Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
47


Palasi,varbūt noderēs.Dzīvē viss ir tik vienkārši,tik mēs daudz ko no senču gudrībām esam aizmirsuši.

Raksti komentāros savu viedokli.


1 PakavslaquoTuri pakavu pie... Autors: Tēvocis Sems 22 priekšmeti kuriem jābūt katrā mājā!
1.

1. Pakavs
«Turi pakavu pie ieejas mājā, lai veiksme atrod ceļu uz tavu māju. Veiksme vienmēr ir zirgā, bet zirgam ir pakavs.»

2. Ķiploks
«Ja gribi sevi un savus tuviniekus pasargāt no noskaušanas, nolādēšanas un citiem melniem spēkiem. Ķiploks attīra mājas enerģētiku, kolīdz sliktie spēki parādīsies, tā arī tūlīt izzudīs.Ķiploku jāpiekar pie griestiem telpā, kur visvairāk sapulcējas cilvēki. Kad ķiploks izkalst, to jānomaina pret jaunu.»

3. Medus
«Medus mājās - pārticība mājās. Bites vāc medu un no tā pārtiek. Gari vēlē labu un mīl saldumus, garus vajag pacienāt ar medu, tad viņi atnesīs veiksmi un labklājību. Medus nozīmē augstas darba spējas - medus ir radies pateicoties bišu izturībai, tāpēc tas ir enerģētiski augstvērtīgs produkts».

4. Ābols
«Ja vēlies, lai tavā mājā vienmēr būtu laime un harmonija, virtuvē vienmēr jābūt ābolam, to nevajag aiztikt. Kamēr ābols būs virtuvē, mājā nebūs skumju. Saka taču - strīdus ābols.»

5. Kniepadatas
«Lai sevi un savus tuviniekus pasargātu no ļaunas acs un noskaušanas, zem apģērba atloka iespraudiet kniepadatu, noderēs arī matadata vai sakta.»

6. Zvaniņš
«Dēmoni nespēj klausīties zvaniņu tīrās skaņas.Tam viegli atrast izskaidrojumu - zvaniņš pie zirgu pajūga, baznīcas zvans, zvaniņš govs kaklā, vēja zvani un pat durvju zvans. Mēs pat nenojaušam, ka zvani mūs aizsargā un arī turpmāk to darīs».

7. Velteņi
«Liktenis ir dāsns ar dāvanām, lai vienmēr saņemtu likteņa dāvanas, nopērc pāri veltenīšu, un turi tos mājās, lai liktenim ir, kur likt dāvanas».

8. Spieķis
«Ja vēlies, lai tad, kad neesi mājās, tevi nepiemeklē nepatikšanas, mājās jābūt spieķim. Spieķis saglabā mājas pozitīvo enerģiju un palīdz izvairīties no negatīvās enerģijas, kuru var saņemt ceļojuma laikā. Spieķi var pagatavot pats, mežā izvēloties sev tīkamu koku.»

9. Ziepes
«Dzīvojot steigā, baidoties ko palaist garām, lietu būtība tiek uztverta virspusēji. Nav vēlēšanās iedziļināties mūsu dzīvē notiekošo lietu būtībā. Ziepes mēs izmantojam ķermeņa tīrībai, kaut to nozīme ir daudz dziļāka. Mājās turi visparastākās ziepes, tās palīdzēs «nomazgāt» sliktos spēkus un mošķus.»

10. Sveces
«Sveces saglabā un uztur mājas enerģētiku. Īpaša enerģētika ir vaska svecēm.Es izstāstīšu, kādas sveces kam der, jo sveces var gan palīdzēt, gan kaitēt. Ar degošu baznīcas sveci apstaigā visu māju, sākumā svece kūpēs, tad sprakšķēs, bet beigās nomierināsies un izdegs, labi to atstāt izdegt pa nakti. Svece tīra māju pēc viesu vai nepatīkama cilvēka aiziešanas. Izslēdz elektrību un izbaudi dzīvu uguni, tās burvju maģiju. Jo vairāk sveču mājā, jo labāk.»

11. Spogulis
«Apaļš spogulis saglabā labo. Ja mājās būs tāds spogulis, laime neaizies garām. Sargieties no stūrainiem spoguļiem, stūros sakrājas negatīvais.»

12. Vēja rādītājs
«Tas, kas savaldīs vēju, nezinās bēdu. Kas varēs iet ar ceļavēju, nebūs nelaimīgs un vientuļš. Prasi vējam, no kurienes atlidos laime. Nopērc sev vēja rādītāju un sarunājies ar to.»

13. Zvīņas
«Kā zivij zvīņas - cita pie citas, tāpat naudiņa līp viena pie otras. Turi mājās maisiņu ar zivju zvīņām.»

14. Tamboradata
«Tamboradata ir laimes makšķere. Noķer zivi ar zvīņām. Lai būtu bagāts, dzīvē jāatrod īstais aicinājums, bagātība nenāk bez pūlēm.Turi mājās metāla tamboradatu, jo metāls pievelk.»

15. Vilnas dzijas kamols
«Gribi atrast savu laimi? Gribi piedalīties dzīves veidošanā? Gribi būt ar savu mīļoto? Mājās jātur vilnas dzijas kamols.»

16. Galoda
«Lai tavi neredzamie ienaidnieki redz, ka tu savu ieroci vari uzasināt un nostāties pret viņiem. Uzasini savus ieročus, neļauj ļaunajam uzvarēt!»

17. Dzintars
«Mājās jābūt sveķos iekusušai saulei. Noteikti turi mājās dzintaru, lai tev būtu skaidra galva, un tu zinātu savu likteni.»

18. Smilšu pulkstenis
«Stiklā iestrēga laiks un pārvērtās par smiltīm. Smilšu pulksteni grozi kā gribi. Kad, pieradinot smilšu pulksteni, varēsi valdīt pār laiku, tad tev būs draugs un palīgs grūtā brīdī. Smilšu pulkstenis rotā māju un pievelk cilvēku skatienus. Cilvēki, kuriem mājās nav smilšu pulksteņa, netaupa laiku savā mājā, nepilda solījumus un nav tālredzīgi. Ja vēlies kādam palīdzēt, uzdāvini viņam smilšu pulksteni.»

19. Palma un pūpoli
«No dateles kauliņa izaudzē palmu, lai tā sargā tavu māju un slavē Jēzu. Pūpolus mājā turi no gada uz gadu, lai vairojas bagātība, un darījumi būtu veiksmīgi.»

20. Laimes putns
«Ja mājās ir mazs bērns, tad noteikti virs tā gultiņas piekar koka laimes putnu. Tas aizsargās bērnu ar saviem spārniem, pastāstīs pasaku, notrausīs asaru, bērns stieps savas rokas putnam pretī."

21. Ikona
«Izpēti ikonas, mājās atnes to, no kuras jūti prieku un mīlestību. Atrodi ikonai tādu vietu, kur tu ar to varēsi ilgi sarunāties. Stāsti ikonai par saviem priekiem un veiksmēm, ne tikai lūdz palīdzību nelaimē un bēdās.»

22. Melns akmens
«Lai tevi nemocītu bezmiegs, un nakts būtu mierīga, tevi sargās melns, vienkāršs akmens, kuru pacel ceļmalā. Tam ir liels spēks. Melna krāsa dienā pievelk sauli, uzlādējas, bet naktī tas saņem enerģiju no mēness. Kāpēc to jāmeklē ceļmalā? Pa ceļu iet un brauc ceļinieki, viņu enerģiju uzkrāj akmens. Pacel akmeni, nomazgā putekļus, ieliec auduma maisiņā un naktī noliec zem spilvena.»

0
47

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 17.03.17 19:21
 
4
0

Liela jēga no tiem ticējumiem nav. Tas pats, kas zvīņas turēt makā. Jau vairāk kā gadu turu, bet kā nav nauda, tā nav.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 17.03.17 18:57
 
2
0

Kapēc Vanga? Ja rūpīgi papēta no mūsu teikas, tad viss tur ir minēts. Par rakstu +.         

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 17.03.17 19:03
 
2
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Kapēc Vanga? Ja rūpīgi papēta no mūsu t... " Vanga tur nejauši iekopējās.    

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 17.03.17 19:13
 
2
0

atbildot uz Tēvocis Sems komentāru " Vanga tur nejauši iekopējās.   &nb... " Rakst protams labs, bet mūsu senči to visu zināja.  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 17.06.17 17:30
 
2
0

21. nestrādā, noskatiju ikonu, bet mācītājs man viņu atņema, un neļāva nest mājā..  labi ka ieklausijos tavā 22 ieteikumā - akmens auduma maisiņā - tas ir reālas spēks, ja tā nebūtu laikam mani būtu pamatīgi piekāvuši..

MazaaZive avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Spoks
  MazaaZive 11.09.17 22:39  
 
2
0
atbildot uz exkluzīvais komentāru " Liela jēga no tiem ticējumiem nav. Tas ... "Atrodi darbu. 😅