Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
209
Vietējo krimnašistu pārstāvis Latvijas Saeimā, citkārt, pazīstams kā Krievijas deputāta Fjodorova autiskais pusbrālis, deputāts Igors Pimenovs, kārtējo reizi ir paspīdējis ar savu vēstures nezināšanu un vispārējo necieņu pret Latvijas valsti un tās vēsturi.

Lieta tāda, ka Putlera līdzskrējējs Pimenovs jau kopš bērnības sirgst ar sindromu, kuru nereti mēdz saukt par galvas smadzeņu vati. Ar šo sindromu sirgstošajiem smadzenes ar laiku sāk izskatīties pēc vates pufaikas iekšienes un slimniekam izveidojas neizprotama kāre slavināt noziedzīgo padomju režīmu. To, ka šī slimība joprojām rada draudus veselajam saprātam, pierāda deputāta Pimenova pagājušās nedēļas izskaņā paustā vēlme atļaut Latvijā tautas pulcēšanās laikā izmantot padomju simboliku. Deputāts uzskata, ka Latvijas valsts, pielīdzinot nacismu, komunismam falsificē vēsturi, maldina sabiedrību un aizvaino tos, kuri Otrajā pasaules karā cīnījās pret komunismu.

Interesanti, bet man nez kāpēc šķita, ka tie paši brašie cīnītāji pret nacismu vēl 1939. – 1940.gadā bija Hitlera lielākie sabiedrotie un kopā ar fīreru uzsāka Otro pasaules karu. Šo faktu, Pimenova kungs, protams, ir noklusējis. Diemžēl par Baltijas valstu okupāciju un karaspēka atstāšanu Austrumeiropā pēc Otrā pasaules kara beigām pret šo tautu gribu, deputāta kungs arī neko nezina un negrib zināt, jo viņam, kā atbrīvotāju pēctecim, noteikti ir labāk redzams kā jādzīvo Maskavas kaimiņvalstīm. Jāsecina, ka par GULAG sistēmu, represijām, čekas zvērībām un iedzīvotāju izsūtīšanu uz Sibīriju, deputāts arī neko nav dzirdējis. Esmu diezgan drošs, ka Solžeņicinu Pimenova kungs nav lasījis, bet, ja ir, tad tāpat noteikti uzskata, ka viņš bija CIP aģents vai žīdmasoņu spiegs ar mērķi apmelot paradīzi zemes virsū – PSRS.

Vispār situācija ar Pimenova kunga strauji progresējošo galvas smadzeņu vates sindromu ir drausmīga. Cilvēks, kurš ir saņēmis tautas mandātu pārstāvēt tās intereses Latvijas parlamentā, nezina vēstures pamatfaktus, tic konspirāciju teorijām un dala pilnīgi savādāku pasaules redzējumu no lielākās daļas Latvijas un Rietumu sabiedrības.

Vēl vairāk bažas raisa tas, ka deputāts Pimenovs netuvu nav vienīgais partijas Saskaņa biedrs, kurš atklāti glorificē komunismu. Visas runas par Saskaņas jauno, it kā rietumniecisko politisko kursu mierīgi var atspēkot paklausoties jebkuru no Pimenova un Co intervijām vai publiskajām runām.

 Autors: Janis Rubenis2 Visu zemju vatņiki, savienojaties!
2
209

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 24.10.17 09:27
 
27
0

Labi pateikts!

Bet Pimenova "kungs" nav pelnījis uzrunu "kungs", bet "biedrs"

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 24.10.17 12:35
 
17
2

Redzu, ka komentos arī ir parādījušies vairāki krievmīļi, nabadziņi   

Drakonvīrs avatars
Medaļa SpoksMedaļa JāņugunsMedaļa Dienas doma
  Drakonvīrs 24.10.17 20:54  
 
7
2
atbildot uz Anonīms komentāru " Atkal rusafobs kārtējais, nu ko , tagad... "Nu pirmkārt,ja tev kāds raksts nepatīk, vienkārši to nelasi. Otrkārt, tā nav nekāda rusofobija kā tu raksti,bet vienkārša un dabīga reakcija pret mūsu tautai naidīgas ideoloģijas paudējiem.Bet tev anonīmais to nesaprast..

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 24.10.17 17:31
 
6
1

Visi sociķu purni ir viena kompānija - mūsu laiku liberāļus ieskaitot.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 24.10.17 11:50
 
5
0

Nu, cik var,nu...

Ulrihs avatars
Medaļa TeamworkMedaļa ZebraMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 24.10.17 10:50
 
4
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Demokrātiskā valstī cilvēkiem būtu jābū... " Jep, cilvēks parastais, par vēsturi domā tā, ka viss notiek vienkārši tā pat pasaulē. Vienkārši ir kāds vai kādi sliktie, kas kaut ko sarunā. Šajā gadījumā totāli ignorē faktus par to, ka pamatus Hitlera nākšanai pie varas un agresīvajai Vācijas politikai ielika Vācijai pazemojošais Versaļas līgums. Tā pat Kominternes paktu, Lielbritānijas un Francijas politiku uz to, lai Reihs savu agresiju pavērstu pret PSRS utt. Pat sū...a Polijai (kura it kā 2.Pasaules kara cietēja) bija savi agresīvie plāni un Čehoslovākijas dalīšanā bijā klāt tikai tā.

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 24.10.17 09:54
 
4
1

Demokrātiskā valstī cilvēkiem būtu jābūt tiesībām nākt klajā ar jelkādām idejām, lai cik klīniskas tās nebūtu (izņēmums varētu būt vienīgi klajš aicinājums uz vardarbību utml.). Tev attiecīgā ideja nepatīk? Nu ok, tad vnk balso pret to vai nebalso par politiskajiem spēkiem, kas to bīda.

Un vienmēr ir interesanti vērot, kā `PSRS atmaskotāji` mīl uzsvērt Molotova-Ribentripa paktu un Polijas kampaņu, bet pilnīgi neko nerunā par Minhenes konferenci, kura WW2 pamatus ielika agrāk un daudz lielākā mērā

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 24.10.17 14:13
 
2
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Nē, saku, ka vārda brīvība arī demokrātijā na... " Baidos, ka nevar gan.

IgnisDei avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  IgnisDei 24.10.17 17:04
 
1
0

atbildot uz ķesters komentāru " Nu, cik var,nu... " kamēr viņi karos ar vatēm, pa to laiku valsts naudu tupinās izsaimniekot.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 24.10.17 21:47
 
0
0

    

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 24.10.17 12:03
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Ja cilvēki ielās rotāsies ar simboliku, kāda ... " Vai Tu tagad aicini pārkāpt sarkanās līnijas - respektīvi, uz vardarbību pret kādiem, uz kuriem `demokrātiskās vērtības vairs neattieksies`?

Anonīms Patriots avatars
Medaļa Spoks
  Anonīms Patriots 25.10.17 21:34
 
0
15
Anonīms Patriots nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)