un kļut par steriotipu? Paskaties apkārt uz konstanto sieviešu apņirgšanu un vecajiem steriotipiskajiem jokiem. Kam dēļ meitenes negribētu patstābību?

Shuuzs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Shuuzs 30.03.17 09:48  
 
2
0
atbildot uz Niks komentāru " Viņam ir problēmas ar tēvu, jo ir gari ... "Mati nenosaka tavu personību. Pazīstu večus ar gariem matiem, kuri tevi apēstu bez sāls.

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 05.12.17 18:34
 
0
0

 

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 05.12.17 13:04
 
2
2

Izklausās pēc kaut kādiem geju murgiem. Kauns.

Maiga Paduse avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Testu veidotājsMedaļa Sākumskolnieks
  Maiga Paduse 15.08.17 16:50  
 
0
0
atbildot uz Orphious komentāru " Paskaties uz to, ko pats uzrakstīji - noliedz... "Vienīgais, cilvēks, kurš rakstīja, ka neizprot to neatkarību un, ka meitenes tagad aug kā otrie vīrieši, pati ir sieviete. Es arī nobrīnījos...
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 28.03.17 11:22
 
0
0

2. True.