Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
46

Parasti sāk ar skapja piepildīšanu un tikai tad domāt kā un ko, bet es sākšu ar pāris vienkāršiem padomiem par drēbju glabāšanu skapī, kas patiesībā ir elementārs, lielākajai daļai zināmais drēbju kāršanas ABC, bet turpināšu ar modes tendenču mūsdienu vīrietim apskatīšanu turpmākajos rakstos. Jebkurā gadījumā – es vēlos lai jūsu drēbes skapī vienmēr saglabātos tik pat labi, kā iegādes dienā.


 Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
1.
NĒ STIEPLES... Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
2.

NĒ STIEPLES PAKARAMAJIEM
Jāsāk ar totālu atbrīvošanos no no stieplēm veidotajiem pakaramajiem, kurus varētu dēvēt par garderobes ienaidniekiem. Es saprotu, ka tie ir lēti un ērti izmantojami tālākos braucienos – iegrūd mašīnas aizmugurējā sēdeklī un stūrē, bet tai pat laikā, stieples šauruma dēļ, sāk veidoties spici stūri un noberžas asie izcilņi, kas radušies berzēšanās rezultātā. Nekas glīts tur nesanāks, ja uzvalkam plecs būs strīpains nodilušā auduma dēļ. Sāc uzturēt savu apģērbu kārtībā tieši ar stieples nomaiņu pret kaut ko kvalitatīvāku.

KREKLIPirmā un labākā lieta... Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
3.

KREKLI
Pirmā un labākā lieta, ar ko sākt ir lietot koka pakaramos. Tiem ir platāki pleci un plūstošākas formas, kas piepilda krekla plecus un ļauj izvairīties no asiem noberzumiem. No ciedra koka veidotie pakaramie ne tikai labi smaržo un izskatās, bet arī dabīgi uzsūc mitrumu, kas ar laiku sakrātos apģērbā. Aromāts arī atbaida kodes. Par pašu objektu – klasiski uzkarināts uz pakaramā. Visas pogas ir aizpogātas glabāšanas laikā. Augšējo var atstāt vaļēju.

BIKSESJa tev ir... Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
4.

BIKSES
Ja tev ir vienkārša piegriezuma bikses, vienkārši piespraud tās pie bikšu pakaramā. Biksēm ar buktēm jāatceras tās salocīt tieši pa vidu, lai buktes ir locījuma vieta un tā ir vienāda abām starām un tāpat spraud tik klāt. Ja skapī ir ļoti ierobežots vietas jautājums, tad vari kārt vairākas bikses uz viena pakaramā ar klipšiem.

UZVALKSMēģini atrast... Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
5.

UZVALKS
Mēģini atrast pakaramos ar nofiksējošu aizdari uz pakaramā vai pakaramo ar neslīdīgu apakšējo pakaramā daļu – abi varianti pasargās tavas bikses no noslīdēšanas un saburzīšanās. Arī šoreiz ar biksēm tas pats – uzmanību jāpievērš buktēm. Bikses jāatstāj neaizrāvētas, neaizpogātas. Starp citu, arī uzvalks jāglabā neaizpogāts. Pārbaudi, vai tev pietiek vietas starp apģērba gabaliem skapī. Ja tiem būs pietiekami daudz rūmes, tie elpos un nebūs saburzījuma laikā radušos kroku.

JAKAS MĒTEĻISmagajām jakām... Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
6.

JAKAS, MĒTEĻI
Smagajām jakām, mēteļiem vajag izturīgus pakaramos. Izvēlies īpaši platus pakaramos ar labi izstrādātu plecu daļu. Ja tu esi tikko kā izmircis lietū, paseko tam, lai mētelis izžūst pirms tu viņu iekar atpakaļ skapī.

turpinājumā dažas radošas un iedvesmojošas bildes, kurās apspēlēta pakaramā tēma.

 Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
7.
 Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
8.
 Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
9.
 Autors: guarantee Pakaramie un drēbes
10.
2
46

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Viktorija E avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  Viktorija E 12.08.11 19:10
 
0
0

++