Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
84

2014. gada «Eirovīzijas» dziesmu konkursa uzvarētājs Končita Vursta ar sociālo tīklu starpniecību atklājusi saviem faniem, ka ir HIV pozitīvs.

laquoIr pienākusi tā diena... Autors: matilde «Eirovīzijas» uzvarētājs Končita atklāj, ka ir HIV pozitīvs
1.

«Ir pienākusi tā diena, kad atbrīvot sevi no Damokla zobena, kas slejas pār manu dzīvi. Atklāju, ka esmu HIV pozitīva jau daudzus gadus,» savā «Instagram» profilā paziņojusi «Eirovīzijas» zvaigzne.

Diagnoze kļuva zināma jau pirms vairākiem gadiem, bet sabiedrība par to uzzina tikai tagad, jo Končitas bijušais draugs piedraudējis atklāt viņa noslēpumu medijiem, tāpēc zvaigzne steidza atklāt to pati. 

29 gadus vecais Končita uzsver, ka ikdienā lieto medikamentus un, pateicoties ārstēšanai, vīruss asinīs ir ļoti mazā koncentrācijā.

 
3
84

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [54]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
slikts suns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  slikts suns 17.04.18 13:16
 
30
3

nav ko pisties dirsā   

VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 17.04.18 14:10
 
23
3

manis pēc tam jobnutajam tranim var būt kaut mēris  

  

ALISDZONS avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Bronza
  ALISDZONS 17.04.18 12:41
 
15
0

Nu un

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 17.04.18 15:13
 
13
4

Un tas vēl ir maz! Šitādam frīkam par cilvēces zaimošanu ne tas vien pienācās! Reāli šķērmi sametās, kad šitādu šausmu ieraugu, uzreiz pēc automāta prasās. Ja kāds uzskata, ka esmu neiecietīgs pret citādiem, tad piedoiet, atvainojiet - neuzskatu, ka man būtu jāciena katrs totāls atsaldenis, kas sevi apzināti izķēmojis līdz kliņķim. Ja šādi sāks sarasties vairumā, tad, Apofis, nāc un "glāb" zemi.

Sad Pussy avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sad Pussy 17.04.18 16:09
 
8
0

atbildot uz slikts suns komentāru " nav ko pisties dirsā    ... "

Arii pii*da var pist un hiv dabut. 

MrLatviskais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  MrLatviskais 17.04.18 17:34
 
15
7

Žēl, ka komentāros ir tik ļoti daudz homofobu. Protams, viņa izskats ir ekstraordinārs, bet tas nedod komentāros tiesības teikt "kaut viņš ātrāk nomirtu;" "kaut viņu piemeklētu mēris" vai pat tēlot soģi un vainot viņu t.s. "Cilvēces zaimošanā." Es gribētu šos cilvēkus redzēt, lai viņi pasaka konkrētajam cilvēkam acīs to, ko saka komentāros - tā, tieši, bez aizmugurējas apvainošanas, jo aizmugurēji apvainot var jebkurš cilvēks. 

Starp citu, es brīnos, kāpēc Latvijā nav pieņemts likums par naida runas internetā bloķēšanu un soda piešķiršanu sākot no naudassoda līdz diviem gadiem (kā to dara Apvienotajā Karalistē), kur par jebkādu naidu (vienalga, vai tas ir vērsts pret gejiem, sievietēm vai politiķiem) var dabūt par ausīm. Ja tev ir viedoklis, izsaki to, bet neizsaki naidu, kādu var sastapt šeit komentāros.

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa RainisMedaļa SpoksMedaļa Aspazija
  Verņjom vsjo v zad 17.04.18 19:09
 
5
0

atbildot uz MrLatviskais komentāru " Žēl, ka komentāros ir tik ļoti daudz ho... "

Khm...Mr.Latviskais. Liberālismam nav ne vainas. Cilvēki,kuri tos sauc par *liberastiem*,parasti nav tik gudri,lai uzklikšķinātu pa taustiņiem un atrastu šī vārda definīciju. Parasti tie ir postpadomju,neizglītoti,ar visu nesaprotamo neapmierinātie,bez spējas analizēt. Par tām minoritātēm...vai Tev neliekas,ka braucam iekšā otrā grāvī?

Pārstāju interesēties par *Oskara* nominantiem,tai brīdī,kad Vila Smita kdze,no šī pasākuma skatuves *grūda runu*,par to,cik netaisnīga ir žūrija,jo procentuāli,afroamerikāņi saņemot šo balvu krietni mazāk par bālģīmjiem. Šis pats ļembasts skar arī minoritāšu *apspieššanu* bruņotajos spēkos. Lai kaut kā izceltos,ja ne atvainotos,arī Nobela prēmijas sāk dot vairāk pēc ādas krāsas,nevis reālajam ieguldījumam. Vai atbildēsi man godīgi...tai pašā UK,ja uz darba interviju pieteiksies 9 baltie un viens tumšādains *netradicionālis*,kurš dabūs darbu,pie nosacījuma,ka visu pretendentu zināšanu līmenis ir līdzvērtīgs? P.S. Vai zini kādu *Končita(s),dziesmu,bez Eirovīzijā skanējušās? P.P.S. A,es zinu daudzas,gan Eltona Džona,gan Fredija Merkūrija,kaut abi ir *zili* kā baklažāni un man tas nemaz netraucē  

Anonīms
NOOBS 17.04.18 13:33
 
8
3

pfffff pi*arass   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.04.18 13:36  
 
6
2
Baigais brīnums? Viņš ir slims... Vai arī viņa?
ķiparstv avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  ķiparstv 20.04.18 09:18
 
4
1

Es ieliku plusu, jo man patīk šī ziņa!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 19.04.18 10:39
 
4
1

atbildot uz MrLatviskais komentāru " Žēl, ka komentāros ir tik ļoti daudz ho... "

Nezinu, kā citi, bet es dzīvē saku vēl tiešāk un skarbāk acīs kā komentāros. Komentāros man vēl ir laiks padomāt un noformulēt domu, dzīvē tam ne vienmēr sanāk laika. Tici man, es gan tev, gan tādam frīkam pateikšu visu, ko domāju. Un tā daru jau kopš agras bērnības. Nevajag naivi domāt, ka visi slēpjas aiz komentāriem.

Kas attiecas uz konkrēto gadījumu - te nav nekāda sakara ar homofobiju. Lai gan pediņus smagi neciešu, tomēr pieņemu, ka cilvēks aiz "slēgtām durvīm" var darīt, ko grib. Šis ir kārtējais sevis izķēmošanas gadījums un neredzu nevienu iemeslu, kāpēc man sevis ķēmošana būtu jāpieņem un jāciena. Uzskatu, ka man ir tiesībās nosodīt, nost taču nevienu nesitu. Kur problēma? Tagad ir tāds jauks jēdziens kā provocēšana. Uzksatu, ka mani provocē uz agresiju cilvēks ar šādu sabiedrībai nepieņemamu uzvedību un izskatu. Ja gribi dziļi juridiski pieiet, tad jau no austrumu piemēra redzam, ka jebkuru jautājumu var pagriezt pavisam pretēji.

BARBARS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  BARBARS 17.04.18 20:44
 
4
1

atbildot uz whatever50 komentāru "Nepieņemt "šādus invalīdu kā normu" nav tas pat... "

Allaž būs kādi neizprotami ļautiņi.. Taču ja gribi perversiju tad dari to savā guļamistabā un nebāzies citiem virsū.. Un viss būs kārtība, Cilvēki nav ļauni, Vēsture to ir pierādijusi Deivids bovies Fredijs Merkurijs, Viņus pasaule mīlēja.... Un neviens neiiedrošinājās viņus nicināt par to ko viņi dara guļamistabās.. Un viņi neuzbāzās nevienam ar šo  "Lielo problēma"

motorwalwes avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  motorwalwes 17.04.18 15:17
 
4
1

Vienā no "Fun Coaster"sērijām par šito   "čudu"bija prikols,ku   ono auroja:-"Ura ja pid#rass,he heii!"  

AtomiXX avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Veiksmes lāde
  AtomiXX 17.04.18 13:50
 
6
3

Neesmu pārsteigts

MrLatviskais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  MrLatviskais 20.04.18 22:24
 
2
0

atbildot uz kakasy komentāru " Nezinu, kā citi, bet es dzīvē saku vēl tiešā... "

Es neesmu no tiem cilvēkiem, kas aizrāda vai, nedod Dievs, draudu citiem, bet ir jāzina arī robeža, kur ir viedoklis (piemēram, "tavs skarbais" un kur ir naida runa (piemēram, "šis cilvēks zaimo cilvēci.". Viedoklis arī nozīmē pateikt VISU, ko domā, taču ja "viedoklis" satur naida runu, tad jautājums, kur ir paša viedokļa jēga. Viedoklis ir pateikt domu, nevis mēģināt aizskart, apvainot vai nonicināt kādu. Ja tu neslēpies aiz komentāriem, iesaku tev uztaisīt kaut vai vienkāršāko variantu - publicē savu vārdu un uzvārdu, uzraksti viņam privāti, ko pateici komentāros un/vai uztaisi video par viņu angļu, vai, vislabāk, vācu valodā.

Man otrā komentāra daļa izraisīja mazliet smīnu. Tu saki, ka neesi homofobs, bet tu viņu nosauc par "pediņu," kas principā ir apvainojums. Ja tagad teiksi, ka gejs no pediņa ne ar ko neatšķirās, pateikšu, ka vārds "pediņš" ir aizskarošs, kā jau minēju, atšķirībā no geja, vai arī, kaut vai no angļu vārda "queer" un arī vācu "schwule" ir daudzreiz pieņemamāki. Papildus, tas ir aizguvums no krievu valodas. Tāpat ir jautājums - kas ir tavā uztverē "smags."

Un atkal tie paši stereotipi, kas ir sastopami arī komentētāja "BARBARS" viedoklī - visi geji nodarbojas ar fetišismu, viņi guļ gultās un mīlējās, nekas cits viņus neinteresē, tikai kā pārņemt bērnu galvas, lai līdz 2080. gadam visi pasaules vīrieši neskatītos uz sievietēm.  Ir tomēr jāzina, ka tie ir tādi paši kā cilvēki. Ja domā, kāpēc to "popularizē," tad tas ir tāpēc, ka daudzi cilvēki ir geji un viņi atzīties nevar, jo, redz, saņems vispārēju sabiedrības nosodījumu līdz pat tādam līmenim, ka sabiedrība ir gatava izdarīt smagu noziegumu - nogalināt.

Tāpat nesaprotu, kurā vietā es teicu, ka tev jāpieņem, jāklanās, jāmīl Končita. Es teicu tikai to, lai neizplata naida runu. Tu drīksti izteikt viedokli par viņu, taču bez naida runas elementiem.

Tagad tu jautā, kāpēc es tevi aiztiku? Redzi, naida runa ir kriminālpārkāpums, par kuru Latvijā īsti neviens nesūdzās, bet pastāv arī terminoloģija "naida runai:" http://cilvektiesibas.org.lv/lv/database/naida-noziegums-un-naida-runa-definicija-446/

Tāpat tev būtu jāzina, kā pieaugušam cilvēkam, ka katrs cilvēks drīkst dzīvot tā, kā viņš grib. Ja tevi tas izprovocē uz agresiju, problēma nav Končitā, bet gan tevī pašā, jo Končita neteica tev "nāc un sit mani." Tāpat jautājums, kas tavā uztverē ir "nepieņemams."

Un "austrumu piemērs" ir jāsaprot kā Krievija? Ja tā, tad man ar tevi nekas nav runājams.

 

 

 

 

 

Anonīms
Anonīms 17.04.18 13:01  
 
9
7

Haha stulbais pi*arass, kaut ātrak nomirtu deģenerats

Anonīms
Urāls 17.04.18 18:07
 
3
1

atbildot uz Sad Pussy komentāru " Arii pii*da var pist un hiv dabut.  ... "

Šitam jau pižda nav Toļko v žopu

BARBARS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  BARBARS 17.04.18 20:12
 
3
1

atbildot uz MrLatviskais komentāru " Žēl, ka komentāros ir tik ļoti daudz ho... "

Mani drīzāk pārsteidz cik daudzi cilvēki ir gatavi pieņemt šādus invalīdu kā normu...

jurkardans avatars
Medaļa TrumpeMedaļa TeamworkMedaļa Jubilārs
  jurkardans 17.04.18 20:42
 
3
1

kuram pis

Pēcnācējs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Pēcnācējs 17.04.18 21:42
 
5
3

atbildot uz MrLatviskais komentāru " Žēl, ka komentāros ir tik ļoti daudz ho... "

hahaha visu pasaules sāpi neesi sev dirsā sarāvis!? Ja vecis pārģērbjas par veceni, audzē bārdu, zem kleitas vafeli karina visu apskatei, ko tu gaidi!? Ka visi bļaus, TU ESI ZAJEBIS !? Un kam būtu bail seja pateikt tam čmo ka viņš ir lohs !? Vēgān iedzer validolu, vēl mēli izšausi...

« 1  2  3 »