Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
788

Daudz ir bijis tādu gādijumu, ka sievietes pazaudē savus labākos draugus, bet vīrieši tā arī neizveido attiecības ar savu lielo mīlestību.

Šoreiz parunāsim par gadījumu, kad tas notiek abiem reizē, jeb par draudzību starp pretējiem dzimumiem.

Protams var būt draudzība starp viņiem, bet ar daudziem nosacījumiem:

Draugi varat būt tad, ja vismaz vienam no jums ir patstāvīgas attiecības ar kādu citu,

Jūs nestāstāt vienmēr un regulāri visu par savu privāto dzīvi visos sīkumos,

Nemeklējat viens otrā patstāvīgu morālo atbalstu,

Reti pavadat laiku divatā it sevišķi sabiedrībā,

Jums ir netradicionāla seksuālā orientācija,

Seni bērnības draugi, kuru starpā nekad nav bijušas jūtas.
.

Kāpēc vienmēr vīrieši druadzējās tikai ar skaistajām?

Kāpēc sievietes saka, ka draudzība starp pretējiem dzimumiem var pastāvēt, bet tie paši vīrieši, kuri it kā draudzējās ar šīm sievietēm saka, ka nevar?

Kāpēc sievietes izvēlās... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
1.

Kāpēc sievietes izvēlās vīriešus par labākajiem draugiem? Bieži šādas sievietes nespēj rast īstu kontaktu ar sava dzimuma pārsāvēm, jo viņām liekās, ka ar vīriešiem ir daudz interesantāk. Vīrieši bieži dara daudz aizraujošākas un interesantākas lietas. Bet pats trakākais ir tad, ja sievietei ir uzkrājušās daudz emocijas, un viņa atrod kādu vīrieti, kurš spēj viņu uzklausīt un pat dot viņai padomu.

Kāpēc vīrieši laiž sev klāt tādas sievietes un uzsāk draudzību ar viņām?  Jau pašā sākumā vīrietis dziļi sevī izslēdz tikai draudzību ar šo sievieti, jo viņš kontaktēsies un sev pielaidīs tik tuvu klāt tikai sievieti, kura viņam simpatizēs. Parasti šādi vīriešiem neveicās attiecībās ar pretējo dzimumu, tāpēc viņi cenšās kā var, mācās, kā pareizi izturēties pret sievietēm, pareizās uzvedības normas. Un mācās viņi to visu no pašām sievietēm, kuras visur vaid, ka viņām tā trūkst un, ka tāds būtu ideālais vīrietis. Ja kādai sievietei liekās, ka kāds vīrietis pats sāk meklēt sievietē labāko draugu, tad tas nozīmē, ka šisa vīrietis jau sen ir ieķēries šajā sievietē un tā cer radīt jūtas arī viņā. Sievietes īstenībā to ātri pamana un ja negrib, tad arī nelaiž sev klāt to vīrieti.

Sākās viss ar to ka jums iet... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
2.

Sākās viss ar to, ka jums iet jautri. Jūs darat visādas interesantas lietas kopā un stāstat viens otram visādus noslēpumus.

Šajā brīdī šis vīrietis, sievietei kļūst kā narkotikas, jo visi zin, cik tas ir labi un pat ļoti nepieciesams, ka kāds tevi atbalsta un ļauj morāli tev izlādēties, un vispār uzlabo tavu garīgo.

Vīrieši šajā brīdī arī izjūt draudzību, bet kaut kur tā vēlme iegūt šo sievieti vēl ir.  Bet nav nekādu citu jūtu vairāk, un ja jūs vairs nesatiktos, tas nebūtu liels pārdzīvojums vīrietim.

Tad jūs sākat parādīties... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
3.

Tad jūs sākat parādīties sabiedrībā. Vīrietis sievietei cenšās palīdzēt un izskatīties viņas acīs kā lielisks cilvēks. Viņa, protams, to novērtē un grib ar tevi pavadīt aizvien vairāk laika kopā. Šis ir tas brīdis, kad vīrietis ir parādījušās jūtas pret sievieti, pat ja viņš pats to nemaz nenojauš. Tad pamazām arī apkārtējie sāk domāt, ka jūs esat pāris, un arī vīrietim dažu brīdi pat pašam tā sāk likties un viņš sāk tam ticēt, kaut gan viņš apzinās, ka sieviete sākumā gribēja tikai draugu.

Un tad sievietes cērt... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
4.

Un tad sievietes cērt vīrietim pirmo reizi. Kad esat ideāli pavadījuši kopā laiku, gājuši kopā visur izklaidēties, šim iejūtīgajam vīrietim jau notiekti būs radušās jūtas pret sievieti, jo vieņiem ir bijusi tik stipra emocionālā saikne, ka, no vīriešu puses, grūti saprast, kā tā var nebūt abpusēja mīlestība. Un tad seko šie vārdi, ka viņš ir labākais draugs, ka viņa gribētu sev tādu vīrieti kā viņš, ka viņam vajag atrast labu otro pusīti, jo redz tik superīgs cilvēks nevar būt bez savas otrās pusītes utt..  Un te vīrieša loģika pilnībā izjūk un sirds tiek traumēta.

Un te nu vīriescaroni sev... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
5.

Un te nu vīrieši sev uzdod jautājumu... nē viņi pat īsti nezin ko uzdot, jo ir nesaprotami kāpēc sieviete labāk izvēlās kaut kādu mudaku, kurš viņu izdrāž un pamet, nevis vīrieti, kurš izturās gandrīz kā katras sievietes iedeālais iedomu tēls, ar kuru ir bijis tik daudz emocionālu pārdzīvojumu?

Te nu ir jāņem talkā psiholoģija un ģenētika. Mēs esam dzīvieniki un mums pat ar visprastāko dzīvības formu ir kaut kas kopīgs. Un tas kopīgais ir visspēcīgākais instinkts - pašsaglabāšanās, kas sevī ietver vairošanos, izvairīšanos no bojāejas un pielāgošanos. Tālāk tam liekam klāt jau augstākas inteliģences instinktus, kas piemīt jau zīdītājiem un plēsējiem.

Un te ir tā atbilde. Sievietei vajag vīrieti, kurš viņai liekās stiprs, spējīgs par viņu parūpēties, aizstāvēt no citiem utt. Gluži kā dzīvniekiem. Bet tas iejūtīgais draugs viņā neiedveš to drošības sajūtu, jo liekās pārāk ievainojams un negatavs priekš pēcnācēju radīšanas.  Protams sievietes pašas to ner izskaidrot, jo tas notiek dziļi, primitīvo instinktu līmenī. Pēc tam gan sanāk pārdzīvojumi un raudāšanas, bet gadās ka instinkti ņem virsroku pār loģisko domāšanu.

Diemžēl jāsaka, ka jo vajāks intelekts, jeb vājak attīstīta loģiskā domāšana, jo vairāk cilvēks pakļaujās saviem instinktiem un spēj tos mazāk kontrolēt. (tas uz abiem dzimumiem attiecās)

Ja vīrietim vau ir jūtas... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
6.

Ja vīrietim vau ir jūtas pret sievieti, viņš to visu tik vienkārši nepametīs, viņš cīnīsies par sievieti. Brīžiem šī cīņa var aizskart sievieti, jo ja sieviete sāks veidot attiecības ar kādu citu vīrieti, viņš paliks greizsirdīgs un var censties viņus izšķirt.

Nožēlojami ir tas ka... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
7.

Nožēlojami ir tas, ka šīs sievietes nemaz nenojauš par sava drauga jūtām un bieži iziet sabiedrībā kopā gan ar viņu gan citu vīrieti kopā. Šādos gadījumos arī tam otrajam vīrietim var rasties aizdomas par sievieti un bieži var sanākt tā, ka dēļ tā drauga, sievieti pamet viņas izredzētais.

Un arī sievietes regulāra... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
8.

Un arī sievietes regulāra uzturēšanās blakus vīrietim, var traucēt viņam atrast savu meiteni, ja nu viņš, tomēr, būtu samierinājies ar to, ka viņu nekad neiegūs. Parasti gan šādās situācijās visa lielā draudzība arī pajūk. Draugi vēl var palikt, be bez tik bieža un tik emocionāla kontakta kā agrāk. Ja vīrietis atzīstās mīlestībā, tad gan pastāv liela iespēja, ka vispār var zust kontkts abiem, nu vismaz uz kādu laiku.

Tāpēc sievietes esiet... Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
9.

Tāpēc sievietes esiet uzmanīgas ar labākā drauga izvēli. Jums var būt daudz labu draugu vīriešu, bet mācaties ievērot distanci, un saprast, ko un kad otrs jūt. Šādas draudzības, patiesībā, vairāk izskatās pēc egoisma izpausmes, kad jus prasat visu, bet pretī nedodat neko, ko grib vīrietis. Galvenais pārāk bieži neiet divatā sabiedrībā un neuzgrūst pārāk daudz emociju šim vīrietim - draugam. Labāk izvēlaties kādu no radu loka, vai savas dzimuma pārstāvi. Ja nu pavisam traki, iegādājaties suni.

Vīriešiem kuri ir uzķērušies uz šitā, ieteiktu būt bik lielākiem, tā teikt, ērzeļiem. Pat varat patēlot, ja nespējat dabīgi tāds būt, protams, jātēlo ir diezgan ticami un nepārspīlēti. Domāsiet, nav labi iegūt sievieti tēlojot teātri? Šajā situācijā tas ir pat nepieciešams, jo sievietes butībā cer tikt apmānītas. Viņu instinkti prasa ērzeli, kad instinkti ir apmierināti, un viņām ir radušās jūtas pret jums, laiks kļūt par sevi un atklāt jūsu maigo dabu, bet, protams, normas robežās. Tā jūs kļūsiet gan par viņas mīļāko gan par labāko draugu vienā personā.  Ja sievietei jūs būsiet tas īstais un vienīgais, viņai vairs nepatiks, ka jūs esat ērzelis, jo viņa uzskatīs, ka tā jūs cenšaties pievērst citu sieviešu uzmanību un izlikties pārāks par viņu. Un atkal, PROTAMS, nevajag arī galīgi zem tupeles palīst.

 

Un beigās forša dziesmiņa par tēmu.

 Autors: zmpi Draudzība starp vīrieti un sievieti. Kā tad tur īsti ir?
10.

Pievienotie videoIzmantotie avoti:
http://mozgas.manas
4
788

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [56]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Hipsteriits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Hipsteriits 26.11.12 14:45
 
76
0

Cik daudz reizes no manis ir aizgājušas meitenes ar tekstu "Tu esi pārāk labs priekš manis!" Un tad ir tāds WTF??? Jo esmu pēc dabas jauks,gādīgs,saprotošs,ja saņemu to pašu,bet tikai nesen man pieleca,ka ir jābūt nu kā,lai saka Vecim!Viņas vīriešus sauc par pakaļām utml.,bet viņām arī to vajag!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.11.12 13:37
 
47
0

Sen nebiju lasijusi ko tik pratigu,un bez banaliem stereotipiem. Man patik kontakteties ar pretejo dzimumu,bet visus automatiski sanak friendzonot. Tikai kur gan vini visi pazudushi? Viriesi parsvara ir tie, kuri karstgalvigi lien pari zhogam aizliegtaja teritorija. Bet mes tikai esam tadas,kadas esam, neko netelojot un speciali neuzkurinot. 

Tas,ka ir pienacis TAS mirklis, jau var liecinat vinja uzvedibas mainja. Vins peksni sak izteikt komplimentus, vinja skatiens ir sapnjains un runa leena, vins nodirsh kadu tavu potencialo pieludzeju un sak biezhi aicinat kkur aiziet divataa. Taadaaaam!!!!

garaizs avatars
Medaļa JubilārsMedaļa KlaunsMedaļa Dienas doma
  garaizs 01.12.12 14:39
 
17
0

Man arī bija laba draudzene,ar kuru bieži kontaktējos,vienmēr viņu uzjautrināju.vēlāk man sāka parādīties pret viņu jūtas,kad sāku pievērst viņas uzmanību,viņa mani vienkārši atšuva.bet protams turpinājām kontaktēties,bet daudzreiz retāk.Un kas notika?viņa manī ieķērās,un tā riktīgi,pati sāka ar mani flirtēt,sāka mani regulāri apciemot...no sākuma centos izvairīties,bet beigās padevos un tagad mēs jau esam pāris :)

zmpi avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  zmpi 26.11.12 13:53
 
16
0

atbildot uz Prezidente komentāru " Sen nebiju lasijusi ko tik pratigu... " Nu tu īsti neesi tāda sieviete, kādas es te aprakstiju. Šeit ir tādas kuras pašas piedāvājās visur iet, darīt visu kopā un pavadīt laiku pēc iespējas vairāk kopā ar vīrieti, nemaz neredzot, ka viņā jau ir jūtas.  Un jā lielākai daļai sieviešu patīk pavadīt laiku kopā ar vīriešiem tikai kā draugiem. Protams sākumā, tā lizšana pāri sētai, parasti, ir tikai fiziska pievilcība un hormonu ietekme. :D Bet normālas sievietes jau laicīgi pamana, ka tas jau iet par tālu un piebremzē. Tā arī var atsijāt draugus no biksītēs līdējiem.

markess1983 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  markess1983 30.11.12 17:29
 
16
2

es domāju,ka draudzība starp vīrieti un sievieti reti meedz būt, parasti agri vai veelu šī draudzība beidzas gultā!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.12.12 00:31
 
15
1

es izlasīju visu rakstu. viss ir pārāk sarežģīts. ja jūs domājat ka šī ir patiesība un te ir daļa taisnības, tā nav. katram ir sava formula. protams, esot veprim nekādas dižās formulas jau nav-ēst, dirst, ja nedod, dodos pie nākamās.. cilvēki nesaprot ka laikam ejot tikai radniecīgi prāti paliek kopā.. es domāju, vienā skatījumā, kā viens vesels pret dzīvi, harmonijā. dafaq, uz šīs zemes nav meitenes kura mani sapratīs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.11.12 15:52
 
11
0

Ta jau ir sapiga tema

mencasgalva avatars
Medaļa SpoksMedaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoks
  mencasgalva 01.12.12 11:23
 
10
1

Atbilde ir vienkārša, jāpasaka atklāti - man friendzone nav vajadzīgs, attiecības vai neko. Zinu, ka skarbi izklausās, bet tāda dzīve.

SweetSarcasm avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  SweetSarcasm 30.11.12 18:46
 
8
0

Nu man liekas, ka meitenēm ir iemesls ielikt savus labākos draugus FRIENDZONE, jo viņas negrib, lai pārtrūkst saikne starp abiem.. Ir tā ka no sākuma, attiiecību sākuma (ja tas izdodas) puiši var būt mīļi un jauki, bet pēc tam baidās ka kaut kas varētu mainīties un viņš varētu arī attālināties, vai kādi vēl sūdi sanāktu. Vai arī meitenei nav jūtu pret to puisi un vēlas veselu mūžību saglabāt draudzību. 

Vispār šis raksts man nedaudz atvēra acis uz to visu.. 

A bet varbūt īstenībā arī meitenei varētu būt jūtas pret labāko draugu, bet nevēlais saņemt noraidījumu un domā, ka puisim ir jau kāda cita meitene..

Varianti var būt dažādi, kādēļ tā notiek, bet puiši es iesaku nepadoties, kas lai to zina, ka abi pieaugsiet varbūt sapratīsiet, ka īstenībā esat piemēroti viens otram jo vienmēr atbalstat viens otru ^^

Taču.. tas laikam izklausās pārāk pasakaini   Dzīve diemžēl nav rozēm kaisīta un nezināma iemesla dēļ meitenes ieķeras tādā pajolītī kam galvā tikai vienas bezjēdzības un izturas kā pēdējais kretīns uz šīs planētas, bet par spīti tam, iesaku tomēr parūpēties par labākajām draudzenēm ^^ Ar laiku daudz kas var mainīties. Tāpēc nezaudējiet cerības!

p.s. tās bija tikai manas domas no.. meiteņu skata punkta  

kaach avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Students
  kaach 26.11.12 18:12
 
5
0

Un es to izlasu tikai diemžēl tagad.

Rolix322 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SensācijaMedaļa Spoki flame
  Rolix322 31.01.14 23:06
 
5
0

Lasu komentārus par laimīgām beigām. Paskatos spogulī un tur redzu tikai šo-

Sadwolf avatars
Medaļa SpekulantsMedaļa Spoki flameMedaļa Spoks
  Sadwolf 03.12.12 15:42
 
5
0

Vīrietis+sieviete=draugi? Wtf. Katkā prakse parāda, ka lielākajā daļā gadījumu agri vai vēlu kads kadu gultā grib ievilkt. Šaubos vai ari, kāda/as otrajai pusītei būtu patīkami, ja mīļotajam ir labākā darudzene vai mīļotajai labākais čoms. Katrā ziņā ja manai draudzenei būt labākais čoms un man nāktos klausīties par viņu 24/7 tad visticamakais man rastos vēlme tam čomam redeli pietaisnot. Atkal no otras puses cik man pašam meitenes ir teikušas, ka sava starpā mazāk tusējas jo meitenēm pastāv konkurence un biežāk nodod nekā čaļi. Katrā ziņā slidena tēma.

Ralpyy avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Dienas joks
  Ralpyy 30.11.12 17:30
 
5
0

Faking taisnība. Un es tagad es esmu šajā visā iekšā. Un ko es daru? Uzmetu tam visam pohujismu un gaidīšu savu īsto,jo tā atnāks negaidot un nejauši! :P

LeoLion avatars
Medaļa NostradamsMedaļa BotsMedaļa Dienas joks
  LeoLion 08.12.12 21:24
 
5
0

Domāsiet, nav labi iegūt sievieti tēlojot teātri? Šajā situācijā tas ir pat nepieciešams, jo sievietes butībā cer tikt apmānītas.

Un šis ir tas iemesls, kādēļ man laikam vell labu laiku nebūs meitenes Es tak neēsmu vainīgs, ka man nepatīk tēlot to kas es neēsmu.

 

coldasice avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  coldasice 26.11.12 18:22
 
4
0

vislabākais variants,ir kad bijusī pēc attiecību izbeigšnas izdomā,pēc kāda pusgada,ka varētu būt 'friends with benefits'' un beigās ,kad esi sapratis ieriekšējās savas kļūdas,dari visu,lai viņai būtu labi viņa izdomā,būt tikai draugi,bet vienmēr jau kaut ko no otra vajag un laikam esmu ar zemu pašnovērtējumu ,jo nespēju atteik...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.12.12 03:10
 
10
6

Meitenēm jāsaprot, ka džekiem savā starpā ir interesantāk pavadīt brīvo laiku nekā tāpat vien ar meiteni aiziet paēst picu un tā trīs reizes nedēļā. Džekiem tas nav vajdzīgs.

Ja man patīk meitene, tad es viņai to daru zināmu jau pirmajā tikšanās reizē. Un ja nav, tad nav. Meitenes to nesaprot, bet tā nav vīriešu problēma.

Naža Asmens avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ApokalipseMedaļa Admins iesaka
  Naža Asmens 26.11.12 18:00
 
3
0

Iegāju rakstā lasu un izdomāju to kad komentos būs jaiemet tās dziesmas links :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.11.12 14:58
 
3
0

atbildot uz Hipsteriits komentāru " Cik daudz reizes no manis ir aizgā... " Nu pareizi tu saprati. Autors ljoti labi aprakstija,ko vinjas isti velas. Un fraze "tu esi parak labs man" ir maigakais un liekuligakais veids ka atshut chaliti :) Neviens neatteiksies no iespejas but laimigam,neviens nav tik ceels,lai atteiktos no sev velama objekta.

Meitenem biezhi ir gruti parslegties. Shodien tu esi mans draugs,mes dzeram alinjus un skatamies basiti, bet rit tu mani jau vaaleee un atzisties milestibaa. Iiiiuuuuu... :>

miss nulē avatars
Medaļa BetmensMedaļa KlaunsMedaļa Pingvīns
  miss nulē 08.12.12 12:37
 
2
0

Nopietni, džeki? Jūs patiešām frendzone tā jūtaties?

rihardiņš avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  rihardiņš 01.12.12 23:27
 
2
0

bet reali meitenes tak saprot so visu arii.... es taa uzskatu.. vinam vnk patiik ka ir kāds kas vinu del lien uz vedera un vinas zin, ka ja vinas uzsaks attiecibas ar attiecigo cilveku vinas vinu var zaudet kaa liideeju uz veedera, un pie neveiksmiiga attieciibu meginaajuma vinas zaudes so cilveeku vispar... un baidas risket jo sads uz vedera lidejs ir parak vertigs lai ar vinu risketu.. 

« 1  2  3 »