Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
272

Dažas meitenes mīl sliktos zēnus. Amerikā, un ne tikai, ir fiksēti gadījumi, kad masu vai sērijveida slepkavas nonāk cietumā un sāk saņemt mīlestības vēstules no saviem pielūdzējiem (visbiežāk sievietēm). Netērēsim savu laiku un nemēģināsim saprast, kas darās šādu cilvēku galvās, kuri apbrīno un atzīstas mīlestībā personai, kas atņēmusi kādas citas personas dzīvību. Šādi cilvēki nav ne mazāk slimi kā paši slepkavnieki. Šajā rakstā būs 9 piemēri šim neprātam.

Dilana Rūfa quotrūfijasquot... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
1.

Dilana Rūfa "rūfijas". Pēc tam, kad baltais rasists (white supremacist) Dilans Rūfs 2015.gada vasarā sarīkoja slaktiņu Emanuela Afrikāņu metodistu episkopālajā baznīcā Čārlstonā, Dienvidkarolīnā, viņš ieguva sieviešu fanu grupu internetā, kuras nosauca sevi par "rūfijām". Kaut kādu iemeslu dēļ, šīs sievietes juta savādu saviļņojumu, dzirdot ziņas par slepkavībām. Viena no viņām bija atklāti satraukta par savām dīvainajām sajūtām, rakstot: " Es jūtos tik slikti, ka man patīk Dilans, bet, ko ellē es varu darīt." Citas nemaz nekaunas, ka ir iemīlējušās masu slepkavā. Kāda sieviete uztetovēja viņa vārdu uz savām krūtīm un savā interneta blogā, veltītam visam par un ap šo slepkavu, dižojās, ka rakstījusi viņam uz cietumu daudzas jo daudzas mīlestības vēstules un dalījās ar sarakstiem, ko viņa sauca par "mazāk zināmiem faktiem par Dilanu." "Rūfijas" turpina meklēt jaunus biedrus un savos slimajos blogos turpina apjūsmot cilvēku, kurš nošāva 9 afroamerikāņus, kad tie lūdza Dievu.

Keneta Bjanki pielūdzēja... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
2.

Keneta Bjanki pielūdzēja. Veronika Komptone bija tik ļoti iedvesmojusies no "Hilsaidas žņaudzēja" Keneta Bjanki izvarošanām un slepkavībām, ka nolēma par to sarakstīt lugu, ar cerību atstāt iespaidu uz cietumā ieslodzīto maniaku. Lugu viņa nosauca "Sagraizītais griezējs" un tās scenāriju viņa nosūtīja pašam Bjanki. Kopā ar scenāriju bija arī vēstule, kurā Komptone rakstīja: "Es ceru, ka tu saņēmi vēstuli un spēsi izrauties no sava aizņemtā grafika, lai aplūkotu manu lugu. Es patiešām domāju, ka sižets tev patiks. Galu galā, tu biji tas, kurš to iedvesmoja. Es ceru, ka kādu dienu es tevi iedvesmošu." Viņa to teica pilnā nopietnībā - un viņa ir perfekts piemērs tam, cik bīstamas šīs fanes var būt. 1980.gadā ieguvusi Bjanki simpātijas ar erotiska rakstura bildēm, kuras viņa sūtīja uz cietumu, viņa mēģināja kopēt viņa noziegumus, lai pārliecinātu policiju, ka slepkava joprojām atrodas brīvībā. Komptone ieguva Bjanki spermas paraugu un to plastmasas cimdā noslēptu iznesa no cietuma. Viņa plānoja noslepkavot sievieti un uz viņas līķa atstāt Bjanki spermu, lai izskatītos, ka DNS pārbaudes būtu nepareizi identificējušas Bjanki kā Hilsaidas žņaudzēju. Tomēr Komptone bija ļoti nemākulīga slepkava. Viņas izvēlētajai upurei izdevās aizbēgt un sazvanīt policiju. Komptone nokļuva aiz restēm, gluži kā Bjanki. Lai gan Bjanki centās pārliecināt Komptoni turpināt rakstīt viņam, ar laiku viņa zaudēja interesi un cietumā iepazinās ar citu sērijveida slepkavu Duglasu Danielu Klārku, kurš kopā ar savu sievu un partneri Kerolu Bandiju bija nogalinājis 7 sievietes Losandželosas apkārtnē, un tagad gaidīja savu nāvessoda izpildi. Klārks atsūtīja viņai Valentīndienas stila vēstuli, kurā bija fotogrāfija ar sievieti bez galvas un abi rakstīja viens otram līdz pat 1988.gadam. Komptone tika izlaista no cietuma pēc cietumssoda izciešanas 2003.gadā un par viņu nekas vairs nav dzirdēts.

Nikolasa Kruza Facebook... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
3.

Nikolasa Kruza Facebook kopiena. Facebook ir kopiena ar 300 dalībniekiem, kuras nosaukums ir "Nilolass Kruzs - pirmais upuris". Tā ir sieviešu grupa, kuras dalībnieces ir iemīlējušās Pārklendas viduskolas šāvējā (17 cilvēku slepkavā). Tur viņas dalās ar idejām par to, kā viņas varētu viņam palīdzēt un veido foto kolāžas ar sirsniņām visapkārt slepkavas fotogrāfijai. Pie katras iespējas šīs sievietes sūta viņam uz cietumu mīlestības vēstules. Viena 18 gadīga vidusskolniece raksta Kruzam: " Man ir 18 gadi un es eju vidusskolā. Kad es redzēju tavu bildi televīzijā, kaut kas mani tevī piesaistīja." Viņa atsūtīja viņam erotisku bildi, kurā izrāda savu augumu. "Paskaties uz manām 34C izmēra krūtīm." Un viņa nebija vienīgā. Vēl viena sieviete sūtīja viņam veselu attēlu kolekciju, un vienā no bildēm tērpta apakšveļā sūkāja saldējumu uz kociņa un vēl vienā bildē fotogrāfēja savu vagīnu ar tajā iebāztu kociņu, domājams, no tā paša saldējuma. "Nekad savos 40 advokāta profesijā pavadītajos gados, es neesmu redzējis tik daudz vēstuļu aizstāvajamam," izteicās Kruza advokāts Hovards Finklsteins. Tomēr, un par laimi, Hovards neļauj Kruzam šīs vēstules redzēt. 

Džefriju Dāmeru mīloscaronie... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
4.

Džefriju Dāmeru mīlošie donori. Džefrijs Dāmers nebija tikai slepkava. Viņš izvaroja, nogalināja un sadalīja 17 zēnus, bieži vien pat kanibalizējot to līķus. Un neskatoties uz to, kaut kāda iemesla dēļ, dažām sievietēm viņš tik ļoti iepatikās, ka viņas bija gatavas sūtīt viņam naudu. 1993.gadā, piemēram, Dāmers no savām pielūdzējām saņēma 12 tūkstošus dolāru. Šī nauda tika sūtīta ar mērķi palīdzēt viņam nopirkt lietas cietumā. Liela daļa šīs naudas nāca no vienas Dāmera fanes Londonā, kuru tik ļoti apbūra stāsti par to kā viņš kropļoja jaunu zēnu ķermeņus, ka viņa nosūtīja viņam 5290 dolārus. Vairums sieviešu gan sūtīja viņam tikai dažus dolārus cigarešu, grāmatu vai žurnālu iegādei, lai palīdzētu viņam pavadīt laiku. "Viņš paveica briesmīgas lietas," kāda sieviete atzina, kad viņai tika jautāts, kāpēc viņa sūta naudu sērijveida slepkavam, "bet dziļi sirdī viņš nav slikts zēns."

Annescarona Breivīka fanu... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
5.

Anneša Breivīka fanu klubam ir pamācības kā rakstīt viņam mīlestības vēstules. Annešs Breiviks - terorists un masu slepkava, kurš 2011.gadā ar spridzekļiem un ieročiem noslepkavoja 77 cilvēkus, saņem vismaz 800 vēstules gadā, lielākoties no sieviešu pielūdzējām. Viņa tiesas laikā, kāda 16 gadus veca meitene lūdzās viņam, lai viņš viņu apprec, kamēr zviedru sieviete vārdā Viktorija nokļuva ziņās, pēc tam kad pasludināja sevi par viņa vienīgo īsto mīlu. Viņa pavēstīja pasaulei, ka mīl Breivīku tik ļoti, ka pēc viņas vārdiem "Es patiešām negribētu dzīvot dzīvi bez viņa. " Un internetā ir pat fanu klubi, kuri dod instrukcijas, par to, kas jāņem vērā rakstot Breivīkam vēstules un pamācības kā rakstīt tās. "Tu esi meitene vai sieviete, kas ir iemīlējusies Breivīkā?" ceļvedī rakstīts. "Jums vajadzētu zināt, ka tas ir pilnīgi dabiski, es aicinu jūs pasludināt savu apbrīnu un mīlestību pret Breivīku. Ja iespējams, publiski, it īpaši, ja tu esi simpātiska, jo vīriešiem jāzina, ka sievietes apbrīno kaujinieciskus nacionālistus."

Jozefa Fricla fanes... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
6.

Jozefa Fricla fanes. Austrietis Jozefs Fricls ir vīrs, kurš 24 gadus pagrabā ieslodzītu turēja savu meitu un vairākkārtīgi viņu seksuāli izmantoja. Izvarošanas rezultātā jaunā sieviete dzemdēja 7 bērnus. Tomēr šī monstra noziegums neatturēja simtiem sieviešu no mīlestības vēstuļu rakstīšanas viņam uz cietumu. Viņas rakstīja, ka zin, ka viņam patiesībā ir laba sirds, un, ka meitas ieslodzīšana un seksuālā izmantošana bija veids kā pasargāt viņu no iekulšanās nepatikšanās. Fricla kameras biedrs atklāja, ka viņš dienā saņēma desmitiem vēstuļu. Reiz Fricls esot viņam radījis, kādu fotogrāfiju, kura viņu esot pamatīgi traumējusi. To bija sūtījusi kāda fane, kura kaila stāvēja līdzās maskētam vīrietim, izspēlēdama izvarošanas fantāziju un sūtot to notiesātam izvarotājam. "Fanes uzlūkoja viņu kā galveno briesmoni," Fricla kameras biedrs teica. "Viņas respektēja viņu."

Ričarda Ramiresa slepenā... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
7.

Ričarda Ramiresa slepenā pielūdzēja žūrijā. Sērijveida slepkava Ričards Ramiress, kurš astoņdesmitajos terorizēja Losandželosu un noslepkavoja vairāk nekā 13 cilvēkus, uzreiz pēc sava aresta kļuva par tīņu meiteņu un sieviešu apbrīnas objektu. "Nakts vajātājs", kā mediji viņu nodēvēja, saņēma visādas vēstules. Viņš pat cietumā apprecējās ar vienu no savām pielūdzējām. Tomēr, visautraucošākais stāsts ir par Sindiju Heidenu, Nakts vajātāja pielūdzēju, kura bija viņa žūrijā. Pēc nedēļām ilgas saskatīšanās ar slepkavu tiesas zālē, kurš bija uzzīmējis pentagrammu uz savas plaukstas, Heidena atklāja viņam savas jūtas. Heidena pasniedza Ramiresam plāti pilnu ar kūciņām un virsū uz tās uzrakstītu "Es tevi mīlu". Tomēr šī mīlestība neglāba Ramiresu no soda, un pat Heidenai nācās atzīt Ramiresu par vainīgu. Tomēr viņa joprojām bija pārliecināta, ka atradusi savu mūža mīlestību. Viņa apciemoja Ramiresu cietumā, teica, ka mīl viņu, un pat atveda savus vecākus satikt vīrieti, kuru viņa uzskatīja par savu dvēseles radinieku.

Trakā fane kas lika pat... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
8.

Trakā fane, kas lika pat maniakam Tedam Bandijam justies nekomfortabli. Teds Bandijs- sērijveida slepkava un izvarotājs, kurš laupīja vismaz 30 jaunu sieviešu un meiteņu dzīvības, saņēma simtiem vēstuļu no trakām fanēm, kamēr viņš bija cietumā. Taču viena no viņām bija tik dedzīga, ka viņai pat izdevās samulsināt bezjūtīgo maniaku. Viņš atbildēja viņai tikai vienreiz, bet šī sieviete, kuras vārds bija Dženeta, reaģēja uz to kā spilgtāko momentu savā nožēlojamajā eksistencē. Viņa rakstīja: " Ted, es saņēmu tavu vēstuli un izlasīju to atkal. Es to noskūpstīju tūkstoš reižu un piespiedu sev cieši klāt. Man tev jāatzīstas, es raudu. Es tevi ļoti mīlu, Ted." Kad viņa sāka apmeklēt Bandija tiesas sēdes, pat Bandijs nervozēja. Viņš rakstīja es savai sievai Kerolai, liekot viņai aizliegt Dženetai sēdēt viņas tuvumā, lai viņam nebūtu uz viņu jāskatās. Bandijs rakstīja, "Viņa sēž tur un lūkojas uz mani ar savām trakajām acīm kā tāda nojūgusies kaija, kas pēta gliemeni."

Džeimsa Holmsa... Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
9.

Džeimsa Holmsa "holmijas".  "Es ceru, ka tev viss labi, Džeimss," iesākas kādas sievietes vēstule Kolorādo kinoteātra šāvējam un 12 cilvēku slepkavam. "Tu esi viss par, ko es domāju. Tu esi viss par, ko es domāju. Tu esi viss par, ko es domāju. Man pat bija sapnis par tevi. Es sniedzu tev rokas masāžu!" Vēstulei viņa pievienoja arī savu bildi. Šo un vēl simtiem citu vēstuļu briesmonis Holmss sāka saņemt, pēc tam, kad viņš nošāva 12 cilvēkus Kolorādo kinoteātrī 2012.gadā. Homss ir saņēmis tik daudz bilžu no dažādām sievietēm, ka pilnīgi visa viņa cietuma kameras siena ir noklāta ar sieviešu fotogrāfijām. Grūti noticēt, bet ir sievietes, kuras kļūst trakas ieraugot acis izbolījušu masu slepkavu ar oranžiem matiem. Šī pati rakstītāja turpina, "Es nespēju noticēt, ka tev vairs nav to seksīgo loku. Man patīk pilnīgi viss tavā izskatā. Tu esi skaists. Tev ir spēcīgas rokas un sejas apmatojums. Ja es tev kaut kā varu palīdzēt, lūdzu ziņo!"

 Autors: Vangs Čingčangčongs Baisas fanu vēstules sērijveida un masu slepkavām cietumā
10.
2
272

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [18]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 06.06.18 10:14
 
26
0

Un atkal jau tu turpini rakstīt par tēmu, par, kuru pats savulaik rakstīji, ka labāk nepublicēt...

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 06.06.18 11:18
 
22
0

Es arī esmu sliktais puisis. Vecos sieriņus metu dīvānā, nevis veļas grozā. Kaut kur lasīju, ka to sauc par sērijveida zeķu apbižošanu. 

Roterdama avatars
Medaļa TīģerisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Burvju klana biedrs
  Roterdama 06.06.18 19:27
 
13
0

Visas fanes ir galīgi nojūgušās! Es nesaprotu, kā var mīlēt šādus cilvēkus.

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 06.06.18 13:22
 
12
0

...a Krievijā,par piemēru,bariem iet skatīties uz kaltētu Ļeņinu,i nekas,skaitoties normāli  

EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 06.06.18 10:19
 
12
0

Sen nebiju izmantojusi ''Lasāmrakstu'' fīču. Šo noteikti izlasīšu vēlāk! 

seduction avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa 1/13 kūciņas
  seduction 06.06.18 15:06  
 
7
0
Man drīzāk liekas, ka šīs sievietes vienkārši “ierēc” par šiem slepkavniekiem- ““Paskaties uz manām 34C izmēra krūtīm-“ re, ko Tu zaudē cietumā, gaidi vien nāvessodu, varēsi sapūt!”
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.06.18 14:06
 
6
0

atbildot uz Verņjom vsjo v zad komentāru " ...a Krievijā,par piemēru,bariem iet sk... "

kaltēts viņš nav, bet marinēts gan...

Finčš avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Sviestmaize
  Finčš 06.06.18 13:25
 
5
0

Man patīk ka raksti par šādām lietām, lasu ar interesi katru tavu rakstu! + no manis   

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joks
  Tadeušs Zvēriņš 10.06.18 16:05
 
4
0

Tā ir daba - meitenēm instinkti liek meklēt agresīvus, izlēmīgus vīriešus, jo viņi spēj aizsargāt savus pēcnācējus, dabai nepastāv jēdzieni - labs vai slikts, visu izšķir ģenētika. Savukārt, dipomātiskie un izturētie vīrieši visu dzīvi nostaigā vieni, ja paveicas. Ja nepaveicas, tad apprecas un uztur bērnus, ko radījuši maniaku kungi viņu sievām.

LedusTēja avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  LedusTēja 10.06.18 12:01  
 
3
0

      

Roterdama avatars
Medaļa TīģerisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Burvju klana biedrs
  Roterdama 06.06.18 19:31
 
3
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Anneš Breiviks? Wtf.. Anders Breiviks. ... "

Kāda starpība! Slepkava paliek slepkava.

Anonīms
Anonīms 06.06.18 14:30  
 
3
0
Anneš Breiviks? Wtf.. Anders Breiviks.
Vangs Čingčangčongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Vangs Čingčangčongs 06.06.18 13:35
 
5
2

atbildot uz Finčš komentāru " Man patīk ka raksti par šādām lietām, l... "

cenšos tādu lasītāju kā tevis dēļ   

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrantsMedaļa Dienas doma
  vemejs 12.06.18 19:11
 
1
0

Interesanti, bet ja godīgi nebrīnos. Jau sen ir tāds uzskats, ka meitenēm patīk, ja viņas pazemo un pakļau, jo viņām patīk pakļauties. Un maniaks, ir tāds, ko viņas uzlūko, kaut ko varenu, pārdabisku, kam viņas labrāt kalpotu. Nu tāds vismaz novērojums, pat tajās sievietēs esmu novērojis, kuras to noliedz. 

Roterdama avatars
Medaļa TīģerisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Burvju klana biedrs
  Roterdama 06.06.18 19:29
 
1
0

atbildot uz seduction komentāru " Man drīzāk liekas, ka šīs sievietes vie... "

Varbūt tā arī ir, bet tas nav gudri.

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Superautors
  Tēvocis Sems 11.06.18 15:08
 
0
0

      

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 11.06.18 02:14
 
0
0

Ja vien tu, nelieti, spētu iztikt bez propagandas iebāšanas VISUR, būtu viduvējs, normāls raksts.

Anonīms
Anonīms 06.06.18 14:31  
 
0
2
atbildot uz Anonīms komentāru " Anneš Breiviks? Wtf.. Anders Breiviks. ... "

hu* pajmes to Anneš to Anderz kr4 pajols.