Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
315

Klāt jau mans nākamais raksts - šoreiz par cietumnieku izgudrojumiem, precīzāk - ieročiem un mākslu.

Visiem zināms ka cietums ir... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
1.

Visiem zināms, ka cietums ir bīstama vieta. Protams, ka ieroči cietumā nav atļauti, bet tas nebūt neapslāpē cietumnieku alkatību kādu ievainot. Ierocis kreisajā pusē patiesībā ir rakstāmmašīnas detaļa, kas brutāli izrauta ārā un uzasināta. Ierocis pa labi ir vienkārši organiskā stikla gabals, kas apbintēts ar parastu izolentu. Šis organiskā stikla ierocis ir ļoti populārs cietumnieku vidū – organiskais stikls tiek iedurts citā cietumniekā un nolauzts (lai viņš paliktu upurī), tajā pašā laikā rokturis – uz, kura ir pirkstu nospiedumi ir pie tevis un tu no tā vari atbrīvoties. 

nbspScaronis nāvējoscaronais... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
2.

 

Šis nāvējošais asmenis, kas bija paslēpts krustā, tika konfiscēts kādam cietumniekam Vācijā. (Izskatās, ka Vācijā ir visradošākie cietumnieki). Cietumnieks to uztaisīja pats, cietuma darbnīcā. Šis ir uzlabots variants parastajiem cietuma ieročiem.  Parasti cietumā ieroči tiek gatavoti no primitīviem materiāliem – vistu kauliņiem, uzasinātām zobu sukām un kopā sakausētiem atkritumu maisiem (no visiem tiek uztaisīta liela masa, kas sacietē) vai arī vienreiz lietojamajām glāzītēm. Daži cietumnieki pat izmērcē ieročus savos sūdos un citās netīrās vietās, cerībā, ka upuris dabūs infekciju.

Scaronokolādes batoniņi kā... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
3.

Šokolādes batoniņi kā ierocis?!?!? Jā – cietumā der viss. Šokolādes batoni kā „Snickers” (NAV REKLĀMA   tiek izkausēti virs uguns un tad iemesti upurim sejā. Šokolāde un karamele ir ļoooti karstas un ļoti ātri sacietē. Tātad tu viņu ievaino, kad iemet pa seju ar šokolādi un vēl viņam ir jāpārciešs ļoti lielas sāpēs, lai dabūtu to visu nost. Šis ierocis varbūt ir ļoti primitīvs, taču ir ļoti efektīvs.

Cietumnieki ir ļoti... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
4.

Cietumnieki ir ļoti pacietīgi, par cik viņiem ir ļoti daudz brīvā laika viņiem patīk taisīt lietas, kas prasa vairākas detaļas – arī dabūt viņas ir jāmāk. Šausminošā pātaga pa kreisi ir veidota no parasta koka dēļa, kurpju šņores un dažām žiletēm. Interesanti, kurš sagriežas vairāk – upuris vai pats „sitējs”. „Kastete” pa labi ir veidota no tā saucamās „skrāpjvīles” nu vienkāršāk sakot parastas, salocītas vīles, kas visdrīzāk tika nozagta no cietuma darbnīcas.

Nejau visi cietumā taisa... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
5.

Nejau visi cietumā taisa ieročus un griež viens otram galvas nost – ir arī tādi, kas cietumā rada neticamu mākslu. Lai nosistu savu laiku cietumnieki rada mākslu no visiem pieejamajiem materiāliem, pat pildspalvām un papīra. Visbiežākais cietuma materiāls ir čipšu, košļeņu un konfekšu papīrīši.Viņi uzmanīgi ieloca papīrīšus vai pat satin tos kopā, lai radītu skulptūras un citas lietas. (Kā šajā gadījumā)

Ticat vai nē bet scaronie... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
6.

Ticat vai nē, bet šie perfekti nokrāsotie motocikli ir taisīti no atkritumiem. Tos taisījis Čips Džarets (Chip Jarrett), Mičiganas cietumnieks. Džareta motocikli ir rādīti dažādās cietuma mākslas izstādēs (jā, ir arī tādas) un pēc tam pārdotas kolekcionāriem.

Scarono fascinējoscarono... Autors: RenarsWest Cietumnieku izgudrojumi - ieroči, māksla.
7.

Šo fascinējošo mākslu ir radījis Maikls Harms (Michael Harms), Illioinsas cietumnieks. Krēsli ir taisīti no ziepēm, kas taisītas no ziloņa taukiem (Parastās ziepes šādam darbam neder) un šūšanas adatām. Krēsli ir drausmīgi detalizēti un komplicēti, nemaz neņemot vērā  to izmēru – neviens nav garāks par pāris collām. Pārsteidzošs ir arī fakts, ka viņš pats krēsliem taisīja kastes. Kastes viņš taisīja no čupačupu kociņiem, ko smalki sagrieza ar savām nagu šķērītēm (kas protams ir aizliegtas cietumā). Krāsvielas ar, ko nokrāsots koks ir vienkārši rūsa, kas noskrubināta no dažādiem metāla priekšmetiem, un tikusi nedaudz piekoriģēta ar krāsainajiem zīmuļiem. Pabeigtie krēsli tika pārdoti par vairākiem simtiem dolāru katrs.

2
315

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 05.05.17 18:36
 
9
0

Vīna pudeles korķis un uzasināts kociņš.  

Prison break redzēju.

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 05.05.17 19:22
 
4
0

  

chechens5 avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa MaģistrantsMedaļa Pingvīns
  chechens5 05.05.17 21:42
 
4
0

  

mežotājs avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Darts VeidersMedaļa Sākumskolnieks
  mežotājs 05.05.17 22:43
 
4
0

interesanti

pyrathe avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada SPOKS 2017
  pyrathe 02.07.17 10:31
 
4
0

Turpmāk Snikerus vajag tirgot tikai ieroču veikalos..   

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 02.07.17 07:01
 
3
0

  Interesanti.

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 02.07.17 12:29
 
2
0

Sīči šo salasīsies un darbmācības stundās taps interesantas lietas padarot skolas dzīvi kolorītāku