Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
39

Ja apnikusi Katana, Uno un Sabotieris, pamēģini kādu no šīm - visas radījuši latvieši.

Stratēģijas spēle Misija... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
1. Stratēģijas spēle Misija Marss 2049 Spēlētāju uzdevums ir pēc iespējas īsākā laikā kolonizēt Marsu, vācot dažādus resursus – minerālus, gaisu, pārtiku. Spēlē uzvar spēlētājs, kurš visātrāk uzbūvē ūdens ieguves staciju uz Polārās ledus segas ap Marsa Ziemeļpolu. Misija Marss radīta starptautiskai publikai, taču to var spēlēt arī latviešu valodā - tad jāiegādājas papildinājums - kartītes un citi atribūti ar tulkojumu.
Mācību un izklaides spēle... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
2. Mācību un izklaides spēle "Oligo" "Piedzīvojot 2008. gada ekonomisko pārmaiņu izraisītos negatīvos iespaidus, sāku pētīt krīžu cēloņus pasaules vēsturē. Iegūtās zinības nolēmu nodot pasaulei kā izklaidējošu un aizraujošu spēli," raksta spēles autors  Haralds Salmiņš. Haralds strādājis reiz banku sektoru un uz šīs pieredzes balstīta arī šīs spēles shēma. Oligo izglītojošā un izklaidējošā veidā dod ieskatu mikro/makroekonomisko procesu likumsakarībās, riska un finanšu menedžmentā, un, protams, azartu sava kapitāla (bagātības) celšanā.  
Pirmais piecinieks  oficiālā... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
3. Pirmais piecinieks - oficiālā Dinamo spēle Spēlētāju mērķis ir, efektīvi izmantojot sponsoru piešķirtos naudas līdzekļus, izveidot pēc iespējas spēcīgāku sastāvu. Uzbrucējus, aizsargus, vārtsargus, treneri un ārstu savā īpašumā var iegūt vairāksolīšanas rezultātā. Taču jābūt uzmanīgam, apdomājot katru likmi, jo pārsolot par daudz, pastāv risks zaudēt visu, bet nosolot par maz — spēlētāju iegūs kāds cits.
Cargomaster kravu... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
4. "Cargomaster" kravu pārvadāšanas spēle Spēles gaitā spēlētājs iejūtas loģistikas speciālista un kravas autovadītāja lomā. Katra spēlētāja uzdevums ir nogādāt nepieciešamo kravu galamērķī, pārvarot dažādus šķēršļus. Ir jāatrod izdevīgākais maršruts un jāsaplāno izdevumi tā, lai ceļa izmaksas, nepārsniedz pieejamos naudas resursus.
Stratēģiskā spēle... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
5. Stratēģiskā spēle Goldingen Šī ir ļoti forša! Darbība norisinās uz spēles laukuma, kurš attēlots kā senlaicīga karte. Uz laukuma ir vieta karaļa pilij, sešām pilsētām, divām kokzāģētavām, divām marmora lauztuvēm un  plašai teritorijai sauszemes un jūras ceļu būvniecībai. Katrs spēlētājs izlozē savu pilsētu uz spēles laukuma un to attiecīgi iekārto. Spēle beidzas, tiklīdz kāds no spēlētājiem pirmais ir uzbūvējis Meistardarbu vai sakrājis trīs privilēģijas kārtis Tituls.
Burtošanas čempionāts  tiem... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
6. Burtošanas čempionāts - tiem, kam patīk Skrable Mērķis ir izveidot latviešu valodas vārdus no pēc iespējas vērtīgākām zilbēm, tādējādi sakrājot pēc iespējas vairāk punktu. Uz katras kārts, ir viena zilbe, spēles gaitā liekot kārtis kopā, veido vārdus. Jo retāku zilbi izmantosi, jo vērtīgāku vārdu izveidosi. Katrai zilbei tiek piešķirti punkti, atkarībā no zilbju lietošanas biežuma latviešu valodā. Radītāju aprēķinājuši, ka ar šīs spēles palīdzību tu varēsi darināt vairāk nekā 2000 vārdu.
Latviešu mīklu spēle... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
7. Latviešu mīklu spēle ABRA Šajā minēšanas spēlē apkopotas 900 latviešu tautas mīklas ar atminējumiem. Spēli var spēlēt 2-8 spēlētāji. Pieejamas trīs versijas: Abra ar mīklām, Zīmējamā Abra ar parunām un citātiem un Abra ar krievu tautas mīklām krieviski.
Matemātikas skolotāja Logic... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
8. Matemātikas skolotāja "Logic Cards" Spēles autors ir Iespējamās misijas matemātikas un ekonomikas skolotājs Kristaps Auzāns. Logic Cards ir prāta mežģis 1 spēlētājam. Kompaktais dizains dod iespēju uzdevumus paņemt līdzi kabatā kur vien esat, lai izaicinātu gan sevi, gan arī draugus. Pieejami dažādi līmeņi - kopumā 4 versijas, no kurām viena ir bērniem. Īpaši aizraujošs būs veids, kā spēle sasaistīta ar mobilo aplikāciju - radot virtuālās vides iespaidu. Noteikti jāpamēģina!
Galda spēle Om Nom NomŠīs... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
9. Galda spēle "Om Nom Nom" Šīs spēles autors ir igaunis, bet ilustrācijas zīmējis latviešu mākslinieks Reinis Pētersons. "Om Nom Nom" ir viegli saprotama galda spēle visai ģimenei. Jautra un pārsteigumiem bagāta medību un viltības spēle, kurā spēlētāji izliek kārtis ar dzīvniekiem un krāj punktus, notverot ēdienu. "Om Nom Nom" ir spēle, kas izstrādāta te pat Latvijā, bet ieguvusi atzinību no daudzām pasaules valstīm. Jauka ģimenes tipa spēle. Patiks gan lieliem, gan maziem!
Ice Cool  pirmā knipju spēle... Autors: 100 A 16 pirmklasīgas galda spēles, kuras radītas Latvijā.
10. Ice Cool - pirmā knipju spēle pasaulē Šī ir pirmā knipju spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lēkt, kā arī unikālais dizains kaste kastē sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.
0
39

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
TheBlaumanis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Redaktors iesaka
  TheBlaumanis 03.03.17 21:54
 
2
0

Kur KAVA vai KAVA 2? 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 26.02.17 18:13
 
1
0

  

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa AutoklikerisMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 12.03.17 10:10
 
0
0