Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
52

Sveiki... spoki...
Šis ir mans pirmais raksts šajā profilā, un kā arī mājaslapā.

Tātad, Ja jūs spēlējat spēlēs (geimeri) jūs iespējams zināt par šādu aplikāciju Discord.

Discords ir ļoti laba sarakstīšanās un čatošanas aplikācija, visbiežāk tiek izmantota lai spēlētu spēles kopā ar draugiem. Samērā līdzīgs Skype, bet es uzskatu ka daudz labāka.

Discord ir patentēta bezmaksas VoIP lietojumprogramma, kas paredzēta spēļu kopienām. Tīmeklī atrodams ar linku. Tas darbojas gan uz Windows, macOS, Android, iOS, Linux un gan arī tīmekļa pārlūkprogrammā (browserī).

2017. gada maijā šī aplīkācija pārsnieda 45 millijonus lietotāju. Tagad jau ir pāri 50 milijoniem.

Ideja par šo aplīkāciju nāca no Jasona Citronsa, kas jau iepriekš bija realizējis OpenFeint - sociālo spēļu platformu mobilajām spēlēm. Programmatūru atbalsta deviņi informācijas centri, kas izkliedēti pa visu pasauli, lai saglabātu latenci un savienojumu ar klientiem un lietotājiem. Discord ir īpaši izstrādāta lietošanai spēļu laikā priekš personālajiem datoriem, jo tā ietver tādas funkcijas kā bezmaksas balss tērzēšanas ar serveru lietotājiem un īpašas servera infrastruktūras.

Bet nu kāpēc lai mēs tagad urbtos dziļāk šajos faktos u.t.t. Labāk parādīšu pamataus un vienkāršas lietas par šo aplikāciju.

>Tu vari veidot dažādas grupas uz čatot ar draugiem, tā pat kā Skype. Bet lietotāji šo funkciju izmanto reti, jo ir tāda fīča, kā serveri. Tu vari izveidot pats savu serveri vai pievienoties kāda cita serverim. (Btw šeit is links uz manu serveri būs norādīts avotā, tas gan ir pārsvarā piepildīts ar cilvēkiem no visas pasaules. Tāpēc visi sazinas Angliski. Es cenšos atrast pēc iespējas vairāk latviešu, jo tikai 10% no paša servera prot runāt latviski. Ja izmanto šo aplīkāciju būtu jauki ja pievienotos :> )

Kas tad ir šie serveri?

Katrs serveris izskatās... Autors: Huzkii DiscordApp
1.

Katrs serveris izskatās aptuveni šādi. Apakšējā daļā jūsu varat rakstīt ziņas (tas jau uzreiz saprotams, bet nu ir dažādi celvēki). Katru ziņu ko jūs nosūtat varēs redzēt jebkurš servera iemītnieks, tāpēc neiesaku īpaši dalīties ar savu personisko informāciju. 

Pa labi, ir saraksts ar visiem cilvēkiem kas atrodas serverī. Šajā aplikācijā ir iespējams izveidot "roles", ar kurām tu vari piešķirt katram dalībniekam krāsainu vārdu, atļaujas un visādas citādas fīčas. Piemēram, ir iespējams veidot "kanālus" (čati) kuros var tikai noteikti cilvēki čatot, bet pārējie nevar. Piemēram servera noteikumu sadaļā.

Kā jau es pieminēju "kanālus" jeb "sadaļas", tās ir attēla kreisajā pusē. Discord nesen pievienoja jaunu opciju "kategorijas". Tagad tu vari zem katras kategorijas salikt dažādus čatus un balss čatus. 

Nevēlos vairs neko tādu... Autors: Huzkii DiscordApp
2.

Nevēlos vairs neko tādu stāstīt šajā rakstā. Nākotnē iespējams likšu vairāk rakstus par šo aplikāciju, kā piemēram, kas ir boti un kā tos kodēt. Because programming is my passion  . Tākā jā, ja vēlies sākt lietot šo vietni, vai arī jau lietot, būtu jauki ja tu pievienotos manam serverim. Viss ko tev vajag, ir nedaudz angļu valodas zināšanas, taču es izveidoju speciālu čatu latviešiem. Neapsolu ka tā ir baigā paradīze bet nu, ¯_(ツ)_/¯

Paldies ka ļāvāt man patērēt jūsu laiku.

0
52

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes