Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
92

Gribetu but pasakumu organizators,un esmu izdomajis tris loti intresantas un jaukas speles,ludzu novertejiet un ierakstiet komentara,savu favoritu.PALDIES!!

MERKAKISI

Mērkaķīši tā ir vienkārša un jautra spēle,būs nepieciešama avīze,dzija,cepure un katls. Viss sākas ka izvēlas vienu mērkaķīti,mērkaķītis uzkāpj divstāvīgajā gultā un no avīzes taisa banānus,pārējie ir mērkaķīša nedraugi,viens ar katlu iet pa priekšu un lasa banānus kas nokrituši,dziju sadala katram dalībniekam tā lai sanāktu cilpu izveidot,un dalībniekiem janoķer mērkaķītis cilpā,bet ja mērkaķis trāpa ar banānu tad ķērējs ir beigts.Spēle beidzas kad mērkaķis ir noķerts un beigts,ja mērkaķis trāpa sev ar banānu arī beigts un viņam jaizkrīt no gultas un visu vakaru jāguļ uz zemes,un neviens ar viņu nevar runāt,ja tomēr kāds runāar Mērkaķīti tad tam sit pendeles pa dibenu ar kāju,tas kurš savāc 3 pendeles,tam jādodas mājās!!
Ļoti laba spēle,pagaišgad Mērksaķēns sāka raudāt un dauzīt glāzes,bet neviens neko neteica jo negribēja pendeles dabūt.

BurkGurkTomā


Spēlei nepieciešami burkāns, gurķis, tomāts,cepure,āmurs, kabatas un sērkociņi. Viens no spēlētājiem sagriež dārzeņus uz pusēm,nomizo tos un ieliek sev kabatā vienu gabaliņu pēc izvēles.otrs spēlētājs neredz kuru no gabaliņiem zaglis ielika kabatā, tagad otram spēlētājam jauzvelk cepure un jāņem rokā āmurs, viņš ir labais burvis ar cepuri galvā un ar āmuru rokā, viņu sauc,Cepurs. Zaglis pagriežas pret Ceppuru,tad Cepurs var sākt taustit zagļa kabatu,viņš var ar āmuru sist pa kabatu lai no darzeņa sāk tecēt sula,vai dārzenis sāk ar viņu runāt,Cepurs var spīdzināt kabatu un lamāt to,bet zaglim jāstāv un jadedzina sērkociņi vai jarubina auss un no sēra jauztaisa maza pistolīte,ar kuru var nogalināt burvi.Ja burvis pirmais piekauj kabatu un uzzina kas kabatā pa dārzeni tad viņš uzvar un ar āmuru var zalim iesist divas reizes pa kurieni vien vēlas .Ja zagļa kabata neatbild burvim un zaglis paspēj uztaisīt sēra pistolīti,viņš ar to nošauj burvi un burvim jāapēd savs āmurs. (sēra pistolītei obligāti jāizskatās pec pistoles, bet nav jāšauj)

Klimpiņ nāc spēkoties!


Spēlei nepieciešams galdauts,cīsiņi,spuldze,trepes,līme un klavieres. Spēlētāji sadalās divās komandās delfīnos un Klimpiņos. Delfīni ir labiņie,un ir uztaisījuši bēbīšus,bebiši ir cīsiņi.un tie sūdainie Klimpiņi grib bēbīšus apēst. Delfīniem ir labais tētis un mamma, tētis sēž un klavierēm ar līmi rokās un jālej līme Klimpiņiem un galvas ja tie nāk pēc bēbīšiem, mamma spēlē klavieres un tur rokā galdautu,kad delfīnu tētis uzlej līmi Klimpiņiem, tad mamma uzmet virsū uz galvas galdautu.Ja Klimpiņiem trāpa ar galdautu tie nevar ņemt nost no galvas to un ir jāgaida kamēr līme nokalst un pielīp pie galvas. Kad kāds no Klimpiņiem ir sagūstīts, tad delfīni paņem Klimpiņu un uznes pa trepēm augšā un piesien pie lampu Klimpiņu,tad spēle ir beigusies un Klimpiņi ir zaudējuši.Galveno balvu cīsiņus ir ieguvuši delfīni, un cīsiņi automātiski pārvēršas par Klimpiņu bebīšiem,un delfīni tos apēd. Zaudētāju Klimpiņs pie lampu karājas tik ilgi kamēr visi bebīši(cīsiņi) apēsti.

7
92

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.01.18 18:32
 
1
0

Diemžēl, bet neviena

sauleciko avatars
Medaļa SpoksMedaļa Patīk rakstsMedaļa Patīk komentārs
  sauleciko 15.01.18 22:39  
 
0
0
Merkakisus es zinaju kadu laiku atpakal,forsa spele ja forsa kompanija... Bus jaozmegina tas Divas jaunas speles,varetu but interesanti 🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻
LedusTēja avatars
Medaļa LācītisMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  LedusTēja 17.01.18 14:30  
 
0
0

Laikam 3 variants   

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 06.04.18 21:11
 
0
0