Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
80

1. daļa

Laiks gāja un tuvojās tā lieliskā diena. Tuvojās mans izcilais piedzīvojums. Markinjo jau laicīgi uz "Trako Bulli" nogādāja nepieciešamo aparatūru filmēšanai, Djēgo izplānoja veiksmīgāko laiku mūsu piedzīvojumam un Huanita ļoti labi reklamēja šo pasākumu. No zvaniem man un Djēgo rēķinājāmies ar vismaz 10 daiļavām šai vakarā. Pat man, Donanovam 10 daiļavas vienā vakarā ir diezgan liels izaicinājums.

Iepriekšējā vakarā pirms sava lieliskā piedzīvojuma malkoju kokteili pie sava baseina un domāju, ka arī šim vakaram jābū īpašam. Jāiesildās, taču manam piedzīojumam. Nakti pirms piedzīvojuma nevar pavadīt pilnīgi mierīgi, ir jābūt arī, kādam treniņam. Savu treniņu devos meklēt tūristu iecienītā kafejnīciņā netalu no Madrides centra. Ehh, šovakar vienas vietējās. Daža laba, turklāt, jau izbaudīta. Bet man kārojās iesildīties rītdienai ar ko svešu, ar dāmu vai dāmām no Centrāleiropas vai Ziemeļeiropas. Kada karstasinīga poliete vai vēsā skandināviete, varbūt pat klusa līdz noteiktam brīdim baltiete -tas ir tas ko šovakar vēlos. Pasūtīju kokteili. Viesmīle, kura ar mani agrāk jau ir darījusi blēņas nojauta, kas man prātā un nopūtās. Viņai es ļoti toreiz patiku un nabadzīte sacerējās, ka starp mums kas vairāk kā trakulīgs sekss uz viena no kafejnīcas galdiņiem, kamēr lielākā daļa apmeklētaju bauda dzīvo mūziku un mūs pat nemana.

Beidzot kafejnīcā ienāca kāda blonda skaistule. Pēc sejas šķita ne vacāka par 25 gadiem, kas ir labi, jo, lai arī Donanova nav smādējis arīpavecakas dāmas, vislabāk ,tomēr, papriecāties ar jaunām. Sejas vaibsti viņai noteikti nebija spāniski, kas tikai uzlaboja manu garastāvokli. Laiks ķert putniņu ciet un izvest manu tūristu pastaigā pa šīs tūristes pauguriem.

Pasaucu viesmīli un pasaku, lai no manis tai blondajai dūjiņai pienes šampānieti. Vērojot blondo sievieti redzu, ka viņa ir ar labām formām. Viņas vasarīgais un brīvais apģērbs netraucē novērtēt to, ka viņa ir ar vismaz 3. izmēra krūtīm, formīgu dupsi, trenētām, bet ne pārkačātām kājām. Īsts ziemeļnieku vai austrumnieku saldumiņš. Viesmīle pienes viņai šampānieti un var redzēt, ka mans mērķis ir, mazliet pārsteigts, taču dzērienu pieņem. Pēc laiku atkārtoju to pašu. Tā teikt pirms lietošanas samitrināt. Vispirms, samitrināsim augšu, lai apakša mitrāka kļūst ātrāka un man jāvelta mazāk pūļu.

Trešo šampānieša glāzi blondīnei pienesu jau pats. Meitene jau bija manāmi iereibusi, jo kā izrādās pirms ierašanās šeit jau bija šo un to padzērusi viesnīcā. Uz jautājumu par viņas vārdu atbildē saņēmu smieklus un ja nemaldos krievu vārdu Oksana. Nu tad mana blondā Oksana paņēma trešo šampānieti un jautāja kāpēc pats nedzeru. Es atbildēju, ka man alkohola šim vakaram jau pietiek, turklāt, reibstu no viņas smaida. Vai nu jaunā krievu sieviete bija ļoti naiva vai jau tik ļoti lielā reibumā, ka šis mūžvecais triks nostrādāja.

Stundu vēlāk jau bijām viņas numuriņā. Tūristes pie sevis neaicinu, jo pēc tam ir jezga dabūt viņas prom. Labāk ja viņās dzīvo viesnīcās, moteļos vai kempingos kļūt par viesi. Ar alkoholu biju drusku pārrēķinājies, jo no pirms mūsu tikšanās izdzertais un jau kopīgi izdzertais alkohols Oksanai bija jau iedarbojies tiktāl, ka viņa bija miegaina. Protams, ja viņa iemigtu tas atvieglotu iekarošanas procesu, taču būsim reāli- vai ir interesanti stumt kaut ko nekustīgā objektā un kaislīga orgasma vietā klausīties krākšanu? Varbūt, kāds to vēlās, bet ne es.

Piedāvāju Oksanai ieiet dušā un atsvaidzināties. Pats pa to laiku parakājos viņas somiņā meklējot vai viņai līdzi nav, kas interesants. Diemžēl, izskatās, ka Oksana ir viena no tām sievietēm, kas ir diezgan garlaicīģas, jo ne somiņā, ne skapītī pie gultas nekas interesantāks par apakšveļu neatradās. Šajā brīdī Oksana iznāca no dušas. Ūdens bija nācis par labu, jo viņa izskatījās atžirgusi. Sieviete bija ietinusies dvielī. Tas man patīk, jo dāvanas vēlos izsaiņot pats nevis ļaut tās izsaiņot, kādam citam.

Pievilku Oksanu un izritināju no dvieļa laukā. Manā priekšā bija skaista un kaila krievu skaistule. Meitene pat neapjuka, kas lika domāt, ka varbūt kļūdījos par viņas garlaicīgumu. Ar vienu roku viņa apkampa mani, ar otru ieķērās manās biksēs, satverot manus dārgumus. Nākamajā mirklī jau mani dārgumi bija brīvi. Uz piedāvājumu tupties cceļos Oksana pasmējās un nostūma mani gultā. Viņa uzsēdās man uz sejas un lika strādāt ar mēli. To arī darīju. Neilgu laiku vēlāk Oksana sāka elsot ar vien straujāk un straujāk, līdz beidzot pavadīā ar vārdiem, kas cik zināju nāk no rupjo vārdu stūra Oksana iekliedzās baudā un uz mirkli saļima virs manis. Man patīk padarboties ar mēli, taču es vēlos būt tas, kas kontrolē un cerēju, ka krievu skaistule, guvusi savu uzvaru laidīs mani augšā, lai varu papriecāties pats. Taču nekā. krievu skaistule prasīja otro raundu. Mēli mainīju ar pirkstiem un par to saņēmu pretī viņas muti. 69.. Tā jau ir labāk. Labāk līdz brīdim, kad sievietei paliek pārāk labi un viņa aizmirst par savu darbu...

Beigu beigās, tomēr, abi tikām pie prieciņa. Oksana pie otrā orgasma, bet es pie iespējas Oksanu iepazīstināt ar šo to baltu. Ar to gan visi prieki beidzās. Izrādās Spānijā viņa nav viena. Aiz durvīm klauvēja viņas vīrs. Es nemaz nemēģināju noskaidrot kā kaut kas tāds varēja gadīties. Paķēris savas drēbes izkāpu pa logu un muku prom. Cik labi, ka viņa palika prastā viesnīcā, kur numuriņi ir jau pirmajā stāvā. Šis bija labs piedzīvojums un labs treniņš, taču īštie prieki būs rīt...

 Autors: Dark Magician Ero piedzīvojums #2
1
80

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Pavasara laiksMedaļa Ģēnijs GenādijsMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 17.07.17 19:00
 
0
0