Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
7

Sveiki, spoki!

Apmēram piecus mēnešus atpakaļ es tiku piesaistīts vienai spēlei, kuru atradu nejauši, skatoties Youtube video. Tā saucās osu! (ja nebija jau saprotams pēc virsraksta). Tās princips no sākuma šķiet vienkāršs, klikšķināt apļus ritmā, bet praksē tas nav nemaz tik viegli, lai cik tas izskatītos no attāluma.

Šī spēle pēdējā laikā ir kļuvusi diezgan populāra ar apmēram 10 milj. spēlētājiem kopumā ( no kura 10 tūkst. ir mūsējie ). To izveidoja un lielākoties uztur austrālietis Dīns Herberts (jeb peppy) 2007. gadā. Tai esot ritma spēlei, osu! "bītkartes" ir balstītas uz mūziku, bet bītkartes var izveidot jebkurš izmantojot jebkādu mūziku. Tapēc tur ir gandrīz visi žanri mūzikas no kā izvēlēties.

Spēlēšanai nepieciešama vismaz pele, ieteiktu izmantot peli un klaviatūru ("klikšķināšanai). Bet ja kādam ir grafiskā dizaina planšete, to arī var izmantot lai kustinātu kursoru. Ja tiešām nevar notēmēt ar peli uz apļiem, vai vienkārši pārāk slikta pele, ir trīs citi gamemode, kuros nav nepieciešama pele vai planšete, bet tajos neiedziļināšos.

Katrā ziņā, ja jums interesē mūzika, spēles un kombinācija starp abiem elementiem, noteikti iesaku! Šis ir mans pirmais raksts, ceru ka ir vismaz lasāms, paliekat sveiki un priecīgus helovīnus!

Links avotā:

1.

Gameplay no viena no labākajiem spēlētājiem pasaulē

2.

Klips, kas mani piesaistīja

Izmantotie avoti:
https://osu.ppy.sh/
1
7

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 01.11.17 10:39  
 
0
0
kas tas par idiotismu