Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
329

Pēc 1996.gada slepkavības kurā bija nogalināta 6 gadus jaunā skaistumu konkursu laureāti- JonBenet Ramsey, viņas ģimene (vecāki un brālis) tika skatīti no mikroskopa, jo viņi tika uzskatīti par tiem kuri tīši vai netīši nogalināja viņu un viens otru piesedza. Tomēr, lai arī ir pagājuši vairāk kā 20 gadi, šo mīklu- kas viņu nogalināja un kāds bija motīvs, nav neviens atklājis. Katram ir sava teorija. Kāda ir tava- droši komentāros raksti.

Kas īsti bijanbspJonBenet... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
1.

Kas īsti bija JonBenet Ramsey? 

JonBenet tika kronēta, kā "Little Miss Colorado", "National Tiny Miss Beauty" un daudz citos pasākumos un konkursos guva lieliskus panākumus, bet tad pāršalca skumja vēsts, ka viņa tika nežēlīgi nogalināta dienu pēc Ziemassvētkiem 1996.gadā. Neskaitot lieliskās uzvaras konkursos un nominācijas, viņa brīvo laiku pavadīja ar savu 9 gadīgo brāli Burki un vecākiem- Patrīciju un Džonu Ramsey. Māte nomira 2006.gadā no vēža, brālis parādījās sabiedrībā tikai 20 gadus pēc savas māsas nāves, bet tēvs- tēvs bija viltīgs un prata spēlēt prasmīgi šo visu parādi. 

Kas notika ar... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
2.

Kas notika ar viņu? 

JonBenetai tika konstatēts, ka viņa tika nožņaugta pagrabā viņas ģimenes mājā, ar vadu lenti pāri viņas mutei un rīklei, nākamajā dienā pēc Ziemassvētkiem. Viņas tēvs bija atradis viņas ķermeņi 8 stundas pēc meitenes māte izsauca 911 un ziņoja, ka viņas meita bija pazudusi. Patrīcija, arī pastāstīja policijai, ka kāds bija atstājis zīmīti kurā pieprasīja $ 118,000. Meitene mira no nosmakšanas un kopš viņas atrašanas, visa ģimene tika uzskatīta par līdzzinātājiem.  

Kas viņu nogalinājanbspLai... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
3.

Kas viņu nogalināja? 

Lai gan daudzi cilvēki aizdomās tur JonBenetas vecākus, viņi bija droši pasargāti no soda, jo Džons un Patrīcija bija pārliecināti, ka viņi bija nevainīgi un ka to izdarīja kāds zaglis. Viņi ticēja, ka kāds ielauzās mājās, kurā arī nogalināja viņu meitu. Prokurori noskaidroja, ka  JonBenetas vecāki un brālis nav vainīgi, jo 2008.gadā to izsecināja no DNS testa, tomēr atvieglojums nāca par vēlu Patrīcijai, jo viņa nomira 2006. gadā, pēc tam, kad cīnījās ar olnīcu vēzi. Pēc laika arī tika atklāts, ka mazo meiteni jau vairākus gadus kāds izmantoja seksuāli, kas radīja viņai dažādas problēmas ar veselību un uzziniet, kas to darīja?- Tēvs! Tika arī salīdzināti rokraksti ar notikumā atstāto lapiņu un ar tēva rokrakstu un tika atklāts daudz kas līdzīgs. Māte to atklāja jau laicīgi, bet protams palīdzēja piesegt ģimenes tā jau aptraipīto slavu. Jāsaka, ka problēmas šai ģimenei netrūka. 

Interesants fakts ir arī tas... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
4.

Interesants fakts ir arī tas, ka no Džona pirmās laulības bija meita Elizabete, kura atzina, ka viņu izmantoja seksuāli, bet neminēja vārdu kas un kā. Neilgi pēc atzīšanās, viņa cieta auto avārijā, bet tā arī netika noskaidrots kādā veidā, jo tas nebija tīri teorētiski iespējams. Protams, es nesaku, ka tēvs to izdarīja, bet es viņam neuzticos. Viņa acis nemelo. 

Kas jauns ir scaronajā... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
5.

Kas jauns ir šajā lietā? 

JonBenetas tēvs un brālis nesen stāstīja intervijā par viņas slepkavību un to, kā viņi ar šo visu tika galā morāli. "Mēs absolūti jutāmies, tā itkā mēs bijām upuri zaglim, bet patrāpījās mana meitiņa", "Nav šaubu, ka policijas departaments uzskatīja, ka mēs bijām slepkavas", atzina intervijā viņas tēvs.  Burke, kuram tagad ir 30 gadi, parādījās publiski pirmo reizi 20 gadu laikā, atklājot Dr. phil šovā intīmo informāciju par to, ko viņš atceras par viņa māsas slepkavību. "Es gribu godināt viņas piemiņu, veicot šo interviju. Es nevēlos, lai kāds aizmirst viņu." Protams, intervija kurā viņš runāja bija diezgan biedējoša un pēc viņa runas visu aizdomas kristu uz viņu, tomēr tas viss ir saprotams, jo viņam tika atklātas problēmas ar psihi. 

Amatpersonas atsakās... Autors: Paula Freimane DžonBeneta Ramseja - mīkla, kuru risina kopš 1996. gada
6.

Amatpersonas atsakās komentēt šo lietu, tomēr tika atzīts, ka ir apmēram 1500 pierādījumi, tostarp analizējot vairāk nekā 200 DNS paraugus. Viņi arī saņēma, vairāk nekā 20000 padomus, vēstules un e-pastus, un ir aizceļojuši uz vairāk nekā 18 valstīm, intervēt aptuveni 1000 cilvēku. Lieki atzīt, ka katram ir sava teorija par to kas un kā, tomēr skatoties dokumentālās filmas, vecāku intervijas- ir redzams, ka viss ir jau skaidrs, bet pierādījumi- pierādījumu ir maz. 

2
329

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jade avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa PingvīnsMedaļa Patīk raksts
  jade 22.01.17 17:06
 
34
0

Varbūt, brālis redzēja kā tēvs meitenīti izmantoja un beigās to nogalināja, lai to pārtrauktu, bet tēvs piesedz jo sapūdelējis pilnu galvu, lai nu kā, bet katrs agri vai vēlu par to atbildēs... re māte jau atbildēja jo arī piesedza... 

bet tās jau tikai manas domas...

spoku dienas doma

Blistered Outlaw avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Blistered Outlaw 22.01.17 17:33
 
23
1

Mana versija ir, ka Džonbeneta joprojā ir dzīva tikai šodien mēs viņu pazīstam kā Keitiju Periju

kobrgepards avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  kobrgepards 22.01.17 22:20
 
16
0

Tulkojums jau nu gan vājš un kļūdām pilns.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.01.17 11:41
 
10
0

Šai lietai ir tik daudz detaļu kuras tui neiekļāvi. Pieņemsim kļūdas kuras pieļāva vecāki rītā kad atrada savu meitu mirušu pagrabā - tā vietā, lai atstātu visu kā bija - viņi izsauca visus savus draugus un radus pie sevis uz mājām. Kad policija ieradās tur bija tāda drūzma, ka visi prirkstu nospiedumi kuri varētu būt atrasti, tika notīrīti. Plus pats Džons atnesa ŽonBonē uz viesistabu ar savām rokām un mēs visi zinām, ka nedrīkst aiztikt līķi, jo uz tā ir visi galvenie nospiedumi. 

Un arī, nolaupīšanas zīmite bija ļoti, ļoti aizdomīga. Tā tika rakstīta uz papīra kas tika atrsats viņu virtuvē, kā arī tintes pildspalva kuru noziedzinieks izmantoja tika atrasts mājā. Vēl jautājums ir tāds... Kurš rakstītu tik garu zīmīti un iekļautu frāzes no filmām ? Tieši tā idiots. Vēlāk ekspertīzē vien norādīja, ka Patijas rokraksts sakrita ar zīmīti - tas jau vien pierāda, ka ģimene bija iejaukta. 

Personīgi es pati domāju, ka brālis Burke ir vainīgs. Meitenes vēderā tika atrasti nepārstrādāti ananāsi, kas bija viņas mīļākais našķis. Tajā vakarā uz galda stāvēja bļodiņa ar sagriestiem ananāsiem un uz karotes bija tikai Patijas un Burke pirkstu nospiedumi. Es domāju, ka meitene pamodās nakts vidū un nogāja lejā kur varētu atrasties māte un brālis. ŽonBonē izķēra ananāsa gabalu ar pirkstiem un apēda to - Burke nebija par to laimīgs un ar tuvāko lukturi iekrāmēja māsai pa galvu un viņa atslēdzās. Burke jau agrāk bija sitis māsu un vienreiz pat ar golfa nūju sita meiteni, kamērt tā bija uz zemes.  Vecāki sāka krist panikā un domāja, ka meitene ir mirusi un piežmiedza viņu līdz galam ar to vadu. Jo daļa no galvenā slepkavības ieroča bija otas gabals kas piederēja Patijai, jo viņa nodarbojās ar rokdarbiem... Kā arī pūkas no Patijas džempera bija pielipušas pie līmlentes kurā ŽonBonē bija satīta. Patija pati teica to ka nezināja kur ir ŽonBonē līdz pat agram rītam un viņa piebilda, ka pamodās. Tomēr sievieti mugurā bija iepriekšejās dienas drēbes ar kurām viņa devās ciemos. Šaubos, ka tik bagāta un kopta sieviete vilktu vienas un tās pašas drēbes 2 dienas pēc kārtas. Vienīgā atbilde varētu būt - viņa nemaz negāja gulēt. 

Ir daudz teorijas, jo tomēr tika tarasti DNS meitenītes apakšveļā... un ļoti daudz citas teorijas kas iekļauj citus cilvēkus.Bet nu jā, tas ir ko es domāju. 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 22.01.17 18:06
 
5
0

atbildot uz jade komentāru " Varbūt, brālis redzēja kā tēvs meitenīt... " Brāļukam toreiz bija 9 gadi. 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 22.01.17 20:35
 
4
0

Katrā ziņā vecāki ļoti daudz izmeklēšanas gaitā meloja un pēc tam krietni uzvārījās, nokāšot naudu tiesas procesos no žurnālistiem un preses izdevumiem - tur bija prasības par miljoniem zaļo, un viņi tos arī dabūja. Nu un domāju, ka viņi bija pilnīgi spējīgi viltot pierādījumus.

Lasplesis avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Dienas joks
  Lasplesis 22.01.17 20:55
 
2
0

Cik zinu tad bija ari vel viens aizdomaas turamais-Maikls Helgots-bet ta kaa jau no sakuma gandriz visas aizdomas krita uz meitenites gimeni-tad policija ari ipasi nevienu citu versiju neizskatija.

Briežu Pačuha avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Moderatora favorīts
  Briežu Pačuha 22.01.17 22:34
 
2
0

Lasīju par šo. Man liekas, viss bija skaidrs no tā, ka vecāki nesadarbojās ar policiju. 

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 29.01.17 11:24
 
0
0

  Es laikam kaut ko nesapratu.