Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
248

Esmu ievērojis, ka netrūkst to, kuriem pie sirds iet šie raksti, jeb raksti par "kā būtu ja spocēni būtu, kas cits" Iepriekšējos rakstos esam bijuši mītu un leģendu tēli, bijām supervaroņi, taču pirms tam ir arī izdzīvojuši apokalipsi, padzīvojuši uz vientuļas salas, nokļuvuši citā pasaulē, kļuva par MMORPG spēles varoņiem, bijuši īpašas picas un bijuši seriālu varoņi. Laiks uzzināt, kas būtu ja spocēni pēkšņi kļūtu par līdzīgiem tēliem, kādus var satikt pasaules mītos, leģendās, pasakās un teikās.

Šoreiz spoki kļūs par tēliem armijā un kariņā, protams ar humoru un bez ļaunuma, jo visi zina, ka karš ir ļoti ļauna lieta. Pēc šī raksta gan pauzīte no šiem rakstiem, jo nemelošu - šāds humors prasa iedvesmu.

Dark Magician  armijas... Autors: Dark Magician Ierindniek, stāties jeb esi laipni aicināts spoku armijā
1.

Dark Magician - armijas komandiera padomnieks. Sākotnēji cerēja kļūt par sapieri, bet pēc neveiksmīgi atmīnētas mīnas, brīnumainā kārtā izdzīvoja un palika vesels. Brīvo laiku pavada, sapņojot par mājās palikušajām un neapēstajām picām.

The Diāna - arī armijā reizēm vajag alkoholu. Atbildīgā par armijas vīna krājumiem.

Elys- slepenā snaipere, kura ir tik meistarīga, ka darbiņu padara ar parastu 9mm pistoli.

LGZPLV - ienaidnieku tehnikas skauts. Pētot mašīnas uz ceļiem, ieguvis īpašas transporta zināšanas, tāpēc rūpējās par paziņošanu par ienaidniekam pieejamo militāro transportu.

Sasha Aleksandrs - kur tehnika, tur vajag remontu. Remontē bruņu mašīnas un tankus, kā bērnu spēļmantiņas. Vismaz līdz šim nekas nav pievīlis.

Sulfāts - tas armijnieks, kurš naktī nespēj gulēt, tāpēc visu nakti pavada spriežot, par visu - mājās palikušo ģimeni, aprunā biedrus un jokojās.

kartupelis ar mugurkaulu - īpaši patriotisks kartupeļu mizotājs virtuvē. Reiz viņam iedeva ieroci, taču patriotisms deva tik lielu virsroku, ka nespēja atturēties, nešaut pa armijas biedriem ar svešu tautību, tāpēc devās uz virtuvi.

CabooM - klusais novērotājs, kurš reti ko saka. Reizēm tikai dod ziņojumus par ienaidnieku manerviem vai aizdomām par diversantiem savējo rindās.

Intel Inside - spoku jūras flotes kapteinis. No kuģa nokāpj reti, bet, kad nokāpj, spoku kājnieki, lidotāji un citi spocēni var baudīt jūras stāstus, vienu pēc otra.

Vinnīts - turpinot savu legalizāciju ideju pirms armijas laikos, viņš spoku armijā realizēja garāka pusdienu pārtraukuma legalizāciju un nostājās apmierināts ar to - kā jau spoku (armijas) lepnums 2017.

wTTF - īpašo uzdevumu vienības "Citrons" komandieris. Viņa vienība reaģē strauji un skābi.

jacky - armijas ģenerāladmirālis. Viņa vārds un komandas ir likums. Pat tad ja tās liek nakts vidū skriet pēc salātiem uz kaimiņbāzi.

siikais56 - līdzīgi, kā daži no nosauktajiem, viņš nav pamanāms, bet, kad viņš ierunājās, vīst ausis.

Emchiks - par godu viņam ir izveidota Audi bruņmašīnu divīzija. Viņš to vada. Šai divīzijai gan ir vairāk dekoratīva nozīme, bet divīzija paliek divīzija.

Ciema Sensejs - Sākotnēji bija bāzes sētnieks. Pēc tam aizgājis no šā darba devās uz naidnieka nometni. Pēdējā laikā pazudis no tās un brīžiem piestaigā, tāpat papļāpāt. Neviens nevar zināt, kas īsti viņam aiz ādas.

Miss Elīna, rasiks, Miss Ieva, anii7, breezy18 - lai pabarotu armiju, vajag arī armiju virtuvē. Šīs dāmas rūpēsies par to, lai netrūkst siera kūku, pankūku, tortilju, aknu pastētes, ķirbju, pīļu, vēja kūkas, pankūkas, vistas filejas un citi ēdieni ko kraut galdā izsalkušajiem armijniekiem.

TachankaTheLord - ar savām plašajām zināšanām par reliģiju, būs bāzes mācītājs. Starp spokiem netrūkst ticīgo spoku, turklāt, dažādu ticību spoku, kuriem būs nepieciešams mācītāja, priestera vai šamaņa padoms.

Mao Meow - militārās tehnikas sagādnieks. Viņa zināšanas par visdīvainākajiem militārajiem izstrādājumiem ļaus, lēti un labi, iegādāties nepieciešamo tehniku.

Colonel Meow -  Pulkvedis mjau - uztinis ūsas vadīs piekoļītāju divīziju, kuras uzdevums būs, izsist no līdzsvara naidnieku  sakarnieces, medmāsas un sieviešu kārtas armijnieces, lai radītu apjukumu naidnieka rindās.

Lestets - viņš veidos saziņu starp ģenerāladmirāli jacky un pārējo armiju. Paralēli tam, Lesteta uzdevums ir arī izprojektēt pirmo šķīvj vai cigārveida lidojošo objektu.

Fosīlija - kritušie spoki. Neatkarīgi no tā kādā veidā kritušie.

mellom - sākotnēji pazīts ar citu vārdu, pēc tam ar mellom un pēc tam daudziem citiem - viņš regulāri pazūd un atgriežās, lai destabilizētu situāciju spoku militārajā bāzē. Ir pazīstams ar dažāda veida diversijām un noteikti ir ienaidnieku spiegs. Ja tiek pamanīts - tiesības likvidēt.

tourist - brīvajos brīžos no tūrisma ar riteni, sargā ieroču noliktavu, klausoties tajā mūziku un sargājot visu cītīgi, izņemot īsus miega brīžus.

EV1TA - jacky labā (vai varbūt kreisā roka). Viņa izsaka galvenos padomus jacky un aizvieto ģenerāladmirāli brīžos, kad viņš nav spējīgs veikt savus pienākumus.

Panzer - ikdienā brauc ar tanku uz kura ir Latvijas karogs. Naktīs no tanka bieži skan dīvainas, sievišķīgas elsas un skaļa mūzika un no rīta uz tā mētājās sieviešu krūšturi.

ChingChongChang - armijas radio dj. Katru rītu viņa ar motivējošu radio paziņojumu modina bāzi un rūpējās par to, lai armijnieku garastāvoklis nezūd un nebojājās.

Liver - pazudusi armijniece. Neviens nezina vai viņa atkal nokļuvusi bīstami tuvu, kādam objektam pie Brīvības pieminekļa, vai arī izzudusi pavisam.

PatiesiAnonīms - kauju hroniku un protokolu rakstītājs. Ja, kāds piemirst, kādas kaujas norisi, viņš ir pirmais pie kura doties.

Senču Lācis - sakarnieks. Viņa pārziņā ir jaunākās un modernākās sakaru tehnoloģijas, tāpēc, viņam ir piešķirts nozīmīgais sakarnieka un dispečera darbs.

astraalis - militārā ceļa vadības būvnieks. Katru dienu viņš rūpējās par to, lai tiktu izbūvēts militārām vajadzībām, veidots ceļš.

Meladze - sākotnēji armijas ziņu izdevuma vadītājs, taču ātri noskaidrojās, ka ir iefiltrējies krievu spiegs un propagandētājs, tāpēc ātri zuda no mūsu rindām.

Bloudžāb - cilvēks, kurš izrādījās līdzīgs kā Meladze, tikai sākumā nebija ziņu izdevējs, bet gan seksa padomdevējs mājās palikušo draudzenēm. Jāsaka arī viņas sūdzējās, ka no viņa nav nekādas jēgas.

GargantijA - kaprālis, kurš priecē armijniekus ar klusiem un skumjiem stāstiem un dziļām domām.

kaķūns un Trakais Jēgers - briežkaķu mednieku-diversantu divīzijas vadība. Ģenētiski krustotie briežkaķi klusi dodās ienaidnieku bāzēs. Ar briežā spēku un kaķu graciozitāti, tiek piečurāti tanki, pietaisīti "kerzaki", saskrāpēti plāni, sagrauzti tehnikas vadi un zemē nogāzti ieroči.

ugits2 - fiziskās sagatavotības treneris. Jāsaka, pats ugits2, diez ko daudz netrenē, viņš piemeklē TRAKKKUSSS cilvēkus, kuri to izdara viņa vietā.

Mr. Sīpoliņš - ar tuteni rokās, staigā ap spoku bāzes mežu. Lai sargās tas, kas viņam virsū uzskries.

 

 

 Autors: Dark Magician Ierindniek, stāties jeb esi laipni aicināts spoku armijā
2.
0
248

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [22]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 14.01.18 00:34
 
8
0

  man patika, tev padodas

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 14.01.18 00:24
 
7
0

No kuģa nokāpj reti, bet, kad nokāpj - Tad trīs dienas no dzīves neviens neatcerās, un lūdz dievu, lai aknas un nieres turpina funkcionēt nākošajā dienā   

Bet, hey, es tiku rakstā   

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 14.01.18 06:01
 
4
0

  

Mr.Sīpoliņš avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Mr.Sīpoliņš 14.01.18 04:05
 
4
0

  

ernestsmalejs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Pēdējais smaids
  ernestsmalejs 14.01.18 13:01
 
2
0

Nu man butu kautkāds mecha pūķis dinozaurs vai zivs.

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 14.01.18 08:17  
 
2
0

General avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  General 14.01.18 07:04
 
2
0

Super  

  

rasiks avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas joksMedaļa Izejas ola
  rasiks 14.01.18 10:39
 
1
0

Nu, es jau gan ar savu lielo KK pieredzi kādu jaunu slepenu klanu nodibinātu.   

Anonīms
Bloudžāb 14.01.18 14:30  
 
0
0
😂labs. Es mīlu Latviju😍
Varenais Komentētājs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Varenais Komentētājs 19.01.18 15:24
 
0
0

Trūkst MobijaDika. The one, the only, the legend.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 15.01.18 07:27
 
0
0

Šos rakstus las tikai tie, kas tur pieminēti...

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 15.01.18 00:18
 
0
0

Yeey, man būs sievietes   

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 14.01.18 00:38
 
0
0

atbildot uz kaķūns komentāru "   man patika, tev padodas "

  

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Joda olaMedaļa Praida ola
  kartupelis ar mugurkaulu 14.01.18 22:49  
 
0
0
atbildot uz Dark Magician komentāru "Man sāk likties, ka Tu patērē saskābušu alu... ... "

Jā,šodien kaut kā šizofrēniski jūtos!!!

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 14.01.18 22:41  
 
0
0
atbildot uz kartupelis ar mugurkaulu komentāru " Es esmu māte LATVIJA!!! "

Man sāk likties, ka Tu patērē saskābušu alu...

zeminem avatars
Medaļa Nedēļas hītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Zelta ninja
  zeminem 14.01.18 16:01  
 
0
0

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Joda olaMedaļa Praida ola
  kartupelis ar mugurkaulu 14.01.18 15:58  
 
0
0
Es esmu māte LATVIJA!!!

franculicejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  franculicejs 14.01.18 14:56
 
0
0

Un kur palika virtuves klasiķis Ezīīc? Un manis armijā arī nav.....   

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 14.01.18 14:34
 
0
0

  

Aleksa52 avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa Bronzas ninjaMedaļa Draugu draugs
  Aleksa52 14.01.18 14:30
 
0
0

Dievinu šos tavus rakstus.