Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
576

Gadās, ka čaļi cenšas piesist kanti, kas var būt gluži jauki, bet reizēm visa tava iekšējā būtība spiedz "Atšujies no manis, kretīn!", taču tu nezini, kā šo atšūšanos panākt. Piedāvāju astoņus variantus iz dzīves. Ja gadās izmēģināt kādu no šiem, gribu dzirdēt atsauksmes!

Reiz ballītē pateicu čalim... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
1.

Reiz ballītē pateicu čalim, ka viņa raksturs ir tik burvīgs, ka rada vēlmi izvemties. Viņš man nenoticēja un turpināja uzbāzties. Tad nu ar divu pirkstu kombinācijas palīdzību es viņam uzvēmu, tāpēc vien, lai dotu skaidru vizuālu priekšstatu.

Viens puisis kafejnīcā... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
2.

Viens puisis kafejnīcā nepārtraukti jautāja manu telefona numuru, tāpēc es atbrīvoju visas zarnās uzkrātās gāzes, cik skaļi vien varēju. Viņš nozuda, tiklīdz to saoda.

Man bija sarunāts... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
3.

Man bija sarunāts randiņš pludmalē ar puisi, kam sekoja uzaicinājums pie viņa uz mājām. Mēs mazliet uzkodām un pēc tam viņš mani noskūpstīja. Tas man lika justies mazliet neērti, tāpēc viņam pateicu, ka man ir darīšanas un man jādodas. Viņš centās mani pārliecināt palikt, un tad pateica, ka es nedrīkstu aiziet, pirms piekrītu būt par viņa draudzeni. Smadzenēs noskanēja brīdinājuma signāli, tāpēc centos uzturēt kopējo noskaņojumu vieglu un gaišu un sāku vākt mantas, pie reizes sakot „Ak, es tev tiešām patīku? Cik jauki…” un tamlīdzīgas lietas. Devos uz durvīm, un pēkšņi viņš bija nostājies man priekšā, saķēris plaukstu locītavas un uzstājīgi jautāja, lai kļūstu par viņa draudzeni. Jā, ok, čali, ko vien vēlies. Esmu tava draudzene. Diemžēl, viņš piedāvāja mani aizvest, tāpēc pateicu, ka mani vecāki dzīvo turpat tuvumā (meli) un es mierīgi aiziešu kājām. Tiešām negribēju, lai viņš zina, kur dzīvoju. Viņš sekoja man ārā pa durvīm, piedāvāja aizvizināt, centās turēt manu roku un pavadīt mājās. Tāpēc es vienkārši aizlaidos. Saplēsu sandali tai dienā. Domāju, ka viņš man labu laiciņu sekoja, bet man izdevās pietiekami atrauties. Tā kā no turienes bija aptuveni divu stundu gājiens mājup, domāju, ka vienā brīdī viņš vienkārši padevās. Pusceļā sāka līt. Atceros sevi, tērpušos vien peldkostīmā un kleitā, turot sandales rokā, skrienot lietū un smejoties par domu, ka daudz labprātāk atrodos te un tagad, ceļa malā, nekā tā čaļa mājā kaut minūti ilgāk.

Izlikos ka esmu kurla... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
4.

Izlikos, ka esmu kurla. Acīmredzot, īpašas vajadzības rada neērtības sajūtu neticami daudziem puišiem. Iemācījos šo triku no savas kurlās māsīcas.

Mēs iepazināmies iekscaron... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
5.

Mēs iepazināmies iekš World of Warcraft. Būdama gudra un inteliģenta meitene, protams, iedevu viņam savu telefona numuru. Viņš atsūtīja foto ar savu mazo draudziņu. Es atbildēju ar pietuvinātām suņu un kaķu dibengalu bildēm, uzskatāmībai pievienojot bultiņas, nodēvētas viņa vārdā, vērstas pret caurumu. Tā bija vienīgā komunikācija no manas puses. Nekādi vārdi. Tikai dibeni. Viņš padevās aptuveni pēc trim dienām.

Reiz pieturā satiku čali... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
6.

Reiz pieturā satiku čali, kurš ne par ko neatstājās no manis. Bija vēla nakts, man bija tikai 17 un biju tur viena. Es piegāju pie lielākā, biedējošākā izskata vīrieša tuvumā un izlikos, ka viņš ir mans draugs. Pat apskāvu viņu. Par laimi, viņš uzreiz saprata, kas notiek, un piespēlēja. Aptuveni divas minūtes kopš sarunas sākuma ar vīrieti, krīpīgais stalkerčalis nozuda. Es pateicos biedējošā paskata vīrietim, un viņš teica, ka es neesmu pirmā meitene, kam viņš piespēlējis, lai aizbaidītu kādu stalkeri.

Es neatbilstu jauko... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
7.

Es neatbilstu jauko meitenīšu stereotipam. Nepavisam neesmu jauka, un, ja čalis izdara kaut ko dīvainu, es vienkārši noraujos no ķēdes. Reiz metu ar akmeni pa puiša mašīnu, kad viņš man uzsauca šādas tādas neķītrības. Vidusskolā, kad čalis uzsita man pa pēcpusi, es metos viņam virsū, gatava sadot pa muti.

Vienmēr, visos gadījumos viņi nobīstas. Vidusskolas puika aizbēga, čalis mašīnā tā kā novaidējās un vienkārši aizbrauca. Vīrieši negaida, ka tu cīnīsies pretī, viņi sagaida tikai pieklājīgu galvas mājienu un samierināšanos ar situāciju. Tā ka, ja tu pārvērties par jukušu psihopāti, viņi pārmīž jēgu.

Pēc izscaronķirscaronanās ar... Autors: Zviedriete 8 pārbaudīti veidi, kā tikt vaļā no uzbāzīgiem kretīniem
8.

Pēc izšķiršanās ar bijušo, viņš mani stalkoja divus gadus. Bieži vien saņēmu īsziņas, un mēdzu pieklājīgi apjautāties, kā viņam klājas, tad viņš deva pretī ar burvelīgiem uzdirsieniem, jo negribēju ar viņu kopā izklaidēties (pēc tā, ka viņš mani piekrāpa). Kad man beidzot piegriezās viņa tizlās īsziņas, izlikos, ka tas nav mans numurs. Kad viņš man rakstīja, atbildēju ar „Kas raksta?”, saņēmu pretī „Tu zini, kas es esmu.” Es atkal atbildēju ar „Es tikko dabūju šo numuru un čaļi nepārtraukti raksta šai meitenei…”. Bijušais atvainojās un es vairs nekad no viņa nedzirdēju.

0
576

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [27]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 20.05.17 21:57
 
22
0

Netēlo cūku!

Papras, lai čalis uzdāvina kaut ko dārgu! Katru nedēļu.

korvete avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  korvete 21.05.17 10:07
 
18
0

Jā. Interesanti. Tādi uzbāzīgi tipi ir bijuši laikam visos laikos. Biju aizgājusi uz balli. Nu un tad sākās. Diezgan izskatīga izskata puisis sāka lenkt diezgan uzbāzīgi, izprašņāja. Man jau sāka apnikt viņa pārlieku lielā ziņkārība. Tad es biju studente. Taču puisim to neatklāju, bet pavēstīju, ka strādāju. Viņš par visu cenu centās noskaidrot , kur strādāju. Klīrējos, it kā teikt , neteikt. Puiša ziņkāre bija tā sakāpināta, ka uzskatīju, ka nu varētu arī nosaukt savu nodarbošanos un darba vietu. Nu tad arī ātri nobēru, ka  strādāju morgā par līķu mazgātāju. Puisis vairs nevarēja parunāt, balss drebēja. Viņš atlaida manu roku, un es jau nodomāju , ka viņš turpat zālē mani atstās, taču viņš sadūšojās un pavadīja mani uz vietu, un līdz balles beigām vairs viņš ne ar vienu nedejoja. Vēl pēc tam satikāmies tai pašā klubā, taču viņš man vairs netuvojās , un ātri centās pazust.

spoku dienas joks

Strāvonis avatars
Medaļa BergmanisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Bergmanis
  Strāvonis 20.05.17 19:59
 
17
0

nav slikti ierosinājumi, taču dīvaina rīcība, šad tad, pat var izrādīties efektīvāka - nenovīdīga ēšana, itkā kāds grasītos tev atņemt to, ko ēd vai kkādu dīvainu preču iegāde lielos daudzumos kad esiet kopā(teiksim desmit tortes) vai vienkārši piesiešanās garāmgājējiem, vai blakusesošajiem ar kkādiem Oriflain vai līdzīgiem piedāvājumiem

Elys avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa SEO
  Elys 20.05.17 21:46
 
13
0

atbildot uz Strāvonis komentāru " nav slikti ierosinājumi, taču dīvaina r... "

Vai arī sāc izrādīt savus dziļi apslēptos tarakānus galvā.    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.05.17 22:39  
 
7
0
Man čaļi kanti sit katru dienu,bet tiklīdz pasaku ka man zem kleitiņas ir sulīgs PIM... tā uzreiz nobīstas un vairs par mani negrib ne zināt ne mīlestības vēstulītes rakstīt!Nu jā,Andiņa ir īpaša meitenīte!
FirstWill avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  FirstWill 21.05.17 01:55
 
7
0

Jā, šāda tipa raksti man atsit jebkādu vēlmi mēģināt iepazīties ar meitenēm atkārtoti Es domāju, ka tas ari ir iemesls, kāpēc Japānā drīz būs demogrāfiskā krīze, un vīrieši 40 gados joprojām ir vieni. Neesmu stalkeris, bet pat tādi meiteņu dīvainumi, kad facebook ignorē uzaicinājumu, jo "varbūt saprot to kā flirtu", jeb normālas sarunas (bez kaut kādām īpašām bildēm) uztver par flirtu, tad man nav ko teikt   Bija gadījums, kad vienai kolēģei, ar kuru darbā normāli sadzīvojām pēc laika uzprasīju, kā iet jaunajā darba vietā. Tā kā viņa neatbildēja, nolēmu varbūt nebija laika atbildēt, pēc nedēļas uzprasīju vēlreiz, ka biju prasījis par to.... OK....Pēc tam pārtrauca facebook draudzību, un prasīja, kāpēc vispār prasu, kā viņai iet....

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 21.05.17 02:00
 
6
0

Man laikam nav gadījies nekas no šī, bet hroniski gadās, tiklīdz iekāpju (vai stāvu pieturā) sabiedriskajā transportā, atrasties kaut kādu frīku kompānijā. Tā arī netieku skaidrībā - vai man vienkārši neveicas, vai frīki deleģē uz katru tramvaja/trolejbusa vienību bariņu savējo?

Par laimi, pārsvarā braucu ar savu mašīnu.

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 21.05.17 12:21
 
5
0

Gadījies kā 6. situācijā  "pietēlot boifrendu" lai atsistu kretīnu!  Izdevies, turklāt reiz  pat ar uzviju-no feikā kļuvu par reālu boifrendu. A par tām psihajām.. Par daudz spēcīgs un ar sliktu nozīmi teikts vārds. Drīzāk-asajām vai ugunīgajām. Ja pret viņām izturas normāli, tad tā ugunība var izpausties patīkamākā veidā, kā  došana pa seju

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Maģistrants
  motorwalwes 21.05.17 06:12
 
5
0

7.vai titulbilde Viņa tāda: -"сегона умрут многа лудеи"       ++

Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 21.05.17 14:21
 
4
0

atbildot uz Panzer komentāru " Sākumā likās, ka tas no tavas personīgā... " Man būtībā pietiek ar 7to variantu

ernestsmalejs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Pēdējais smaids
  ernestsmalejs 20.05.17 23:56  
 
4
0

jums, sievietēm arī nevar būt tik vienkārši, jo mums tikai pietiek piemīzt viņas izstabiņu  

roulinga avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  roulinga 21.05.17 10:22
 
3
0

par 7to runājot... man tādi gadījumi gadās biezi, cik nav gadījies atklausīties , ka esmu riktīgi psiha vecene   

Strāvonis avatars
Medaļa BergmanisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Bergmanis
  Strāvonis 20.05.17 21:54
 
3
0

atbildot uz Elys komentāru "Vai arī sāc izrādīt savus dziļi apslēptos tarak... " ja gribi kādu atšūt, tad jābūt ir uzmanīgai. Vai ja kko esi dziļi apslēpusi, tad to darījusi esi ne bez pamata

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 20.05.17 22:03
 
3
0

  

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 21.05.17 09:18
 
3
0

Mhmm...   

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 21.05.17 15:54
 
3
0

Nežēlīgi, bet iespējams,ka taisnība, vienīgā iespēja, kā pasūtīt.  

Elys avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa SEO
  Elys 26.05.17 21:14  
 
2
0
atbildot uz žņaudzējcūka komentāru "Uzvedies kā gribi - jaunām meitenēm ar laiku tā... "Vienkārši ar celi pa bumbām un miers.

Elys avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa SEO
  Elys 26.05.17 16:52
 
2
0

atbildot uz žņaudzējcūka komentāru "atbildot uz Strāvonis komentāru " nav slikti ie... " Gaumes lieta. Bet nu būs jāsāk uzvestes normāli, varbūt tas atbaidīs.  

roulinga avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  roulinga 21.05.17 10:23
 
1
0

atbildot uz motorwalwes komentāru " 7.vai titulbilde Viņa tāda: -"сегона ум... " juu  

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 21.05.17 14:19
 
1
0

Sākumā likās, ka tas no tavas personīgās dzīves, līdz ieraudzīju avota linku apakšā