Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
19

Dinozaurs ir milzīgs un briesmīgs, leģendārs un noslēpumains, un bieži tiem ir lieliski vārdi, kurus bērni mīl paklupt: Triceratops, Mosasaur, Velociraptor, T-Rex! Kam nepatīk dinozauri? Viņi ir aizraujoši, izdomāti, jautri spēlēt un, visvairāk, ir lielisks veids, kā saglabāt savu bērnu iesaistīšanos.

Daži veidi, kā jūsu bērni var iemācīties ar dinozauru, un viņi domā, ka tā ir tikai jautra spēle! Jūs varat izmantot dažus no šiem veidiem, lai izveidotu bērna komunikācijas prasmes:

Klausīšanās prasmes

Visiem dinozauru veidiem ir dažāda veida skaņas. Tas ir lieliski, jo tas nozīmē, ka jūsu bērns var spēlēt un praktizēt ar dažādām skaņām. Kad tu spēlē ar skaņām, tu iemāci savam bērnam, kā klausīties skaņas, ko tu dari. Tas viņiem palīdz saskaņot skaņas, ko viņi dzird, un viņu radītās skaņas. Tātad, jūs varat dot savam bērnam spēlēt dinosaur games, izlasīt konkrētu dinozauru un iedomāties sava veida skaņu, ko tas varētu padarīt: atlokus, rēkus, squeaks utt. Ar šādiem veidiem jūsu bērni imitēs un pievienosies priekam.

Runas prasmes

Dinozauri pārsniedz klausīšanās līmeni un var palīdzēt jūsu bērnam attīstīt skaidru runu. Jūs varat izlasīt Dinozauru attēlus un vārdus un runāt par šī dinozauru nosaukumiem. Jūs mēģināt izslaucīt zilbes, piemēram, ar stegasaura palīdzību jūs varētu izbalināt četras zilbes: ste-go-sau-rus. Izmantojiet akustisko izcelšanu, lai uzsvērtu zilbi, kuru neatbilda jūsu bērns.

Ja jūsu bērns lasīs, uzrakstiet vārdu zilbēs un norādiet tos, kā jūs sakāt, ka jūsu bērns to kopē. Dažiem maziem bērniem tas var būt grūti, taču pat tad, ja jūsu bērns to nesaņem pareizi, tā joprojām ir laba prakse un palīdz bērnam attīstīt spēju klausīties un atcerēties ilgus vārdus. Ja jūsu bērns ir pieradis pie dinozauru nosaukumiem, tad jūs varat iemācīt par visu dažādo dinozauru nosaukumiem.

Draw Skills

Jūs varat runāt par saviem iemīļotajiem dinozauriem un pateikt savam bērnam, kādi ir jūsu mīļākie, un kāpēc. Tad jūs varat jautāt savam bērnam, kādam dinozauru viņiem patīk? Jūs varētu vēlēties runāt par to, ko jūs domājat, ka dinozauriem bija nakts laikā, vai arī kādas krāsas jūs domājat, ka dinozauri varētu būt, kad tie bija mazi. Vai viņi pieauga pēc lieluma? Vai viņi mainīja krāsu, kad viņi uzauguši?
Pastāstiet savam bērnam, ka domājat, ka šis vai tas dinozaurs varētu būt zaļš vai sarkans vai brūns, un tā tālāk. Izlasi Dinozauru krāsu lapas un jautā savam bērnam, kādas krāsas viņi domā, ka tas būtu bijis. Padariet punktu savam bērnam sakot, ka domājat, ka viņi varēja būt šī krāsa, vai arī viņi varēja veikt kādu konkrētu darbību no rīta - bet jūs faktiski nezināt, jo jūs neredzat dinozauru. Tad jūs varat iedrošināt savu bērnu iedomāties un izdarīt viņiem zināmos dinozauru.

Izmantojot šīs metodes, es domāju, ka jūsu bērns labi attīstīs prasmes, kas bērniem ir vajadzīgas. Vai vēlaties vēl vairāk attīstīt bērna komunikācijas prasmes?
Paldies par jūsu apmeklējumu!

 Autors: Nguyn Adina Izmantojiet dinozaurus, lai veidotu komunikācijas prasmes saviem bērniem!
1.
 Autors: Nguyn Adina Izmantojiet dinozaurus, lai veidotu komunikācijas prasmes saviem bērniem!
2.
 Autors: Nguyn Adina Izmantojiet dinozaurus, lai veidotu komunikācijas prasmes saviem bērniem!
3.
0
19

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Aurum10 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Aurum10 25.09.17 07:57
 
0
0

Īsti nesaprotu,kādēļ to pašu nevar realizēt ar gotiņām,cūciņām,ezīšiem un u.t.t

SAMSS avatars
Medaļa PatriotsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 25.09.17 19:26
 
0
0