Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
407

Sveicināti! Tātad šis ir mans pirmais raksts portālā spokiem.lv (Beidzot saņēmos, lai kaut ko uzrakstītu)

Es domāju, ka lielai daļai spoku noteikti patīk izklaidēties. Lai labi izklaidētos ir jābūt dažādām interesantām spēlēm. Tad nu izdomāju izveidot rakstu par dažādām ballīšu spēlēm, kas ir izmēģinātas ar draugiem. Ceru, ka arī jums noderēs!

Spēle ballītes... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
1. Spēle ballītes iekustināšanai. Spēles noteikumi ir vienkārši. Visiem viesiem tiek pagatavoti un pasniegti alkoholiskie dzērieni. Tātad katram dalībniekam rokas ir pa glāzei. Spēles vadītājs uzliek mūziku. Pieņemsim, ka Scissor Sister - I don't feel like dancing. Dalībnieku uzdevums, skanot dziesmai, ritmiski dejot un iedzert pa vienam malka dzēriena uz katru vardu "dance" vai "dancing", kas atskan dziesmā. Rezultāts - diezgan ātri tiek sasniegta jautrība un ballīte var sākties. Balvas var piešķirt arī tiem dalībniekiem, kuri pēc dziesmas noklausīšanās var nosaukt precīzu skaitu, cik reižu bija jāiemalko no dzēriena glāzes.
Četri dūžiSpēles noteikumi... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
2. Četri dūži. Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši. Nepieciešama kāršu kava, alkoholiskie dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni un uzkodas. Spēlētāji sasēžas apli. Vadītājs katram spēlētajam rokas iedod 1 kārti. Pulksteņrādītāja virzienā spēlētāji pa vienam atklāj savas kārtis. Spēlētājs, kuram atveras 1. dūzis izvēlas vienu alkoholisko dzērienu. Spēlētājam, kuram atklājas 2. dūzis jānosauc izvelēta alkoholiskā dzēriena daudzums, piemēram, viena mutīte, viena glāze, 3 šotiņi, u.c. Spēlētājs, kura rokās nonāk 3. dūzis izvēlas uzdzeramo vai uzkožamo. Piemēram, uz 3 šotiņiem šņabja būs jāuzdzer pus litrs kolas. o_O - spēli var padarīt interesantāku, liekot uz alkoholiska dzēriena uzdzert citu alkoholisko dzērienu, piemēram, uz 3 šotiņiem šņabja jāuzdzer vēl pus litrs šampanieša. Un uzminiet nu, kas jādara ceturtajam dūzim? - Tieši tā, 4. dūzim jāizdzer/ jāapēd viss iepriekš izvelētais. Kārtis tiek dalītas pa apli, līdz visi kavā esošie dūži ir atvērti. Spēle piedāvā diezgan daudz dažādu interpretāciju, kuras atkarībā no kompānijas varat izvelēties paši.
Knaģu spēleSpēlē piedalās... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
3. Knaģu spēle. Spēlē piedalās vairāki spēlētāju pāri, kuriem aizsien acis. Spēles vadītājs visiem pie apģērba dažādās vietās piesprauž veļas knaģus. Katra spēles dalībnieka uzdevums ir pēc iespējas ātrāk sataustīt un noņemt visus partnera tērpam piestiprinātos knaģus. Uzvar tas pāris, kuram izdodas to izdarīt visātrāk. Lai spēli padarītu interesantāku, var, piemēram, sadalīt brīvos puišus kopā ar brīvajām meitenēm, saspraust knaģus, bet nepateikt to, cik knaģu ir piesprausti partnerim. Spēles gaitā, pat ja visi knaģi ir noņemti, vadītājs un vērotāji turpina apgalvot, ka pie partnera apģērba vēl ir viens knaģis. Tas viss, protams, beidzas ar diezgan uzjautrinošu teātri skatītajiem, kuriem paveras skats, kā pāri viens otru izčamda pa visām maliņām, nezinot, ka pēdējā knaģa uz partnera nemaz nav. Labs veids, lai satuvinātos un jautri pavadītu laiku.
Apģērb partneriPāru spēle... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
4. Apģērb partneri. Pāru spēle. Visi spēlētāji sadalās pa pāriem - viens vīrietis un sieviete. Vīriešiem rokas jāuzvelk cimdi (jo biezāki cimdi, jo interesantāk spēlēt). Sievietēm uz apģērba uzvelk pogājamos vīriešu kreklus. Spēles uzdevums ir pirmajam ar cimdiem rokās aizpogāt savas partneres kreklu. P.S. Pārliecinieties, lai krekliem būtu vienāds pogu skaits, lai gan alkohola reibuma tas reizēm var būt vienalga.
Garākā līnijaVisi spēlētāji... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
5. Garākā līnija. Visi spēlētāji tiek sadalīti divās komandās. Komandas nostājas rindā un spēles vadītājs dod starta signālu, pēc kura abu komandu dalībniekiem jāsāk izģērbties. Novilktie apģērba gabali tiek vai nu sastiprināti, vai izklāti rindās. Katras komandas uzdevums ir izveidot pēc iespējas garāku līniju no saviem apģērba gabaliem. Interesanti redzēt, cik tālu katra komanda gatava iet, lai uzvarētu. Lai būtu lielāka motivācija, ieteicams sagatavot ari kādas patiešām motivējošas balvas uzvarētājiem. Ja ballītes dalībnieki jau ir nedaudz "jautrā prātā" pēc uzvarētāju noskaidrošanas var sarīkot arī ātrumsacensības uz to, kura komanda ātrāk apģērbsies. Ar cilvēkiem alkohola reibuma arī šī spēles daļa varētu iznākt diezgan jautra.
HumpalasSpēli var spēlēt gan... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
6. Humpalas. Spēli var spēlēt gan divi, gan trīs, arī vairāki spēlētāji. Katram spēlētajam priekšā novieto somu vai maisu ar dažādiem apģērba gabaliem. Lai spēle būtu interesantāka, piemēram, vīriešiem var somā ielikt dažādas sieviešu drēbes, vai interesantus aksesuārus un sievietēm otrādi - vīriešu apģērbus. Sākot skanēt mūzikai dalībniekiem jācenšas pēc iespējas ātrāk uzvilkt mugurā visus somā esošos apģērba gabalus. Uzvar tas, kurš pirmais iztukšojis somas saturu, uzvelkot to visu sev mugurā. Vēl viena šīs spēles interpretācija no maniem pamatskolas gadiem ir tāda, ka visas drēbes tiek sabāztas lielā necaurspīdīgā maisā. Tad, skanot mūzikai fonā, maiss tiek padots starp spēlētajiem pa riņķi. Mūzikai apstājoties, tam spēlētajam, kura rokās palicis maiss, jāizvelk viens apģērba gabals un jāuzvelk tas sev mugura. Un tā, līdz maiss ir tukšs. (Btw pēc tam var sanākt ari diezgan amizantas foto sesijas)
Pa riņķi un klēpīSpēlētāji... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
7. Pa riņķi un klēpī. Spēlētāji apsēžas katrs uz sava krēsla un izkārtojas apli. Spēles vadītājs uzsāk spēli, piemēram, pasakot, ka visi spēles dalībnieki, kuriem ir tumša matu krāsa pārsēžas pa kreisi. Visi spēlētāji, kuriem ir tumši brūni vai melni mati pārsēžas pa kreisi (blakus spēlētajiem klēpi). Brīvi palikušie krēsli tiek aizvākti. Pēc tam, piemēram, pasaka, visi tie, kuriem pirkstā ir gredzens vēlreiz pārsēžas pa kreisi. Tas tā turpinās līdz visi spēles dalībnieki sēž viens otram klēpī uz viena krēsla (Te laikam vecie izļurkātie koka benķīši nederēs). Beigas visai spēlētāju kolonnai var likt nostāties rindā un , piemēram, katram otrajam likt notupties un saķert priekšā stāvošā ceļgalus. Katram nepāra cilvēkam var, piemēram, likt atstiept galvu atpakaļ un rokas balstīt uz nākošā nepāra pleciem. Un tad vadītājs, liek visiem apiet vienu riņķi šādā pozīcijā apkārt galdam, kas parasti diez vai izdodas. Smiekli un jautrība garantēta.
Grupveida sekssVisi... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
8. Grupveida sekss. Visi spēlētāji ērti iekārtojas uz grīdas, paklāja, gultās vai jebkur citur. Spēles vadītājs katram dalībniekam iedala kārtas numuriņu. Pēc tam katram spēlētajam pēc kārtas numuru secības ir jācenšas izdvest pēc iespējas seksuālākas skanas. Spēles vissvarīgākais noteikums ir tāds, ka pārējie nedrīkst smieties (esam draugu lokā spēlējusi, tik tiesām nemaz nav tik viegli kā liekas). Ja kāds neiztur un sāk smieties, tad spēle jāsāk no sākuma, vai arī jāatdod ķīla, kuru vēlāk jāizpērk. Spēles dēļ ir vērts papulēties, maybe kādreiz dzīvē noderēs. ;D
Nodzēst sveciNepieciešams... Autors: Aura X Dažādas ballīšu spēles
9. „Nodzēst sveci”. Nepieciešams: auklas, vates tamponi, ūdens glāzes un sveces. Spēles dalībniekus nostāda vienā rindā un katram ap vidukli apsien auklu, kuras galā iesiets vates tampons. Katram spēlētajam aiz muguras tiek aizdedzināta svece (iespējami lielāka distance). Katram spēlētajam priekšā novieto glāzi ar ūdeni (arī ievērojot distanci, lai būtu iespēja nedaudz izkustēties). Spēlētāju uzdevums ir aizskriet līdz glāzei, saliecot kājas ceļos samērcēt savu vates tamponu ūdens glāzē, pēc tam, izmantojot samitrināto, vates tamponu, ir jānodzēš sava svece pirmajam (rokas izmantot kategoriski aizliegts). No malas viss šis pasākums izskatās ļoti amizants, tomēr tajā piedalīties ir interesanti. Uzmanību! Vates tamponi ir viegli uzliesmojoši, tāpēc jābūt piesardzīgiem.
8
407

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Rizais avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Rizais 11.05.11 19:35
 
49
0

Cītīgi visu lasiju, kad beidzot tiku pie 8. Nodomāju, piekāst visus iepriekšējos :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.04.11 22:02
 
15
0

7. ar mani neviens negribētu spēlēt :(

AfroNinja avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  AfroNinja 30.09.11 16:04
 
11
0

3.prikols ja ir aisietas acis tu neredzi knaģus un tev no meitenes tie jānoņemm kāds paņem iegrābjas boobies

ligavaszaglis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa O!ZorroMedaļa Jubilārs
  ligavaszaglis 30.09.11 13:10
 
10
0

skatos ka sodien bus jautrs vakars 

NICKNAME 001 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Spoki flameMedaļa Vidusskolnieks
  NICKNAME 001 28.06.12 19:36
 
8
0

7. un ar knaģiem spēlējām klasesvakarā visi bija starā par 7. 

Saminjsh avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Plaiboja ola
  Saminjsh 30.12.13 22:31
 
7
0

1. Šo spēli uzspēlēt ar Rihannas dziesmu Birthday Cake 

kirsana avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Dienas doma
  kirsana 29.09.11 22:42
 
5
0

oho. paldies. kā reiz rītdienas ballītei vajag :D

Edžamons avatars
Medaļa Spoks
  Edžamons 01.05.11 10:40
 
4
0

:D labais

Aura X avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SviestmaizeMedaļa Maģistrants
  Aura X 30.09.11 17:17
 
4
0

atbildot uz RevoX 7 komentāru " 3.prikols ja ir aisietas acis tu n... " Tā tas var notikt ;D