Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
3
230

Sveiki ,spoki! Te nu arī jauna "Arlabunakti" daļa . Jauku lasīšanu!

P.s Gifi ir atrasti internetā un stāsti ir paša domāti! Nekas nav saistīts ar mani vai maniem tuviniekiem!

quotIr 1975gads un mana ome... Autors: Fosilija Arlabunakti! + Skaisti Gifi #3
1.

"Ir 1975.gads un mana ome pirmo reizi dzird par tādu cietumu ,kurš ir pilns ar dažādiem baisiem nostāstiem.Viens no tiem,kuru ome nekad nespēj saprast un cenšas aizmirst no sava prāta ir par tā cietuma cietumnieku rituāliem. Kad cietums vēl darbojās tad katru vakaru cietumnieki sev ar adatām dūra sejā un dēmoniskā balsī izbļāva necilvēcīgus vārdus,kas izklausījās ļoti kroplīgi. Nākošajā rītā bija vismaz viens līķis kuram bija sadurstīta seja un sakropļots vēders. " Nejau tas mani uztrauca ,baisākais ir tas ,ka mans tēvs bija viens no tiem ,kas pirms 24 gadiem bija atrasts miris no rīta cietumā. 

Vai jūs ticat spokiem... Autors: Fosilija Arlabunakti! + Skaisti Gifi #3
2.

Vai jūs ticat spokiem ,dēmoniem ? Es arī uz šo jautājumu nespēju tieši atbildēt,bet pēc vakārnakts droši varu atzīt ,ka es ticu! Bija kārtējā darba diena un atkal es noguris atgriezos mājās ,varbūt nedaudz agrāk kā parasti -23.00. Noģērbos ,aizgāju nomazgāties un gāju gulēt. Kad nedaudz biju iemidzis es dzirdēju ,ka kāds skrāpējas viesistabā ,mājdzīvnieku man nebija un skaidri zināju ,ka tas ir pavisam nelūgts viesis. Vēl neizskāpis no gūltas redzēju kā viesistabas galds pats izskustās un gar to noslīd ēna . Es nezvanīju policijai un vienkārši noskatījos kā ēna tuvojas man un neļauj man elpot. Nākamajā rītā pamodos uz zemes ar asiņainu rētu uz kakla. Aizgājis pie ārsta man rētā atklāja nezināmas radības nagus.

Atbraukuscaroni beidzot... Autors: Fosilija Arlabunakti! + Skaisti Gifi #3
3.

Atbraukuši beidzot ciemos pie vecākiem secinājām ,ka viņu nav mājās. Visu dienu centāmies mēs viņus saszvanīt ,bet telefonu viņi arI necēla. Tā kā zinājām ,ka mēs vienmēr esam bijuši gaidīti viesi mēs palikām pie viņiem ,jo bija vēls un atpakaļ braukt uz pilsētu nebija prātīgi. Iegājuši mēs istabā sajutām nepatīkamu smaku ,aizgājuši uz otru istabu sajutām to pašu smaku. Visu ātri piekopuši vēl joprojām to sajutām. Samierinājušies aizgājām gulēt un visu nakti mēs klausījāmies kā lidinās mušas. Bija jau rīts un gribējām mēs aiziet uz virtuvi ,kas bija kā blakus telpa redzējām vecāku līķus ,kuri bija sagriesti. Tikai tagad saprotu ,ka visu nakti gulējām blakus vecāku līķiem.

Pēdējā laikā mans miegs ir... Autors: Fosilija Arlabunakti! + Skaisti Gifi #3
4.

Pēdējā laikā mans miegs ir ļoti pasligtinājies ,tā liekas ,ka pa naktīm mani kāds vēro. Katru nati liekās ,ka man kutina pēdas un ,ka kāds mans skatās sejā. Nekas man nepalīdzēja ne psihologs ,ne zāļu tējas. Tas visas naktis atkārtojās ,tāpēc es uzliku kameru ,kas mani filmēs visu nakti. Nākamajā rītā ap pulkstens 03.34 kamera pilnīgi izdzisa un varēja dzirdēt balsis :" gullēē-ēt ,ššš ,krrr r" . Pēc otrās nakts  man kāds novilka segu un atkal bija dzirdamas balsis:"Nogalinātt -ššš -āāā". Pienāca arī nākamis rīts ,kas bija pēdējais ,ap pulkstens 02.02 kamera izslēdzās un tad ieslēdzās ,bija redzams kā blakus guļ man divi cilvēki un mani vēro ,pēc vērošanas viņi man dūra un kaut ko ievietoja. Tikai ...kāpēc es neko nejutu?


Paldies ,ka lasīji.

titulbilde no filmas quotThe... Autors: Fosilija Arlabunakti! + Skaisti Gifi #3
5.

titulbilde no filmas "The Exorcist"

3
230

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dante Aligjērī avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa KlaunsMedaļa Kapteinis Huks
  Dante Aligjērī 22.11.14 12:44
 
2
0

No kuras filmas ņemts 4. gifts?

nejauceens0 avatars
Medaļa April, April!Medaļa Mūsdienu domātājsMedaļa Teamwork
  nejauceens0 29.11.14 16:28
 
1
0

raksts jaulabs,bet lūdzu atvainojiet mani, man jaiet nomainit bikses, apenes un gultas palags..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.11.14 14:53
 
0
0

atbildot uz Dante Aligjērī komentāru " No kuras filmas ņemts 4. gifts? ... "īsti nezinu , bet izskatās , ka no filmas "The grudge "  

wtfboom2 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Edvards Kalens
  wtfboom2 25.11.14 17:02
 
0
0

... Man ir tādi murgi kā tajā pēdejajā <<pasaciņā>>

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 25.11.17 17:40
 
0
2