Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
117

Mēs jau esam apskatījuši daudzas svarīgas sadaļas (pagājušo reizi tās bija “spēles@softs” un “kino&mūzika”), bet lielās sadaļas ir lielajiem spokiem, un ir saprotams, ja ir grūti tā uzreiz kļūt par superzvaigzni, izlaižot lieliskus rakstus. Katrs sāk ar kaut ko mazu, tāpēc tieši joku, komiksu un attēlu&gifu kategorijas ir lieliskas iesācējiem, jo tās prasa minimālu piepūli un dod minimālus daudzumus ar plusiņiem.

Šajās kategorijās ir dažādu veidu joki - joki tik melni, ka nozaga manu riteni, joki, kuri ir vienīgi muļķīgas vārdu spēles un galvenokārt, joki, kurus saprot tikai raksta autors. Vienīgais, kas šiem jokiem ir kopīgs, ir tas, ka tie ir šausmīgi.

Sākumā tev jāzina kas ir... Autors: TheCilveks *le raksts par smieklīgām kategorijām*
1.

Sākumā tev jāzina, kas ir mīmi (jā, pareizi raksta un izrunā "mīmi", nevis "mēmes" vai "mēmi"! Mīmi ir joki, kas tiek padoti apkārt pa internetu un visiem tie liekas smieklīgi. Mīmi, ko noteikti esi redzējis šajā vietnē, ir nenormāli veci - slikti uzzīmētas sejas, bieži lietotas komiksos (rage comics), un bildes ar baltu tekstu augšā un apakšā.

"Bet kāpēc?"- tu jautā, "Cilvēki padod vienu un to pašu joku apkārt miljoniem reižu un viņiem joprojām tas liekas smieklīgs? Kāpēc?".Tam ir vienkārša atbilde!

Ē...

Ir divu veidu komiksi  labie... Autors: TheCilveks *le raksts par smieklīgām kategorijām*
2.

Ir divu veidu komiksi - labie un tie, kurus tu lasi! Šajās kategorijās liela daļa rakstu ir ļoti smieklīgi komiksi ar ļoti smieklīgajiem mīmiem! Komiksu sadaļā nevienam pat nerūp, ja tas, ko uzraksti, nav tevis izveidots - paštulkoti, netulkoti, pārtulkoti un tādi, ko zinātnieki vēl tulko - šeit tu atradīsi visu.*

Komiksu veidošana ir vienkārša. Lodziņu izkārtojumam jābūt 2x2, 3x2, 4x2 vai jebkas citsx2. Galvenie varoņie būs mīmi, un lai padarītu savu komiksu smieklīgāku, tev jāliek vārds "le" pirms katras darbības, jo Francija! HAHAHA!

Jokam nav jābūt smieklīgam, lai tas būtu smieklīgs! Protams, NekoJaunuIzdomātNavJēgas™, tāpēc paņem kādu joku, kas izdarīts jau simtiem reižu, un ieliec to savā komiksā. Gandrīz visi komiksi attēlo kaut kādu reālu situāciju, vai nu iespējamu, bet tik pārspīlētu, ka tā ne ar vienu nekad nenotiktu, vai arī tādu, kas notiek visu laiku ar visiem cilvēkiem uz planētas un tāpēc tā "ir smieklīga".

*Patiesībā neatradīsi visu. Gandrīz viss, ko te atradīsi būs drausmīgs. Spoki.lv adminstrācija neatbild par izraisītajām galvassāpēm, dzīvot vēlmes zudumu vai pēkšņu nāvi.

Atceries ka patiesībā... Autors: TheCilveks *le raksts par smieklīgām kategorijām*
3.

Atceries, ka patiesībā izveidot kvalitatīvus rakstus nav tava prioritāte, tu šo dari tikai plusiņu un popularitātes dēļ, tāpēc ir svarīgi nevis savā rakstā ielikt daudz laiku, bet tieši pretēji - galvenais ir regulāri izkakāt kaut ko, lai ik pa laikam kāds lasītājs saprot - "Hei, šito autoru esmu redzējis pirms tam, tātad vajag sekot!" Un tā tu lēnām vari kļūt par slavenu superzvaigzni!

Un tāpēc laiks iemācīties kakāt! Viens no vienkāršākajiem veidiem ir internetā atrast smieklīgas bildes un reizi dienā samest tās čupā un sabāzt internetā attēlu&gifu kategorijā! Tu esi ielicis necik darbu savā rakstā un cilvēkiem tas patīk! Protams, neviens tos nelasīs, ja titulbilde nebūs tāda, kurā ir pusplika sieviete. Tu taču neesi aizmirsis PAMATUS?

Smieties par citu cilvēku... Autors: TheCilveks *le raksts par smieklīgām kategorijām*
4.

Smieties par citu cilvēku sūdīgajām dzīvēm liek tev aizmirst, ka tu pats esi idiots! Tas ir tas, ko saprata cilvēks, kas izgudroja "FML" jeb "Fuck my life" jokus. Tu tomēr nekļūsi SLAVENS ja tu izlaidīsi tikai bilžu pakas, tāpēc laiks otrajam līmenim - FML!

Uzraksti (nokopē) kaut kādu atgadījumu no savas dzīves (interneta), kurā tu (pilnīgi nepazīstams cilvēks) galīgi izgāzies (izgāžas), atkārto to apmēram 10 reizes un tev ir pašam savs FML raksts! Protams, nekad neaizmirsti galā uzrakstīt "FML", tas ir tas, kas tiešām padara to smieklīgu. Ja aizmirsīsi to tur ielikt, kāds vēl aizmirsīs, ka ir jāsmejas.

FML raksti liek sociāli neveikliem cilvēkiem smieties par sociāli neviekliem cilvēkiem - fantastisks veids, kā nopelnīt tos dārgos, dārgos plusiņus. Varbūt tu pat veidosi pats savus FML jokus un kādam tie patiesībā patiks (KAUT KĀDU iemeslu dēļ).

Bet ir daudzi citi veidi kā... Autors: TheCilveks *le raksts par smieklīgām kategorijām*
5.

Bet ir daudzi citi veidi, kā izrādīt savu lielisko humora izjūtu. Ja komiksi vai attēli nav kaut kas, kas tev ļoti patīk, protams, jādodas uz joku kategoriju, bet FML aizņem tikai mazu daļu tās - Bet kas cits ir palicis? Protams, īsti joki! Anekdotes, praktiski joki, joki, kuros 90% humora ir redzams bildēs, kuras autors neizveidoja, pašnāvību izraisoši joki un vēl visvisādi joki, lielākoties zagti no interneta (kaut kas, ko sastopam visās kategorijās).

Ir laiks tev kļūt par smieklīgāko cilvēku šajā vietnē (patiesībā, tu jau esi smieklīgākais, vienkārši neviens to vēl nezina)! Saliec rakstā kaudzi ar anekdotēm, kuras vai nu atradi internetā un žurnālos, vai arī padzirdēji no citiem cilvēkiem. Ja tas neizklausās pēc kaut kā, ko gribi darīt, atrodi internetā kādu bilžu kolekciju un vai nu ieliec tādas, kādas ir, vai arī saliec nevajadzīgus vai tikpat nozagtus aprakstus.

Bet arī tad, ja jokus taisīsi pats un tie būs pietiekami smieklīgi, lai liktu smieties pat zemei un akmeņiem, tu joprojām nepārspēsi vissmieklīgāko joku no visiem: Šo vietni.

4
117

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
TheCilveks avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa HumoristsMedaļa Dienas doma
  TheCilveks 25.09.17 17:39
 
5
0

atbildot uz HerbisLV komentāru " Iegāju "Jokos", kur vieni no populārāka... " Tie ir visi populārākie raksti "Jokos", un to autors vienmēr ir MobyDick (pamani astes sazarojumu spokam pēdējā bildē). MobyDick rakstos ir liels daudzums ar sūdiem, un mans minējums - viņam ir kaut kāda dīvaina apsēstība ar tiem. Es jau nesaku, ka tas ir slikti un ka par to jākaunās, bet tas ir nedaudz dīvaini par to taisīt tik daudz rakstus.

Varbūt es kļūdos un tā ir metafora tam, cik lieli sūdi ir viņa paša raksti.

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 24.09.17 23:06
 
4
0

Iegāju "Jokos", kur vieni no populārākajiem rakstiem ir: 

"Kā ir dirst, kad suns skatās?"

"Kā dirš neglītas meitenes?"

Jautajumi, par kuriem nebiju iedomājies, uz kuriem atbildes es nemeklēju un joprojām nevēlos uzzināt. Bet ja jau tik populāri, tad jau cilvēkiem vienkārši jāzin!

Rakstiet rakstus par diršanu, par to kā ir dirst, kā vajag dirst, kas notiek diršot, kas notiek pēc diršanas, top dirsienus, top dirsējus, un jūs būsiet topā!

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 24.09.17 22:55
 
1
0

atbildot uz kaķūns komentāru "  ''Joku sadaļā liela daļa rakstu i... " Es nevaru pieņemt šādu nekaunību! Tie ir mīmi! Saukt tos citādāk ir pilnīga ignorence! !!

_marks_1 avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorīts
  _marks_1 22.09.17 22:11  
 
1
0
👍
TheCilveks avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa HumoristsMedaļa Dienas doma
  TheCilveks 22.09.17 21:33
 
1
0

atbildot uz kaķūns komentāru "  ''Joku sadaļā liela daļa rakstu i... "

 

Raksts ir par vairākām kategorijām - vairākās vietās ir minēts, ka tiek apskatītas visas lielās uz humoru balstītās kategorijas (t.i. "Komiksi", "Joki" un "Attēli&gifi" ). Šajā vietā biju nevis "haltūrējis", bet aizmirsis izlabot kļūdu, ko pieļāvu rakstīšanas laikā - vienā no agrākām versijām rakstam biju aizmirsis atdalīt šīs kategorijas un visas saucu par joku sadaļu. Šī kļūme palika neizlabota no tā melnraksta un tikko to izlaboju.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 22.09.17 21:15
 
1
0

 ''Joku sadaļā liela daļa rakstu ir ļoti smieklīgi komiksi ar ļoti smieklīgajiem mīmiem! '''- Joku kategorijā neliek smieklīgus attēlus, vēl jo vairāk komiksus. :p Tu haltūrē savā pētniecībā. 

Un es nekad memes nesaukšu par mīmiem.   

antiswagers avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  antiswagers 22.09.17 17:38  
 
1
0

Un tie raksti, kuri sastāv tikai no meiteņu bildēm, lai mazie izvirtuļi var pamasturbēt? Tie arī diendienā tiek mesti, iespējams, lai kļūtu populāri.

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 22.09.17 16:33
 
1
0

Mīmi, ko noteikti esi redzējis šajā vietnē, ir nenormāli veci - slikti uzzīmētas sejas, bieži lietotas komiksos (rage comics), un bildes ar baltu tekstu augšā un apakšā.

Bitch please.

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 25.09.17 19:44
 
0
0

atbildot uz TheCilveks komentāru " Tie ir visi populārākie raksti "Jokos", un to... " Wow, nebiju pamanījis sazarojumu. I'm impressed.

Katram savi fetiši. Viens tos patur privāti, otrs publisko par tiem rakstus spokos. Kas zin, varbūt viņš tā sastaps kādu līdzdomājošu pusīti, un tad viņi abi varēs likt šādus neaizvietojamus rakstus spokos. 

El Diablo avatars
Medaļa BučiņaMedaļa BučiņaMedaļa Bučiņa
  El Diablo 26.09.17 11:02  
 
0
1
atbildot uz HerbisLV komentāru " Es nevaru pieņemt šādu nekaunību! Tie ir mīmi... "Gan memes, gan mīmi ir grēks. Mīmes ftw

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 22.09.17 21:41
 
0
1

atbildot uz TheCilveks komentāru "Raksts ir par vairākām kategorijām - vairākās v... " Lieliski. Apbrīnoju Tavu izdomu. Turpini.