Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
135

Vēl viens raksts ar tēmu - vīriešu stils.

Pareizais matu... Autors: Mestrs Pletenbergs Stila padomi vīriešiem #2
1.

Pareizais matu ieveidošanas produkts

Ir ļoti daudz un dažādi matu ieveidošanas produkti, dažādiem mērķiem - maksimāli ilgai noturībai, spīdumam, slapjam efektam utt. Tātad kamēr runājam par to, tad uzreiz iesaku - izvēlieties matu ieveidošanas produktu pēc mērķa. Protams ir tieši daudz un dažādas matu želejas šādiem mērķiem, taču matu želejas es neiesaku, ja vien nevar atrast kādu ļoti labas kvalitātes želeju, kas protams attiecīgi izmaksās vairāk. Es personīgi iesaku matu vasku, pats to tikai nesen sāku lietot. Tas ir ļoti noturīgs, fiksē matus gluži, kā matu laka, taču tajā pašā laikā nepadara tos pavisam stīvus, kā arī nav tas tā teikt slapjais un pamanāmais skats, kas rodas no matu želejas, zinu, ka ir daudz cilvēku, kam tas nepatīk.

Ādas kopscaronanaIr ļoti... Autors: Mestrs Pletenbergs Stila padomi vīriešiem #2
2.

Ādas kopšana

Ir ļoti izplatīts stereotips, ka sejas krēmu un citu produktu lietošana nav vīrišķīga un to vajadzētu darīt tikai sievietēm. Es tam absolūti nepiekrītu. Vai jūs vīrieši vēlētos sievieti, kas pavisam nerūpējas par savu ādu, kurai seja ir noklāta gan ar melnajām, gan sarkanajām pumpām, kā arī visu laiku ir ekstremāli eļļaina? Es pieņemu, ka nē. Sāksim ar pašu vienkāršāko - seja jāmazgā divas reizes dienā, ne vairāk, ne mazāk. Pārāk daudz mazgājot savu seju tās āda kļūs pārāk sausa, taču darot to pārāk reti, tā būs ļoti eļļaina. Sejas krēmu pietiek uzlikt vienu reizi dienā, pirms ejat gulēt. Lauziet stereotipus, kā šo, jo par sevi rūpēties un vēlēties labi izskatīties, vismaz es uzskatu nepadara jūs par sievieti.

Būsim godīgi vismaz 1 no 10... Autors: Mestrs Pletenbergs Stila padomi vīriešiem #2
3.

Būsim godīgi, vismaz 1 no 10 vīriešiem ir sastapies ar šo problēmu. Jāiet uz pasākumu kuram ir formāla gaisotne, līdz ar to vēloties izskatīties cik labi vien varat izvelkat no skapja savas formālās drēbes. Ārā ir vai ļoti karsts vai drebēm nav ventilācija, vai arī abu kombinācija un kreklam rodas sviedru traipi padusēs. Priekškam bojāt savu apģērbu? Es ļoti iesaku vilkt apakškreklu, tādējādi pasargājot savas "fancy" drēbes, Es personīgi priecājos, ka man ar šādu problēmu nav nācies saskarties, taču zinu ļoti daudz cilvēkus, kuriem šī problēma ir bijusi. Vēl iesaku apakškreklu pieskaņot ādas krāsai, lai to nevar pamanīt zem krekla. 

Telefona izmantoscaronanaMēs... Autors: Mestrs Pletenbergs Stila padomi vīriešiem #2
4.

Telefona izmantošana

Mēs ļoti labi zinām, mūsdienās telefonā ir diegan liela daļa mūsu iedzīves, daudzas svarīgas lietas, kā maksājumus mēs veicam tieši caur mobīlo ierīci. Taču pārāk bieža viedtalruņa izmantošana ne tikai kaitē tev pašam, taču arī tavam imidžam. Kuram gan patīk, kad sarunas laikā cilvēks pēkšņi izvelk telefonu un sāk tajā kaut ko darīt tēlojot, ka tevī klausās? Protams, ka nevienam. Cienīsim sevi un citus, esot ar saviem draugiem sarunas vidū nesāc spaidīt telefonu. Protams reti izņēmumi ir, kad kaut kas tiešam svarīgs jāveic viedtalrunī, taču arī tad es ieteiktu pabrīdināt pirms tā, ka jāveic, kas svarīgs, jo pēkšņi pārtraukt sarunu nav ētiski. Tas pats ir, kad atrodaties kādā svarīgā pasākumā. Ja tiešām jāveic svarīgs zvans vai kas tāds, tad tā kā visticamāk esat formālā gaisotnē, atvainojieties un pasakiet, ka jāizdara, kas svarīgs un, ka jāiziet, jo pēkšņi izskriet āŗā pa durvīm ar telefonu rokās tik tiešām nav pieklājīgi, it īpaši, ja esat formālā gaisotnē.

PieklājībaBūscaronu godīgs... Autors: Mestrs Pletenbergs Stila padomi vīriešiem #2
5.

Pieklājība.

Būšu godīgs, es arī kādreiz publiskā vietā īpaši pie tā nepiedomāju, neuzskatīju, ka jāpatur durvis sievišķā dzimuma pārstāvei vai arī jāatvainojas, ja nejauši uzgrūdos kādam, taču tagad es saprotu kāda tā bija kļūda. Ievērojot pieklājību uz tevi pavērsīsies pavisam cits skats. Es saprotu, ka iespējams kādreiz esi steigā, tāpēc netīšām steidzoties uz svarīgu vietu netīšām uzgrūdies kādam, taču viena sekunde neko nemainīs, izmanto šo vienu sekundi, lai vienkārši atvainotos. Protams, manis dotie piemēri ir ļoti vienkārši, taču tie ir tikai piemēri. Jēgu taču sapratāt. Ar pieklājību jāievēro tas pats princips, kas ar cieņu. Esi pieklājīgs pret citiem un citi būs pieklājīgi pret tevi.

0
135

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mestrs Pletenbergs avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa ArheologsMedaļa Students
  Mestrs Pletenbergs 13.10.17 21:22
 
4
0

atbildot uz MoonlightHunteR komentāru " Par pieklājību ir tā kā ir - pats esmu ... " Aha ir tā, pilnībā piekrītu. Pats vienmēr visām pārdevējām pēc pirkuma veikšanas novēlu labu dienu/vakaru, jo zinu, ka šāda vienkārša frāze var uzlabot garastāvokli. Drīzāk vīŗišķīgi nav būt kā neaudzinātam primātam, kas ne ar vienu nesasveicinās, neievēro nekādas pieklājības normas un etiķeti.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Senču olaMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 13.10.17 22:46  
 
3
0
Ciest nevaru čaļus,kas nepārtraukti iet uz solārijiem un krāso matus kā lētas ielasmeitas!!!

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 13.10.17 20:48
 
2
0

Par pieklājību ir tā kā ir - pats esmu dzirdējis interesantas teorijas, ka ir cilvēki (vairāk tas uz vīriešiem attiecināts) elementāras pieklājības normas esot bezmaz sitiens zem jostas vietas - nav vīrišķīgi utt Es gan saku - tas atkarīgs no audzināšanas,   tāpat kā sabiedrībā izejot kaut vai uz veikalu lietojot tādas frāzes pie kases vai kaut kādiem stendiem tur kā :"Sveiki, labdien, lūdzu, atvainojiet paldies" es domāju ,ka gabals jau ar nenokritīs Nu - man ta nokritis nav!

Mestrs Pletenbergs avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa ArheologsMedaļa Students
  Mestrs Pletenbergs 13.10.17 15:11  
 
2
0
atbildot uz veiksmīGais komentāru " Neizmantojiet matu lakas un lētās želej... "O jā, pilnībā piekrītu, pats arī nesen uz matu vasku pārgāju

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 12.10.17 23:08
 
1
0

Par matiem runājot, problēma matu lakās ir tā, ja liek par daudz, tad izskatīsies briesmīgi, bet es jau nez cik ilgi izmantoju matulaku, un lietojot to pareizi, man mati neizskatās slapji un lipīgi. Esmu lietojis matulaku, bet man labāk patīk želeja, jo nav lipīgs nekas.

 

Par krēmiem uzskatu, ka pirms bāzt kaut kādus nivea, paskatīties internetā, un pameklēt dabīgos produktus. Pēc savas pieredzes, es jau tagad sāku lietot roku mīkstinošā krēma vietā kokosriekstu eļļu. Rokas labi smaržo, un arī ir mīksta āda. 

 

Es vairāk ieteiktu lietot speciālus apakškreklus, kas ir tieši domāti lai nebūtu redzamas sviedru pēdas uz krekla, bet tie maksā dārgi. Un pareizāk ir pieskaņot apakškreklu krekla krāsai, bet ir jāņem dziļais V kakls, ja nepogā kreklu līdz augšai.

 

Es pilnīgi piekrītu par to telefonu, bet mūsdienās telefons ir ideāls veids, kā randiņā noteikt vai jebkurā situācijā noteikt vai otra persona ir ieinteresēta vispār uzklausīt tevi. Pats esmu nedaudz kritis telefonu mānijā, un reizēm mēdzu vienkārši sarunas laikā paskatīties cik ir pulkstenis, un no vienas puses var teikt, ka skatīšanās pulkstenī ir lielisks veids, kā noteikt vai cilvēks ir garlaikots.

 

Protams, pieklājība ir tāds sarežģīts jautājums, jo jāskatās situācija. Protams, standarta lietas kā durvju atvēršana, un cilvēku palaišana ir saprotama pieklājība, bet vai tiešām ir jēgas būt pieklājīgam, ja tiek iznīcināta citu cieņa/respekts pret tevi? Piemēram, ja kāds tevi nomelno, tu pieklājīgi vari pateikt lai beidz, vai arī izdarīt to nepieklājīgi, un zināt, ka viss beigsies.

Mestrs Pletenbergs avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa ArheologsMedaļa Students
  Mestrs Pletenbergs 12.10.17 21:58
 
1
0

atbildot uz Meladze komentāru " Par pirmo runājot, iesaku Osis+ profesi... "

Protams poru tīŗīšana ir ļoti svarīga, pats domāju iegādāties speciālu elektronisku birstīti, kas to šo pienākumu veic ļoti lieliski. Protams, ka ir jāzizpēta sastāvs jebkam, ko liec uz sejas. Es uzskatu, ka tas pats par sevi, jo ir ļoti svarīgi, ko liec uz sejas. Paldies par ieteikumu, iečekošu šo produktu un ļoti iespējams izmēģināšu, kā arī paldies par tavu papildinājumu rakstam.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.10.17 21:53
 
1
0

Par pirmo runājot, iesaku Osis+ profesionālo matu tekstūru, mati nepaliek ne slapji, ne taukaini un ir viegli ieveidojami.

Nepiekrītu par sejas kopšanu. Iztīrīt poras ir viena lieta, bet regulāri 2x dienā lietojot ķimikālijas sejas āda tiks ļoti sabojāta un tas būs viens no galvenajiem iemesliem kāpēc seja paliks eļļaina vai sausa, vai arī poras tiks aiztaisītas ciet. Ja grib pareizi lietot krēmu tad ir jāizstudē katra tā sastāvdaļa, lai tiešām zinātu vai kāda no tām nebojā ādu un poras.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 13.10.17 16:04
 
0
0

atbildot uz Mestrs Pletenbergs komentāru " Es šīs negatīvās īpašības neattiecinātu tikai... " Piekrītu! Tomēr, ir lietas, kuras no vīrieša vajadzētu noteikti sagaidīt, pat ja sievietes ir neizlēmīgas un viegli pārliecināmas par ko citu

Mestrs Pletenbergs avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa ArheologsMedaļa Students
  Mestrs Pletenbergs 13.10.17 16:01
 
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Vai šodienas lielākais trūkums nav tas,... " Es šīs negatīvās īpašības neattiecinātu tikai uz vīriešiem, bet gan vispārīgi, uz cilvēkiem, kā tādiem.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 13.10.17 15:57
 
0
0

Vai šodienas lielākais trūkums nav tas, ka vīrietis nav uzticams, godīgs utt.. visas iekšējās lietas?

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 13.10.17 12:57
 
0
0

Neizmantojiet matu lakas un lētās želejas, jo pārsvarā tajās ir alkohols, kas padara matus sausus un veicina to izkrišanu. Labāk pastas, vasku un tāda veida smēres