Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [43]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 26.08.17 02:35  
 
19
0

Gribi obligātu vērtējumu? Lai iet - man nav žēl

Agrāk bija mazāk vietu ar spokveidīgiem rakstiem. Tagad ir reāli jācīnās par pastāvīgajiem lietotājiem. Un to vairs nevar izdarīt ar kvantitāti, bet kvalitāti. Kad tas pieleks arī jacky vai kas nu tagad izlemj, uz kuru pusi šīs kuģis stūrēs, tad varbūt arī kaut kas mainīsies. Jāizvēlas prioritātes - kliki=kvantitāte vs. lietotāji=kvalitāte.

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 26.08.17 11:00
 
16
0

Pavisam vienkārši, spoki.lv agrāk bija kaut kas jauns "WoW", bet tagad kārtējais bildīšu portāls, ja gribu kaut ko lasīt, tad lasu redditā.

AtomosaBlack avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  AtomosaBlack 26.08.17 11:08
 
16
0

Vēl viena lieta kura jau ir ,tā teikt ''līdz klinķim'', ir visi tie bezjēdzīgie raksti kuros ir puskailas sivietes kurām rēgojas pakaļas un krūtis. Kāpēc tādi raksti jāliek ? Kādreiz bija patiešām interesanti raksti, kuros varēja kaut ko jaunu un interesantu uzzināt, bet tagad, kad atver vaļā spoki.lv mājaslapu, pirmais raksts ir ''Dienas randoms!" kam titulbilde ir sievietes pakaļa. Un tas nav viss, kas bojā šo mājaslapu. Vēl jau ir tādi lietotāji kā ''anonīmie'' jeb nereģistrētie. Viņi domā, ja man nav profila, tad jau varu teikt visu ko vēlos. Tiešām ir jauki ka nereģistrētajiem profiliem nav iespēja ielikt "mīnusu", bet es domāju ka būs vairāk lietotāju tad, ja šajā mājaslapā būs iespējams tikt tikai reģistrētiem lietotājiem, kuri savu profilu aktivizējuši caur ēpastu un kad no vienas ip adreses var reģistrēt maksismums 2 profilus. Un runājot par to pašu sieviešu tipa rakstu tēmu, tad lūdzu tādiem rakstiem uztaisiet atsevišķu sadaļu kuru sauktu ''prieks acīm mazajiem un lielajiem izvirtuļiem'' un lai tādi nerģotos galvenajā lapā.

Paldies par uzmanību un atvainojat par gramatikas kļūdām - es centos pēc iespējas labāk.

Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 26.08.17 01:07
 
15
0

Mēs esam kļuvuši ignorantāki. Esmu Spokos gadus 10 (iepriekš bija cits profils gadus 7/8, kuru diemžel nācās nomainīt), ļoti labi redzu pārmaiņas. Agrāk raksti ar tūkstošiem plusu, tagad līdz tūkstoim reti kurš aizvelk. Visi esam kļuvuši kūtrāki un ignorantāki. Ieejam-apskatāmies-izejam. 

Cenšos pie iespējas novērtēt rakstu, uzmest aci komentāriem un novērtēt arī tos, bet, ikdienā šeit apgrozās simtiem cilvēku, kuri veido spoku sabiedrību. Gan anonīmi, gan reģistrēti un personības ir dažādas. Ir periodi, kad tiešām, viss pie dirsas.

meža brālis avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  meža brālis 26.08.17 13:51
 
14
1

Kārtējo reizi teikšu, ka vainīgi klanu kari jeb visi tie kuri, tiecās pēc kaut kādiem sasniegumiem vai medaļām.

Un tāpēc saraksta vesalus vagonus ar nevajadzīgu, neinteresantu, neorģinālu informāciju.

Gandrīz labāk iztikt bez tādiem sasniegumiem un medaļām, kuru iegūšanai daudzi ir gatavi pārvēst visus savus rakstus par sviestu.

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 26.08.17 11:18
 
12
0

Visvairāk apnikuši pusplikie skuķi katrā 2. rakstā. Smuki ,bet par daudz   

Doge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Kapteinis Huks
  Doge 26.08.17 20:41
 
12
0

kas man nepatīk tagad spokos?

kļūst par mazo YT, kur puse rakstu sastāv no vlogiem, blogiem un gameplayiem.

es šeit nāku lai lasītu rakstus nevis skatīties youtubi

Laciz avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa LācītisMedaļa Gada spoks 2014
  Laciz 26.08.17 14:53  
 
12
0
Nākamais taisnības cīnītājs, veiksmi. Pēc mēneša visi to jau būs aizmirsuši.

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 26.08.17 12:47
 
10
0

atbildot uz DaviDaVinči komentāru " Jūs visi sēžat un domājat, kas varētu b... " Tas notiek automātiski - visi ļevie raksti, ko kādreiz kāda iemesla dēļ esi nodeaktivējis, tagad tiks aktivēti automātiski. Kas nozīmē, ka arī vairs par savu rakstu plūsmu neesi lēmējs - piemēram, man bija jāceļ visi jēdzīgie raksti vēlreiz augšā, lai manā profilā pirmajā lapā nerēgotos kkādi 2008. veidoti raksti, kas bija citai auditorijai ar citu mērķi un vispār citas kvalitātes...

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoks
  aris1188 26.08.17 19:25
 
10
0

spoki jau sen vairs nav baudāmi, viss pilns ar mēslu un slinkums tīt cauri visam musaram lai atrastu kaut ko interesantu, agrāk reti varēja redzēt mēslu, tagad mēsls ir 90% no satura. pat negribas taisīt rakstus jo tas viss ieripos mēslu čupā

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 26.08.17 14:12
 
10
0

Es tagad labi ja reizi mēnesī uzmaucu kādu rakstu, pie kura ļoti piestrādāju, agrāk liku katru nedēļu rakstus! Tagad visas medaļas parasti paņem raksti par seksu vai kaut kādiem stulbiem jaunumiem! Bet negribas pamest portālu, jo daudz iegūldīts!

DaviDaVinči avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  DaviDaVinči 26.08.17 09:58  
 
8
0
Jūs visi sēžat un domājat, kas varētu būt pie vainas, ka spoki vairs nav tādi kādi bija pirms gadiem 6. , bet lielākā daļa ,jūs luņi, atbildi turat sev rokā ,proti, mobilais telefons. Mobilais telefons ir iemesls rakstu kvalitātes un vispār to likšanas norietam, ar telefoniem mums vieglāk ir aplūkot saturu, bet grūtāk to veidot. Spokiem tik sudigi iet, ka admini vai sazin, kas, lien iekšā profilos un ceļ augšā slēptos rakstus
Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 26.08.17 12:19
 
7
0

Daudzi jau pateica, kas vainas - lietotājiem citas intereses, pati vērtēšana pati par sevi kļuvusi retāka. Bet prasīīt :"Ko jūs gribat" arīnav labākais variants - kāds gribēs, lai paliek kā ir, kāds gribēs lai n**enizējam  pusplikos skuķus plūsmā, bet,kāds gribēs, lai to rakstu ir vēl vairāk. Kāds gribēs, lai ir konkursi ar mega balvām, bet tāpat nepiedalīsies, kāds gribēs jaunu kategoriju utt. Velmj u būs tik daudz ka būš grūti tām izpatikt, jo daļa noteikti ies pretrunās. No manas puses šķiet kā jāsak būtu ar to ko komentāros jau pieminēja -tikt vaļā no puskailajiem dupšīem plūsmās un strādāt pie kvalitātes nevis kvantitātes (un es zinu, ka pašam reizēm ir vairak kvantitāte, bet ta ir savi iemesli)...

Lil Teemo avatars
Medaļa PandaMedaļa ZebraMedaļa Bronzas ninja
  Lil Teemo 26.08.17 15:32
 
7
1

Es vēlos vairāk saņemt like vai dislike. Nepatīkami redzēt no 2000 skatijumiem tikai 130 plusiņi

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 26.08.17 22:25
 
5
0

Es nebalsoju tikai principa pēc, jo man nepatīk, ka jau ievadā tiek pieprasīts/lūgts, lai ieliek laiku/patīk, Nu protams atsevišķos gadījumos kad tiešām vajag zināt vai turpināt darbu, piemēram, pie kādu darbu tulkošanas, vai arī pie kādiem rakstiem, kur paiet tiešām vairākas stundas vai pat dienas, lai uztaisītu, tad es piekrītu, ka vērtējumus tādiem rakstiem, kas ir orģināli, vai arī neredzēti, bet tulkoti, vajag dot obligāti. Bet par to ka kādam rakstam, kur ir tikai bildītes ar pusplikām meitenēm būtu jādod obligāti vērtējums, nu tu jau zini kur vari iet. 

Kāpēc tieši ir tagad grūtāk dabūt laikus, varbūt viens iemesls ir tas, ka tagad reti kurš taisa orģinālus rakstu, un ja taisa, tad tie labie raksti pazūd, jo kāds iedomājas nopelnīt tur cepumus saliekot bildītes ar meitenēm iespīlētās biksēs,  nu ko, tagad jau sanāk, ka ir vainu bildītes, vai arī jau 10 reižu dzirdētas lietas.

 

Par komentāriem varu piekrist, ka reizēm sanāk necenzēti komentāri, bet ja komentāram ir sava doma, tad lai jau ir tie daži lamuvārdi neko sliktu nenodara. Un nezinu kādam gan muļķītim ir jābūt, lai domātu, ka bērni iemācīsies no spokiem lamumvārdus, kurus viņi vēl nezina. Mūsdienās pat sīcis kas vēl iet tikai sākumskolā var tevi apsaukāt, bet pārsvarā viņiem ir tikai labi ja 4 vai 5 lamuvārdi ko viņi māk rakstīt. 

Ja traucē lamuvārdi, tad nelasi tos, ignorē lamuvārdus, tas nav nemaz tik grūti.

 

Īsumā sakot, es esmu kategoriski pret obligātu balsošanu, jo es negribu balsot katru rakstu kurā ieeju, un neredzu neko orģinālu vai arī redzu ka raksts ir labi ja 15min darbs ar copy&paste. 

(-_-) Tev tomēr laiku/patīk ielikšu, jo ir orģināls, un šī tēma nav bijusi redzēta.

antila avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  antila 26.08.17 19:24
 
5
0

Daudz kam piekrītu, par pēdējo gan dalās domas, jauninājumi ir forši, bet kas par daudz, tas par skādi, ne visiem tas ir aktuāli, bet sava veida "odziņu" tas piešķir.   

Varēji vēl pieminēt neskaitāmos "rakstus" ar meiteņu bildēm, ko pēdējā laikā man liekas ievieto visi, kam nav slinkums un kas māk izmantot Google.   

kmihs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pingvīns
  kmihs 26.08.17 19:50
 
3
0

Es gan parasti novrtēju rakstus, kurus atveru. Tīri aiz praktiskiem apsvērumiem - ja pēc pāris nedēļām netīšām ieklīdīšu iepriekš lasītā, bet jau aizmirstā rakstā, tad nesākšu lasīt otru reizi, ja priekšā būs mans vērtējums.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 26.08.17 17:33
 
3
0

atbildot uz Panzer komentāru " Es tagad labi ja reizi mēnesī uzmaucu k... " ''Bet negribas pamest portālu, jo daudz ieguldīts!'' - Precīzāk nevarētu pateikt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.08.17 23:26
 
3
0

atbildot uz Aleksa52 komentāru " Uzskatu, ka laba ideja par obligāto bal... " Vislabākais variants būtu ieviest arī neitrālu pogu, lai nebūtu jāvērtē rakstu uz kuru uzspied, bet nemaz neizlasi, jo neinteresē vai interesē tikai komentāru sadaļa. Un labākais veids kā panākt obligātu balsošanu būtu ņemt nost cepumus par nebalsošanu. Piemēram 10 cepumi * līmenis.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.08.17 14:54
 
3
0

atbildot uz Senču Lācis komentāru " Nākamais taisnības cīnītājs, veiksmi. P... " Fakts   

« 1  2  3 »