Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
1
25
nbspBieži ļaudis man vaicā... Autors: Fosilija Videospēles ir skaistas
1.

 

Bieži ļaudis man vaicā "Annij, kāpēc spēles ir tik lieliskas?" un es atbildu.... nē man patiesibā neviens tā nejautā nekad. Kas, manuprāt, ir nedaudz skumji.

Cilvēki, kas spēlē spēles, kas ir nopietnākas par 2 bumbiņu sašaušanu kopā, manu paziņu lokā ir kaut kā maz. Reiz man vaicāja "Kādu spēli tu esi spēlejusi?" un es nedaudz apstūlbu nezinot,ko teikt kā tas normāli būtu lielai daļai "Kādu filmu tu esi redzējis?", kas droši vien bija pilnīgi normāls jautājums laikā, kad bija iznākušas tikai 10 filmas. Kaut kādā veidā mani nūģa gēni mani ir piespieduši spēlēt videospēles jau no bērnības un laimigā kārtā tas ir izvērties nevis 6 gadu ieguldījumā GTA San Andreas karakterī, bet vēlmes meklēt un redzēt spēles, kas izceļas.

Es pieņemu, ka katram cilvēkam ir tieksme baudīt mākslu kaut kādā formā, vienalga vai tie būtu adījumi, komiksi vai kino. Man patīk videospēles, filmas un gramatas un, manuprāt, šī ir liela atšķirība no maniem vienaudžiem. Man,piemēram, absalūti neinteresē mūzika. Man patīk klausities dziesmas, kas man patīk nevis to, kas ir topos un šeit šis arī apstājas.

Un tad, lūk, es , gribu tev piedāvāt apskatīt pirmās personas šūteri "Half Life 2", kas nebūt nav labākā spēle universā, bet ir 10/10 spēle un noteikti nav domāta mulķiem.


2004 gada spēle. Jā, ir diez gan paveca (13 gadi), bet tiešām laba. Turklāt nav jābūt baigam super kompim, lai spēli pavilktu.

Es zinu, ka tu par viņu nemaksāsi 10eiro, bet lejā avotā ir links uz spēli un manu STEAM profilu.


Man kaut kā ir cerība, ka tur ārā ir vēl vismaz viens cilvēks, kam šis šķiet lieliski.
Un ja tev konkrēti nepatika - nesatraucies, tas nebūt nenozīmē, ka tu neko nesaproti no spelēm. Tas drīzāk nozīmē to, ka tev ir sūdiga gaume

 Autors: Fosilija Videospēles ir skaistas
2.
1
25

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes