Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
12

Es pati par to domāju, jo arī es jau spēlēju daudz spēles. Visticamāk, ka esat spēlēja spēli, vismaz vienu spēli.


Spēles vienmēr ir bijis mūsu dzīves daļa kopš bērnības. Mēs visi patīk spēlēt spēles brīvā laikā. Var teikt, ka mums patīk spēlēt spēles, jo tās:
1. Relax prāta
2. Samazināt stresu
3. Izklaides avots mums visiem.
4. Uzvarot spēli, mēs iegūstam sasniegumus
Spēļu spēļu motivācija ir cieši saistīta ar mūsu vispārējo cilvēku motivāciju, tāpēc tas var būt viens no iemesliem, kāpēc spēlēšana un spēles uzvarēšana liek mums justies tik labi.


Tik daudz veidu tiešsaistes spēles, piemēram, RPG, Casual, IO Games ... un var teikt, ka ir pieredze daudz mirstīgās dzīves, lai iegūtu augsta līmeņa rakstzīmes. Draugi es bieži saku: "Ko tu spēlē spēli, tad to mest prom" vai "spēle nav laba neko, kā tikai spēlēt" ... Pēc manis domām, spēlēšana ir mācīšanās forma, Darba veids.


Gadu gaitā mēs esam redzējuši desmitiem lielu aizraujošas spēles, kas mani aizrauj. Nevar aizmirst par IO spēlēm, piemēram, Paper.io, Agar.io, Sthlier.io ... un daudzām citām spēlēm. Paturiet prātā, ka šīs spēles nekad nav vecas. Šīs ir spēles, no kurām neviens nekad nespēlē spēlē.


Lielāko daļu šīs spēles spēlē tikai ar peli vai peli un dažus tastatūras taustiņus. Jūs varat sekot instrukcijām katrā spēlē. Jums nav jāuztraucas, jo jums būs lielāka pieredze, spēlējot šo spēli, kad jums patīk, un jūs to spēlēiet katru dienu. Bet, protams, tam ir vajadzīgs laiks, lai kļūtu par ļoti labu.
Es varu aizmirst, ka jūs spēlējāt daudz spēles, un es neatbildēs uz tiem. Es tikai gribu ieviest Io spēles, un esmu pārliecināts, ka jums tas patiks, ja apmeklējat vietni Paperio.org. Šajā vietnē jūs iepazīsies ar pirmo grāmatu. Tagad bieži vien ir Io spēles numurs. Blakus tam ir daudzas citas Io spēles kā Balloons.Io, Splix.io, ... Visa spēle šeit ir brīva, jūsu pārlūkprogrammā - jūsu mobilais tālrunis. Jūs varat tos arī lejupielādēt bez maksas.


Vai jūs domājat, vai jums patīk spēlēt spēles? Coment zemāk, ja jums kāds ir oppinion.


Paldies par jūsu apmeklējumu!

 Autors: Kim Story Vai tev patīk spēlēt spēles?
1.
 Autors: Kim Story Vai tev patīk spēlēt spēles?
2.
 Autors: Kim Story Vai tev patīk spēlēt spēles?
3.
1
12

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
dzelz dzeks avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa SensācijaMedaļa Redaktors iesaka
  dzelz dzeks 10.07.17 08:38
 
2
0

man patīk spēlēt spēolēs

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 10.07.17 19:21
 
0
0