Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
461

Ui, kā negribērjās vairs taisīt nekādus rakstus ! Iepriekšējā rakstā neticīgie mani vienkārši apdirsa, tā noklucēja, ka pazuda apetīte vēl dalīties ar savu pieredzi un man pieejamo informāciju. Labi, ka ne visi ir kā lopi, paldies dievam, ka lielākā daļa tomēr ir mīļi, jauki un reāli domājoši cilvēki, priekš viņiem tad arī pacentīšos šo rakstu uzcept.

Gribēju uztaisīt video kurā cilvēks pats pastāstītu kā nonāca līdz tādai dzīvei, kā saka, lai jaunieši mācās no citu kļūdām un pieredzes, bet cilvēks, ticis uz pekām, jau padevās ar savu jahtu tālēs zilajās.... Neko darīt, lai jūs saprastu " slimības vēsturi ", nāksies visu penteri rakstīt pašam raksta formātā. Tātad, nelaimes putns ir mans jaunākais brālis. Vēl skarbajos deviņdesmitajos gados viņam teicu, ka tāds dzīves stils ne pie kā laba nenovedīs, bet katrs uzskata, ka pats rīkojas konkrēti un vienīgi pareizi.

Vēl astoņdesmitajos, "ceļot sociālismu", bračka plosījās, iekačāja savā stilā un baudīja visu ko dzīve var dot. Tuses, ļembasti, palīdzēja man pa vakariem krogā DJ pienākumus pildīt un pa dāžādām skolām diskotēkas vadīt. Tad nāca Perestroikas laiks, bračka nodibināja firmu, palaida ražošanu... Lai kaut ko izbīdītu cauri, visiem bija "jāiesmērē" , par papīru bīdīšanu birokrātiem, par "zaļo gaismu" muitniekiem "štučku na pivo", par "jumta pakalpojumiem" atmorozkiem Adidas treniņbiksēs... Stress bija jānoņem, naktsdzīve pa Rīgas krogiem, kazino un citām izklaidēm, slēpošana un snovošana Alpos, daivings un sērfošana vidusjūrā, kamieļu trenkāšana Ēģiptē, Itālija... , lepni autiņi, sievietes un alko. Neskatoties uz to, ka tika piekopts aktīvs, sportisks, es pat teiktu, ka ekstreems dzīvesveids un pat tagad tiek izmantots abonements trenažieru zālē, pirms vairākiem gadiem viņam sākās problēmas ar locītavām. Tagad caurmērā reizi gadā nākas griezties pie dakteriem un uz vairākām nedēļām tiek izsists no ierindas, bet kaite tāpat nepamet, periodiski atkārtojas. Izskatās, ka bračka savu normu sieviešu jau ir izmīlējis un savu alkohola mūža normu izdzēris, ko ar to gribu teikt, visu dzīvē vajag tikai ar mēru

Tā nu kādu dienu pēc Jāņu svinēšanas bračka uz vienas kājas ieklunkurē manā sētā, otru kāju pat nevar pie zemes likt, jo ir ellīgas sāpes un normāls sapampums. Brālim ticība ārstiem ir zudusi un palikusi cerība uz dziednieciskajām spolēm. Kā lai brālim neizlīdz. daru ko varu, uztaisu turpat darbnīcās viņam vienu dzierdniecisko seansu un nolasu morāli par sieviešu un alkohola kaitīgumu organismā. Par pašu procesu sīkāk pie bildēm pastāstīšu, bet tagad brāļa mesedžis ko no viņa vakar saņēmu :


" Sveiks, Bračka!

Skaties pielikumus, dažas bildes bez īpašiem uzlabojumiem. galvenais ka sāpe pāriet un ceru ka rīt staigāšu!

Podagras paveida ārstēšanas process :
Pirmās Dienas rītā parādās stīvums ceļgalos. Profilakses pēc tiek padarbināts tors uz katru ceļgalu pa 30-40 minūtēm. Pa dienu ceļgali „iestaigājas” un labajā stīvums pazūd, kreisais stīvs.

Otrās Dienas rīts nes nepatīkamas sajūtas un kļūst skaidrs, ka tas, kas pirms gada mocīja ik pa 4-5 mēnešiem, pēdējos septiņus gadus, nu ir atgriezies. Tāpēc tors un lakotā tiek lietota jau pa stundai katrs. Diemžēl, tas notiek tikai vakarā, kad darbus darot ir nostaigāti vairāki km, stāvi un tūkstošreiz spaidīts sajūgs.

Trešās Dienas rīts rāda, ka kustēt varēs un radinieces izlaidumu nedrīkst „piesmiet” ne pagodinot ar savu klātbūtni, ne „garā galda” uzklāšanu. Visa diena uz kājām un vakarā pie svētku galda grami 250-300 stiprā dzira tika ieņemta, jo sāpes jau lika sevi manīt nepajokam un kādas tur spoles tusiņā?! Tāpēc:

Ceturtā Diena sākas ar toru uz stundu, kas rīta sāpes noņem. Kļūda bija dzert pat tīru mantu, jo nieres nefiltrē neko. Sākās arī viss no tā, ka Jāņos tika izdzerts divu gadu devas alus divās dienās. Izklibojot dažus veikalus ar mokām, nežēlīgu uzpampumu un neciešamām sāpēm nokļuvu līdz „garāžai”, kur tika „piedarbināta” vienvada lakotā. Notika brīnums! Jau pirmajās piecās minūtēs sāpes atlaida un pēc stundas jau varēja mani vest mājās. Kā vēlākais parādīja, tādās reizēs tomēr nepieciešams vismaz divu dienu gultas režīms.

Piektās Dienas rītā sāp bet ciešami. Staigāt var un tā ir zīme, ka uz atbildīgu bēru pasākumu varēs doties. Diemžēl izvēlīgs klients mani nodzenāja pa stāviem, laukiem un smagumus staipot. Pirms bērēm nepaspēju uzlikt spoli. Labi ka stundu naktī paturēju. Tikai sešos tiku pie lakotās spoles uzlikšanas, kam pretī toru ar noslēgtu „galu”.

Sestās Dienas rīts. Sāpju guļot nav. Ejot pat lõti ciešamas, drīzāk stīvums lielāks un pampums lielāks. Kustos maksimāli maz, no rīta uz stundu lakotā ar toru pretī, pusdienlaikā stundu lielā uz muguras. Arī iepriekš Lielā tika uz stundu lietota, lai nieres iedarbinās. Vakarā sāpes rimušās, bet ceļgals karsts un sapampis. Bildē varbūt neredz.

Turpinājums sekos un kā rādās ne ilgāks kā divu dienu laikā tiks pieveikts kaitēklis nelietojot zāles, pretsāpju tabletes vai dakterus. Iepriekš šādām kaitēm apskrējās 50-70 eiro uz vismaz 15 dienām.
Protams, var piekopt daudz veselīgāku dzīvesveidu mazākā slodzē sportojot, nelietojot alkoholu, mazsālītus gurķīšus, kūpinātas zivis u.c. delikateses, bet tad varam kļūt arī par muzeja eksponātiem: Homo Sapiens! "

nbsp Lūk scaronādā paskatā... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
1.

  Lūk šādā paskatā brālis parādījās pie manis, tā jau bija ceturtā diena kopš tas ceļgals viņam uzpampa.

 

nbsp Uzreiz likām klāt... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
2.

  Uzreiz likām klāt visjaunāko spoli kura ir saslēgta pēc Teslas bifilārā slēguma shēmas.

 

nbsp Samērījām un atzīmējām... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
3.

  Samērījām un atzīmējām puslīdz veselās kājas apkārtmēru.

 

nbsp Uzpampuscaronās kājas... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
4.

  Uzpampušās kājas apkārtmērs.

 

nbsp Brālis pieņem procedūru... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
5.

  Brālis pieņem procedūru un pārdomā kā līdz tādai dzīvei nonācis.

 

nbsp Pēc pus stundas... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
6.

  Pēc pus stundas "pacients" signalizē, ka ir OK, sāpes pa lielam ir noņemtas un var jau kāju pie zemes likt, var pat nostāvēt un bez citu palīdzības pārvietoties. Lai laime būtu pilnīgāka, procesu paturpinām vēl uz pus stundu. Kopā viens seanss sanāca stundas garumā.

 

nbsp Bračkas iesūtītā bilde... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
7.

  Bračkas iesūtītā bilde nākošajā dienā kur viņš pats jau mājās veic seansu ar spoli un pasīvo toru pastiprinot dziedniecisko iedarbību.

 

nbsp Uzpampums vēl ir bet... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
8.

  Uzpampums vēl ir, bet sāpes noņemtas, kā pats saka, visu dienu esot darbojies un noskrējies.

 

nbsp Caur dienu bračka atkal... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
9.

  Caur dienu bračka atkal parādījās pie manis darbnīcā uz otro seansu ar vienvada spoli. Paskats uz dzīvi jau izskatās jautrāks.

 

nbsp Uzpampums vēl nedaudz... Autors: Sasha Aleksandrs Kā mēs brāli uz kājām uzstutējām. Jeb, pie kā noved pārmērīga dzīves baudīšana.
10.

  Uzpampums vēl nedaudz ir palicis, bet var jau spriņģot. Nez kas tas ir par podagras paveidu, bet tikām cauri sešās dienās.  Paldies par uzmanību


PS.  Šodien bračka bija iebraucis pēc savas jahtas motora, aiznesām to līdz mašīnai un iekrāvām, kāja darbojās nevainojami un nesāpēja, tātad dzīvos   

 

1
461

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [31]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
azulum avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa BakalaursMedaļa Dienas joks
  azulum 02.07.17 21:04
 
18
0

Sasha, Tu esi vīrietis, kādu es gribētu redzēt savu dēlu, kad man tāds būs. 

GargantijA avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Holly ShitMedaļa Fledermausis
  GargantijA 02.07.17 21:02
 
15
0

Prieks , ka bračkam palīdzēja  

ansizzz avatars
Medaļa SpoksMedaļa TrumpeMedaļa Bērndārznieks
  ansizzz 03.07.17 21:35
 
13
0

Vispār šo vietni izmantoju tikai, lai sekotu Sašas pat ļoti interesantajiem hobijiem un vaļaspriekiem. Lai gan auto lietas gāja vairāk pie sirds, šo lasijuar aizrautību, un ja būtu iespēja, noņemtu autora priekšā cepuri un uzsistu uz pleca sacīdams "ģēnijs"!!!

Neņem par pilnu dzives neveiksminiekus un salašņas , kas vairāk par nievājošiem vai uzbrūkošiem komentāriem nespēj neko pār lūpām dabūt!

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 02.07.17 21:37  
 
13
0

Prīmā, kā vienmēr  

Nācās man arī pēc Līgo svinībām spoles pielietot, lai darbā neatstieptu kājas  tors galvassāpes noņēma samērā ātri, bet labāks variants laikam bija dzert ar mēru....

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 03.07.17 04:10
 
10
0

atbildot uz Marcus Dzērve komentāru " Tas tieśām strādā?????? 😰😰😰 " Nu, man vīrs, pakonsultējoties ar Aleksandru, arī uztaisīja tādu spoli. Tāda cilvēciņa, kuram vispār būtu 0 efekta, to vidū, kuri ir izmēģinājuši so spoli no mūsu paziņām, nav. Man, ja kas, spīdēja vēnu operācija - tagad pēc tā vienkārši nav nepieciešamības.

 

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 02.07.17 22:58
 
10
0

atbildot uz latvianbeat komentāru " Ekstra seanss. Pasaules arstu asociacij... " Spriežot pēc tā kā tu noformulē savu teikto, tev jau ir apstarotas olas tik ar kaut ko citu.

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 02.07.17 22:00  
 
9
0
atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Dalbajob, pats saprati ko uzrakstīji ? ... "Nav ko uz tādiem lumpeņiem reağēt. Šitie gailēni gudri un drosmīgi tikai esot anonimi. Ja nespej no atklāta konta pateikt, tad kur nu tiesā tekstā aci pret aci

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 02.07.17 21:43
 
8
0

Labs darbs, kas padarīts labi. Lai veicās arī turpmāk!

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 02.07.17 21:46
 
7
0

atbildot uz latvianbeat komentāru " Ekstra seanss. Pasaules arstu asociacij... " Dalbajob, pats saprati ko uzrakstīji ?

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 03.07.17 11:09
 
6
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Tādā gadījumā mums vajadzētu sakonektēt caur ... "

Tik daudz no Tevis veiktā ir redzēts, ticu, ka daži spoki pat dzīvo līdz Taviem darbiem. Domāju, ka Tu vari gandrīz vai ekskursijas pie sevis organizēt. Labprāt aizbrauktu kādreiz apsveicināties, tā traki gan uzbāzties negribu. Ar darbīgiem cilvēkiem vienmēr patīkami parunāties.

Vilkoritto avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  Vilkoritto 02.07.17 17:39
 
6
0

  yay!

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 02.07.17 21:19
 
6
0

atbildot uz Marcus Dzērve komentāru " Tas tieśām strādā?????? 😰😰😰 "

To labāk prasi tiem kuriem palīdzēja iekārtiņa.

Ja nestrādātu, tad es netaisītu rakstus par šo tēmu.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 02.07.17 21:54
 
5
0

atbildot uz azulum komentāru " Sasha, Tu esi vīrietis, kādu es gr... " Paldies    Galvenais ir audzināšana, tad arī dēls visiem pogas izgriezīs kad paaugsies

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 03.07.17 10:41
 
5
0

atbildot uz kakasy komentāru " Arī man paziņu lokā ir bijuši līdzīgi g... "

Ar magnētiem un elektromagnētismu šim procesam nav nekāda sakara, spoles neveido noslēgtu kontūru ( tinums nav noslēgts), tādēļ uz tām veidojas tikai statiskā strāva un vides retinājuma zona ( tautā saukta par imploziju). Tupēt pie spoles nav kaitīgāk kā turēt kaķi klēpī ( kaķiem arī piemīt statiskā strāva)    

Sīkāk par procesu stāstīju šās sērijas pirmajā rakstā : Virpuļmedicīna.

rasiks avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Mildas laiks
  rasiks 03.07.17 11:59
 
5
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Arī es esmu tikusi pie spoļu komplekta.... " Tas anonīmais esmu es. Nemaz nepamanīju, ka rakstu ka anonīmais. Uzzināju vismaz vienu jaunumu, ka anonīmais komentētajs nevar savu komentāru ne dzēst, ne labot, ko gribēju izdarit. Jādakterē vispirms mana galva, lai turpmāk esmu uzmanīgāka un anonīmus komentarus nerakstu.   

Marcus Dzērve avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Marcus Dzērve 02.07.17 21:11  
 
4
0

Tas tieśām strādā?????? 😰😰😰

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 03.07.17 10:28
 
4
0

Arī man paziņu lokā ir bijuši līdzīgi gadījumi - ļembasti, alkohols, sievietes pusmūža garumā, pēcāk podagra, sirds un kaps...

Sākumā tiešām šķībi skatījos uz Sašiņa spolēm, bet pēc rakstā minētā un pozitīvajām atsauksmēm komentāros sāku tomēr ticēt. Senāk atminos, ka rekomendējā pie "vainīgajām" vietām likt magnētus. Šis, cik saprotu, ir līdzīgs veids - stiprāka elektromagnētiskā lauka iedarbība uz kādu orgānu?

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 03.07.17 12:31
 
4
0

atbildot uz rasiks komentāru " Tas anonīmais esmu es. Nemaz nepamanīju, ka r... " Kam negadās, bet vismaz jaunu fīču atklāji   

Prieks dzirdēt, ka spoles darbojas.  Un kā teica viens speciālists, tad galva ir tikai viens liels kauls, tur nav ko ārstēt

 

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa nolaifersMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Rainis
  Sasha Aleksandrs 03.07.17 16:54
 
3
0

atbildot uz Baibiņa2002 komentāru " Manuprāt, tev jākļūst par ārstu &n... " No manis tāds pats ārsts kā no klibā belerīna    

Inese Elisabeth avatars
Medaļa Spoks
  Inese Elisabeth 09.05.18 13:01
 
2
0

Chau Aleksanr! Paldies par spolem, man ka veziniecei loti palidz un viram ar lieku pa stundinai katru dienu, tu esi genijs!!!

Inese no Dianas