Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
21

Sveiki,

Visos laikos ir bijuši dažādi skaistuma standarti. Piemēram, Japānā sievietes ar gaišu ādu tika uzskatītas par skaistām, tāpēc Geišas lietoja pūderus, lai āda būtu gaišāka.

Mūsdienās cilvēkiem ir pieejama plastiskā ķirurģija un citas lietas, lai mainītu savu izskatu. Bet ne vienmēr to rezultāti cilvēku padara skaistāku. To rezultāti var būt pat šausmīgi.

1. Mākslīgie mati. Lai gan pat senajā Ēģiptē cilvēki nēsāja parūkas, mūsdienās to lietošana ir tik populāra, ka pasaules valstīs kā Kenijā vai Nigērijā mākslīgo matu bizness sasniedz pat miljardu apgrozījumu apmēru. Bet to nēsāšana dažreiz var pat sabojāt cilvēku veselību. Sievietes, kuras piešuj mākslīgos matus, tos atstāj uz galvas pat 6 mēnešus vai ilgāk. Tāpēc tur var uzkrāties baktērijas, jo daudzas sievietes negrib galvu mazgāt, lai nesabojātu matu izskatu.

2. Plastiskā ķirurģija. Šī medicīnas nozare var palīdzēt cilvēkiem, kuriem ir vai nu rētas no kara vai slimības(kā vēža), lai viņi izskatītos pieņemamāk sabiedrībā. Bet mūsdienās ir parādījusies pat jauna tendence- atkarība no plastiskās ķirurģijas. To var pamanīt slavenībās, kuras mēģina saglabāt savu izskatu. Bet ir arī daži dīvaiņi, kuri grib izskatīties pavisam citādāk, piemēram, atgādināt lelli Bārbiju vai Kenu, vai pat dzīvnieku kā ķirzaku utt.

3. Ādas balināšana. Valstīs kā Jamaika, Nigērija, Indija, ādas balināšana ir palikusi ļoti populāra, lai gan ir risks ādu sabojāt pavisam.

4. Mākslīgais iedegums un kad ir par daudz dabīgā iedeguma. Cilvēkiem ar gaišu ādas toni patīk, ja ir kāds iedegums vasarā, bet mūsdienās ar solāriju pieejamību ir cilvēki, kuriem gribas būt tumšākiem nekā viņu dabīgais ādas tonis.

Skaistuma standartu... Autors: Zigzig Mūsdienu skaistuma standarti 💅🏻
1. Skaistuma standartu salīdzināšana
Plastiskās ķirurģijas... Autors: Zigzig Mūsdienu skaistuma standarti 💅🏻
2. Plastiskās ķirurģijas rezultāti
Indiešu aktrise pēc ādas... Autors: Zigzig Mūsdienu skaistuma standarti 💅🏻
3. Indiešu aktrise pēc ādas balināšanas
Kad ir par daudz iedeguma Autors: Zigzig Mūsdienu skaistuma standarti 💅🏻
4. Kad ir par daudz iedeguma

Pievienotie video

Pieliekamo matu netīrie aizkadri
1
21

Citi Å¡Ä« autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Kill ChickMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 11.01.18 18:59
 
2
0

Nedomāju, ka šos var saukt par standartiem, jo tos nepiekopj lielākā sabiedrÄ«bas daļa.

SabuļZvērs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Spoks
  SabuļZvērs 11.01.18 11:35
 
0
0

Tie nav standarti

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 11.01.18 11:48
 
0
0

  

Zigzig avatars
Medaļa MobiļņiksMedaļa ZebraMedaļa Sviestmaize
  Zigzig 11.01.18 12:28  
 
0
0
atbildot uz SabuļZvērs komentāru " Tie nav standarti "

Tās ir vairāk kā tendences, bet tā kā televīzijā reklamē šīs ,,skaistuma procedūras”, tad daudziem tas paliek par standartu. Piemēram, Dienvidāfrikā melnādainās sievietes nēsāja savus dabiskos matus, bet kad te ienāca televīzija ap 60 vai 70tos gados, programās visas melno sieviešu varones nēsāja mākslīgos matus, un tad šeit viņas arī sāka to nēsāt.