Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
28

Vēlies uzspēlēt hokeju uz datora, bet NHL pēdējo reizi uz tiem tika izlaists gandrīz pirms 10 gadiem? Nevēlies pirkt konsoli + NHL? Vēlies jaunu spēli izaicinājumam, veidot savu karjeru, pilnveidoties un iegūt jaunus draugus? Kiekko.tv ir priekš jums!

Viss, kas jums nepieciešams ir dators, monitors, datorpele, interneta pārlūks - tas arī viss, izklausās vienkārši? Toties spēle pati par sevi nav tik vienkārša, un prasa laiku, lai apgūtu, taču pavadītais laiks noteikti nebūs garlaicīgs un arī izaicinājuma meklētājiem spēļu industrijā noteikti nebūs viegli.
Sākt spēlēt varat, vispirms piereģistrējoties, apstiprinot e-mail confirmation, tad ielogojaties iekšā un spiediet pogu ''Play Now''. Ieteicams spēlēt Somijas serverī, kurš ir visaktīvākais un latviešu spēlētāji spēlē tieši šajā serverī. Nomainīt serveri varat labajā apakšējā stūrī uzspiežot uz ''Settings'', that pie servera atrodiet ''Finland'' un nospiediet ''Connect'', un tas arī viss.

Lai kontrolētu savu spēlētāju, nepieciešama ir tikai pele. Labā poga, lai izdarītu metienu(jo ilgāk tā tiks turēta, jo stiprāks būs metiens) un kreisā poga, lai piespēlētu, novirzot kursoru uz cilvēku, kuram gribat adresēt ripu. Pats spēlētājs virzīsies tur, kur būsiet novietojuši kursoru, kustinot peli.
Lai atvieglotu spēli iesācējiem, spēles veidotāji ir izveidojuši ''achievements'', kuros jums tiks doti dažādi ar spēles pamatiem saistīti uzdevumi. Aplūkot pašreizējo uzdevumu varat spiežot ''My info'' un tad ''Achievements'' spēles websaitā. Arī čatā jums parādīsies informācija par pašreizējā uzdevuma progresu un sasniegšanas gadījumā informācija par nākošo uzdevumu!

Ieteicams vispirms ir izmēģināt spēles kontroles ''Practice'', kura izvēles poga atrodas spēles kreisajā pusē, pēc tam vienkārši jāuzspiež ''Ready''. Pēc tam var tad arī ķerties klāt ''Achievements'' izpildei Beginners room, spiežot uz ''Autoplay'' spēles augšpusē, tad izvēloties ''Autoplay Beginner Queue'' un tad spiežot ''Spectate''(nedaudz jāuzgaida, kamēr tiks izveidotas komandas).

Punkti statistikas ailēs tiek pievienoti tikai no Training, Autoplay un komandu spēlēm.

Šajā spēlē ir arī latviešu spēlētāji, taču kopējais skaits ir visai krasi krities, tāpēc raksta mērķis ir palielināt Latvijas komūnu. Latvijai ir arī sava kiekko.tk izlase, kura ar mainīgām sekmēm ir cīnījusies čempionātos, allaž ir uzskatīta arī par vienu no galvenajām favorītēm uz ciņām par medaļām katrā turnīrā.

P.S. Ir izveidota komanda ''Oshawa Generals'' , kurai ir mērķis piedalīties arī ''Power League'', domāta priekš nepieredzējušajiem spēlētājiem, tāpēc laipni aicināti caur website nosūtot note uz Gonchar niku ar lūgumu uzaicināt komandā!

P.P.S Lai kontaktētos privāti spēles laikā ar kādu, čatā rakstiet /msg nick text.

 Autors: Raimonds Vilkoits Kiekko.tv - Hockey MMO spēle
1.
 Autors: Raimonds Vilkoits Kiekko.tv - Hockey MMO spēle
2.

Pievienotie video

0
28

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes