Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
12

Lielākajai daļai bērnu kādreiz ir interese par dinozauriem. Vai jūsu bērni mīl dinozauru? Es zinu, ka es biju aizraujošs ar dinozauriem, kad es biju bērns. Man patika skatīties uz visām dažādajām dinozauru sugām un tiek pārsteigts par to, cik viņi izskatās dažādi. Bērniem dinozauri var būt lielisks pagātnes laiks.

Viena no aizraujošām lietām par bērnu dinozauriem mācās, cik liela daļa no šiem aizvēsturiskajiem monstriem patiesībā bija. Bērni patīk lasīt par šiem gigantiskajiem zvēriem, viņiem patīk mācīties, kas bija garākais, smagākais un augstākais. Viena no aizraujošajām lietām par paleontoloģiju ir tā, ka, tā kā atrodamas vairāk fosilijas, tāpēc mūsu izpratne par to, kuras dinozauras bija to veida ierakstu slēpotāji, mainās.

Zemāk redzami daži no Dinosaur Pictures/Names attēliem un nosaukumiem.

Tyrannosaurus Rex

Apskatiet Tyrannosaurus rex bildes bērniem un izbaudiet plašu interesantu informāciju par šo neticamo dinozauru.

Tyrannosaurus rex, iespējams, ir vispazīstamākais dinozaurs sakarā ar tā lielo izmēru, mežonīgo dabu un regulārām parādībām populārajos medijos. Pateicoties daudziem labi saglabātajiem fosilijas veidiem, T-Rex detalizēti pētīja paleontologi visā pasaulē. Šis dinozaurs ir zināms, ka viņš ir visu ķērāju ķēniņš. Tam bija masīva žokļa forma ar milzīgiem zobiem un spēcīgām kājām, kas spēj iet lielos attālumos. Tomēr tās ieroči bija ļoti mazi. Daži zinātnieki uzskata, ka t-rex nebija plēsējs. Tā vietā tas bija tikai liels atkritumu savācējs, kas baro mirušos laupījumus. Viņi apgalvo, ka t-rex rokas ir pārāk mazs, lai turētu pretoties.
Īstiem plēsējiem, piemēram, raptoriem, ir senas rokas ar lielām talonām. T-rex rokas ir salīdzinājumā bezjēdzīgi.

Triceratops

Tas bija iespējams, mans mīļākais dinozaurs, kad es biju bērns. Triceratops ir viegli atpazīstams, pateicoties trim ragiem, kas atrodami uz sejas, kā arī tā lielā ķermeņa un unikālā kroplu ap galvu. Uzziniet, cik lieli tie bija, ko viņi ēda, kāpēc viņiem bija vajadzīgi viņu ragi, kāda ASV valsts tos uzrāda kā oficiālo dinozauru un interesantāku informāciju.

Plaši tiek uzskatīts, ka triceratops izmantoja savus trīs ragus kā aizsardzības ieroci.
Bet ir arī tie, kas tic, ka ragi tika izmantoti rituāliem, kas līdzīgi briežu, kazu un citu ragu dzimtas dzīvniekiem. Tātad ragi tika tikko izmantoti parādīšanai. To apstiprina fakts, ka Torosaurus un Triceratops patiesībā ir vieni un tie paši dzīvnieki. Torosaurus ir lielāks aizraušanās ar caurumiem un faktiski ir pierādīts, ka tas ir triceratops, kas ir pilnībā pieaudzis.

Velociraptor

Kad jūs domājat par velociraptoru, jūs varat atcerēties filmu Jurassic Park. Filmā velociraptori stāvēja augstāk par cilvēkiem un bija sīva plēsīga. Tomēr patiesībā tas faktiski bija aptuveni 2 pēdas garš un nosvērts tikai 33 mārciņas. Velosipēds bija arī pārklāts ar spalvām. Tikai Utahraptor bija augstāks nekā cilvēks un bija lielākā raptoru suga. Lai gan tas parādīja dažas šķebinošs meklējat spīles, Velociraptor bija faktiski daudz mazāks nekā tas tika attēlots filmu jurassic Park, vairāk tītara izmērs nekā cilvēks.

Spinosaurus

Daudzi cilvēki domā, ka t-rex bija lielākais plēsējs. Taču spinosaurus patiesībā bija lielākais plēsējs, kas staigāja pa šo zemi. Daži zinātnieki uzskata, ka iegarenas muguriņas bija kupris. Citi domā, ka tas bija burts, kas paredzēts, lai atdzist dzīvnieku ķermeņa temperatūru.

Pachycephalosaurus

Šim dinozauram bija biezs galvaskauss, kas bija pārklāts ar blāviem tapiņiem. Biezs galvaskauss noved pie domām, ka šie dinozauri iesaistīti galvas apkarošanas cīņā. Tomēr dinozauru galvaskauss nebija izstrādāts vai veidots, lai izturētu triecienu. Tādējādi šī teorija ir noraidīta.

Šī informācija var būt ļoti interesanta jūsu bērnam. Bērniem ir daudzas dinozauru sugas, lai meklētu mūsu mājas lapā Dinosaurgames.me. Mēs sniedzam visu informāciju, attēlus, dinozauru vārdus bērniem, vecākiem un skolotājiem. Ja tu esi aizraujošs ar šīm radībām un vēlaties uzzināt nedaudz vairāk par viņiem. Pēc tam jūs varat pievienoties mums, jo mēs cenšamies sniegt jums saturu, kas ir ne tikai informatīvs, bet arī izklaidējošs. Paldies par jūsu apmeklējumu!

 Autors: Kevils Kevils Atklājiet interesantu informāciju par slavenajiem dinozauru bērniem
1.
 Autors: Kevils Kevils Atklājiet interesantu informāciju par slavenajiem dinozauru bērniem
2.
 Autors: Kevils Kevils Atklājiet interesantu informāciju par slavenajiem dinozauru bērniem
3.
Izmantotie avoti:
http://dinosaurgames.me/
0
12

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa PatriotsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 25.09.17 07:28
 
0
0