Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
191

Tagad, kad tu māki izteikt un parādīt citiem savu viedokli, laiks iet tālāk par “Man patīk” un “Man nepatīk” un izteikt ko spēcīgāku un kompleksāku (Ja neskaita gadījumus, kad tu joprojām ierobežosies ar smaidiņu).

Atceries ka tev skolā... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
1.

Atceries, ka tev skolā stāstīja par pareizrakstību? Neviens cits spokos arī neatceras! Pareizrakstība ir nūģiem, un tu esi kruts, tāpēc raksti, kā gribi! Par komatiem un citām pieturzīmēm zina tikai stulbi cilvēki, jo zināt lietas ir stulbi.

Vispār, ja kāds raksta pareizi, šis cilvēks pārāk nopietni uztver komentārus un nesaprot, ka komentāri nav domāti, lai pateiktu kaut ko loģisku vai ar saturu, bet gan lai iesmērētu kādam sejā to, ko tu domā, un tas, kas notiek tavā prātā, noteikti nav “loģisks” vai “ar saturu”.

Tas, ka tava pareizrakstība ir gandrīz tikpat nožēlojama, kā tavi komentāri, nemaz neliek tev izskatīties kā idiotam, kurš pabeidza trešo klasi tikai tāpēc, ka skolotāja par viņu apžēlojās.

Cilvēku viedoklis dažreiz... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
2.

Cilvēku viedoklis dažreiz nesakritīs ar tavu viedokli, un tas nozīmē, ka viņiem kaut kas ar galvu nav labi. Pat tad, ja tu saki ko pilnīgi absurdu, un tavs pretinieks pamato savu argumentu, tev viņu vienmēr jāuzskata par pilnīgu idiotu. Bet, ja kāda viedoklis neatbilst tavējam un tu lietas labā neko nedari, tu būsi drausmīgs cilvēks!

Bet tu taču nekad neiesaistīsies strīdos, tās būs tikai diskusijas, jo vārds „diskusijas” tev liek izklausīties pieklājīgākam un inteliģentākam. Bet ja tu ar kādu DISKUTĒSI, pieklājība un inteliģence būs divas lietas, kuras tu nelietosi. Patiesībā, parasti pietiek pateikt ko rupju vai „aizvainojošu” un ja tavs pretinieks, tas ir, diskusiju biedrs atbild ar īstu, pamatotu argumentu, pasaki ka viņš ir idiots vai ka viņš šo uztver pārāk nopietni un jūties lepns par sevi.

Daži cilvēki mēdz teikt ka... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
3.

Daži cilvēki mēdz teikt, ka, lai veidotu labu argumentu, to vajag izveidot ar noteiktu sistēmu - nepieļaut stulbas loģikas kļūdas (logical fallacies), izteikties skaidri un saprotami, vai vismaz izmantot kaut piektdaļu savu smadzeņu, bet neklausies viņos! Ko gan viņi ir sasnieguši?

Bils Geitss saka, ka loģiska domāšana ir lohiem, un viņš ir bagātākais cilvēks pasaulē! Nu, vismaz tev liekas, ka viņš to teica, jo tu atradi bildīti ar viņa seju un citātu. Pff, tā noteikti ir taisnība, vai tiešām internetā kāds melotu?

Ļoti svarīgi ir zināt kādu... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
4.

Ļoti svarīgi ir zināt, kādu smaidiņu ielikt savā komentārā. Komentārs bez smaidiņa ir kā pilnīgi normāls komentārs. Bet tam nav smaidiņa. Ja tev patika kāds joks rakstā vai kāda cita komentārā, vienkārši atstāj komentāru “”.

Kāpēc lai tu atstātu komentāru, kas sastāv tikai no viena smaidiņa? Vai tu nevarētu vienkārši atstāt plusiņu? Bet citi cilvēki tad nezinās, ka tieši TU esi ielicis plusiņu. Ja tu ieliec komentārā vienu šo vienu smaidiņu, visi redzēs tavu vārdu un zinās, ka konkrēts joks patīk tieši tev.

smaidiņš arī noder tad, ja tu gribi parādīt, ka tas, ko tu tikko pateici, ir joks, jo tas gan jau ir tik slikts, ka neviens īsti nesapratīs. Neaizmirsti, ka tad, ja tu ieraksti kaut ko pasīvi agresīvu vai izsmejošu, ieliec beigās jebkuru no priecīgajiem smaidiņiem, lai tavs pretinieks nezinātu, ka patiesībā raudi skatoties uz ekrānu.

Neuztraucies komentāros vari... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
5.

Neuztraucies, komentāros vari rakstīt, ko gribi. Spoki.lv ir progresīva vieta, kura atbalsta runas brīvību un atļauj cilvēkiem izaicināt status quo, izsakot viedokļus, kas nav populāri tik ļoti, ka ja tev ir par 10 mīnusiņiem vairāk, nekā tev ir plusiņi, tavu komentāru paslēpj un virsu uzliek “[autors] nedomā, ko raksta”.

Jo nekas neparāda pretēju viedokļu un kritiskas domāšanas pieņemšanu, kā to paslēpšana un ignorēšana.

Ja tu no scaronī raksta... Autors: TheCilveks Spoku komentāra literārā māksla.
6.

Ja tu no šī raksta atceries kaut tikai vienu lietu - atceries, ka komentāri ir vieta, kur tu vari radoši izpausties un dalīties ar savu viedokli. Ja kādam tas nepatīk, atgādini, ka tas ir tikai viedoklis, un viedokļi nevar būt nepareizi. Uzmanies tomēr, ja kāda cilvēka viedoklis ir tāds, ka tavs viedoklis ir nepareizs, rodas paradokss un tev ir jāiznīcina visi pierādījumi, vai arī visums tiks iznīcināts.

0
191

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.08.17 18:34
 
11
0

Spoki vispār ir kļuvuši par mēslu bedri. Diemžēl rakstu uztaisīt par to nedrīkstu un arī netaisos. Pēdējo gadu laikā, spoku rakstu kvalitāte ir ievērojami samazinājusies. Tagad vairs nav vajadzīgi raksti par vēsturi, interesanti fakti u.c. Pietiek ar 20 bildēm, kurās ir plikas pakaļas un tas nopelnīs tādu pašu atzinību kā "labs raksts". Ja uzrakstīsi komentārā un kādam viņš nepatiks, tad vari rēķināties ar negatīvu attieksmi. Īpaši kaitina tas, ka tu taisi rakstus un kāds vienkārsi "iemet" mīnusu. Nepaskaidro kapēc un nenovērtē laiku, kas ieguldīts tā tapšanā. Spokiem ir vajadzīgi labi rakstu, taču šaubos, ka portāla lietotājiem tādi vairs ir vajadzīgi. Jacky'm arī neskrien kaut ko mainīt. 5 cepumu pielikšana par komentāra pievienošanu neliks lietotājiem uz šo portālu skatīties savādāk. 

Spokos ir daudz elementāru gramatikas kļūdu, kuras jau sen ir zināmas, bet netiek labotas. Es neko nesaprotu no datoriem un arī gramatikas eksperts neesmu un nekad neesmu bijis, tomēr izlabot tās kļūdiņas (burtus) manuprāt nav grūti. Jā, tas būtu mazs solis jacky, bet liels solis SPOKIEM. 

Portāls iet pakaļā, jo nav vienkārši neviena, kas vēl "normālos" rakstus grib likt. Pie tā nav vainīgs neviens. Tas agrāk vai vēlāk būtu noticis. Laiks mainās un labie spoku autori ir vienkārši pametuši šo portālu. Tagad šeit sēž vairāk jauniešu, kuriem interesē tikai dibentiņi un pupiņi. Un ja nebūs titulbildē dibentiņi vai pupiņi, tad arī raksts nebūs pelnijis plusu vai labus komentārus.

Šāda arī būs spoku nākotne, kad nebūs labu rakstu.     

Bet šis ir mans viedoklis, atvainojos, ja tas šķita kā murgs, bet spoki ir kļuvuši par mēslu kvalitātes ziņā. (Šis komentārs domāts jauniem spokiem, pametiet šo portālu, netērējiet savu laiku nevajadzīgi).

VitalyG avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Patīk komentārs
  VitalyG 18.08.17 17:31  
 
7
0

Es varu rakstīt ko gribu, un šis ir man viedoklis.       

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 20.08.17 00:45
 
6
0

atbildot uz Vietējais spoks komentāru " Spoki vispār ir kļuvuši par mēslu bedri... " Es vispār neatceros tādu laiku, kad spoki nav bijuši mēslu bedre. Tagad ir vienkārši citi mēsli. Tu uzaugi ar vieniem mēsliem, tagad ir citādāki. Laiku pa laikam jau tā pat uzpeld sakarīgi raksti, bet lielākoties jau tie tiek dziļāk aprakti pateicoties cilvēkiem, kuriem nav kauna par sava mēsla kvalitāti. 

Un ši mājaslapa neko nevar izdarīt, lai to izlabotu un turpinātu gūt peļņu, jo katrs domā, ka viņa sūds smird labāk, un taisīsies prom no tādas vietas, kas liegs viņam iespēju to izsmērēt pa šīs mājaslapas sienām. 

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 21.08.17 18:33
 
3
0

ASTROLOĢIJA IR PSEIDOZINĀTNE!!!

LegoZubris avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Trumpe
  LegoZubris 19.08.17 01:12  
 
3
0
atbildot uz Vietējais spoks komentāru " Spoki vispār ir kļuvuši par mēslu bedri... "Ā.

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 18.08.17 17:52  
 
3
0
👍👍👍

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 18.08.17 17:27
 
2
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.08.17 17:40
 
1
0

Tu esi stulbs, jo rakstīji ar pieturzīmēm

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 10.12.17 11:04
 
0
0

Agrāk cilvēki šeit kasījās pat vairāk kā tagad. Nezinu kāpēc. Laikam dienas sliktās emocijas kaut kur bija jāizgrūž. Nevienu pat īsti nevarēja pa īsto kaut kādā veidā aizvainot. Vienīgie, kas ,manuprāt, reāli raudāja spilvenā spoku komentāru dēļ bija FunFaceTV un FoxRio. Tagad šeit pat nav par ko sūdzēties, jo šeit vairs nekas īpašs nenotiek.  

neredzams avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Sertificēts spoks
  neredzams 10.09.17 23:11
 
0
0