Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
1
35
Negantais rodeo Izpildes... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
1. Negantais rodeo Izpildes tehnika Viņš: sēž ar sakrustotām kājām un atspiežas uz rokām. Kājām jābūt saliktam diezgan plaši. Viņa: apsēžas jāteniski uz sava partnera, ar seju pret viņu, un apķērusi ar kājām viņa vidukli. Sāciet lēnām kustēties uz augšup-lejup, uz labo, uz kreiso. Izvēlaties tempu, kurš jums labpatīk. Lielāka efekta sasniegšanai var uzvilkt arī kovboju cepuri. Kāpēc šī poza ir laba? Jo viss ir sievietes rokās, tieši viņa uzsit intensitāti un ritmu. Ieteikums: Lai vīrietis vairāk atslābinātos ieteicams atbalstīties ar muguru pret sienu.
Baudas virsotne Izpildes... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
2. Baudas virsotne Izpildes tehnika Viņš: Stāv uz grīdas. Viņa: apkampjot viņa plecus, ļaujiet lai jūs paceļ. Ar kājam atbalstieties uz dīvāna(gulta, mazgājamā mašīna, galds...) Kāpēc šī poza ir laba? Poza ļauj justies trauslai un nespējīgai un pilnīgi atdoties partnera varā. Ieteikums: Atliecieties atpakaļ, turoties aiz viņa kakla, tas ļaus partnera loceklim izdarīt daudz dziļākus grūdienus, bet jūsu ķermenis iegūs kārdinošu ieloku, kurš tiaki pievienos kaisli jūsu partnerim.
Lieliskais astoņnieks... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
3. Lieliskais astoņnieks Izpildes tehnika Viņa:guļ uz muguras, nedaudz izstiepusi un atplētusi kājas. Dziļākajai ieiešanai novietojiet spilvenu zem dupšuka. Ieķeroties vīrieša gūžas un tādējādi kontrolējot viņa kustības, tā lai veidojas cipars 8. Viņš: baltām uz rokām kuras novietotas abās puses blakus sievietes vaigiem. Kāpēc šī poza ir laba? Izveidojies leņķis nodrošina dziļu ieiešanu, bet kustība „astoņnieks” ļauj stimulēt dziļākos maksts apgabalus. Ieteikums: Kustību var veikt pulksteņrādītāja virzienā, kā arī pretējā virzienā. Proti astotnieks viegli pārvēršas ar par bezgalības zīmi. Šī poza ļaus jums abiem saņemt maksimālu baudu.
Ķerra Izpildes tehnika Viņa... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
4. Ķerra Izpildes tehnika Viņa: stājas četrrāpus viņam pretī (bet ne ar seju) un ļauj partnerim pacelt viņas kājas, tik augstu cik vien tas ir iespējams, tādējādi atsperties tikai uz rokām. Viņš:stāv aizmugurē un stipri tur viņu aiz potītēm. Saliecot kājas un pagāžot viņas ķermeni tā, lai viņam būtu ērti ienākt. Kāpēc šī poza ir laba? Ir laba ar to, ka ļauj aizmirst par jebkāda veida standartiem seksā. Piedevām, tādā pozā stāvot ar galvu uz leju, palielinās asins satecēšana galvā, sniedzot patīkami vieglu galvas reiboni. Bet jūsu partnerim paveras ļoti kārdinošs skats uz jūsu dupsi. Ieteikums: Lai jūs mazāk nogurtu, atbalstieties ar rokām līdz elkonim. Regulāri paceliet galvu, lai asinis pārāk nepieplūstu galvā, savādāk jūs riskējiet zaudēt samaņu.
Super G Izpildes tehnika... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
5. Super G Izpildes tehnika Viņa: Stājas četrrāpus. Lai lieli neliekt muguru, maksimāli nolaidiet galvu. Viņš: Stāv uz ceļgaliem aiz partneres, stipri turas aiz viņas gurniem un kustas ar vēlamo un patīkamo ātrumu Kāpēc ši poza ir laba? Šī ir viena no pamata pozām Kamasutrā un pieder pie tā saucamajā „dogy stila „ Leņķis, kurā atrodas maksts, seksa laikā, ļauj maksimāli stimulēt G punktu. Ieteikums Neaizrauties ar šo poziņu uz paklāja, abi gūsiet ceļgalu noberzumu. Bet, maksimālas baudas gūšanai ļaujiet jūsu partnerim glāstīt jūsu klitoru.
Nirvāna Izpildes tehnika... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
6. Nirvāna Izpildes tehnika Viņa:guļ uz muguras, izstiepjot kājas un ieķeroties, gultas galvgalī, ar rokām. Viņš:guļas virsū partnerei, tā pat kā misionāru pozā. Kad partneris ieiet iekšā, maksimāli sasprindziniet maksts muskuļus Kāpēc šī poza ir laba? „Pretestība” ar kuru partneris sastapsies ieejot iekša , liks viņam divkārši uzdzīt savu degsmi,kas savukārt nāks tik par labu abu baudai un seksam Ieteikums Maksimāli izstiepiet kājas, tam vajadzētu pastiprināt izjūtas.
Nokarājusies slēdzene... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
7. Nokarājusies slēdzene Izpildes tehnika Viņa: sēž uz galda, mazgājamās mašīnas, vai ar uz kaut kā cita malas atbalstoties ar rokām. Viņš: stāv partneres priekšā, un partnere ar kājām apķer viņu aiz gūžām. Kāpēc šī poza ir laba ? Psiholoģiski viņa ir vienkārši lieliska, tāpēc, ka spontāns sekss uz virtuves galda vai mazgājamās mašīnas sniedz neaizmirstamas izjūtas. Ieteikums: Šo pozu ir izpildīt kad, jūs esat abi vienāda augumu,vai partneris ir garāks. Partnera auguma trūkumu var kompensēt var ar grāmatas vai spilvena palikšanu zem kājām.
RocknRoll Izpildes tehnika... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
8. Rock`n`Roll Izpildes tehnika Viņa: guļ uz muguras, kājas paceltas augšup. Viņš: stāv uz ceļiem, partneres kājas novieto sev uz pleciem. Stipri turot partneres gurnus, nedaudz piekāpj tuvāk un ieiet iekšā Kāpēc šī poza ir tik laba? Šajā pozā sievietes maksts atveras daudz plašāk, ko savukārt partneris novērtēs ar sajūsmu. Pie tam, jūsu rokas ir brīvas, tā kā varat glāstīt viens otru cik vien vēlāties. Ieteikums: Saspiediet (sasprindziniet) muskuļus ap viņa locekli, atslābiniet, pēc tam no jauna atkārtojiet, - tas sagādās viņam neaprakstītu baudu.
Uz dīvāna Izpildes tehnika... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
9. Uz dīvāna Izpildes tehnika Viņš: sēž uz dīvāna, kājas uz grīdas. Viņa: sēžam viņam uz ceļiem, ar seju pret viņu. Atmetas atpakaļ, atsperoties ar rokām pret viņa ceļgaliem, lai nezaudētu līdzsvaru. Kustieties tādā ritmā kāds jums šķiet vistīkamākais. Kāpēc šī poza ir laba? Viņa kontrolē situāciju. Tādējādi jūs „diktējat” ritmu, kurš jums tīk, un uzzināsiet kas jums vislabāk patīk. Jūs atveraties sava partnera priekšā, un sniedzat viņam baudu visbrīnišķīgajā veidā ko jūs un jūsu ķermenis spēj sniegt darbibā. Ieteikums: Ja partnerim zem muguras palikt spilvenu; viņš varēs, ar vienu turēt jūsu kājas ar otru glāstīt jūsu klitoru.
Seksīgās kājiņas Izpildes... Autors: Fosilija Lielo spoku pozas
10. Seksīgās kājiņas Izpildes tehnika Viņa: guļat uz muguras uz plakanas horizontālas virsmas(piem. galds). Nobīdiet gurnus uz virsmas malas, paceliet kājas līdz nepieciešamajam leņķim un ļaujiet partnerim rīkoties rīkoties tālāk Viņš: stāv ar seju pret partneri un tur viņu aiz potītēm. Viņš izvērš jūsu kājas un vienlaikus ienāk iekšā, pēc tam sakrusto un atkal izvērš jūsu kājas, turpinot kustēties iekšā. Kāpēc šī poza ir tik laba? Šādas kāju kustības sniedz veselu spektru izjūtu. Kad jūsu kājas ir izvērstas, jūs sajūtat viņa locekli pilnā dziļumā. Kad viņš sakrusto tās, jums liekas, ka viņš ir «lamatās» iekšpus jums, un tas burtiski jums liks saukt prātā. Ieteikums: Neļaujiet lai Jūsu rokas ir bezdarbībā. Ja varat sasniegt viņa gūžas, glāstiet tās, - tas tikai vairāk iekārdinās jūsu partneri.
1
35

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 12.10.17 13:43
 
2
0

Iesācējiem, būs interesant, bat jautājums vai ilgtermiņā tas ir labākais. Raksts labs.    

SAMSS avatars
Medaļa PatriotsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 12.10.17 18:09
 
0
0

  

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 11.11.17 06:28
 
0
0