Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
192

Riskēšu būt kā pareiza omīte ( kāda gan vaina tādām? ) un izteikšu savu viedo domu par alkohola sumināšanu, kas jau kādu laiku iezaigojas vietējos medijos, es teiktu, raitā ritmā. Glāze vīna esot vērtīgāka par ūdeni, bet 3 šampja glāzes dienā: un droši cilvēks var aizmirst par vecuma vājprātu un Alcheimera slimību. Par šādu apgalvojumu es absolūti neprotestēju: pie tāda apjoma un katru dienu cītīgas burbuļošanas, - modernā veselīgā dzīvesveida piekritējs savas smadzeņu šūnas pasniegs smieklu pilnajiem burbulīšiem, bet aknas un nieres pieteiks bezalgas atvaļinājumu. Visticamāk: viss beigsies ar mūžīgo Saulrietu, pirms Alcheimers pavērs savas acis.

Vīns labāks par ūdeni Nav... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
1.

Vīns labāks par ūdeni... Nav komentāru. Man šķiet, ka kāds ir stipri aizrāvies ar Bībeles interpretāciju, kurā ūdens tika pārvērsts par vīnu. Vai ūdeni tējai, kafijai arī var aizstāt ar vīnu?

Vīna glāze spēj aizstāt un esot pat labāka par fiziskās aktivitātēs ( sporta zālē ) pavadīto laiku. Man šķiet - tas ir nedaudz pārspīlēts. Runa nu jau ir nevis par glāzi, bet par pudeli vīna, ja noskatāmies kādu no brīnumvideo, kurā parādīts, kā apvienot vīnu ar sportu.

Šoreiz uzmetīšu lūpu un klusēšu par tiem brīnumprocesiem, kas parasti notiek fiziskas slodzes laikā organismā un kas - lietojot alkoholu. Sakodīšu ciet lūpas un neteikšu, ka šīs divas darbības ir jādara atsevišķā vietā un laikā. Nošķirtas viena no otras kā ātrie kredītdevēji un vieglas naudas kārotājiem.
Vīna diēta. Domāju, ka daudzas dāmas par šo sajūsmā ģībst un atsevišķi puisieši - sajūsmā lauž krēslus studijā. Drēbes, kurās nevar ielīst, tiek izņemtas no skapja nevis "laikam, kad notievēšu", bet gan - vīna krājumiem. Šķiet, ka pēc regulāras šādas diētas ievērošanas, apģērbu var vairs nevajadzēt.
Jā, es zinu! Labāk būtu klusējuse! Ka es pārspīlēju un mana ironija ir pilnīgi garām, tomēr es savu "Ak un vai!"sašutumu izteikšu līdz galam. Ja reiz reģistrēties te ir ļauts, izteikt savas domas blogā - arī, tad riskēšu.
Tātad: nav runa par nīkulīgu ņerkstēšanu, cik alkohols ir fui - pē- kaka!. Šad un tad, vīns, kuram piedēvē sirds un asinsvadu sistēmai labvēlīgas vielas ( ha! ), ir baudāms. Skaistā glāzē, lēni kopā ar brīnišķīgiem draugiem un labāko pavadoni - misteru Veselais saprāts.

Mani skumdina un piktumu... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
2.

Mani skumdina un piktumu raisa tas, cik ļoti bezkaunīgi tiek propagandētas lietas ar mērķi - pelnīt lielo pasaules naudu. Viedie runā, ka tas notiek tāpēc, lai būtu arvien vairāk atkarīgo, slimo un bēdīgiem gēniem - jaundzimušo. Reducējam iedzīvotāju skaitu līdz vēlamajam un voilā! - ballītei vieta ir atbrīvota. Skan salkani, mazliet dulli: sazvērestības teorijas, redziet...

Lietojuscaroni alkoholu... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
3.

Lietojuši alkoholu cilvēki ir jau izsenis. Pat dzīvnieku pasaulē dzīvnieki apzināti ēd rūgušus augļus un ogas. Ir pat kāds koks, kura augļi rada makten varenas brāgas sekas. Tikai dzīvnieki to nedara tādos apjomos un, visticamāk, ne ar tādu nolūku, kā cilvēks. Kāds ir redzējis, piemēram, antilopi, tā vietā, lai bēgtu no lauvas, iedzeram šļuku vīna. Drosmei.

Te jāpiemin interesantais... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
4.

Te jāpiemin interesantais teiciens, kas saistās ar alkohola lietošanu: par saviem dzīves skaistākajiem un interesantākajiem brīžiem mēs uzzinām no aculiecinieku nostāstiem. Būsim atklāti: ja neņem vērā dzērumā radītos video, kuros visbiežāk dzirdama nesakarīga runa un smiešanās, kad kāds ir par daudz "uz krūts uzņēmis", statistika ir tāda: nevis skaistākajiem, bet gan bēdīgākajiem, skumjākajiem, traumatiskākajiem, pat traģiskākajiem dzīves mirkļiem. Pajautājiet ārstiem, kuri strādā uzņemšanas nodaļās, traumās vai ātrajā palīdzībā. Un pie viena apjautājieties: cik daudz ārsti iesaka pacientiem lietot alkoholu kā atslābinošu, dzīvi radošu un vērtīgu veselības veicināšanas līdzekli? ( Šobrīd nerunājam par farmācijas lobingu, kas ir atsevišķa saruna ).

Daba ir radījusi instinktu... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
5.

Daba ir radījusi instinktu bēgt vai cīnīties, tā radījusi noteikta veida ķīmiskas norises organismā. Cilvēkam, protams, ir jābūt ciema džekam: jārada savs veids, kā izcelties un mukt. Mukt aizmirstoties, un tad cīnīties - kad tālāk par pudeli nav aizmukts. ( Kaut kā neveikti sanāk, ziniet... )

Patiesībā: lai taču dzer cilvēki, vai ne? Katram ir brīvās izvēles tiesības. Man tikai nepatīk tas, ka uz mistisku ( runā, ka pēc pašu alkoholisko dzērienu ražotāju pasūtījuma ) pētījumu pamata, tika skandinātas ne tikai glāzes, bet arī frāzes un teksti, cik labi ir katru dienu dzert nu jau nevis pa noteiktām devām, kuras ārsti atzinuši kā minimāli kaitīgas, ja nepārsniedz, bet gan katru dienu un tālu jau aiz pieļaujamo normu horizonta. Ļoti gribētos ticēt, ka šādi pētījumi tiek veikti, jo cilvēki ir sākuši mazāk dzert alkoholu. Bet man šķiet, ka iemesls ir gluži pretējs un gaužām bēdīgs... Ir kur raust naudu, jo ir, kas dzer... Un dzer tāpēc, ka to iesaka...

Protams, katram cilvēkam ir galva uz pleciem, bet, ja pie mūsdienu mākslīgi radītā ritma ( ko var pielīdzināt ātrvilcienam ), ir pārgurums, stresa pilns pagalmiņš, emocijas, kredīti un modernās klaušas, tad prātiņš nav mājās. Jo nav vietas! Istabā mīcās vainas apziņa, pārmetumi, vēlme sasniegt un izdarīt vairāk, vairāk, vairāk un vēl un vēl... Protams, ka daudzi vēlas mukt no vietas ( lasi: sevis ), kur nav gaisa un pilns visādu tarakānu.

Cilvēki labie mīļie cilvēki... Autors: Arhivārs Absurdā alkohola propaganda
6.

Cilvēki, labie, mīļie cilvēki: tie, kuri lieto alkoholu, tie, kuri - nelieto: visās jomās: vispirms vēlu jums būt pašiem! Un veseliem!
Sevi apmānīt mēs vienmēr pagūsim, bet draņķīgāk ir tad, ja mūs māna ar skaistām reklāmām, lozungiem un mistiskiem pētījumiem. Nevis, lai mēs dzīvotu labāk, skaistāk un interesantāk, bet gan... VIŅI!

Pirms noticat ( un es zinu, ka daudzi ļoti,ļoti vēlētos ticēt, lai attaisnotu savus ieradumus un vēlmi noslēpties ) alkohola suminājumiem, pajautājiet tām sievietēm, kurām ir izirušas ģimenes, jo vīrs nodzēries... Tām mātēm, kurām bērni dzer vai bērniem - kuru vecāki dzer. Vai tuviniekus zaudējušos dzērājšoferu izraisītajās avārijās...Pajautājiet: vai jūs ticat, ka alkohols dara jūsu dzīvi labāku, jo pētījumi taču parāda...?
Pajautājiet!

P. S. - pārdomas ir par to, ka arvien biežāk un plašāk alkohols tiek nepamatoti rekomendēts lietot lielos apjomos un bieži. Pietam, vietnēs, kuras brīvi lasa arī jaunā paaudze; pusaudži, nākotnes mammas, tēti, vīri un sievas.

3
192

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [35]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
littlemoodmonster avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  littlemoodmonster 11.03.16 19:01
 
17
0

Iespējams jūs neticēsiet es vienīgā no klases neesmu piedzērusies. Eju tikai 10. klasē. Un tā kā es dzīvoju vienā mājā ar dzērāju tas varbūt arīizskaidrojums, kāpēc man ''nelien iekšā''. Man vienkārši negaršo un negribu dzert. Netaisos ''labi pavadīt laiku'' tikai tapēc, ka esmu dzērusi. Protams, tas var izklausīties naivi no nepilgadīgās mutes, bet tā ir mana pārliecība. 

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 11.03.16 19:12
 
17
0

Tas viss ir bizness, meitēn. Alkohola tirdzniecība ienes milzu naudu gan ražotāju maciņos, gan valsts makā, pateicoties akcīzes nodoklim. Ne jau tāpat vien katru dienu redzi TV reklāmas, kurās redzams, ka ir pilnīgi normāli vīrietim mājās turēt pilnu ledusskapi ar alu, ka tas nav īsts vīrietis, kuram tā nav, ka bez Martini nav ballītes, ka īsti vīri nevis aizmieg, bet atlūzt, un citi...  Ar PSRS vadoņi savulaik saprata, ka alkohols ir lielisks veids, kā gūt divus labumus - peļņu valsts maciņā un nodzirdītu, viegli kontrolējamu tautu, kurai pa lielam viss ir vienalga, galvenais, ka var iedzert. Arī Lielbritānijā ne jau velti ir likumsakarība - alkoholam ir milzīgs akcīzes nodoklis, bāriem ir vēl kaut kāds īpašais nodoklis, un algas lielākoties tiek izmaksātas piektdienās...

Negribu propagandēt marihuānu, pats nelietoju ne to, un arī alkoholu reizi vai divas mēnesī iedzeru mazos daudzumos (pie kādiem godiem), bet ir skaidri redzams, kāpēc marihuānas uzpūstais kaitīgums tiek propagandēts valsts mērogā, kaut zinātniski sen ir pierādīts, ka tā izraisa daudz mazāku ļaunumu, kā alkohols (kā arī nav dzirdēts, ka kāds sapīpējies sistu sievu vai ietu ārdīties uz ielas. Auto vadīt gan nevajadzētu.). Valdības nevēlas zaudēt naudu, kas regulāri ienāk no akcīzes nodokļa, jo marihuānu katrs var izaudzēt pats...

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 11.03.16 21:06
 
14
0

atbildot uz littlemoodmonster komentāru " Iespējams jūs neticēsiet es vienīgā no ... "

 

Man patlaban ir līdzīga situācija. Pats, kad gāju videnē un dzīvoju kojās, iedzēru diezgan pamatīgi, uzskatu, ka savu cisternu pa to neilgo laiku esmu izdzēris, pietiek, tīri labi bez tā iztieku, tajā pašā laikā, dzīvoju un arī strādāju kopā ar dzērāju, vot, tas jau sāk kļūt neizturami, katru dienu ''mākonī'', kā saka, man jānobeidz viņa maiņas darbā tikai tāpēc, ka, redz, galva sāpot, pēc tā es esmu sapratis, kā mani tuvinieki jutās, kad pēc ballēm čomiem nācās, mani stiept uz mājām, zvani no kojām uz mājām vecākiem, jo dēls atkal dzērumā kaut kādus mēslus sataisījis, pēc tam skandāli, lamāšanās, un tā tālāk, tagad pašam kauns atcerēties. Priecājos, ka tagad vairs neplostoju. Bet problēmas ir bijušas pamatīgas, to gan atzīstu...

aivarc avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 11.03.16 11:32
 
11
0

"Pirms noticat ( un es zinu, ka daudzi ļoti,ļoti vēlētos ticēt, lai attaisnotu savus ieradumus un vēlmi noslēpties ) alkohola suminājumiem, pajautājiet tām sievietēm, kurām ir izirušas ģimenes, jo vīrs nodzēries... Tām mātēm, kurām bērni dzer vai bērniem - kuru vecāki dzer. Vai tuviniekus zaudējušos dzērājšoferu izraisītajās avārijās...Pajautājiet: vai jūs ticat, ka alkohols dara jūsu dzīvi labāku, jo pētījumi taču parāda...?"

Te jau nu noteikti ir uzskaitītas tās kategorijas, kuras iedzer glāzi viegla vīniņa pie pusdienām, vai arī tev zināmi pētījumi, kur veselībai tiek rekomendēts regulāri pietempties?

Es teiktu, ka alkohola propogandētāji vienā maisā liekami ar viņu pretiniekiem, kā vieni, tā otri sev par labu piepušķo līdz nelabumam. 

 

maarts avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Veiksmes lāde
  maarts 11.03.16 18:08  
 
7
0
Lasu dzerot Tērvetes aliņu ;D

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lāde
  Leģenda 11.03.16 11:39
 
7
0

atbildot uz aivarc komentāru " "Pirms noticat ( un es zinu, ka da... "

 

Autorei savs skatījums un es zināmā mērā piekrītu, ka šodien arvien biežāk lasāmi pētījumi, kas mudina arvien biežāk un vairāk lietot alkoholu. Nebūsim naivi - Francijā un Gruzijā ir visaugstākais aknu cirozes slimnieku procents attiecībā pret iedzīvotāju skaitu. Kāpēc? Jo pie pusdienām vīniņš, vakarā - vīniņš, dziļi saknēs ielikti ieradumi.  Man domāt, sāpe te ir nevis par vai pret alkohola lietošanu kā tādu, bet gan par mērķtiecīgu kaitīga ieraduma slavināšanu un balstīt to ieviešanu arvien aktīvāk ikdienā, baltstoties uz mistiskiem pētījumiem. Un viss tikai naudas dēļ - lielajām alko kompānijām vajag piķi, farmācijas biznesam - savu piķi...  Dzer, bet dzer mēreni, saprātīgi. Bet pierādīts, ka ieradums, vienu glāzīti pie pusdienām, var novest pie dziļām un smagām problēmām. Jo vairāk mežā, jo vairāk koku. Ir muļķīgi rakstīt brīdinājumu vīna reklāmas banerī, ka alkohola lietošanai ir negatīva ietekme uz veselību, bet apakšā raksts, cik veselīgi ir ikdienā izdzert vairākas glāzes vīna vai ko nu tur no grādīgā... 

spoku dienas doma

Garghamel avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Garghamel 11.03.16 11:15
 
5
0

Skarbi un patiesi vārdi.   

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lāde
  Leģenda 11.03.16 17:59
 
5
0

atbildot uz whitextrash komentāru " autors sarakstījis galējības un mītus, ... " Raksts ir ironisks un tieši pateikts tajā ir nevis par to, ka lietot saprāta robežās alko ir slikti, bet gan tas, cik ļoti nepatīkami ir tas, ka arvien, es teiktu, agresīvāk un uzstājīgāk, izmanto cilvēku vājumu, nogurumu, apstākļus. Domāju, ka te ir arī uzskatāmi parādīts tas, cik slideni tas mūsdienās ir, jo teju katrs pusaudzis izmanto internetu, brīvi tiek klāt ij rakstiem, ij reklāmas redz. Ja pieaugušajam vēl ir iespēja kaut cik kaut ko sajēgt, tad vēl nenobrieduša jaunieša, es teiktu pat bērna, vecumā, tas jau kļūs.. samērā baisi. Un vecāki ir ierauti tajā ratu ritenī: darbs, darbs, darbs. Uzmanība bieži tiek tik daudz, cik paskatīties e-klasē un pamāt ar galvu kā atbildi, pašam nenovēršoties no datora ekrāna vai papīriem.  Pretīgs pēc būtības var būt viss. Kā uz to visu raugās. Savs zināms skaistums, kā jau teici, ir arī tā saucamajos kaitīgajos ieradumos: kā nu katrs to redz, no kuras puses un kādos apjomos, dzīves situācijās.  Pilnībā piekrītu par to, ka cilvēks jebkurā brīdī var atstiept kājas no tā, par ko ij prātā neināks, ka tas maz iespējams. Bailes posta daudz, bet daudzi pakļaujas kaitīgajiem ieradumiem tieši dēļ bailēm... Piemēram, neizbaudīt visu, pirms nomirsti... 

anjelka avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Holly ShitMedaļa Sponsora favorīts
  anjelka 11.03.16 19:54
 
5
0

Nsen skatījos dokumentālo filmu par atkarību izraisošajām vielām, alkohols ir ierindots kā 2 visvairāk atkaību izraisoša viela. Izskanēja arī secinājums, ka, ja alkohols būtu izgudrots (atklāts, sakiet kā gribiet), tad tas būtu aizliegts. Bet nu to nedarīs, jo padomājiet kādu naudiņu tas nes biznsmeņu banku kontos un valstu kasēs. Plus, jo vairāk atkarīgo jo vieglāk tādu pūli vadīt, skaits piemērs Putlera Māte Raša.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.16 11:50  
 
4
0
Tievēt jau ar alko var un notievēs arī, tikai seja pec tām izskatīsies kā saburzīti aizkari..
aivarc avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 11.03.16 11:57
 
4
0

atbildot uz Leģenda komentāru "Autorei savs skatījums un es zināmā mērā piekrī... " Ja godīgi, neesmu uzdūries pētījumiem, kuri mudinātu lietot pa vairākām glāzēm alkohola, lai gan neesmu arī īpaši meklējis. Ja vien neskaita vienu rakstu, kur vīna pudele tika pielīdzināta stundai sporta zālē, bet es domāju, ka tas ikvienam ar smadzenēm apveltītam cilvēkam liksies absurds, vismaz es vēl neesmu aizvietojis zāli ar vīna pudeli   

Propogandas parādās arvien vairāk, gan par, gan pret alkohola lietošanu, bet tāpēc jau cilvēkam ir galva uz pleciem, lai izvērtētu. Palasot vienu otru pret alkoholu vērstu propogandu, brīžiem sajūtos kā rūdīts alkoholiķis (iedzeru +- 2 reizes mēnesi, gadās arī ka labi iedzeru)

Paskatoties apkārt, cilvēku problēmas ar alkoholu arī pieaug, bet gribētos apšaubīt propogandas ietekmi uz to, es personīgi domāju, ka tas ir vispārējās debilizācijas sekas.

satans2003 avatars
Medaļa BotsMedaļa DoktorantsMedaļa Kapteinis Huks
  satans2003 11.03.16 19:05
 
3
0

Baigi labs raksts!!!   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.16 19:54  
 
2
0
Diemžēl tas tā ir un būs.Par rakstu +++
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lāde
  Leģenda 13.03.16 22:30
 
2
0

atbildot uz Pirmklasnieks komentāru " Mhm , pajautājiet tām sievietēm  ''kurām ... " Nebūsim naivi, ne visi, pirms precās, zinam, ka jaušu vai nejaušu gadījumu pēc, apstākļu un notikumu kopuma dēļ, cilvēks sāks attālināties no laulātā, bet tuvināties - aizai.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.16 18:55
 
2
0

atbildot uz Anonīmais lietotājs komentāru " Es nesaprotu- ko cilvēki tādu atlrod al... " Daudz ko.

Daži alkoholiskie dzērieni ir vienkārši garšīgi (protams, atkarībā no gaumes). Piemēram, Brenguļu tumšais alus, labs mājas vīns, kalvadoss, kvalitatīvs viskijs, upeņu balzams.. šie visi dzērieni ir pietiekami dārgi, lai ar tiem nepiedzertos, bet tos baudītu, un reizēm tieši to arī daru - baudu dzērienu bez mērķa piedzerties. 

Citreiz cilvēki dzer, lai rastu kontaktu ar citiem un radītu patīkamu, draudzīgu atmosfēru. Piemēram, bariņš draugu, kas sen nav tikušies, visi aiziet uz kādu pasēdētavu, paņem alu / vīnu / kokteili, ar laiku paliek draudzīgāki, sarunas raisās, un ja kāds nepāršauj pār strīpu, vakars var būt pat ļoti izdevies tīri tāpēc, ka alkohols noteiktos apjomos mazina kautrību, uzlabo garastāvokli, rosina sarunas. 

Citreiz cilvēki dzer, jo viņi vēlas bēgt no problēmām. Iedzerot cilvēki reti kad aizmirst par sūdiem savā dzīvē - tie vienkārši vairs nešķiet svarīgi. Ar laiku alkohols kļūst par vienīgo veidu, kā atbrīvoties no nomācošās pienākumu sajūtas, esot skaidrā viss ir pārāk īsts, skumjš. Vēlāk rodas psiholoģiska atkarība, kas var pāraugt arī fiziskā atkarībā.

Vēl citreiz cilvēki dzer, jo tā dara citi. Pamatskolas sindroms. Iekļaušanās grupā.

Reizēm cilvēkiem vienkārši nav ko darīt. Piedzerties ir vienkārši. Nopērc pudeli, attaisi, izdzer, tadā, tu esi mērcē, ir interesanti, viss ir vienalga, nav garlaicīgi. Tas ir daudz vienkāršāk kā lasīt grāmatu vai iziet paskriet pa mežu.

Nu, un vēl daudz, daudz iemesli.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.16 18:17
 
1
0

Es nesaprotu- ko cilvēki tādu atlrod alkoholā? Man viņš nepavisam nav pievilcīgs, tāpat arī ar cīgām. Man labāk garšo ja ne tīrs ūdens, tad vismaz dabīga sula. Es cenšos atturēties arī no burbuļūdeņiem, taču tik un tā sanāk reizes, kad mēdzu sagrēkot. Kautgan alkoholu un cigaretes par laimi pagaidām esmu redzējis tikai reklāmās...

Kautgan, par to antilopi gan sasmējos

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 11.03.16 20:32
 
1
0

Tāda ir tā sistēma, ka lai pārdodu preci lielos daudzumos, tiks stāstīts cik tā ir laba. Nevienu neinteresē, kādas sekas atstās tā pārmērīga lietošana, galvenais, lai peļņa lielāka un pēc tam farmācijas un medicīnas nozarei būtu darbs.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 12.03.16 05:03
 
1
0

atbildot uz Arizon komentāru " Tas viss ir bizness, meitēn. Alkohola t... " Oficiáli gan tika teikts citádi, bet vispār tur, kur atļāva marihuānas brīvu lietošanu, ideja bija, ka zālītes vilcēji par idiotiem kļūst lēnām, mierīgi un ar mazākām nepatikšanām apkārtējiem -  atšķirībā no alkonautiem

Presē par to nerakstīja, bet ideja bija tāda.

Niluta Mērija Popinsa avatars
Medaļa Spoks
  Niluta Mērija Popinsa 16.03.16 21:35
 
1
0

Viena lieta mulsina,- daiļas, īpaši piemeklētas alkohola bildes. 

Niluta Mērija Popinsa avatars
Medaļa Spoks
  Niluta Mērija Popinsa 16.03.16 21:36
 
1
0

atbildot uz bbbbb komentāru " nebutu alkohols iespejams nebutu ari da... " Nelaimīgu deģenerātu noteikti būtu mazāk.