Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
1261

Raksts tulkots no angļu valodas.


Katru gadu 9. maijā Krievijā tiek svinēta uzvaras diena. Viņi šajā dienā svin uzvaru pār Vāciju Otrajā Pasaules karā. Tā noteikti nebij tikai Krievija kas sakāva Vāciju. Tie bij arī amerikāņi un briti kuriem bij nozīmīga loma kara iznākumā.

Komunistiskās Krievijas uzvaras diena patiesībā ir kauna un barbarisma slavināšanas svētki. Laikā pēc Otrā Pasaules kara viņi veica neaprakstāmu nežēlību ne tikai pret vācu vīriešiem, sievietēm un bērniem, bet arī pret saviem tautiešiem un cittautiešiem.

Masveida izvaroscaronanas un... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
1.

Masveida izvarošanas un zādzības kļuva par Vācijas ikdienu. Kad naida pārņemtie krievi uzsāka savu atriebības pilno gājienu pret vācu tautu pēc kara beigām. Komunistu zvērības pēc kara turpinājās vēl ilgi un šī ir viena no vēstures tumšajām lappusēm kuru visādi mēģina slēpt un noklusināt, lai tikai īstā patiesība nenāktu gaismā. Krievi paši nogalināja miljoniem savu tautiešu kā arī izvaroja aptuveni 2 miljonus vācu meiteņu un sieviešu vecumā no 8 līdz 80 gadiem. Tiek lēsts, ka neskaitāmas sievietes tikušas izvarotas un nogalinātas viņu vīriem un brāļiem to redzot, kamēr uz viņiem tiek tēmēts ierocis. Ja kāds mēģināja pārtraukt šis zvērības viņš tika uz vietas nošauts. Sievietes kuras izdzīvoja neskaitāmās izvarošanas un vēlāk palika stāvoklī vai nu veica brutālus abortus vai pameta bērnus slimnīcās. Bij gadijumi kad sievietes, lai netiktu izvarotas izdarija pašnāvības nošaujoties vai noindējoties.
Šis bij viens no Otrā pasaules kara komunistu lielākajiem noziegumiem. Neskaitot fotogrāfiju viltošanu kurās tika izmantotas ainas no pašu komunistu zvērībām. Internetā ir atrodama ļoti daudz informācija par šo visu. Liela daļa cilvēku neko nekad nav dzirdējusi par Krievu zvērībām pēc Otrā Pasaules kara Vācijā, jo viss tika rūpīgi slēpts.

80 gadus veca sieviete ir... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
2.

80 gadus veca sieviete ir sagrāvusi gadu desmitiem slēpto taboo par izvarošanām kuras viņa pārcietusi no padomju karavīriem pēc Otrā Pasaules kara. Viņa ir sarakstijusi grāmatu par Sarkanās armijas zvērībām ceļā uz Berlīni.  (Why Did I Have To Be A Girl) tā saucās šī grāmata kuru ir sarakstijusi (Gabriele Koepp) Vārdu un uzvārdu netulkoju. Pirmā grāmata publicēta zem upura īstā vārda. Tā ir mokoša sevi necienoša nožēlojami agoniski kontrolēta un krievu noliegta līdz pat šai baltai dienai.

Attēlā Gabriele Koepp viņa... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
3.

Attēlā (Gabriele Koepp) viņa tika vairākkārt izvarota kad bij vien nepilnus 15 gadus jauna. Šīs zvērības veica Krievu karaspēks.
Miss (Koepp) bija viena no 2 miljoniem meiteņu, sieviešu kuras izvaroja padomju karaspēks. Viņus iedrošināja viņu līderis Josifs Staļins kurs uzskatija, ka tas ir kā laupījums pēc kara un Hitlera iebrukuma ar atstātiem 26 miljoniem kritušo krievu karavīru. Dažas nedēļas pēc tam kad krita Berlīne 1945. gadā izvarošanas epidēmija bij tik ļoti slikta, ka pat katoļu baznīcas sāka atbalstīt abortus, bet ar izņēmumiem. Miss (Koepp) joprojām bij problēmas ar miegu un viņa izvairijās no romantikas, jo tas bij smags pārbaudījums pēc viņas pārdzīvojumiem. '' Priekš manis seksualitāte bija tikai vardarbība tā viņa izteicās''.
Tikai viens numurs ar stāstu Sieviete Berlīnē pēc kara tik publicēts, bet par tā patiesumu visi šaubijās.
''Es biju vairāk kā bērns'' Uzrakstīt to nebij viegli, bet kurš gan cits to darītu ja ne es sacīja (Koepp) kundze. Viņas grāmatā tiek runāts ne tikai par viņu, bet arī par visiem pārējiem upuriem. Eksperti kas intervēja izdzīvojušos saka, ka daži no izdzīvojušajiem izvaroti pat 12 reizes, bet citi upuri no 8 līdz 90 gadiem burtiski izvaroti līdz nāvei. Miss (Koepp) pastāstijas Vācijas ''Der Spiegel'' žurnālam Tas notika 1945. gada 25. janvārī kad viņai bij 15. gadi un viņas māte bēga no krieviem. Viņi dzīvoja (Schneidemuehl) bijušajā Vācijas reģionā Pomerānijā kas tagad atrodas Polijas pilsētā kuru sauc Pila.. Viņa un viņas māsa pameta pilsētu nākamajā dienā lopu vagonā kurš itkā devās uz Berlīni, bet tas tika uzspridzināts un viņas māsa pazuda bez vēsts kad vilciena dzinēju uzspridzināja krievu izšauts artilērijas lādiņš. Pēc tā viņa savu māsu vairs  nekad neredzēja.
Nākamajā dienā mazā ciematiņā sākās šausminošais pārbaudījums. Padomju karaspēks uzsāka kādas mājas ''tīrīšanu'' kurā atradās viņa... Viņa tika divas reizes izvarota pirmajā dienā un pēc tam divas reizes nākamajā rītā. Viņas mēģinājumi slēpties istabā kurā bij citi bēgļi bij veltīgi , jo vecāka gadagājuma sievietes viņu notvēra un pasniedza viņu krievu karaspēkam kurš pārmeklēja māju. Nākamajā rītā tā bija tā sieviete kura mani nodeva krievu virsniekiem. Viņa raksta: Es nicinu šīs sievietes Viņu smagais pārbaudījums izvarošana pēc izvarošanas dienu pēc dienas tas notika divas nedēļas līdz viņa tika aizvesta uz lauku saimniecību un slēpta no padomju armijas. Viņa rakstija sirdi plosošu vēstuli savai mātei kas nekad netika publicēta kas viņa joprojām ir: Šeit neviena nav kas nāktu uz manu atblstu. Ja tikai tu būtu šeit. Man ir ļoti bail, jo man vairs nav mana ''slimība'' ( Ar slimību domātas mēnešreizes) Tas ir bijis gandrīz 10 nedēļas. Esmu pārliecināta, ka tu man varētu palīdzēt. Ja tikai dārgais dievs to nedara uz mani. Ak dārgā māte, ja vien es nebūtu atstājusi tevi. Viņa atkal ar savu māti satikās 15 mēnešus vēlāk Hamburgā, bet viņa teica, ka viņas māte bij palikusi auksta un kad viņa mēģināja runāt par savu sāpi un ciešanām tā esot novērsusies. Viņas māte jutās vainīga par to ka atstāja viņu un māsu vienas...

 Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
4.  
Staļins Maskavā labi zināja... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
5.

Staļins Maskavā labi zināja kas notiek Berlīnē, jo saņēma neskaitāmus ziņojumus no vāciešiem par sarkanarmijas grupveida izvarošanas aktiem.

Natālija Gesse un viņas tuvs draugs zinātnieks Andrejs Saharovs bij redzējuši Sarkanarmiešus darbībā. 1945. gadā viņi kā padomju korespondenti rakstija, ka krievijas armijas karavīri izvaro katru vācu sievieti vecumā no 8 līdz 80 gadiem. Tā bija izvarotāju armija un nekas vairāk.

Daudzas sievietes izdarija... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
6.

Daudzas sievietes izdarija pašnāvības, lai nebūtu jācieš nežēlīgās izvarošanas.

 Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
7.  
 Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
8.  
Izvaroscaronana... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
9.

Izvarošana Austrumprūsijā 1945. gada februāris.

Vācu sievietes guļ... Autors: DamnRiga Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
10.

Vācu sievietes guļ mirušas uz ielas pēc tam kad krievu armijas karavīri bij viņas nežēlīgi izvarojuši un pēc tam nogalinājuši. Berlīnē 1945. gadā.

Izmantotie avoti:
http://google
11
1261

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [67]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Odium avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Odium 21.01.14 14:48
 
105
4

nja, patiesība ir kā sūds - vienmēr uzpeld.

9.maijs ir izvarošanas svētki, un jamie ar pārspīlētu pompozitāti par to priecājas. 

un tai ķipa slavenai bildei kur krievs sprauz karogu uz jumta tika notušēti sazagtie pulksteņi uz rokas.

šis ir jāzin visiem.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.01.14 08:34
 
64
1

Smags, bet labs raksts. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.01.14 13:41
 
56
3

Tiešām smags raksts...daļēji pat garigais nositās uz leju. Tagad vel lielāks riebums pret 9.maija svinētājiem. Šo rakstu derētu aizsūtit Ušakovam...lai pakomentē.

Ne Duraks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Ne Duraks 31.01.14 21:58
 
55
7

Iemesls, kāpēc man nepatīk krievi un Krievija...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.01.14 14:41
 
44
1

kaut tas vairāk neatkārtotos

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maģistrants
  proviking 24.01.14 17:55
 
41
1

gribetos kaut tie maitas samaksatu par visu pastradato, bet laikam jau nebuus lemts, visi ganjau kajas atstiepushi, lielie sarkanie izvarotaji un vinju berni pie kauna staba dzer shanbi un liksmi klaigaa, pa charkai ierauj uz vecteva izvarotaja pieminju un viss ntoiek, liksmi noliek ziedus par godu lielaljiem nacijas izvarotaju varonjiem

MissInWhite avatars
Medaļa Plaiboja olaMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Pamatskolnieks
  MissInWhite 02.02.14 17:44
 
22
0

Kā meitenei, šis raksts man ir patiešām smags. Šermuļi skrien ko tādu lasot, par iedomāšanos pat nerunājot.

Varde666 avatars
Medaļa Valentīndienas sirsniņaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Admins iesaka
  Varde666 21.02.14 00:00
 
21
2

atbildot uz tokyowolf komentāru " un tiešām te visi ir tik pareizi k... " Nu, ja tu uzskati par normu  "izcirst" 8gadīgu bērnu vai 70gadīgu omi, kaut vai seksīgu skuķi, barā, metamajiem vienam gar otru rīvējoties, tad.... Tev nekad nav ienācis prāta meklēt ārsta palīdzību?

Altenzo avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada RAKSTS 2017
  Altenzo 21.01.14 15:53
 
16
0

patiešām labs raksts...

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 22.02.14 20:32
 
14
0

Paši amerikāņi jau arī nebija nekādi jēriņi, īpaši izcēlās melnie, tiesa, līdz sarkanajiem tur bija tālu. 

Un badā mirstošo vācu sieviešu pirkšana par gabaliņu maizes arī bija vnk cūcība. Berlīnē neatļāva ievest pat humanitārās kravas ar zīdaiņu pārtiku. 

DamnRiga avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa RedaktorsMedaļa Troll killer
  DamnRiga 22.01.14 13:43
 
15
4

atbildot uz Imahumanbeinggoddamnit komentāru " Tiešām smags raksts...daļēji pat g... " domāju, ka Ušakovu tas neinteresē nemaz.

Varde666 avatars
Medaļa Valentīndienas sirsniņaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Admins iesaka
  Varde666 21.02.14 00:06
 
13
2

atbildot uz tokyowolf komentāru " Tev nav ienācis prātā beigt būt debīlam?Kurā ... " Debils (bez garā i) šinī gadījumā ir tikai viens no mums - neviens neteica, ka tu to darītu, runa bija par tavu domu - meklēt attaisnojošus iemeslus šajos noziegumos. Ja cilvēks ir spējīgs pieļaut tādu domu, tad par normalu vinu tiešām nosaukt nevar.

dmind avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  dmind 24.01.14 19:34
 
11
1

atbildot uz tokyowolf komentāru " un tiešām te visi ir tik pareizi k... " ir jabut slimam cilvekam lai gutu baudu no vardarbiga dzimumakta...

energy85x avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Nostradams
  energy85x 21.01.14 22:58
 
10
1
Ienīstu tādus cilvēkus, labs raksts

PindoxDegar avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  PindoxDegar 21.01.14 16:51
 
12
3

tādi cilvēki tikai no pakaļas izlien...visi kas to aizsāka.starp citu viņi būtu pietiekami slimi lai izvarotu ari līkus.

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 26.01.15 14:00
 
8
0
atbildot uz SkylaVortex komentāru "Latviesus ka ebreju kuces jasauj nost XD "Lol, Tu būsi tas lielais šāvējs?

Theinfernoisrefuge avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Sniegpārsliņš
  Theinfernoisrefuge 11.02.14 16:25
 
9
1

Tādi nu ir tie cilveki,pie pirmās izdevības izvērsties kā grib ,viņī parāda savu īsto seju.

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Maģistrants
  motorwalwes 10.04.15 19:31
 
8
1

   Tak to "zvaigžņu stabu"vajag nomontēt un uzstādīt Krievijā,lai tur ālējas,kamēr apkakājas.Tože mņē upaļi s ņebes.

jurgensens88 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  jurgensens88 19.02.14 11:30
 
7
0

Ļoti labs raksts!

DamnRiga avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa RedaktorsMedaļa Troll killer
  DamnRiga 21.04.15 18:09
 
10
4

atbildot uz FuNkYmoNeY komentāru " Kurš idiots ielika -? " 9. maija atbalstītāji

« 1  2  3  4 »