Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
69

Stāsti par cilvēkiem, kas dzīvoja līdzās saviem mirušajiem mīļākajiem vai radiniekiem. Tas ir ļoti dīvaini, jo pat zīloņi apglabā savus nelaiķus, bet šie cilvēki to tikai sev zināmu iemeslu dēļ neizdarīja. Daži no šiem cilvēkiem nevēlējās šķirties no savas otras pusītes arī pēc viņu nāves. Kāds vienkārši bija pārāk vientuļš un nevēlējās palikt viens tāpēc par sabiedrību parūpējās, glabājot nelaiķa līķi.

67 gadus vecais Čārlzs... Autors: RenarsWest Dzīvo kopā ar līķiem.
1. 67 gadus vecais Čārlzs Ziglers nomira 2010. gada decembrī būdams 67 gadus vecs. Viņa sirds apstājās, kad viņš pa tv skatijās savu iemīļoto autosacīkšu seriālu NASCAR. Viņa ilggadējā draudzene Linda Čeisa, 72 gadus veca, tā arī atstāja mirušo vīrieti sežam krēslā pie tv ekrāna. Acīmredzot viņa nevēlējās palikt viena, tāpēc izlēma dzīvot kopā ar mīļotā līķi. Vīrieša mirstīgās atliekas kāds cits atrada tikai pēc 18 menešiem, kad līķis jau bija pamatīgi sadalījies
Vjetnamieša Lī Vana sieva... Autors: RenarsWest Dzīvo kopā ar līķiem.
2. Vjetnamieša Lī Vana sieva nomira 2003. gada novembrī. Lī katru nakti gāja gulēt uz sievas kapa, līdz beidzot 2004. gada decembrī atraka kapu, izņēma no zārka sievas līķi un aiznesa to mājās. Lai saglabātu līķi viņš to aplēja ar māliem un ģipsi, apģērba un pat uzkrāsoja tam lūpas. Vel 2009. gadā Lī joprojām gulēja vienā gultā ar sievas līķi un apgalvoja, ka viņu bērns to apskaujot katru nakti pirms gulētiešanas. Par to, vai šis vīrietis vel joprojām dzīvo kopā ar sievas līķi, ziņas neatradu. Dīvainā kārtā kaimiņi šo vīrieti raksturo kā pilnīgi normālu.
Kad Dženas Stīvensas vīrs... Autors: RenarsWest Dzīvo kopā ar līķiem.
3. Kad Dženas Stīvensas vīrs Džeims nomira 2000. gadā, viņai joprojām bija ar ko dzīvot kopā un parunāt. Sievietei bija dvīņumāsa. Diemžēl arī viņa nomira 2009. gadā un 91 gadu vecumā Džena palika viena. Kāds viņai palīdzēja kapos izrakst un atgādāt uz mājām gan vīra gan māsas mirstīgās atliekas. Sieviete vēlējās redzēt savus mīļos un runāt ar tiem. Viņas mājā pat bija atsevišķa istaba, kur dīvānā sēdēja abi mirušie. Viņa tos apģerba un iesmaržināja, lai tie mazāk smirdētu. Sieviete vienkārši nevēlējēs palikt viena.
39 gadus vecās Melindas... Autors: RenarsWest Dzīvo kopā ar līķiem.
4. 39 gadus vecās Melindas Rejas līķi policija atrada 2 mēnešus pēc viņas nāves zem Ērika Grampelta vannasistabas grīdas. Vīrietis bija par kaut ko sadusmojies un dusmu lēkmes laikā nositis savu draudzeni. Nezinādams, ko iesākt ar līķi, viņš to paslēpa savā mājā. Lai cinītos ar līķa smaku viņš izmantoja mašīnu gaisa atsveidzinātājus
2005 gadā 68 gadus vecais... Autors: RenarsWest Dzīvo kopā ar līķiem.
5. 2005. gadā 68 gadus vecais Hovards Luiss nevēlējās nevien atklāt, ka ir nomirusi viņa 79 gadus vecā sieva Elizabete. Viņš strādāja kādā veikalā Velsā un parasti uz jautājumiem par to kā iet viņai sievai viņš atbildēja ar vienkarši labi. Kad 5 mēnešus neviens nebija Elizabeti redzējis, policija beidzot ieradās pie Hovarda uz mājām. Viņi atrada Elizabetes ķermeni guļam gultā un to ieskāva gaisa atsvaidinātāji.
0
69

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 19.07.17 21:03
 
5
0

Viss pat izklausītos mīlīgi "ļoti mīlēja, nevēlējās palikt viena" etc,bet te pēkšņi 4tais-ņēma un nosita

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 20.07.17 06:29
 
4
0

  Tas tak ir pretīgi.