Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
271

Mēs visi zinām, ka Merilina Monro bija saistīta ar dažiem no viņas laika slavenākajiem vīriešiem, tādiem kā Prezidents Kenedijs, Elviss, Frenks Sinatra un Džo Dimadžio. Tomēr, viņas romanču saraksts ar sievietēm ir tikpat garš. Tā vien šķita, ka Merilina pieņēma mīlestību visur, kur vien to varēja atrast - no saviem faniem, no vīriešiem un no sievietēm. Viņa izstaroja tādu seksualitāti, ka pat sievietēm viņa šķita neatvairāma. Merilina kopojās ar visāda vecuma sievietēm. Viņai bija garas attiecības ar sievietēm, un arī vienas nakts sakari. Viņai patika sievietes to izskata un intelekta dēļ, un arī dēļ tā, ko viņas spēja darīt viņas karjeras labā. Viņa atklāja, ka ar sievietēm spēj būt vairāk atvērta, un izpaust sevi fiziski un garīgi. Tomēr, arī sievietes cieta Merilinas dēļ, jo viņa salauza daudzas sirdis.

Brižita BardoFranču aktrise... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
1.

Brižita Bardo

Franču aktrise Brižita Bardo savos memuāros rakstīja, ka Merilina Monro viņu pavedināja dāmu tualetē 1956.gadā. Tas notika Karalienes Elizabetes pieņemšanas laikā. Līdzko šī atzīšanās nonāca ziņās, Bardo centās izlocīties un teica, ka tas bija domāts pārnestā nozīmē, tomēr neviens vairs tam neticēja. Franču sievietes, galu galā, ir pazīstamas ar savu jutekliskumu. Merilinas kolēģi tiešām ticēja, ka viņa ir biseksuāla. Režisors Žans Negulesko, kurš strādāja kopā ar Merilinu pie filmas "How to Marry a Millionare", citēja to, ko Merilina viņam reiz teica, ka viņai "nekad visas savas dzīves laikā nav bijis orgasms ar vīrieti." Viņš lasīja starp rindām, un tāpat arī mēs.

Elizabete Teilore Vairāki... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
2.

Elizabete Teilore

Vairāki cienījami preses izdevumi, tādi kā Daily Mail un National Enquirer ir ziņojuši, ka Merilina Monro pavedināja Elizabeti Teilori. Tas ir sensacionāli, ne tikai tāpēc, ka Teilore vienmēr tikusi uzskatīta par heteroseksuālu, bet arī tāpēc, ka abas zvaigznes bija sāncenses. Tas bija 1961.gads, un Merilina un Elizabete bija Sands viesnīcā Lasvegasā, kur Frenkam Sinatram bija jāsniedz šovs. Viena lieta noveda pie citas, bez šaubām šampanieša iespaidā. Saskaņā ar ziņām, Elizabete uzskatīja Merilinas pieskārienu par "elektrisku." Viņa tika citēta pēc ieraksta savā dienasgrāmatā, "Es gribēju redzēt, cik tālu tā kuce ies. Bet viņai bija jādara viss darbs." Lai gan var droši teikt, ka abas sievietes izbaudīja viena otras kompāniju, viņas nekad vairs nesagājās.

Natascarona LaitesaGadu... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
3.

Nataša Laitesa

Gadu gaitā, Merilina Monro strādāja ar aktiermākslas treneriem. Kā runā, viņa bija briesmīgi nedroša par savām aktrises spējām, un fakts, ka viņa bija tik skaista visu padarīja tikai vēl sliktāk, jo viņa uzskatīja, ka netiek ņemta nopietni kā filmu aktrise dēļ sava izskata. Viena no viņas trenerēm bija sieviete vārdā Nataša Laitesa. Saskaņā ar ziņojumiem, Merilina sāka dzīvot kopā ar viņu, jo viņa "deva viņai tāda veida mīlestību, kas viņai bija tik izmisīgi nepieciešama, un kuru viņa nesaņēma no vīriešiem." Kad Merilinai tika jautāts, kāpēc viņa būtu intīmās attiecībās ar sievieti, viņa atbildēja, "Sekss ir kaut kas, ko tu dari ar cilvēkiem, kurus mīli. Kas gan varētu būt nepareizs dabiskā aktā?"

Džeina LorensanbspIr... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
4.

Džeina Lorensa 

Ir plaši ziņots, ka Merilina Monro bija intīmās attiecībās ar 16 gadus veco Džeinu Lorensu, kura bija Merilinas fanu grupas galva. Merilina tajā laikā bija 29 gadus veca un šo dēku viņa bija rūpīgi izplānojusi. Merilina ielūdza Džeinu pie sevis mājās, lai viņa palīdzētu viņai ar dažādiem mājas darbiem. Lielākā daļa meiteņu šajā vecumā atturētos ielaisties intīmos sakaros ar jebkādu personu, kur nu vēl sievieti. Bet Džeina tā nedarīja. Patiesībā, viņa vēlāk lielījās, ka bijusi vienā gultā ar pašu Merilinu Monro un izbaudījusi lesbiešu prieciņus.

Džoana Kroforda Saskaņā ar... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
5.

Džoana Kroforda

Saskaņā ar National Enquirer, Merilina Monro atzinās viņas lesbiešu sakaros savam psihiatram Dr. Ralfam Grīnsonam. Tabloīds pat apgalvoja, ka Grīnsonam esot audio ieraksti, lai to pierādītu. Tas ir pilnīgi ticams, jo Merilinas psihiatri kasetēs ierakstīja katru sesiju ar Merilinu. Viņi bija tikpat fascinēti ar viņu kā viņas fani. Saskaņā ar kasetēm, Merilina sagājās ar ekrānu leģendu Džoanu Krofordi. The Enquirer citē Merilinu sakām, "Mēs aizgājām uz Džoanas guļamistabu. Tur viņai bija gigantisks orgasms un viņa spiedza kā maniaks. Nākamajā reizē, kad viņu satiku, viņa gribēja vēl vienu raundu...un es atteicu viņai. " Avots tuvu Monro teica: "Merilina nolēma neielaisties ilgā mīlas dēkā ar Krofordi, jo viņa neuzticējās Džoanai, kura varēja būt ļauna un prasīga, un ienīda rādīties sabiedrībā ar citu sievieti. Merilina izdarīja pareizo izvēli. Džoana kļuva īpaši riebīga pēc tam, kad Merilina atteicās vēlreiz likties gultā ar viņu. "

Marlēna Dītriha Pēc tam kad... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
6.

Marlēna Dītriha

Pēc tam, kad Merilina bija gulējusi ar Džoanu Krofordi, viņa, kā runā, likās gultā ar vācu aktrisi Marlēnu Dītrihu. Tas nebija pārsteigums nevienam, kurš bija pazīstams ar veco Holivudu, jo Marlēna tika dēvēta par īstenu panseksuāli. Kāds filmu kritiķis par viņu reiz rakstīja: "Viņas vīrišķība piesaista sievietes un viņas seksualitāte vīriešus." Marlēnai bija neskaitāmas mīlas dēkas gan ar vīriešiem, gan sievietēm. Kāds avots ziņoja: "viņa pat aizgāja tik tālu, ka viņai bija dēkas ar vīriešiem, kuriem bija dēkas ar sievietēm, ar kurām arī viņai bija dēkas."

Betija GreiblaPinup... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
7.

Betija Greibla

Pin-up karaliene Betija Greibla un Merilina Monro iepazinās filmas "How to Marry a Millionaire" filmēšanas laikā 1953.gadā. Saskaņā ar Betiju, Merilina centās viņu savaldzināt, tomēr viņa neizrādīja interesi. Acīmredzot Merilina nepieņēma "nē" par atbildi un uzsāka intensīvu Betijas vajāšanu pa filmēšanas laukumu. Betija nosauca viņas neatlaidīgo pakaļdzīšanos par "dažkārt biedējošu". Tiek ziņots, ka Merilinu, Betijā piesaistīja ne tik daudz viņas seksualitāte, bet gan tas, kas viņa bija. Merilina ļoti gribēja būt Betija Greibla. Četrdesmitajos, Betija bija milzīga zvaigzne un viņas kājas reiz tika apdrošinātas par vienu miljonu ASV dolāru, kas bija pārmērīga summa šajā laika periodā. Sešdesmito gadu beigās, Betijai bija vairāk līdzjūtības pret Merilinu. Viņa izteicās: "Jums ir jāsaprot, ka visas viņas problēmas bija saistītas ar to, ka viņai nevarēja būt bērnu."

Džūdija GārlendaMerilina... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
8.

Džūdija Gārlenda

Merilina Monro izsekoja un piedāvājās atdoties Džūdijai Gārlendai. Saskaņā ar Džūdiju, kādu nakti pēc ballītes Merilina viņai sekoja no istabas uz istabu. Merilina tad viņai teica: "Es negribu būt pārāk tālu no tevis." Neviens skaidri nezina, vai Džūdija pieņēma Merilinas piedāvājumu, tomēr daudzi uzskata, ka viņa to darīja. Galu galā, viņa bija pieradusi atrasties starp homoseksuāļiem, jo trīs no pieciem viņas vīriem bija geji.

Grēta Garbo Grētas Garbo... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
9.

Grēta Garbo

Grētas Garbo biseksualitāte bija plaši zināma Holivudas aprindās, vēlāk tā iesēdās arī publikas apziņā. Viņa bija skaista sieviete, kura apbūra gan sievietes, gan vīriešus, un viņa nereti atbildēja tiem ar savu mīlestību. Garbo tika saistīta ar daudzām tā laika "spēka lesbietēm", to skaitā Mersedesu De Akostu un Marlēnu Dītrihu (kura salauza viņas sirdi). Atšķirībā no citām tā laika biseksuālajām vai lesbiešu sievietēm, Garbo nekad neaprecējās ar vīrieti. Viņai bija ļoti labas attiecības ar Merilinu Monro, un, lai gan nav konkrētu pierādījumu, ka viņa un Merilina bija mīlnieces, par to baumoja vairāku gadu desmitus. Garbo tika raksturota kā jutīga un vienkārša sieviete, kas lieliski būtu piemērota Merilinai, jo viņa bija dominējošā lesbiešu attiecībās.

Žaklīna KenedijanbspRakstā... Autors: Blistered Outlaw Sievietes, ar kurām Merilinai Monro bija mīlas dēkas
10.

Žaklīna Kenedija

 Rakstā nevarēju neiekļaut arī šo sazvērestību teoriju. Daži cilvēki patiesi uzskata, ka Merilinai Monro bija lesbiešu attiecības ar Pirmo lēdiju Žaklīnu Kenediju. Pilnīgs sviests, ne? Prieka pēc izpētīsim šo teoriju un tas rašanās cēloņus. Tas ir fakts, ka Merilinai bija dēka ar Džonu F. Kenediju, un viņa brāli Robertu. Daudzi domā, ka Džekija šajā visā bija tikai nabaga upuris. Bet patiesībā, arī viņai bija ārlaulības dēkas un problēmas ar narkotikām. Dažiem cilvēkiem patīk uzskatīt, ka Džekija ielēca vienā gultā ar Merilinu, tā atriebjoties JFK. Citi domā, ka Merilina savaldzināja Džekiju, lai ieriebtu JFK, vai vienkārši tāpēc, ka viņai bija tieksme likties gultā ar skaistām, slavenām sievietēm. Tiek ziņots, ka abām sievietēm bija slepenas tikšanās, tādēļ, kas to lai zina, kas patiesībā notika aiz slēgtām durvīm. Džekija bija arī pazīstama ar savu aukstumu pret vīriešiem. Viņai un JFK pat nebija kopīgas guļamistabas Baltajā namā. Un viņa pat nenoskūpstīja savu otro vīru, Aristoteli Onasis, abu kāzu ceremonijas laikā.

5
271

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Trojas Helēna avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Līgo vainadziņšMedaļa Redaktors iesaka
  Trojas Helēna 16.04.17 09:58  
 
17
0

Interesanti, bet vai pariesi?

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 16.04.17 15:34
 
9
1

Pilnīgs vājprāts. Tas ir no tās pašas sērijas, kur Elviss Preslijs joprojām ir dzīvs un tusē kaut kur pazemes bunkurā kopā ar šo pašu Merilinu Monro, Kurtu Kobeinu un pārējiem no Kluba 27   

Pērkons39 avatars
Medaļa TīģerisMedaļa DeputātsMedaļa Redaktors iesaka
  Pērkons39 24.05.18 11:46
 
6
0

Autor, un kur ir ticami avoti, kas visus šos apgalvojumus pierāda?

Ja nav norādīti resursi ar reāliem faktiem un pierādījumiem, arī šis raksts šķiet nevērtīgs "dzeltenās preses" pastāstu atgremojums.   

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 17.04.17 20:00
 
4
0

Interesanti.    

IgnisDei avatars
Medaļa DzelžiMedaļa Zemes olaMedaļa Dienas doma
  IgnisDei 16.04.17 19:14
 
5
1

kkāds murgs lgbt propoganda kārtējā. Drīz izrādīsies, ka visi bija geji un lesbietes...

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 16.04.17 11:15
 
3
0

  

Stepltons@speles avatars
Medaļa TrumpeMedaļa BakalaursMedaļa Spoks
  Stepltons@speles 24.05.18 16:51
 
1
0

nu diemžēl īstenībā taisnība, daudzas sievietes ir atzinušās ka viņām bija romāns ar Merilinu Monro, daudzas aktrises/slavenības ir nestandarta orietnācijas to visu var internetā sarakt, arī Monro attiecību ar vīriešiem vēsture ir maigi sakot aizdomīga, ja kādam interesē reāli fakti to visu var sarakt - publiski pieejama info

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 16.04.17 21:12
 
1
0

atbildot uz Vinnīts komentāru " Es vakar kanalizācijā sadzēru ar 2pacu, Elvis... "   

Vinnīts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 16.04.17 18:58
 
2
1

atbildot uz bubble komentāru " Pilnīgs vājprāts. Tas ir no tās pašas s... " Es vakar kanalizācijā sadzēru ar 2pacu, Elviss esot Brazīlijā, strādā kādā plantācijā par uzraugu.

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 25.05.18 05:45
 
0
0

  

KerCiet avatars
Medaļa PandaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  KerCiet 24.05.18 12:13  
 
0
0
Hmm... Vienmer Kadi jauni fakti uzpeld PEC gadu desmitiem.

ThatGrumpyGuy avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  ThatGrumpyGuy 24.05.18 16:27
 
0
1

atbildot uz Pērkons39 komentāru " Autor, un kur ir ticami avoti, kas visu... "

Avots: trust me dude, I know