Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
35

Stāsti no fantāzijas ar sarkasma garšu vēliem vakariem. 😏 Neesmu ģēnijs bet centos😋

Tas ir Heflers Pusaudzis... Autors: Bitchere Nepavisam baisi stāsti
1. Tas ir Heflers. Pusaudzis kurš atgriežas reizi 16 gados uz 2 dienām nedeļas nogalē.... Viņš mira kādā "divdienniekā" pieņemot izaicinājumu par kuru vairs neviens nerunā. Saka ka jaunietis atgriežas jo viņa dvēseles daļas ir iestrēgušas starp pasaulēm lai arī cik nesaprotami tas būtu, taču jā. Tika sadalīta dvēsele ne miesa...
Lūsija  piedzima ģimenē kura... Autors: Bitchere Nepavisam baisi stāsti
2. Lūsija piedzima ģimenē kura neiederējās mūsdienu pasaulē . Stāsta ka visa ģimene mira savas ticības un tradīciju dēļ. Tomēr Lūsija atšķīrās no ģimenes, taču neiederējās arī "normālajā pasaulē" . Līdzjūtība un pardzīvojums bija svešs šai ģimenei, taču ne Lūsijai. Un tas noveda viņu līdz velmei to pārtraukt neskatoties uz to ka nostājas pret ģimeni. Īsumā viņas plāns nenostrādāja, viņas māsa šaujot ar loku centās trāpīt smadzenēs lai apturētu Lūsiju, taču ļaunums ko viņa bija redzējusi , apturēja bultu.... Par ģimeni nostāsti apklusa, taču reizēm dzirdam stāstus ka kāda meitene naktīs ierodas atkārtojot "tas nesāp,tev nesāpēs," un izvelkot bultu no acs, met to izvēlētā virzienā.
Reizēm noslēdzamies sevī un... Autors: Bitchere Nepavisam baisi stāsti
3. Reizēm noslēdzamies sevī un aizmirstam kā tas ir, smaidīt. Arī Emīlija bija to aizmirsusi,līdz vienam brīdim. Stāsti vēsta ka viņas mīļotais viņai to nodarijis jo Emīlija bija aizmirsusi ne tikai ká smaidīt bet arī mīlēt un just...Īsumā sakot, ja tu neesi laimīgs-aizej. Un nākamreiz skatoties mīļotā acīs , neticiet ka mīl jùs tādu kāds/a esat. Ir cilvēki kuri apgalvo ka Emīlija viņus apciemo sapņos, plaši smaidot un ar pirktu norādot uz viņu otrajām pusītēm.
1
35

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes