Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
93

Eliminator boat duel jeb Iznīcinošo laivu duelis

Spēli izdod 1991. gadā un to izveido amerikāņu videospēļu kompānija Sculptured Software kopā ar Radioactive Software. Sculptured Software vēlāk pārtop par Acclaim un izdod vēl daudzas uz Nintendo platformas spēlējamas tieši sporta tēmai veltītas spēles (Ferrari lielās balvas sacīkstes, basketbolu ArchRivals, Bigfoot u.c.) Iznīcinošo laivu duelī sacensties var pa vienam (pret datoru), kā arī divatā (pret labāko draugu, dēlu, meitu, tēti vai sievu/vīru, ja izdodas pierunāt uz tādu "avantūru" )

SpēleSpēles sižets ir ļoti... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
1.

Spēle

Spēles sižets ir ļoti vienkāršs - uzvari sacensībās un saņem par to naudu. Ja pretinieku uzvari trīs reizes, tad tiec tālāk. Katrs sāncensis ir ar savu raksturu, tādēļ ar katru ir mazliet savādāk jācīnās. Spēlei ir 3 grūtības līmeņi - Easy, Normal un Expert. Es izgāju uz Easy tikai tādēļ, lai parādītu katru varoni, pret kuru jācīnās. Ja spēli sāk no normālā režīma, tad uzreiz sāc cīnīties pret Aquarius Rex (Ūdensvīru Reksi), ja no eksperta, tad cīņa sākas pret Sērferi Bobu. Pavisam spēlē ir 24 unikālas trases. 

StartsPar uzvaru katrā posmā... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
2.

Starts

Par uzvaru katrā posmā, saņem naudu - 5 000 dolāru. Ir svarīgi nopelnīt naudu katrā posmā, jo tad spēlētājs vieglāk var dokos uzlabot un saremontēt laivu. Taču neskatoties uz to - jāatceras, ka pats svarīgākais ir uzvarēt pēdējā posmā, jo tad attiecīgi uzvara tiek ieskaitīta kopvērtējumā. Ja izbrauc ātrāk, kā meitene nolaiž karogu - pāragrs jeb falšs starts. Par katru falšu startu jāmaksā 2 000 dolāru. 

No augscaronasSpēlei ir trīs... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
3.

No augšas

Spēlei ir trīs režīmi - starts, no aizmugures un no augšas. Man vislabāk patīk spēlēt tieši šajā režīmā. Laiva viegli vadās, var kārtīgi apdzīt. Jāuzmanās no baļķiem, zemūdenēm un dažādiem priekšmetiem, kas guļ ūdenī. Var vākt arī naudu un Nitro. Nospiežot Nitro - laiva iegūst paātrinājumu un izraujas priekšā pretiniekam. Kopā var savākt deviņus nitro. Arī pretinieks tos nekautrējas izmantot, tādēļ jārūpējas, lai spēlētājam vienmēr būtu par vienu vairāk, ko pēdējā posmā īsi pirms finiša, ja nepieciešams, iztērēt.

No aizmuguresSkats no... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
4.

No aizmugures

Skats no aizmugures jeb 3D - grūtākā šīs spēles daļa. Jāspēj izmanevrēt starp karodziņiem, jāuzmanās no pretinieka un vēl dažādiem guļošiem priekšmetiem - baļķiem un pat krokodiliem. Arī šeit var vākt Nitro. Pirmajos raundos tie ir trasei pa vidu un ir viegli savācami, taču uz beigām tie ir ļoti tuvu karodziņiem, līdz ar to - grūtāk savācami. Augšā ir informācijas panelis, kur var redzēt kurā posmā pašlaik atrodies, cik Nitro ir savākti un kādā stāvoklī ir laivas virsbūve.

DokiDokos var uzlabot laivu... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
5.

Doki

Dokos var uzlabot laivu un salabot radušos bojājumus. Svarīgi ir pareizi sadalīt tēriņus, lai nav tā, ka ir stipra laivas virsbūve, bet tai ir slikta vadāmība, vai laivai ir spēcīga turbīna, bet nav jaudīgs motors, un trasē pretinieks visu laiku apdzen. Interesanti, ka pretinieks spēlētāju (un arī otrādi) var nogremdēt. Ja pietiekoši daudz reizes uzlec virsū pretiniekam, tad var sadauzīt laivu un noslīcināt sāncensi - tā ir automātiska uzvara.

Meitenes meitenes... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
6.

Meitenes, meitenes, meitenes

Tās ir visur, arī šajā spēlē Ja izdodas ļoti labs starta uzrāviens, tad viņas lēkā no prieka, savukārt, ja laivas finišē ļoti tuvu, tad meitenes pieprasa "slow-mo" (fotofinišu). Arī sacensībās pretiniekos ir meitenes - blondīne Veronika Alabastera (hmm - alabastrs nav ģipsis?) un rudmate Vicious Vicky (Apburtā Vikija).

Disaster Don jeb Dons... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
7.

Disaster Don jeb Dons Katastrofa

Pašreizējais pasaules čempions, neuzvaramais Dons Katastrofa Ļoti grūts pretinieks - agresīvs, straujš un precīzs, brauc bez kļūdām. Lai viņu uzvarētu svarīgi ir netērēt nitro (tie beigās noder) un galvenais nerauties par uzvaru katrā posmā, bet censties uzvarēt pēdējā.

BeigasKad uzvari Donu  tiec... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
8.

Beigas

Kad uzvari Donu - tiec kronēts par jauno čempionu! Kas interesanti - Tev pievērš uzmanību uzreiz vairākas daiļā dzimuma pārstāves, kuras trasē iepriekš sakāvi, taču kopā saulrietā aizbrauc ar daiļo Veroniku Alabasteru.

Post Scriptum  Slepenie... Autors: Bitzgame Izietās retro spēles - Eliminator boat duel
9.

Post Scriptum - Slepenie kodi

Spēlei ir arī slepenie kodi jeb čīti. Sākuma izvēlē, kur izvēlas spēles režīmu, nospied "uz augšu" + "B" un tad "Start". Tad brīdī, kad sāncensis ar Tevi sarunājas, ar kombināciju "pa kreisi" + "Select" var mainīt pretinieku, taču ar kombināciju "pa labi" un "Select" iegūst tūlītēju uzvaru.

Iesaku noskatīties pārējās manis izietās retro spēles, kā arī gaidu jūsu ieteikumus!

Guerilla war

Jurassic park

The Lion King (unlicensed)

Chip 'n Dale "Rescue Rangers" 2

Chip 'n Dale "Rescue Rangers"

The Contra

The Goonies

Battletoads & Double Dragon "The Ultimate team"

Three eyes boy

Pievienotie video

Sarežģītība: 5

Interesantums: 7

Vadāmība: 9

Laiks ~ 60 min.

Lielākās uzslavas par spēlē iekļauto humoru un protams - lielisko mūziku.

0
93

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
KremljaTrollis avatars
Medaļa JubilārsMedaļa PamatskolnieksMedaļa Dienas joks
  KremljaTrollis 18.09.17 07:57  
 
1
0
Aquarius ir nevis akvārijs bet ūdensvīrs

KremljaTrollis avatars
Medaļa JubilārsMedaļa PamatskolnieksMedaļa Dienas joks
  KremljaTrollis 18.09.17 10:40  
 
1
0
atbildot uz Bitzgame komentāru " liels paldies "Ņem par labu : Aquarius un aquarium

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 18.09.17 07:29
 
0
0

Bērnībā šis bija hīts...

SAMSS avatars
Medaļa PatriotsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 18.09.17 07:33
 
0
0

  

Bitzgame avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Patīk raksts
  Bitzgame 18.09.17 08:05
 
0
0

atbildot uz KremljaTrollis komentāru " Aquarius ir nevis akvārijs bet ūdensvīr... " liels paldies

zirnekļcūks avatars
Medaļa DeputātsMedaļa DeputātsMedaļa Deputāts
  zirnekļcūks 18.09.17 10:39
 
0
0

Neatceros, vai esmu šo spēli izgājis, bet to, kad esmu viņu daudzus vakarus, bez apstājas dragājis, gan esmu pilnīgi drošs