Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
18

Izveidoju vel vienu 3d modeli savā brivajā laikā. Šoreiz pistole Bergmann No3. Pamēģināju uztaisīt arī animaciju, to laimigā kartā neirakstiju jo tās taisišanā iztērēju tikpat daudz laika kā paša modeļa veidošanā. To var noverot video beigās. Personīgi šis ir pats sarežģītākais modelis ko es līdz ši esmu taisīji, bet tas drīz mainīsies.

Par pašu pistoli nedaudz. Bergmann No3 ir kā jau nosaukums saka trešais modelis savā klasē, kopā pēc manām zināšanām ir 5 modeļi. Izveidota 1896 gadā. Orģinālais (Bergmann No1) tika izveidota 1893. No3 izmanto 6.5 Bergmann patronas, tā nav īsti jaudīga lode bet no tā ko esmu dzirdējis priekš sava laika tās bija pietikami labas. Interesants fakts ir ka pirmie modeļi izmantoja interesantas patronas bez ekstraktora rievas, kas kā izklausās, nebija pārāk laba ideja, tāpēc tās ilgi nepalika. Bija arī pistoles varianti kuri gāja ar garāku stobru uz kura bija labāki tēmekļi.

Un par pašu Bergmani, pilnajā vārdā Theodor Bergmann. Viņš bija biznesmenis un bija vadošais partneris kompānijas "Gaggenau Ironworks"(kas vēlāk kļuva par Bergmanns Industriewerke GmbH), viņš nopirka pistoles patentu no Ungāru pulksteņtaisītāja Otto Brauwetter. Nu tad nu viņš centās attīstīt šo pistoli un iegūt kādu militāro kontraktu. No sākuma viņš centās piedabūt citu kompāniju ražot viņa pistoli. Mausers itkā piekrita taisīt šo pistoli bet pēc kāda laika atteicās jo šie saprata ka taisīs paši savu automātisko pistoli (Mauser 96c) un tā nu Bergmans uztaisīja pats savu fabriku un sāka ražot savas pistoles. Beigu beigās viņam neizdevās iegūt nevienu militāro kontraktu un pārdeva savas pistoles komerctirgū. Viņš vēlāk radīja citus modeļus kuriem gāja labāk, bet par tiem citu reizi.

Titulbilde Autors: CamperLv Blender low poly 3D timelapse - Bergmann Nr. 3
1.

Titulbilde

 Autors: CamperLv Blender low poly 3D timelapse - Bergmann Nr. 3
2.
65mm Bergamnn patrona... Autors: CamperLv Blender low poly 3D timelapse - Bergmann Nr. 3
3.

6.5mm Bergamnn patrona. Referencei pielikta .22LR. 

TheodornbspBergmannnbsp Autors: CamperLv Blender low poly 3D timelapse - Bergmann Nr. 3
4.

Theodor Bergmann. 

Pievienotie video

0
18

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes