Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

komentāri [97]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 01:49  
 
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Kaut kādas muļķības par Eminemu. Tā nav... "Ta izskatās, ka te viss ir muļkības, plus autors atzina, ka nejēdz tulkot. Kaut kāds kliku raksts nekas vairāk un tādam vēl ir R statuss. Pfff..
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 01:40
 
0
1

atbildot uz PrincesaChicle komentāru "Kāpēc Tu visos komentos kliedz ar sarkano šrift... " Bērnības trauma saistībā ar tumši sarkanu krāsu. Atvaino.. man smagi par to runāt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 01:56  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Vai ne, viņam vēl R statuss esot, vispār kaut... "Tieši tā! Kā cilvēks var but ar tādu statusu spoki.lv, ja pat savus rakstus neprot uztaisīt kā pienākās- kur nu vēl citu rakstu autoru kļūdas izvertēt plusā laist spoki.lv ar administrāciju nesaskaņotas reklamās u.c. lietas un bērndārznieku līmenī atrakstīties.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:03  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Ko es savā rakstā neprotu uztaisīt? Ticēt vai... "Tu pati atzini, ka ievietoji nepareizu info rakstā, jo nerubī tulkot. Ko tad liec to- ko nerubī? un Tu rediģē citu rakstus un vēl kaut ko IZVĒRTĒ? Kauna nav? Āzis par dārznieku.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:23  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Nebija tur nekāda reklāma, Tev nebija taisnīb... "Man neinteresē cik ilgi Tu esi R statusā, bet varu pateikt- ka Tu tam nederi, jo vnk nespēj analizēt- nezinu cik Tev gadu, vai gadu trūkums pie vainas, vai pieredzes vai vnk smadzenēs pāris rievu un tās pašas no tā ka bēbja cepure uzvilkta. Un tagad- Tu pierādīji, ka vispār ar smadzeņu kapacitāti un svešvalodu zināšanām ir pilnīgs grāvis ar savu R ieliekot rakstu, kur sludini nepareizi tulkotus faktus un to vēl publiski atzīstot. Vnk vjehhh
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:39  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Ja es būtu tāds mēsls par kādu Tu mani šeit t... "Tas ka Tu esi mēsls- to Tu pats/i par sevi pateici, nevis es. Un nē- par adminu un ko tur vēl- es neiešu, man jau piedāvaja. Un tas ka Tev ir grāvis ar svešvalodām- (vēlreiz atkārtošos) pats/i atzini un vel publiski. Jā, un par Tevi toč esmu gudrāka, par to šaubu nav, ne Tev mana izglītība, ne Tev mana darba un dzīves pieredze, ne Tev manas spriestspējas un analītiķa spējas, jā- un ne Tev manas valodas- vnk shame on you- 270, tikai 270 vārdu garš teksts un to nejēdz pilnvertīgi iztulkot. R burts pie profila un jūtas baigais dievs, bet reāli pliks zemes tārps ar baigām ambīcijām un iedomātu "varu" un pašizsniegtu atļauju likt kļūdainus rakstus.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:44  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru "Ja es būtu tāds mēsls par kādu Tu mani šeit tai... "Un par Tavu komenta papildinājumu - par cietumu- manis pēc Tu vari iet ne tikai uz cietumu, bet arī nošauties, bet es Tev ieteiktu vnk nedarīt to ko nevari pavilkt.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:54  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Lūdzu neizkaisīsim mūsu dialogu vairākos kome... "Kāpēc? Opcija paredz izmantot katru komentāru atbildes sniegšanai.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 03:16  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru "    "Es jau paredzēju, ka neko citu nespēsi atbildēt, kā tikai nopublicēr tupu emoji un ar to arī Tevi apsveicu, ka vairāk ar bildītes ieklikināšanu neproti.
Link451 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Jubilārs
  Link451 24.03.17 21:41  
 
0
1
Eminems jau vecs...
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 03:19  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Es atbildēju, neskrien vilcienam pa priekšu. ... "Jā, PĒC tam!
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 03:18  
 
0
1
atbildot uz mellom komentāru " Diezgan vienmuļi diskutēt ar cilvēku kurš nek... "Diezgan vienmuļi skatīties- kā viens R burtā pie profila iekodies ar zobiem un nejēdz, ka viņam tas nepienākas, jo "kompis" nevelk.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:40  
 
0
2
atbildot uz mellom komentāru "Ja es būtu tāds mēsls par kādu Tu mani šeit tai... "Un beidz labot savus komentus, nekauņa! Uzraksta vienu un pēc tam labo un maina! NEKAUŅA!
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 03:12  
 
0
3
atbildot uz mellom komentāru "Cilvēkiem parasti pietiek galvā smadzeņu, lai s... "Ne.irs te, bet ej atsakies no sava R un neblamē spoki.lv un nepataisi šo lapu par vietu, kur "strādā" deklāsēti elementi un vēl lepojas ar savu nezināšanu un nemācēšanu. Šeit ir daudz ekselenti A un R, bet Tev līdz viņu līmenim kā rāpus līdz mēnesim, neblamē sevi un GALVENOKĀRT spoki.lv un ej nost no skatuves.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:53  
 
0
3
atbildot uz mellom komentāru " Neesmu minējis to, ka es esmu mēsls. Es teicu... "Tev ir jāsaprot, ja reiz esi R, tad Tev ir jābūt kompetentam/ai- gan rakstu izvērtēšanā, gan arī jāsniedz kvalitāte savos raktos. Ir jābut paraugam priekš citiem. Bet šeit tā nav. Kā Tu iedomājies spoki.lv kvalitātes uzlabošanu, ja pats/i vandies pa miglu???
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 02:13  
 
0
3
atbildot uz mellom komentāru "Es saprotu ka Tev ir sasāpējusi sirsniņa par to... "Man bija un ir taisnība, ka Tu esi nekompetenta rakstu izvertēšanā un tagad vēl parādīji savu neapgreidotību raksta ievietošanā, kur pat savāktos faktus nespēj iztulkot kā nākas. Un tagad vēl muldi par kaut kādām sirsniņām- vnk psc. Velreiz saku- āzis par dārznieku. Fuuuu
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.17 03:28  
 
1
5
atbildot uz mellom komentāru " Es uzrakstīju vienu komentāru un tad uzrakstī... "Emoji ieklikināšana skaitās komenta rakstīšana? Ej un pabeidz savu skolu, palīgskolu vai koridorus- ko esi tur iesācis, nevis jau kuro reizi rādi savu tupumu.
« 1  2  3  4  5 »