Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
453

Ai, kas tur: mazliet panikas pie štrumentiem, izbāztas mēles sindroms- koncentrējoties, pilnas nāsis ar putekļiem, sāpīgas rokas un pleci, fantastisks rezultāts ( pašai patīk! ) - un neizsakāms prieks par citu prieku!
Noliku maliņā nedaudz grabuļus un sapņu ķērājus, lai ienirtu koka smaržā, struktūrā un faktūrā. Gala rezultātu noslīpēju vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Vēl dažiem bišu vasks un eļļa... Kā pasakā smaržoja pēdējās darba stundas pie šiem tējas / kafijas krūžu paliktnīšiem.
Pirmie komplektiņš gatavi! Ar lielu rūpību un mīlestību, sievietes rokām gatavoti oša koka paliktnīši. Ir pieejami apstrādāti ar bišu vasku, ir tādi - kas ar augu eļļu - lai ilgāk un kvalitatīvāk kalpotu, izceltu krāsu un struktūru. Sapucēti un vienlaikus - ārkārtīgi eleganti savā vienkāršībā. Maliņas ir nemanāmi, bet taustei tīkami noslīpētas.
Tie gaida miegainos rītus, lai tos piepildītu ar klusu tandēmu ar rīta kafiju vai tēju. Tas sevī uzsūks dzēriena baudītāja domas un saulrietus. Vakarā glāzei ūdens čukstēs sapņus priekšā. Tā ir Mīļ-Dāvana mīļam cilvēkam. Kā reizi man ir viss pavasaris vienās radu un draugu jubilejās!
Izmēri: aptuveni 9x9 platums cm un 6 mm biezums.
Drīzumā - būs arī apgleznoti.

 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
1.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
2.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
3.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
4.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
5.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
6.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
7.
 Autors: Arhivārs Sieviete galdniecībā. Atkal.
8.
0
453

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ilmārs Spricis avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa JubilārsMedaļa Bērndārznieks
  Ilmārs Spricis 25.03.16 00:19
 
19
0

runā, ka sieviete no nekā spējot radīt frizūru, salātus un traģēdiju. Izskatās, ka arī foršas dāvaniņas.  

 

 

introthewild avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  introthewild 25.03.16 06:00  
 
16
1
Ja sieviete gribēs - ēzeli par vīrieti pārvērtīs. Oriģināli, skaisti.

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa FledermausisMedaļa Dienas doma
  Leģenda 25.03.16 09:57
 
8
0

atbildot uz Anonīms komentāru " domāju , ka prezidents runā nevis par limēšan... "

 

Eh.. Pirmkārt - ir pierādīts, ka jebkurš koks ar laiku deformējas, jo īpaši, ja to nepareizi kopj un pakaļauj straujām temperatūras maiņām. Jā - tā ir galiskā sķiedra, BET, ir praksē pierādīts: 1. nepērc koka dēlīšus un paliktnīšus, ja baidies no to iespējamās deformācijas. 2. Šos produkts NAV dārgs, lai gan praktisks un ir maksimāli apstrādāts, lai būtu tik kvalitatīvs, cik to var uztaisīt. 3. Ja kāds grib lielāku garantiju, ka nelieksies, lai pērk saplāksni un uz tā šķēlē savu desu vai maizi. 4. Arī saplāksnis deformēsies, ja to nepareizi kops. 5. Arī dēlīši, "pareizi"zāģēti, bet no viena gabala ( nelīmēti) - ar laiku var deformēties.  Līdz šim pieredze rāda, ka ilgus gadus kalpo dēlīši un paliktnīši, kas ir gatavoti no tās pašas galiskās šķiedras, bet līmēti un tad zāģēti, slīpēti.  Katrā ziņā - paldies par komentāru!

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa FledermausisMedaļa Dienas doma
  Leģenda 25.03.16 08:26
 
8
0

atbildot uz Anonīmsasass komentāru " lool... kas tas pa suudu? katru dienu i... "

Pirmkārt - es ikdienā galdniecībā nerosos. Otrkārt - vari lepoties ar to, ka met laukā koka atgriezumus, no kuriem var ko vēl lietderīgu pagatvot. To sauc par patērētāja domāšanu. Treškārt - šis nav atgriezumu gabals, bet gan no dēļiem līmēts speciāli un gatavots viss.  Katrā ziņā - paldies par komentāru!

Bezpajumtnieks avatars
Medaļa Gada spoks 2012 HaltūristsMedaļa Gada spoks 2011
  Bezpajumtnieks 25.03.16 18:55
 
5
0

Varen glīts rokraksts.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.03.16 10:31  
 
5
0
Tikko pamodies es izlasiju - sieviete grūtniecībā , sāku štukot kas ir ar kokiem..un tad tik izlasiju atkal virsrakstu
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa FledermausisMedaļa Dienas doma
  Leģenda 25.03.16 08:29
 
5
0

atbildot uz Prezidentins komentāru " Pilnīgs mēsls, mazākā slodze vai mitrum... " Sāksim ar to, ka man stāv jau 3 gadus un kalpo paliktnīši, kas ir līmēti tā, lai šķiedras nevis uzreiz izliektos, bet pēc iespējas mazāk deformētos. Protams, koks ir koks. Kaut kā gribētos ticēt tam, ka cilvēks, kas pieskatīja, lai pareizi šķiedru virziens tiktu ievērots, kaut ko saprot savā 20 gadu pieredzē.  Nevajag mest no 5 stāva, nevajag likt trauku mazgājamā mašīnā un nevajag radīt papildus slodzi ar straujām temperatūras maiņām. 

sit pa seju avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  sit pa seju 25.03.16 08:23
 
5
0

atbildot uz Prezidentins komentāru " Pilnīgs mēsls, mazākā slodze vai mitrum... " Njā... tējas vai kafijas krūze rada tādu slodzi, spiedienu uz koku, ka jābrīnās, kā tu pats spēj to rokās noturēt...   

introthewild avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  introthewild 25.03.16 07:20  
 
4
0
atbildot uz Anonīmsasass komentāru " lool... kas tas pa suudu? katru dienu i... "Ierunājas vārna no debesīm uzkakajot lapsaj uz astes, zinot ka lapsa neprot lidot

Ilmārs Spricis avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa JubilārsMedaļa Bērndārznieks
  Ilmārs Spricis 25.03.16 17:15
 
3
0

atbildot uz Anonīmsasass komentāru " lool... kas tas pa suudu? katru dien... " neiet jau runa par vienkārši apstrādātu koka gabalu- šeit tā "odziņa" ir tieši noformējums, pasniegšanas stils. arī bildes ieliktas sakarīgas- nu, vienvārdsakot, izskatās tā, ka nebūtu kauns pasniegt kā dāvanu. Ja jjautātu- vai es tādu varētu pats uztaisīt-jā, protams, bez problēmām, bet vai es to varētu tikpat sakarīgi noformēt-diez vai, tas vienkārši nav mans. Autorei-tā turpināt  

Kartupelis Ivars avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  Kartupelis Ivars 25.03.16 10:16
 
4
1

Forši, slīpēji viņus ar roku vai kādu štrumu? 

Un visiem Makgaiveriem - kur ir jūsu varoņdarbu raksti? A?

KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 02.04.16 11:08
 
2
0

Baigi forši. Tikai varbūt nākamreiz pamēģini nevis no divām daļām salīmēt, bet, piem., no četrām vai vairāk daļām. Interesantāks raksts būs un arī izturības ziņā būs daudz labāk, mazāk deformēsies utt. Jo zini kā, var nejauši izkrist no rokām un salūzt, kā jau gala koks, iztuirīgs pret dilšanu, bet ne pret lūžšanu.

Atceros galdniecībā taisījām gaļas dēlīšus no gala koksnes, no daudz jo daudz maziem klucīšiem, arī no oša. Iznākums fantastisks. Un ja vēl apdzedzina un pēctam ieeļļo, tad vispār fantastiš. Var kādu vēl rakstu iededzināt...Mošk,ja tev ir gribēšana un iespēja, man te ideja iešāvās prātā, rakstot...Uztaisi biezāku paliktni sākumā, no daudz klucīšiem, un tad paprovē izgrebt vidu,tā, lai sanāktu tāda, kā apakštasīte, ar padziļinājumu...nu domu saprati...

BiedrsMetinatajs avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa BetmensMedaļa Spoks
  BiedrsMetinatajs 25.03.16 15:35  
 
2
0
Vel dereja pāris bildes no paša izgatavošanas procesa, bet nu rezultats jau ļoti acīm tīkams. Runājot par to lūzšanu, nevajag satraukties, ja speciali nelauzīs, tad kalpos gadu gadiem. Man pašam ir šādā veidā uztaisīts dēlīts griezšanai un ne kādu problēmu.
Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa FledermausisMedaļa Dienas doma
  Leģenda 25.03.16 10:26
 
2
0

atbildot uz Kartupelis Ivars komentāru " Forši, slīpēji viņus ar roku vai kādu š... " Virsma tādam apjomam - ar slīpmašīnu: 100, tad 120, tad 150. Maliņas, lai tīkami taustei - ar roku - 180.   

GodzillaNipples avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  GodzillaNipples 25.03.16 07:34  
 
0
0
Viens vārds - super!
Prezidentins avatars
Medaļa Spoks
  Prezidentins 25.03.16 08:08
 
3
22
Prezidentins nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)