Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
758

Sveiciens visiem spokiem un spocenītēm Iespējams, ka tēma nevietā un Spokiem būs par smagu, bet nevarēju nepadalīties ar to ar ko nodarbojos un eksperimentēju apmēram pēdējos septiņus mēnešus. Kā jau iepriekš dažos rakstos stāstīju, mani interesē ne tikai autiņi un dzelži. Protams, sieviete vienmēr ir pirmajā vietā, bet ir interese par daudzām citām lietām tostarp arī alternatīvajām enerģijām. Par tik cik esmu vairāk praktiķis nevis teorētiķis, tad pirms pārliecināties par to vai citu momentu, pats viemnēr uzbūvēju prototipu un pārliecinos par rezultātiem. Jau trešo gadu būvēju Brīvās Enerģijas ģenerātoru balstītu uz N.Teslas principa, līdz ar to man sanāk dikti daudz vazāties un komunicēt pa krievu saitiem ar brīvās enerģijas meklētājiem, tāpat arī sekoju neformālās entuziastu apvienīgas Globālais Vilnis ( « Глобальная Волна » ) "sektantiem" ( joks ). Gada sākumā notika vairāk kā septiņu stundu gara videokonference, kurā Aleksandrs Mišins uzstājās ar savu referātu, stādīja priekšā un dalījās ar savu atklājumu. Mēģināšu īsumā apstāstīt lietas būtību, piedodiet , ja tekstā būs šādi tādi kasjaki, nepārvaldu krievu valodu tik perfekti lai precīzi iztulkotu visus terminus :

IEVADS.
Vairāk kā simts gadus cilvēce plašā mērogā izmanto elektrisko enerģiju. Saražots milzīgs daudzums ar visiespējamākajām iekārtām, kuras pastāvīigi atrodas mums līdzās, bet nevienā no mācību grāmatām nedodas paša enerģijas avota - elektriskā sprieguma fiziskais apraksts. Tai pat laikā mēs tik pat kā neaizdomājamies par mūsu ierīču visvienkāršāko bioloģisko drošību, un, kā parādīja laiks, tad absolūti veltīgi. Pēdējās desmitgadēs cilvēka iekšējos orgānos ir strauji palielinājies visdažādāko pataloģiju skaits, intensīvi attīstās vēža un un liels daudzums pilnīgi jaunu slimību kuru priekšā tradicionālā medicīna ir bezspēcīga. Visa iemesls ir ne tik lielā mērā apkārtējās vides piesārņotība, cik fizisko procesu neizpratne visās mūsu iekārtās kuru darbība balstās uz elektromagnētisma principiem.
PROCESU FIZIKA.
Ja apskatām fizikas procesus, tad dabā viss izpildās un balstās un impulsu saglabāšanas likuma, vienkārši sakot - nevar veikt darbību, ja nav atbalsta punkta, bet darbības laikā gan objekts, gan atbalsta punkts saņem vienādu mehānisko iedarbību. Ja šo momentu apskatām no virpuļu procesu skatu punkta, tad sanāk, ka veidojot ar standarta metodēm jebkuras elektromagnētiskās mijiedarbības, mēs atbalstāmies uz garenisko elektrostatisko (elektrisko) plakni. Mūsu bioloģiskā dzīve ir ievietota vidē, kurā notiek pastāvīgas pulsācijas no visām mūsu iekārtām, kuras nemitīgi rada ietekmi uz molekulārajām struktūrām. Elektrostatikas iedarbības pamatā notiek tiešs mehānisks darbs kurš palielina molekulu apvalku un to grupu rotēšanas amplitūdu (iegriež). Rezultātā notiek pārlieku energopiesātināšana kas noved pie lielāku puduru veidošanās. Šādu parādību var nosacīti salīdzināt ar " lodīšu " veidošanos metināšanas procesā vai pašu metināšanas šuvi. Sanāk, ka strauji pieaugušā jaunizveidoto veidojumu cietība saistīta ar struktūras ieciklēšanu uz elektromagnētiskās molekulārās struktūras ass. Tālāka iedarbība uz tādām struktūrām ar mehāniskām (sišanas) metodēm mazefektīvas. Analoģiski notiek arī cilvēka organismā. Daudzas ieciklējušās molekulārās struktūras nepadodas medikamentārajai ārstēšanai sakarā ar to paaugstinātu "cietību". Toties tādi veidojumi organismā noved pie piepampumu formēšanās dēļ to pārlieku lielās enerģētikas (hiperaktivitātes), vai kādu citu organisma funkciju bloķēšanas.
Dotās problēmas risinājums atrodas tieši elektrostatikas jomā. Enerģētikas paaugstināšanās procesi saistīti ar vides blīvuma samazināšanos starp molekulāraliem "puduriem". kas arī noved pie to noturības. Ir nepieciešams nodrošināt vides piekļūšanu tieši "pudura" iekšienē lai nodrošinātu atmagnetizāšanas efektu.Tālāk jau vide pati aizpildīs starpmolekulāro telpu, tas strauji atslābinās virpuļu saites. Vienkāršākais veids kā to panākt - izveidot pazemināta blīvuma vides zonu ar elektrostatiskās implozīvās rezonanses palīdzību. Šo procesu var izveidot ar vienkāršu starpvijumu tilpuma palīdzību. Ir tikai pamatatšķirība starp mums ierastajiem parastajiem kondensātoriem un to kas mums ir jāuztaisa. Pirmajā gadījumā mēs cenšamies palielināt tilpumu novedot kondensātora induktivitāti līdz minimumam, bet otrajā gadījumā mēs veidojam minimālu tilpumu bet ar maksimālu induktivitāti pie kam pašu plākšņu induktivitātei darba laikā jātiecas uz nulli. Izveidojot tādu tilpumu (spoli) mēs iegūstam pretstatu standarta kondensātoram, tas neuzkrāj "lādiņu" bet iegriež divus elektrostatiskos virpuļus (stāvošais vilnis) , virspusē un apakšā attiecībā pret ekvatora zonu. Darbs tādā režīmā iespējams tikai noteiktā frekvenču diapazonā, kuru nosaka tikai paša tilpuma ģeometrija. Lielas nobīdes no darba frekvences strauji samazina tilpuma caurlaidāmību un attiecīgi arī elektrostatikas formēšanos. Toties normālā darba režīmā formējas divas vides blīvuma samazināšanas zonas attiecībā pret ekvatoru, kuru ietekmē notiek elektrostatiskā iesūkšana ierīces centrā. Pēc savas būtības process praktiski neatšķiras no mums ierastās "gravitācijas", tikai ar mazāku darbības rādiusu, kurš nepārsniedz 2 - 3 metrus. Caurlaišanas jauda caur tādu tilpumu atkarīga no padodamā sprieguma. Priekš atveseļošanās procesa pilnībā pietiek ar standarta frekvenču ģenerātora jaudu kuram izejas spriegums 12 - 24 volti un strāva nepārsniedz 100 - 200 mA.
PLAKANĀ SPOLE.
Plakano spoli tinam uz pamatnes sākot no centra (centrā atstājam 25mm diametru) uzreiz paralēli ar diviem vadiem vienā plaknē (līdzīgi kā Teslas bifelāro tinumu). Vada diametrs kopā ar izolāciju nedrīkst pārsniegt 1,5mm. bet ārējais spoles diametrs 23 - 25 cm. Ja labi nofiksējkam spoles tinumus un nepakļaujan tos deformācijai, tad pēc optimālās barošanas frekvences noteikšanas tās frekvence ekspluotācijas laikā neizmainīsies. Aptuvena frekvence ir ap 310kHz un efektīvais diapazons +/- 10kHz robežās. Šādā veidā izgatavota spole satur plašu elektrostatisko spektru un zemu blīvuma izmaiņu gradientu uz spoles centru tās darbības laikā. Tas ļauj efektīvi strādāt centrālās nervu sistēmas līmenī, novērst asinsrites problēmas un lielu daudzumu sīku virpuļproblēmu dzīvajos organismos.
LAKOTĀ SPOLE.
Krietni jaudīgāka pēc iedarbībvas stipruma uz patogēnajiem veidojumiem būs tilpums ar samazinātu starpvijumu attālumu. Spoli var izpildīt ar 0,5mm. vadu lakas izolācijā. Iekšējais diametrs tāpat būs 25mm. bet ārējais 120 - 130mm. Šāds tilpums jau jūtami efektīvāk strādā ar krietni sīkākām (fiziskajā līmenī) problēmām, tādām kā vīrusi un sēnīšu slimības, spējīga ātri novākt sarētojumus un paātrināt sadzīšanu.
TORS.
Tora formēšanai izmantojam divus savā starpā savītus vienāda garuma vadus. Tora iekšējam diametram jābūt apmēram 50% no kopējā tilpuma diametra. Tāds tinums atļauj ievērot pareizus virpuļu veidošanās parametrus. Pie tam mēs formējam veselu frekvenču spektru, kur iekšējā tinuma daļa atbild par augstajām, bet ārējā - zemajām spektra frekvencēm.
SPOĻU BAROŠANA.
Spoļu barošana tiek nodrošināta ar sīnusa signālu no ģenerātora. Impulsu barošana tilpumiem nepieļaujama , tā kā viņa nesatur inerci tādā režīmā. Efektīvais frekvenču diapazons priekš toriem tāds pats kā priekš plakanajām spolēm - 270 - 380 kHz. Spoļu darbības laikā barošanas spriegums, kas padodas no ģenerātora, var nosēsties līdz desmit un vairāk reižu, pie kam kopējā aktīvā barošanas jauda nepārsniegt 0,1W. Maksimāli pievadāmo strāvu der ierobežot līdz 200mA, bet spriegumu līdz 20 - 24 Voltiem.
ĀRSTĒŠANA.
Tātad, apbruņojušies ar vienkāršu iekārtu induktīvā tilpuma izskatā, mēs viegli un precīzi varam tieši iedarboties uz visām problemātiskajām dzīvā organisma vietām. Vairumā gadījumu mums nav vajadzīgs sarežģīts aprīkojums, lai noteiktu kur un kādas rodas problēmas organismā, elektrostatika automātiski inducējas uz ieciklējušos struktūru apvienojumiem un atdala tās. Tā ir vistīrākā dabas metode vides enerģijas izmantošanā lai iedarbotos uz oglekļa dzīvības formas problēmām. Šī metode spēj pilnībā aizvietot antibiotikas, daudzas, ar audzējiem saistītas, operācijas, samērā viegli un ātri atjaunot centrālo nervu sistēmu.
Dažu mēnešu laikā veiktie izmēģinājumi parādīja visaugstāko efektivitāti elektrostatiskās implozijas pielietošanā atjaunojot vitāli svarīgas organisma funkcijas. Tilpuma (spoles) atrašanās laiks (1 seanss) uz problemātiskās zonas var svārstīties no 5 minūtēm līdz stundai. atkarībā no iekārtas ģeometrijas un slimības .
AR KO IESĀKT ĀRSTĒŠANU.
Priekš vienkārša organisma attīrīšanas režīma pietiekoši ir sākt ar lielo plakano tilpumu (spoli) pa 30 - 40 minūtēm dienā, tekošo piecu dienu laikā, pieliekot to uz jostas vietu un krūtīm. Jostas vieta dotajā gadījumā sarakstā stāv pirmajā vietā , tā kā spole šajā momentā attīra nieres, kuras kā parādīja prakse, katram otrajam ir pietiekoši spēcīgi aizsērējušas. Pirmās nedēļas laikā organisms krietni attīrās un ieslēdzas pastiprinātā režīmā tā imunitātes un reģenerācijas funkcijas.
Otrajā nedēļā var palielināt iedarbības laiku ar mazāka diametra spoli līdz 60 - 90 minūtēm. Šeit viss katrā atsevišķā gadījumā atkarīgs no problēmām organismā, šie ir tikai aptuvenie skaitļi, katrs cilvēks spējīgs pats just ar kādu ātrumu organisms var izvadīt slimību.
IESPĒJAMIE BLAKUSEFEKTI.
Daudzu vecu problēmu izvešana no organisma bieži saistīta ar īslaicīgu to saasināšanos, bet nevajag no tā satraukties, jo, ja tiek saārdīta veca kaite kura sēdēja dziļi miesā, tad viņa lauzīs sev ceļu uz āru.
Iespējama temperatūras palielināšanās no dažām stundām līdz divām trim dienām, velkošu sāpju parādīšanās muskuļos. Pēc statikas mijiedarbības ar miesu asinīs nokļūst daudz toksīnu kuri "gulēja" organismā, kas noved pie neliela arteriālā spiediena paaugstināšanās un miegainības parādīšanās. Pie iespējas jāļauj organismam izvest šo visu, nenoslogojot to vēl ar ko citu. Dotajā gadījumā miegs ļoti labi palīdz organismam ar to tikt galā.
STATIKA NEIEDARBOJAS UZ VESELAJĀM ŠŪNĀM.
Pēc pamatproblēmu izvadīšanas no organisma, tas praktiski pārstāj reaģēt uz tilpumu (spoļu)elektrostatiku, tā kā organismā vairs nav palikušas ieciklējušās ģeometriskas struktūras. Turpmāks spoļu pielietojums satur jēgu tikai , ja ar laiku uzrodas jauni saslimšanas simptomi. Tagad ar 15 - 20 minūtēm jau būs pietiekoši lai apturētu praktiski jebkuru attīstīties sākušu problēmu. Iedarbības spektru uz medicīniska rakstura problēmām šeit nav jēgas uzskaitīt, tas ir milzīgs saslimšanu daudzums.
Kaitēt ar šo metodi normālām organisma šūnām var tikai tādā gadījumā, ja izmantojam pārāk jaudīgas barošanas bloka pulsācijas, tādēļ rekomedēts izmantot sīnusu un tikai tos parametrus kuri tika augstāk minēti.
IEDARBĪBA UZ AUGIEM.
Tāpat ir jēga izmantot līdzīgas iekārtas mājdzīvnieku audzēšanā un augkopībā. Potenciāla apstrāde ar elektrostatiku ļoti palīdzēs cīņā ar dzīvnieku un augu slimībām. Daži izvestie eksperimenti parādīja, ka statikas iedarbības rezultātā uz istabas augiem novērojama to augšanas palielināšanās, kā arī paātrināta sēklu uzdīgšana.
TURPMĀKIE TEHNOLOĢIJAS ATTĪSTĪBAS CEĻI.
Uz doto brīdi implozīvo tehnoloģiju pielietojumi sper tikai pirmos soļus, bet apkārtējās vides dabas principu kopēšana viegli aizēnos visu to ko mēs patreiz izmantojam. Elektrostatisko iekārtu attīstības potenciāls būtībā aprobežojas tikai ar mūsu apkārtējās realitātes izprašanu un pie turpmākas attīstības nes sevī neierobežotu potenciālu. Daudzi patreiz pat neizprot par ko iet runa, bet tas tikai tādēļ, ka jau no bērnības mēs tiekam mācīti pavisam citam domāšanas veidam, izslēdzot pat mērķa izpratni , kādēļ mēs esam uz šīs planētas Zeme. " Es neticu " - saka lielākais vairums pat neaizdomājoties, ka ticēt un domāt ir absolūti dažādas lietas. Mūsu katra ķermenis dzīvo tikai tik ilgi, kamēr attīstās apziņa. Neder "ticēt" vai "neticēt" , vienkārši jāapskatās uz apkārtējo dabu un jāpacenšas izprast kādēļ tā ir tieši tāda kāda ir, kādi procesi palīdz tai dzīvot un kādi to pazudina.
Iznīcinot apkārtējo dabu mēs vienkārši parazitējam uz tās dzīvības spēka, kurš pamatojas galīgi ne uz tiem procesiem kurus mēs patreiz izmantojam. Iespējams, ka ir vērts uzmest skatu arī citā virzienā.

nbsp Nikola Tesla... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
1.

  Nikola Tesla.  Cilvēks kurš iedvesmoja pievērsties elektrībai un ar to saistītiem procesiem.

nbspNodroscaroninājos ar... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
2.

 Nodrošinājos ar nepieciešamo aparatūru.

nbsp Izstudēju visas... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
3.

  Izstudēju visas A.Mišina rekomendācijas un daudzu citu entuziastu atsauksmes.

nbspUztinu spoļu komplektu... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
4.

 Uztinu spoļu komplektu kuras atbilst visiem auitora ieteiktajiem kanoniem.

nbspLielā plakanā spole ... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
5.

 Lielā plakanā spole - Bifelārais tinums, iekšējais diametrs 1 colla, ārējais 19cm., vada diametrs 0,25mm bez izolacijas, 0,8mm polivinila izolācijā ( saglabājies vēl no VEF laikiem, sieviņa no darba atnesa, kad tur strādāja ).  (Roku darbs).

 

nbspMazā plakanā spole ... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
6.

 Mazā plakanā spole - Bifelārais tinums, iekšējais diametrs 1 colla, ārējais 11cm., vada diametrs 0,5mm., lakas izolācija.  (Roku darbs).

 

nbspTors  Iekscaronējais... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
7.

 Tors - Iekšējais diametrs 1 colla, ārējais 62mm., visu tinumu kopējais diametrs 18mm., izmantots interneta kabeļa vīto vadu pāris.  (Roku darbs).

 

nbspĢenerātora sīnusa... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
8.

 Ģenerātora sīnusa signāls padodas uz bifelāro statiskās strāvas spoli, osciloskops pieslēgts paralēli.

 

nbspSīnusa frekvencei... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
9.

 Sīnusa frekvencei sakrītot ar spoles personīgo frekvenci uz sīnusa novērojam imploziju. Tas ir tieši tas kas mums nepieciešams  :)

 

nbsp Mazmeitiņa okupēja manu... Autors: Sasha Aleksandrs Virpuļmedicīna.
10.

  Mazmeitiņa okupēja manu celli, jāmet miers. Ja būs interese, paturpināšu rakstiņu par šo tēmu. Interesenti paši var sameklēt informāciju par virpuļmedicīnu ( Вихревая Медицина ) gan ieguglējot, gan pilna tūbe ir ar dažādiem videomateriāliem. Pagaidām visiem čau un veiksmi !

Pievienotie video

0
758

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [57]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Bruzis avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa PirmavotsMedaļa Žurnālists
  Bruzis 25.08.16 14:54
 
19
0

Nu, Sašiņ, cik noprotu, ka tev pēc mēneša būs pazudis viss sirmums, bet pēc diviem vispār spriņģosi kā jauns kazlēns   

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 26.08.16 04:36
 
13
0

atbildot uz Raziels komentāru " vēlreiz izlasīju rakstu, apskatīju attē... " Nerstrīdēšos un neko neapgalvošu, patreiz  visu to borģeli nodevu Tehniskās Universitātes doktoram Jānim Voitkānam uz mēnesi testēšanai, gaidu viņa viedokli

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 16:26
 
13
0

atbildot uz rasiks komentāru " Paldies par to pašu. Manos studiju laikos tei... " Godīgi sakot, es pats nezinu kā tur pareizi jāraksta, es vairāk pēc intuīcijas vados, man dažreiz sarunu valodā pat spriegums ar strāvu sajūk, bet galvenais  jau ir pareizo domu uztvert. Nākošreiz, kad atbrauks profesors pa šīm lietām ciemos, uzprasīšu viņam kā pareizi jāraksta Bifilārais  Principā jau katras, kas kaut cik velk frekvenču un vadu lietās var mājās šādu spoļu komplektu un uzparikti uzmeistarot un aizstāt līdz ar to zāļu skapīti  Brīvākā brīdī uzcepšu rakstiņu kā visu to borģeli savākt kopā un pamēģināšu arī video uzņemt priekš tiem kuriem šī tēma interesanta.

psychopsilocybin avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa VidusskolnieksMedaļa Dienas doma
  psychopsilocybin 25.08.16 17:47
 
12
0

Būtu forši, ja uztaisītu pamācību kā pašam šo uzmeistarot soli pa solim un ar vienkāršiem vārdiem, lai gandrīz jebkurš to varētu. Ja šis tiešām strādā, pēc iespējas vairākiem šo ir jāiemācas.

MJ avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Pulicers
  MJ 08.09.16 00:42
 
11
0
VISS ĢENIĀLAIS IR VIENKĀRŠS!!!

Turam ikskus, lai izdodas veiksmiigi testi..  

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 21:34
 
11
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru "   Man šķiet, ka pasaule ir uz jaun... " Šeit ne tikai visu vajag izlasīt, bet arī iedziļināties fizikas likumos un vēl papildus informāciju pastudēt   Palīdz, man pašam gan pārāk maz vēl ir informācija apkopojusies, bet palasot forumus kur cilvēki dalās ar savu pieredzi spoļu lietošanā, nevienu negatīvu atsauksmi neesmu atradis,  ne pa ķeksi ir tikai komentārti no tiem kuri nav tēmā iebraukuši un nesaprot par ko iet runa. Diez vai šis atklājums tiks patentēts un sabiedrība ar to iepazīstināta, tas būs pagalam neizdevīgi farmācijas korporācijām, kas tad zāles vairs pirks ?   

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 15:08
 
10
0

atbildot uz Bruzis komentāru " Nu, Sašiņ, cik noprotu, ka tev pēc mēne... "

Es jau tagad spriņģoju kā briedis...     Sirmums neskādē, tas tikai piedod smeķi, kā gadi labam vīnam  Ja nopietni, tad uz sevis pārbaudīju uz daudzām kaitēm uzparikti, rezultāti nereāli, ja būs tautai interese, paturpināšu tēmu smalkāk.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 16:33
 
10
0

atbildot uz rasiks komentāru " Paldies par to pašu. Manos studiju laikos tei... "

Paldies par kļūdas labojumu, tik ko apskatījos vārdnīcā, tiešām , pareizi ir : Bifilārais tinums !  

Tā iet kad skolā stundās visu gar ausīm laidu, kaut gan man bifi vairāk asociējas ar bifido baktārijām un jogurtu    

Arī bife kaut kā neklapē, ne  bifels, ne bifšteks

 

MSI Sparco avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MSI Sparco 03.10.16 21:49
 
10
0

Ja vien man viss dzīvē liktos tik interesants kā Tavos rakstos aprakstītais, nespēju izlasīt 10 lapaspuses grāmatā, bet bez problēmām izlasu un saprotu ko esi vēlējies pateikt, kolosāls raksts, un nespēju noticēt savām acīm, Tavam rakstam nav neviena mīnusa!

spoku dienas doma

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 23:44
 
9
0

atbildot uz jobansmotors komentāru " Interesanta metode pats esmu saistīts ... "

Strāva tomēr ne visai veselīgi uz veselajām šūnām iedarbojas, tāpat visiem medicīnā izmantotajiem agregātiem ir starojums un magnētiskais lauks. Šinī sistēmā spoles ir nesavienotas, ķēde nenoslēgta, veidojas tikai statiskās strāvas lauks kurš darbojas veselo šūnu  frekvencē un absolūti tās neaiskar, iedarbība notiek tikai uz tām šūnām un veidojumiem kuri ir ieciklējušies, atmagnetizē un sabrucina tos, tad visa tā draza caur nierēm tiek izvadīta no organisma. Apmēram tā tas darbojas. Jā , šī iekārta pamatīgi veicina reģenerācijas procesus, pats sev ar plato flekša ripu nesen īkšķī ierāvu turpat līdz kaulam, sāpes noņema apmēram pusstundas laikā, nostrādāju vēl līdz naktij, no rīta brūce bija aizvilkusies, otrajā dienā bija krevele, pēc nedēļas knapi vairs to iezāģējuma vietu varēja pamanīt. Ar urbi ierautu brūci praktiski trijās dienās sadziedēju.

Fallang avatars
Medaļa Ped(r)otrollisMedaļa RecidīvistsMedaļa Pingvīns
  Fallang 25.08.16 22:59  
 
9
0
Saša, mums nevajag nekādi tur citi tubes video...Mums vajag tieši tavējo Gaidu ar nepacietību

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 09.11.16 22:02
 
9
0

atbildot uz Voyevoda komentāru " Šķiet viena no interesantākajām Teslas ... "

 Galvenais ka štellīte darbojas, pielietujums atradīsies vienmēr Nav svarīgi vai kādam kaut kur spararats griežas vai citam pa vadiem elektrība skraida, galu galā izejā mēs iegūstam vienu un to pašu spēku, starpība būs tikai tajā kā tas spēks tiek modulēts    

Skorpen avatars
Medaļa Spoks
  Skorpen 26.08.16 00:08
 
8
0

Spoku Einšteins !

šefs avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Viktors
  šefs 26.08.16 01:58
 
8
0

Nu tu Sašiņ, esi ne tikai auto labošanas mākslinieks bet arī jucis zinātnieks 

Traks var pilikt izlasot, bet tad īsumā, cik sapratu ārstē bojājumus, ko izraisa ierīces, kas mums ir apkārt un tā procedūra norisinās spoli, pa kuru pūst elektrība, pieliekot pie ķermeņa daļām. Es pareizi sapratu?

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 18:22
 
8
0

atbildot uz psychopsilocybin komentāru " Būtu forši, ja uztaisītu pamācību kā pa... " tiešām strādā, pārbaudīju uz sevis, ģimenes locekļiem un saviem čomiem kuriem bija interese un kaites no kurām vaļā jātiek, tiesa gan, kaites pagaidām nenopietnas, dažāas sāpes mugurās, locītavās un muskuļos, iesnas un klepus tiek noņemts vienā setā, tāpat arī sunim palīdzēja.​Ir plāniņā uztaisīt rakstu turpinājumus un arī video  Kaut gan internetā vari pats visu sameklēt, ja kaut cik rubī fišku krievu valodā. Veiksmi !

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 03.10.16 22:51
 
8
0

atbildot uz MSI Sparco komentāru " Ja vien man viss dzīvē liktos tik inter... " Mīnusotāji vienkārši nesaprata ko gribēju pavēstīt ar šo rakstu un nebija neviena vārda par autiņu ķīlēšanu...   

Paldies par komplimentu, ceru, ka turpinājumā būs vēl interesantāk

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa ZiņnesisMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  Sasha Aleksandrs 25.08.16 23:09
 
7
0

atbildot uz Fallang komentāru " Saša, mums nevajag nekādi tur citi tube... " Es savu video arī caur tūbi laidīšu, bet diez vai manējais būs tik izsmeļošs, es vairāk esmu praktiķis nevis teorētiķis   

Emchiks avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Gada spoks 2014Medaļa Superaģents 0/70
  Emchiks 26.08.16 00:09
 
7
0

Šis noteikti ir jāturpina!   

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Darts VeidersMedaļa Moderatora favorīts
  rasiks 25.08.16 16:15
 
6
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Noteikti sāksi spriņģot kā jauna meiča ! Tā... " Paldies par to pašu. Manos studiju laikos teica bifilārs tinums, varbūt pielabo vienu burtiņu.

jobansmotors avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  jobansmotors 25.08.16 23:32  
 
6
0
Interesanta metode pats esmu saistīts ar fizikālo medicīnu (terapiju). Par maz šīm lietām cilvēki pievērš uzmanību. Cilvēkiem ir iepotēts, ka tikai tabletes palīdz, bet kā beigās izrādās, cēlonis bieži izārstēts netiek... daudzkas par tieši elektrību rakstīts. Stāsta, ka strāva pie konkrētiem nosacījumiem pat veicina audu reģenerāciju

« 1  2  3 »