Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [75]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ASAP Rocky avatars
Medaļa OligarhsMedaļa BotsMedaļa Rainis
  ASAP Rocky 13.07.12 14:25
 
41
0

Pff, diezgan stulbs jautājums. Sev tuvākā universitāte vienmēr priekš tevis būs vislabākā. Katrai specialitātei ir sev tuvāka universitāte, piemēram, kāds kurš iestājas RTU nekad neies uz RSU.

Pašam tuvākā ir LU, tādēļ par viņu arī balsoju, diezgan nepārdomāta aptauja.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.07.12 15:06
 
27
5

Visi, kuri uzskata, ka LU ir labākā augstākās izglītības iestāde, ir norakstāmi... Kā jūs iedomājaties valsts attīstību un ekonomisko izaugsmi, ja mācaties LU, piem., komunikāciju zinātnes, jurisprudenci, ekonomiku? Komunikāciju zinātnē iestājas apmēram 300 studentu... tas viss pasākums pats par sevi ir smieklīgs un nožēlojams... Jūs trīs gadus nomācaties, tad jānomaksā studiju kredīts, jo budžeta vietas ir ļoti maz... Bet kā to izdarīt, ja katru gadu noteikti nerodas kaut 200 darba vietas šīs programmas absolventiem... tas nekam nav vajadzīgs. Tad šie nelaimīgie ļautiņi dodas uz UK, lai pelnītu naudiņu. Tad kāda no šīs programmas jēga? Nekāda. LU kaut cik normāli ir vien Fizmati... Ģeogrāfus nevajag, ekonomistiem jau sen ir pārprodukcija,.. Pie velna, kāpēc LU māca arī medicīnu?

Es zinu, ka manas domas nevienam nepatīk :)

Didzizz avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  Didzizz 13.07.12 18:01
 
15
1

Kad vienreiz cilvēki sapratīs, ka Rīga nav vienīgā pilsēta, kur ir augstskolas !!!!!

Tas tikai liecina par cilvēka plašo zināšanu loku  

desmaiziite avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TeamworkMedaļa Pamatskolnieks
  desmaiziite 13.07.12 16:00
 
17
3

Patiesa anekdote par LU.

   

Darba intervija, stāv bars ar potenciālajiem kandidātiem - pamazām cilvēki iet iekšā, nāk ārā, līdz paliek 2. Protams, kad palikuši divi sēž un gaida - sāk runāties. Šādi un tādi jautājumi, līdz nonāk pie

 

Jānis: "Kur mācījies".

 

Pēteris: "LU, datoriķos".

 

Jānis: "O, kāda sagadīšanās - es arī. Kurā gadā pabeidzi?"

 

Pēteris:  "2010, kurā Tu?"

 

Jānis: "Umm, es arī".

   

Izrādās cilvēki bija 4 gadus bijuši kursabiedri, bet tajos 300+ cilvēkos pat nepamanījuši lielāko daļu. Tāda ir konveijera izglītība. Aiziesiet uz LU, atradīsiet +-3 draugus, par tiem zināsiet daudz ko - pārējiem pat vārdus nezināsiet. LU sagatavo tumšu tukšu masu, nevis speciālistus. Jebkura studiju programma, kurā ir vairāk par 100 cilvēkiem ir ārā metama un likvidējama. Jau pie 50 cillvēku kursiem izzūd jēga augstākajai izgltībai.

   

Domājiet paši, kur vēlaties mācīties.

Sarkanvīns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sarkanvīns 13.07.12 19:26
 
12
1

Kur ir Latvijas Māklsas akadēmija,Jāzepa Vītolas Latvijas Mūzikas akadēmija un Latvijas Kultūras akademija?

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 13.07.12 14:21
 
8
2

Katrai savi plusi un mīnusi! Man vinas visas vienadas liekas!

cukurpaka avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Spoks
  cukurpaka 13.07.12 16:37
 
6
0

atbildot uz ainiss13 komentāru " oh, well. bubble, a pēc kāda princ... " Kas tad taa par skolu ir taa tava Stradinja universitaate? Par RSU neko neesi dzirdeejis? Par SU gan es neesmu..

simulants avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SākumskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  simulants 13.07.12 14:53
 
8
2

Ja godīgi, tad Latvijā vispār izglītības kvalitāte ir zem katras kritikas. Pasniedzēji tik nolasa 10 gadus vecus PowerPoint slaidus un viss.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.07.12 14:32
 
5
0

Būtu kkā stulbi mācīties RTU, bet nobalsot par LU :D

ainiss13 avatars
Medaļa MildaMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada spoks 2011
  ainiss13 13.07.12 15:11
 
15
11

oh, well. bubble, a pēc kāda principa tu izvēlējies tās dažas, kuras likt aptaujā atsevišķi, nevis pie varianta ''CITA''? priekš manis tava loģika ir mīkla, lol. un ja godīgi, nav tādas lietas kā Rīgas Stradiņu Universitāte. Stradiņa Universitāte gan ir :)

reny avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Man patīk Facebook 7000
  reny 13.07.12 16:57
 
5
1

Grūti tā vispārīgi noteikt, gan tāpēc, ka katram ir citas prioritātes ko meklēt augstskolā, gan tāpēc, ka ir augstskolas, kuras māca pilnīgi citas specialitātes. Manuprāt, nedrīkst salīdzināt augstskolu, kur māca inženierzinātnes un augstskolu, kur māca piem. banku darbību, ja tās ir pilnīgi citas jomas. Un vēl grūti ir salīdzināt, jo tikai retais ir pabijis vairākās augstskolās un tiešām objektīvi var izvērtēt, kādi kur ir + un -.

Bet balsot nobalsoju par rtu (jo pats tur mācos), bet negribas arī to slavēt, jo viss ir tik ļoti novecojis tur, cik vien var būt. Redzu tikai trūkumus, trūkumus, trūkumus. :)

Sarkanvīns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sarkanvīns 13.07.12 19:29
 
4
0

atbildot uz gurkjis komentāru " Latvijas Kultūras akadēmija " Latvijas Maklsas akdēmija

Bet man patīk tavs domu gājiens...

arcanum avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Zebra
  arcanum 13.07.12 19:50
 
4
0

Ja jau Tu esi ievietojusi daudz dažādu augstskolu bildītes, tad būtu loģiski, ja tu saliktu arī pārējās.

arcanum avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Zebra
  arcanum 13.07.12 19:28
 
3
0

atbildot uz cilvēkēdājs komentāru " Visi, kuri uzskata, ka LU ir labāk... "

   Tikai fizmati ir normāla LU programma?...   Ko tu uzklupi LU - tu paskaties cik te savērtās ekonomistu/ menedžmenta u.t.t. studiju programmas/ augstskolas. LU, lai novērstu studentu plūsmu uz šīm nozarēm, paaugstināja budžeta likmi citās studiju programmās - strauji tas notika IT (tas varbūt atsauksies uz kvalitāti, bet ne tik traģiski). Nebūsim naivi - neviena studiju programma nedomā par studentu - students ir otršķirīgs-, tāpēc ir loģiski, ka programmas pieprasījums tiek apmierināts (lai arī cik neloģisks). No empīrskiem spriedelējumiem (dažviet induktīviem), varu teikt, vismaz visas eksaktās + IT LU ir labā līmenī - nevajag "veidot" nepietiekami nepamatotus izteikumus. Protams, katrai augstskolai ir savi mīnusi u.t.t., bet ar to ir bezjēdzīgi diskutēt - katrs izvēlās (nosacīti) sev vēlamo.

P.S. Runājot par pašu aptauju - slikti sagatavota, provokatīva rakstura. Par to var pārliecināties balsojuma rezultātos - 30% cilvēku dot priekšroku citai augstskolai, kas, savukārt, nozīmē, ka aptauja ir nekompitenti veidota (neizpētot citas aptaujas rezultātus).

desmaiziite avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TeamworkMedaļa Pamatskolnieks
  desmaiziite 13.07.12 19:58
 
3
0

atbildot uz arcanum komentāru "   Tad ir jājautā par indivīda motivācij... " Precizēšu - šādas programmas būtu jāsadala pa grupām, t.i., līdz 50 cilvēkiem, nevis 200 cilvēki kopā grupās "mācās". Šādas programmas ir biznesa veids, nevis patiešām cilvēku izglītošana. Un pēc tam cilvēki brīnās, ka pabeidzot LU EVF neko īsti nemāk un arī darbu atrast nevar. Šādā gadījumā augstākā izglītība kļūst par vienkārši vidējo izglītību - kaut ko cilvēks māk, bet darbam nav gatavs bez papildus apmācības un arī pieredze viņam nekāda nav.

Laumuce avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Laumuce 24.08.12 17:01
 
2
0

atbildot uz cilvēkēdājs komentāru "Kā būtu ar ķīmiju RTU? Tie, kuri nevar pavilkt ... " Par RTU ķīmiķiem varu teikt tikai to, ka viņus apmāca pārsvarā teorētiski, kas ir novecojis PSRS standarts, tāpēc nav jau brīnums, ka RTU nemaz nav eirobakalaura statuss attiecīgajā specialitātē. Un viņiem nabagiem visu to, ko mums iemāca 3 gados, jāmācās kkādā bezjēgā 4 gadi. Mums te darbā daži kadri no RTU ķīmiķiem piesakās strādāt, beiguši pat maģistrus un nespēj pat destilācijas iekārtu normāli salikt, kur nu vēl frakcionāli destilēt. Pati es iešu tikai 2. kursā LUĶF bakalaurā, tākā vari spriest pats, kas tomēr ir labāk.

ainiss13 avatars
Medaļa MildaMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada spoks 2011
  ainiss13 13.07.12 20:03
 
2
0

atbildot uz cukurpaka komentāru "man jau likas pats par sevi saprotams, ka zin, ... " bubble gan laikam nezināja, ja jau rakstīja ''Rīgas Stradiņu Universitāte''. da krč liels grēks, ka es uzrakstīju cilvēkam, ka tā ir nepareizi un varētu palabot. ā, nu pareiz, ļaunais Ainis. visam, ko rakstu, ir ļaunuma zemteksts :D

gurkjis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  gurkjis 13.07.12 19:18
 
2
0

Latvijas Kultūras akadēmija

arcanum avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Zebra
  arcanum 14.07.12 22:14
 
1
0

atbildot uz bubble komentāru "a raksta  ievads laikam nav jāizlasa, ja? ... "

Savs slinkums nav laba argumentācija nepietiekami pārdomātas aptaujas sagatavošanā.  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.07.12 15:21
 
1
0

atbildot uz Adrenaline komentāru "Ironiski, bet LU ir vienīgā vieta Latvijā, kur ... " Kā būtu ar ķīmiju RTU? Tie, kuri nevar pavilkt RTU ķīmiķus, iet uz LU. True story :)

« 1  2  3  4 »