Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
123

Ja esi iemācījies veidot tribīnes rakstus, ir laiks velties tālāk - uz mistikas sadaļu! Te ir visvieglāk kļūt populāram, jo tev patiesībā nevajag domāt par neko - šeit neeksistē struktūra, idejas/pamatojumi ir pilnīgas muļķības, kas pat nav paša izdomātas. Šādi Youtube video atgremojumi šeit bieži vien vāc 500+ plusiņus.

Ja vēlies rakstīt mistikas kategorijā, viens no pamatnoteikumiem ir sākumā zaudēt pēdējo palikušo veselā saprāta kripatu, tāpēc pirmā lieta, kas tev jāizdara, ir piecdesmit minūtes galvas dauzīšana pret gigantisku (vai vidēja izmēra) betona kluci, kamēr tu dziedi “Aijā, žūžu, lāča bērni”.

Spokos skeptisms un veselais... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
1.

Spokos skeptisms un veselais saprāts ir reti sastopamas lietas, tāpēc bieži gadīsies situācijas, kurās cilvēki vienkārši nesaprot elementārus konceptus. Mistikas kategorija ir vieta, kas lielākoties cilvēkiem asociējas ar ko biedējošu, un cilvēku prātiem patīk pārtaisīt visu nesaprotamo par biedējošu, un nesaprotamais te netrūkst - tev ir bezgalīgi liela izvēle, par ko rakstīt. Tā kā šajā kategorijā nāk vairāk lētticīgie nekā skeptiskie, ir pietiekami liela iespēja, ka tu vari uzrakstīt pilnīgas muļķības un cilvēki tam ticēs.

Vai esi iedomājies, ka spoguļi varētu būt paralēla pasaule? Daži “zinātnieki” varētu teikt, ka spoguļos var redzēt, nu, spoguļattēlus, tāpēc, ka gaisma no tiem atstarojas veidā, kas saglabā staru relatīvās pozīcijas, bet ir daudz vieglāks izskaidrojums - tā ir paralēla pasaule. Vai tu vari iedomāties kaut vienu iemeslu, kāpēc to varētu apšaubīt? (Lūdzu neatbildēt un nedomāt, citādi teorija sabrūk)

Ir cilvēki kas... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
2.

Ir cilvēki, kas paranormālajam ticēs, tikai kad redzēs, ir cilvēki, kas tic, bet nav redzējuši, un tad ir tā grupa ar cilvēkiem, kas tic, ka ir redzējuši. Un ir cilvēki, kas tic tai pēdējai grupai kaut kādu iemeslu dēļ.

Ja tu esi “redzējis” kaut kādu neticamu notikumu - spoku staigājam apkārt pa tavu māju, citplanētiešus lidojam virs Latvijas, kāpēc neuzrakstīt rakstu par to? Vai tu esi uzņēmis bildes? Ok, tas nekas, cilvēki tic arī bez bildēm! Vai loģikas!

Un, tad, ja tu tik tiešām neesi “redzējis” spokus vai NLO, tu vari rakstīt par to, ka tava māja ir nolādēta! Tu dažreiz dzirdi dīvainas skaņas! Gaismas ieslēdzas, kad esi vismaz 35% pārliecināts, ka tās neieslēdzi! Vienmēr ir mazāk tualetes papīrs nekā pagājušoreiz!

Ja tu dusmojies ka kāds... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
3.

Ja tu dusmojies, ka kāds mistikas kategorijā nozaga tavu rakstu, tad tu esi idiots! Ir pietiekami liela iespēja, ka 40 cilvēki to izdarīja pirms tevis, un ir pietiekami ievērojama iespēja, ka kāds pat nozaga rakstu no tā paša YouTube video.

Ir daudzas lietas, kas te jau ir izdarītas neskaitāmi daudz reižu. Citplanētieši ir īsti, NASA mums melo, 11.septembra teroraktus izraisīja tava neoriģinalitāte.

Bieži runājot par mistiku... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
4.

Bieži, runājot par mistiku, prātā nāk “conspiracy theories”, kurš no tulkojumiem - “sazvērestības teorijas” vai “konspirāciju teorijas” - ir labāks, katrs izvēlas pats (ja neskaita, “sazvērestības teorijas” ir labāks, un, ja tu man nepiekrīti, tu esi stulbs un heiteris un stulbs heiteris).

Vārdu savienojums “savērestības teorijas” ir savu nozīmi zaudējis jau sen. Vārds, kuru šajā savienojumā mēdz aizmirst, ir “teorija”, kas, par spīti plašam uzskatam nenozīmē “kaut kas, ko sapīpējušies idioti izdomāja”, bet gan kaut kas ar īstu pamatojumu, kas izskaidro kādus notikumus.

Teorija it kā ir pieņēmums vai ideju sakopojums, kas paredzēts, lai kaut ko izskaidrotu. Tāpēc, lūdzu, neveidosim “teorijas”, kuras ir tik absurdas, ka to eksistenci vajag izskaidrot, nevis tās kaut ko izskaidro.

It kā “sazvērestību teoriju” definīcija ir “teorijas, kas pie neizskaidrojama notikuma vaino kādu organizāciju vai ko tamlīdzīgu”, bet tam, ko Spokos sauc par “sazvērestību teorijām” šī definīcija bieži neatbilst.

Vispār, tu esi mākslinieks, pats vari izdomāt savu definīciju. Kā ar “Teorijas, kas nozagtas no neuzticamiem avotiem” vai “Teorijas, kas noklusē pusi informācijas, ieskaitot pretpierādījumus”, vai “Teorijas- KO PIE VELNA TU VISPĀR DOMĀJI???” Kāpēc vispār definīciju? Kāpēc vispār loģiku?

Spoki.lv - Kāpēc vispār?

Var izveidot trīs dažādu... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
5.

Var izveidot trīs dažādu veidu rakstus par konspirāciju teorijām, un pirmais no tiem ir gigantiska, haotiska, garlaicīga un, iespējams, nokopēta siena ar tekstu, ar ko nevar nopelnīt vairāk par 100 plusiņiem, jo teksts nav sadalīts ne pa rindkopām, ne ar bilžu palīdzību, padarot jautājumu “Kāpēc lasīt?” par patieso mistiku.

Vēl var uzrakstīt visu rakstu par vienu teoriju, kas ir ļoti viegli, ņemot vērā, ka pietiek tikai atrast YouTube video no kāda no tiem kanāliem, kas regulāri izkakā jaunu teoriju, pārtulkot šo teoriju, izstiept to tā, lai var pierakstīt pilnu rakstu, sameklēt bildes un cerēt uz to labāko. Ātrs un viegls veids, kā nopelnīt simtiem plusiņus!

Trešais veids iekļauj vairāk darbu, un, parasti, vairāk plusiņus. Izdari to pašu, ko pirms tam, tikai tekstu nevis izstiep, bet sašaurini, ieliec rakstā desmit teorijas un voila! Pēc vēl dažiem šādiem rakstiem tev strauji nāks virsū plusiņi, sekotāji un medaļas - lietas, kuras, bezjēdzīgas cik ir, dažiem cilvēkiem jādabū ar darbu un piepūli. Stulbie proletārieši, vai ne? Laba izglītības sistēma iemācītu latviešiem efektīvu un profesionālu plaģiātismu!

Lieta par ko tev noteikti... Autors: TheCilveks Spoka veidota pamācība mistikas rakstu veidošanai.
6.

Lieta, par ko tev noteikti jāzina, ir kur meklēt informāciju. Internets ir vieta pilna ar meliem un meļiem un netaisnībām un cilvēkiem, kas nesaka taisnību, tāpēc tev vajag ticēt tam, ko tu atrodi internetā un uzskatīt kuru katru vietni par uzticamu informācijas avotu, jo tev tāpat īsti nerūp tava raksta kvalitāte. Tad, ja kāds komentāros saka, ka kaut kas, ko tu apgalvo, ir muļķības, pasaki viņam, ka VIŅŠ to ir izlasījis neuzticamā informācijas avotā. Un ar laiku tu būsi melojis par to tik daudziem cilvēkiem, ka pat tu būsi aizmirsis, ka tu savu interneta “slavu” nopelnīji ar plaģiātismu, nevis kvalitāti.

Kāpēc vispār kvalitāti?

0
123

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 09.09.17 21:00
 
4
0

Lai cik neticami, bet Tev ir taisnība.      

slepkavnieciskais avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa IntelektuālisMedaļa Vampīru klana biedrs
  slepkavnieciskais 09.09.17 10:46
 
0
0

  

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 08.09.17 17:39
 
0
1