Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
56

Bezsniega ziemas vakars.5diena.Sarunāts doties pie kāda drauga kompānijā patusēt. Kā jau visos tāda veida pasākumos bez alkohola neiztikt. Skaļa mūzika, cilvēku sarunas. Glāzītes pamazām tukšojas.Ik pa laikam kāds pārītis cilvēku nozūd nakts tumsā uzvilkt kādu dūmu...
Arī es, nu jau drusku iereibusi, dodos ārā.Ar mani kopā iet vēl 3 cilvēki. Stāvam. Ārā tumšs vakars, debesīs zvaigznes, bet vakars diezgan silts. Man nesalst, kaut arī mugurā tikai viena plāna jaciņa. Sarunājamies par visādām tēmām. Cigaretes lēnām nokūp. Dodos iekšā pēc alkohola.

Pagājis jau labs laiciņš un mans reibums ir diezgan pamatīgs. Kāds ierosina spēlēt pudeli.Uz patiesība vai risks. Kopumā spēlētāju sanāk padaudz. Lielākā daļa no tiem-labā reibumā. Sēžam uz zaļgana paklāja. Pudele griežas, smiekli un jautrība tiešām liela. Vistrakākās idejas un lietas ko darīt.Nepārspējami.Uz beigām visi tik risku vien ņem. Pienāk kārtējā pīppauze. Visi iziet uzpīpēt. Man kaut kā negribas. Palieku istabā. Paliek arī vēl viens puisis. Man labs draugs. Sēžam blakus. Viņš uzliek roku man uz kājas. Pārņem tādas sajūtas. Satveru viņa roku. Sēžam, klusējam, jūtam.No tās sajūtas, kas iekšā rauj uz pusēm pilnīgi degu. Liekas, ka viņam līdzīgi. Paiet kādas 5 minūtes. Vienkārši sēžot. Pielienu viņam tuvāk un apskauju. Piekļaujam viens otru klāt kā dārgumu, kuru var pazaudēt. Dzirdam, ka nāk atpakaļ pārējie. Apsēžamies tāpat kā vienkārši sēžot un runājoties.Bet iekšā....
Pudeles spēle turpinās. Atgriežas man smiekli, sajūta pāriet.Bet tramīgums iekšā paliek. Tiek uztaisīts popkorns. Glāzēs liets alkohols...

Sēžu uz gultas un runājos ar vairākiem puišiem. Izdomājam iet ārā smēķēt.Pa ceļam iegriežos labierīcībās. Tad dodos ārā pie pārējiem diviem. Viens no tiem ir arī tas, kurš mani samulsināja esot divatā. Smēķējam. Otrs puisis nopīpējis un dodas uz tualeti.
Atkal paliekam divatā. Galva mazliet reibst.

Klusums. Pieeju viņam klāt. Viņš saņem manas rokas, apskauj. Piekļauj cieši, cieši klāt. Aizveru acis un izbaudu viņa tuvumu, smaržu, izbaudu to, kas mani plēš uz pusēm, to sajūtu.To dedzinošo sajūtu. Piekļauju viņu vēl ciešāk klāt. Gribu apturēt mirkli. Lai tas paliek. Sajūtu viņa lūpas pieskaramies manai sejai. Pavisam nejauša buča uz vaiga iekārdina mani. Noskūpstu viņu uz lūpām. Sajūta. Viņš jūtot, ka to vēlos sāk mani kaislīgi skūpstīt. Aizbāžu rokas aiz viņa džempera. Glāstu vēderu, muguru. Jutu, ka loceklis viņa biksēs ir kļuvis lielāks un gribošāks. Aizveru acis un ļaujos viņa pieskārieniem. Vēlos lai viņš man sniedz to, ko šobrīd vēlos visvairāk...Kaisli, maigumu, sajūtas...
Viņš paceļ manu džemperīti uz augšu un maigi ar lūpām pieskaras pie mana vēdera, tad augstāk un vēl augstāk. Skūpsta manas krūtis, ar mēlīti nobrauc pāri krūšu galiņiem.
Man izlaužas kluss vaids.Es viņu iekāroju. Gribu dot visu, visu sevi. Gribu padarīt viņu tik laimīgu.
Mana roka lēnām ieslīd viņa biksēs. Satver locekli un maigi sāk glāstīt. Sajūtas ir neaptveramas. Netālu ieraugu dārza krēslu un paņemu aiz rokas, un aizvelku turp.
Viņš apsēžas. Uzsēžos viņam virsū. Sāku skūpstīt, ar rokām braucu pa vēderu.
Lēnām attaisu viņa bikšu pogu. Novelku tās. Jūtu, cik ļoti viņš ir uzbudināts. Izvelku ārā locekli, kurš ir liels un gribošs. Pieliecos pie tā, paņemu pašu galiņu mutē, pārbraucu ar mēlīti. Viņš sāk elpot straujāk. Lēnām ielaižu locekli dziļāk savā mutītē. Sāku ar maigumu un iekāri sūkāt. Puiša roka satver manu galvu un maigi, bet stingri piestumj manu galvu ciešāk klāt. Esam tik ļoti uzbudināti. Pieceļos. Viņš attaisa manas bikses un maigi novelk. Palieku tikai biksītēs un džemperītī. Ārā nemaz neliekas auksts. Ļauju viņam sevi izģērbt. Kad drēbes ir novilktas viņš pievelk mani sev klāt. Sajūtu viņa karsto ādu. Skūpsti, glāsti, vēlmes...Viņš uzmanīgi mani nogulda uz krēsla. Pieliecas pie vēdera, skūpsta. Tad zemāk. Jūtos ideāli. Jūtu viņa mēlīti, lūpas.Es ievaidos un tikai nočukstu. "Es gribu būt tava."
Aizveru acis un pēkšņi sajūtu viņa locekli ieslīdam mani...Ievaidos. Vēlos vēl, vēl. Jūtu tādu mīlestību no viņa, katra kustība tik maiga. Ielūkojos viņa acīs. Tās mirdz. Kāpēc ir tik labi, tādas sajūtas...Varbūt tādēļ, ka tas ir aizliegtais auglis...Lieta ko es nedrīkstētu atļauties, bet ko tik ļoti vēlos?
Man sajēga pazūd. Zinu tikai to ka man ir tik labi. Jūtu katru locekļa rieviņu. Viņa rokas glāsta manas krūtis. Tad dodas dibentiņa virzienā...Satver un mazliet uzsit...Jūtu ka mani pārņem tāds liels un plašs siltums. Lidinos kaut kur augstu, augstu...Jūtu, ka arī viņš beidz.
Guļu uz šaurā dārza krēsla, cieši piekļāvusies viņam un jūtos tik laimīga.

Paiet minūtes. Zinu, ka jādodas iekšā pie pārējiem. Saģērbjamies. Sniedzu viņam vienu kaislīgu skūpstu.Apskauju.Un dzirdu ausī vārdus "Es tevi dievinu. Tik ļoti."
Jūtos laimīga.
Ātri nosmēķējam vienu cigareti un dodos iekšā. Viena. Visi aizrāvušies ar kādas spēles spēlēšanu, ka pat nav pamanījuši manu prombūtni.
Pēc laika ienāk viņš. Raugos viņam acīs. Un esmu tik laimīga un pateicīga viņam par visu to ko sniedza un ļāva man izbaudīt.

0
56

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tīģerhaizivs avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  Tīģerhaizivs 12.08.11 14:23
 
1
0

No comments!!!! ++